اگرچه سیستم های اثبات کار بیش از 20 سال است که وجود دارند ، اما آنها فقط با ورود بیت کوین محبوبیت زیادی کسب کرده اند. بسیاری از سکه ها از همان اوج شکوفایی فن آوری ارز رمزنگاری شده در هنگام پرش کارآفرینان مشتاق به باند خلق پول ، وارد بازار شده اند..

مشکلی که در الگوریتم استخراج Bitcoin وجود دارد این است که در سال های اخیر یک مسابقه تسلیحاتی سخت افزاری را تحریک کرده است. درست مانند جنگ های سنتی ، بزرگترین اسلحه ها به بالاترین پیشنهاد پیشنهاد می شود. و به نوبه خود ، کسانی که بزرگترین اسلحه را دارند ، اولین انتخاب غنایم را دارند. به عبارت دیگر ، قیمت مرد در خیابان تا حد زیادی از شرکت در استخراج معاملات ارز رمزنگاری شده اثبات شده است.

خوشبختانه یک راه حل وجود دارد و به شکل استخراج معدن در می آید. امروز نگاهی خواهیم انداخت که تلاش شما را با سایر معدنچیان در سراسر دنیا با استفاده از استخر استخراج معروفی به نام Bitminter ترکیب خواهیم کرد..

استخراج معدن چیست?

با وجود موفقیت تجاری در عملیات استخراج در مقیاس بزرگ ، جوامع اینترنتی باهوش هرگز از حل مشکلات آنلاین غافلگیر نمی شوند. اگر زندگی لیمو به شما هدیه کرد ، لیموناد درست کنید. وقتی Bitmain لیموترش را فشار داد ، به یک استخر بپیوندید و از مزایای اقتصاد اشتراک بهره مند شوید.

این روزها ، تنها راه رقابت با بازیکنان بزرگ ، قدرت پردازش جمعی است. با به اشتراک گذاشتن قدرت پردازش خود در یک شبکه ، شما اساساً کار می کنید منابع خود را جمع کنید با هدف مشارکت در جوایز. طبعاً پاداش دریافتی شما متناسب با منابعی است که در وهله اول به آن کمک می کنید.

استخراج معدن

مزیت عمده این روش دریافت پاداش بلوک سریعتر و به طور منظم به جای تصادفی و به احتمال زیاد فقط هر چند سال است. تعدادی استخر استخراج در آنجا وجود دارد و معدنچی اختصاصی باید تکالیف خود را انجام دهد تا راه حلی پیدا کند که برای او بهترین کار باشد.

با این حال ، این مقاله مروری بر استخرهای استخراج نیست. درعوض ، ما می خواهیم یک مثال ساده از نحوه اتصال ASIC به استخر استخراج به شما نشان دهیم. در این حالت ، ما با Bitminter همراه شده ایم.

Bitminter

Bitminter یک استخر استخراج است که هدف آن سهولت در روند استخراج ارزهای رمزپایه است. این از ایده ایجاد یک رابط گرافیکی کاربر پسند (GUI) برای تعامل ماینرها با بلاکچین بیت کوین آغاز شد. در چند سال اول ، استخراج ارز رمزنگاری شده بیشتر دامنه تکنسین های رایانه بود که از خط فرمان استفاده می کردند – یک ابزار رابط فقط متن. واضح است که این نوع تعاملات برای کسی آسان نبوده و شروع به کار نمی کند.

Bitminter از سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده و توسط شرکت نروژی Aesir Financial AS اداره می شود که متعلق به Geir Harald Hansen است. این ادعا می کند که در حال حاضر بیش از 450 000 حساب ثبت شده دارد. پس از کار بر روی GUI در اوایل سال 2011 ، گیر تصمیم گرفت که پروژه را به استخر استخراج کامل تبدیل کند و بدین ترتیب Bitminter متولد شد.

امکانات

  • سرورهای واقع در اروپا و ایالات متحده
  • 1٪ هزینه استخراج.
  • پشتیبانی از ASICBoost برای استفاده کامل از جدیدترین سخت افزار استخراج.
  • پشتیبانی از استخراج معدن.

آنچه برای شروع باید به آن نیاز داشته باشید

  • حداقل یک ماینر ASIC مناسب (مانند Antminer S9) و درایورهای USB ASIC مربوطه.
  • آخرین نسخه از جاوا (اطمینان حاصل کنید که پس از نصب مجدداً راه اندازی مجدد شوید).
  • کیف پول بیت کوین

فرآیند

1. رفتن به بیش از وب سایت پروژه.

2. برای ایجاد حساب کاربری روی Join کلیک کنید و برای تأیید اعتبار از شناسه دیگری از حساب دیگری که قبلاً متعلق به خود هستید (Google ، Facebook و غیره) استفاده کنید.

3. نام کاربری خود را انتخاب کرده و آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

4. آخرین برنامه مشتری Bitminter را در بخش Tools وارد و بارگیری کنید:

Bitminter. جدیدترین برنامه سرویس گیرنده را برای اتصال به ASIC خود در دست بگیرید

جدیدترین برنامه سرویس گیرنده را برای اتصال به ASIC خود در دست بگیرید

5- هنگام تلاش برای بارگیری برنامه Bitminter در برخی از سیستم عامل های ویندوز ، جاوا ممکن است خطایی ایجاد کند. اگر این اتفاق افتاد ، به “شروع برنامه ها و پرونده های جستجو” بروید و به دنبال “پیکربندی جاوا” باشید. Security را انتخاب کرده و دامنه Bitminter را به لیست مکانهای قابل قبول بارگیری اضافه کنید:

Bitminter. جاوا گاهی از بارگیری برنامه های کاربردی ارز رمزنگاری جلوگیری می کند

جاوا گاهی از بارگیری برنامه های کاربردی ارز رمزنگاری جلوگیری می کند

6. برنامه را اجرا کنید ، روی “شروع موتور” کلیک کنید و با جزئیات ورود Bitminter خود وارد شوید. تبریک می گوییم که شما در حال استخراج رمزنگاری در استخر Bitminter همراه با استخراج کنندگان از سراسر جهان هستید!

در استخر استخراج Bitminter متصل شده و کار می کند

در استخر استخراج Bitminter متصل شده و کار می کند

در این مرحله ، شما به طور موثری در بازی پوستی دارید. با این گفته ، عاقلانه است که دور بزنید و یاد بگیرید چگونه تجهیزات خود را تغییر دهید و نحوه تعامل با استخر را در حداکثر ظرفیت بدانید. Bitminter subreddit یک نقطه شروع خوب برای س questionsالات بعدی است یا حتی می توانید مستقیماً با Bitminter تماس بگیرید.

افکار نهایی

شروع کار با استخراج ارزهای رمزپایه آنقدرها که فکر می کنید دشوار نیست. این به این معنی نیست که برای همه هم هست. داشتن سخت افزار مناسب اولین قدم مهم است. این صنعت با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت است و گیر افتادن با تجهیزات منسوخ شده می تواند به معنای تفاوت بین سودآوری ماندن یا خونریزی آرام کند. با توجه به این ، در اینجا چند نکته اضافی وجود دارد که می خواهید به آنها توجه کنید.

در مرحله اول ، دقت خود را انجام دهید و سود مورد انتظار سخت افزار استخراج بیت کوین خود را محاسبه کنید. در مرحله دوم ، شما باید با بحث و جدال پیرامون Bitmain ، بزرگترین تولید کننده ASIC در فضای ارزهای رمزپایه آشنا باشید. جامعه Bitmain بخاطر شیوه های بی رحمانه تجارت خود شناخته شده است. به ویژه برای استخراج با جدیدترین تجهیزات و سپس فروش آنها در بازار ثانویه پس از ایجاد جایگزین بهتر.

در نتیجه ، بسیاری از کارگران معدن Wannabe در نهایت این ماشین های قدیمی را خریداری می کنند. “جدیدترین” تجهیزات استخراج معدن می تواند دو هزار دلار به شما بازگرداند و احتمال زیادی وجود دارد که در آخرین فن آوری در پشت منحنی باشید. به عبارت دیگر ، تحقیقات زیادی را انجام دهید و مطمئن شوید که قبل از پرش به این بازی ، واقعاً از یک ASIC مناسب برخوردار هستید!

با تمام آنچه گفته شد ، هنوز پول لازم برای کسب درآمد وجود دارد. اگر روند بیت کوین روند فعلی را پشت سر بگذارد ، خوب است که وقتی گاو به بازار بازگشت ، این سودها واقعاً معنی دار شود.