BitGo چیست?

BitGo یک است شرکت با یک هدف– امکان سرمایه گذاری نهادی در ارز رمزنگاری شده. اما چرا این لازم است؟ آیا رمزنگاری وسیله ای برای جلوگیری از بانک ها و موسسات مالی ارائه نمی دهد?

ارزهای رمزنگاری شده و فناوری های بلاکچین در صورت تمایل برای دستیابی به جریان اصلی واقعی ، به اعتماد و سرمایه گذاری موسسات مالی نیاز دارند. از این گذشته ، پول کلان به عهده سرمایه گذاران نهادی است. یکی از ستون نویس های نیویورک تایمز موافق است. در ماه ژوئن, امید ملکان از NYT نوشت:

“مitutionsسسات آنقدر پول را کنترل می کنند که فقط به ارزش نیم تریلیون دلار اپل دارند و این فقط یک سهام در یک کلاس دارایی است. اگر همه صندوق های هجینگ و دفاتر خانواده در آنجا تصمیم بگیرند که بخشی از آن سرمایه را به سبد متنوعی از ارزهای رمزپایه اختصاص دهند ، ممکن است اندازه بخش را دو برابر کنند. “

نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد علاقه بانک ها و م institutionsسسات مالی در حال واقعی تر شدن است. در ماه مه ، گلدمن ساکس اولین نهاد تنظیم شده شد برای اجازه تجارت بیت کوین. فقط در ماه گذشته ، Grayscale Investments دو سالانه است گزارش اظهار داشت که 56 درصد سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری آن تاکنون در سال جاری از طریق سرمایه گذاران نهادی تأمین شده است.

بنابراین نهادها ابراز علاقه می کنند. اما به نظر می رسد سطح فعلی سرمایه گذاری به جای غواصی ، نشان دهنده اغتشاش است.

واقعیت این است که با توجه به مراحل ابتدایی بلاکچین و ارزهای رمزپایه ، در حال حاضر زیرساخت های محدودی وجود دارد که امکان مشارکت سرمایه گذاران نهادی را فراهم می کند. بانک ها و موسسات مالی تابع مقررات مالی محلی در مورد امنیت و حریم خصوصی هستند. بلاک چین های عمومی مانند Bitcoin فقط برای پاسخگویی به این شرایط طراحی نشده اند.

وارد BitGo شوید

BitGo امنیت را به عنوان سرویس در اختیار سرمایه گذاران نهادی قرار می دهد. این شرکت در سال 2013 در پالو آلتو ، کالیفرنیا آغاز به کار کرد 12 میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کنید در سال 2014 ، به دنبال آن بیشتر سال گذشته 42.5 میلیون دلار.

صفحه اصلی BitGo

صفحه اصلی BitGo

مدل تجاری BitGo چندین بازو دارد که شامل موارد زیر است:

  • خدمات حضانت برای سرمایه گذاران نهادی
  • کیف پول های چند امضایی برای سرمایه گذاری های شرکت
  • زنجیره بلوک خصوصی سفارشی برای دنیای مالی
  • Platform API ، که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا راه حل های BitGo را در پروژه های بلاکچین خود ادغام کنند

کیف پول چند امضایی

بیشتر کیف پول های رمزنگاری موجود در بازار برای استفاده در بانک ها ، شرکت ها و سایر موسسات مناسب نیست. به طور کلی ، هزینه های شرکت به بیش از یک حزب مجاز نیاز دارد. بیشتر کیف پول های رمزنگاری شده برای استفاده توسط یک مهمانی طراحی شده اند.

BitGo پیشگام کیف پول های دیجیتالی چند امضایی است. این کیف پول ها به بیش از یک طرف نیاز دارند که در معامله ارز رمزنگاری شده ثبت نام کنند بدون اینکه خود دارایی های دیجیتال را تحت اختیار خود بگیرند.

نرم افزار BitGo به یک شرکت اجازه می دهد تا سیاست ها و روش های خود را برای مجوز پرداخت ها ایجاد کند ، که مطابقت قانونی با هر قانون محلی حاکم بر معاملات شرکت ها را تضمین می کند.

خدمات حضانت

راه حل های نگهداری رمزنگاری منحصر به فرد نیستند ، زیرا شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری هنگ کنگ ژاپو و مگا بورس Coinbase مستقر در ایالات متحده در حال حاضر در فضای مشابهی قرار دارند. با این حال ، BitGo همچنین به سرمایه گذاران نهادی راه حل سرپرستی را ارائه می دهد که آنها برای اطمینان از تنظیم کننده ها برای اینکه سرمایه گذاری رمزنگاری آنها به طور ایمن و مطابق با قوانین محلی انجام می شود ، لازم است.

Blockchains خصوصی سفارشی

بیت کوین و سایر زنجیره های بلوکی عمومی به طور کلی شرایط قانونی سرمایه گذاران نهادی را برآورده نمی کنند. بنابراین ، سرویس دیگری که BitGo ارائه می دهد توسعه بلاک چین های سفارشی است. با استفاده از چنین راه حل سفارشی ، سرمایه گذاران نهادی می توانند ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

یک نمونه رمز RMG (Royal Mint Gold) است. ضرابخانه سلطنتی انگلستان این رمز را توسعه داد تا تجارت طلا را به عنوان یک دارایی مبتنی بر بلاکچین فعال کند. پلت فرم تجارت RMG با همکاری BitGo و AlphaPoint برای ارائه یک راه حل سازگار برای سرمایه گذاران نهادی.

عکس رویال دیجیتال رویال مینت

Royal Mint امکان معامله طلا از طریق توکن های دیجیتال را با استفاده از بلاک چین سفارشی BitGo فراهم می کند

Platform API

پلت فرم BitGo یک API ارائه می دهد تا توسعه دهندگان بتوانند عملکرد کیف پول چند امضا را در برنامه های Bitcoin خود ادغام کنند. اساساً ، این بدان معنی است که هر برنامه یا نرم افزار جدیدی که بیت کوین را به عنوان پرداخت می گیرد ، می تواند از قابلیت کیف پول BitGo به عنوان روش پرداخت استفاده کند..

این پروژه همچنین BitGo Instant را ارائه می دهد (اما دیگر این کار را نمی کند) ، ویژگی ای که با عمل به عنوان ضامن پرداخت ، معاملات فوری را انجام می دهد. این شرکت با ارائه همان نوع خدمات پرداخت فوری که توسط واسطه های مالی سنتی مانند ویزا یا پی پال ارائه می شود ، فوراً از پرداخت های ارسالی خود استقبال می کند. تبادل رمزنگاری BitStamp در بین مشتریانی بود که از BitGo Instant استفاده می کردند.

در خبرها

متاسفانه BitGo بود درگیر توسط رسانه های خبری در هک سال 2016 بیت فاینکس در بورس هنگ کنگ, جایی که تقریباً 120 هزار بیت کوین به سرقت رفته است. این شرکت قاطعانه هرگونه دانش و عمل نادرست را انکار کرد.

برای اینکه شک و تردیدهای باقیمانده در مورد امنیت را تحمل کند ، a بیانیه مطبوعات ژوئیه شرح داده شده است چگونه این شرکت اخیراً به ممیزی کنترل سازمانی سرویس 2 (SOC 2) با Deloitte دست یافته است. گزارش SOC 2 اطمینان خاطر را در مورد کارآیی کنترل های امنیتی پیرامون اطلاعات محرمانه آنها به مشتریان ارائه می دهد.

خرک امنیتی

حسابرسی اخیر نشان می دهد BitGo داده ها را به صورت ایمن نگهداری می کند.

پیش بینی مدیریت UTXO

BitGo اخیراً نیز چنین کرده است مدیریت پیش بینی UTXO را اجرا کرد. UTXO مخفف خروجی معامله خرج نشده است و به سناریویی اشاره دارد که دارندگان سکه چندین قطعه کوچک بیت کوین را در کیف پول های دیجیتال خود نشسته اند..

اوضاع به همین دلیل است که در نتیجه هزینه تمام اسکناس های خود ، تغییرات زیادی در کیف پول واقعی ایجاد کرده اید. بنابراین ، UTXO فرآیند تبدیل تغییر کوچک به فرقه های بزرگتر است.

با این حال ، به دلیل کارمزد ، این می تواند یک روند پرهزینه برای کیف پول های معاملاتی با حجم بالا باشد. عنصر “پیش بینی” به استفاده از دوره های کم هزینه برای فعال کردن این تبدیل ها اشاره دارد ، از این رو هزینه های کلی برای دارندگان کیف پول جداگانه کاهش می یابد.

سرانجام ، BitGo اخیراً نیز چنین کرده است با Cinnober همکاری کرد, که فناوری تبادل رمزنگاری را ایجاد می کند. این مشارکت فناوری های تبادل درجه موسسه را امکان پذیر می کند ، به بانک ها و موسسات مالی اجازه می دهد تا با استفاده از مبادلات روزمره که سرمایه گذاران رمزنگاری خرده فروشی استفاده می کنند ، در رمزنگاری سرمایه گذاری کنند..

نتیجه

پرداخت سرمایه گذاران نهادی به فضای رمزنگاری یک پیشرفت اساسی در اطمینان از ماندگاری ارزهای دیجیتال و فناوری های گسترده بلاکچین است. BitGo قبلاً سرمایه گذاری قابل توجهی را به خود جلب کرده و خود را به عنوان یک بازیگر مهم در یک بازار هنوز شلوغ معرفی نمی کند. بنابراین ، این شرکت یکی از تماشاگران است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me