مانند بسیاری از موارد بلاکچین ، بازی های موبایل بلاکچین تاکنون تا حدودی کمتر از حد مجاز بوده اند. بله ، یک سری بازی موبایل بلاکچین قابل قبول وجود دارد که امروز می توانید آنها را روی تلفن هوشمند خود بارگیری کنید. اما احتمالاً هنوز متوجه نخواهید شد که درگیر آن شوید.

علاوه بر این ، م componentلفه ارز رمزنگاری شده در اکثر موارد تقریباً اتفاقی است. در اصل یک ویژگی افزودنی است تا اساسی. اگر شما به سادگی به دنبال بازی ای برای گذراندن وقت در مترو هستید ، تفاوت چندانی برای شما نخواهد داشت. اما اگر این فناوری blockchain است که می خواهید در بهترین حالت خود شاهد آن باشید ، مدتی منتظر خواهید ماند.

صنعت رو به افزایش بازی های موبایل

از زمان مرور اینترنت همراه از دسک تاپ پیشی گرفت برای اولین بار در سال 2016 ، به یک نقطه اوج مهم رسیدیم که یک تغییر تاریخی را رقم زد. ظهور اینترنت همراه همراه با بهبود فناوری و کاهش هزینه ها است. اگرچه ممکن است در بازار آیفون X نباشند ، اما کشورهای در حال توسعه از مالکیت گوشی های هوشمند عقب نیستند 82 درصد از افرادی که نوعی گوشی هوشمند دارند.

در حقیقت, هند و چین اطراف این کشور را حفظ می کنند یک سوم از جمعیت تلفن های هوشمند جهان است. و آنها در آمریکای لاتین ، آسیای جنوب شرقی و آفریقا نیز کاملاً مجذوب آنها شده اند.

بازیکنان بزرگی مانند نینتندو به تلفن همراه می روند / https://pixabay.com/fa/video-games-joy-stick-games-1557358/

این یک تجارت کوته فکر است که چشم خود را به قدرت تلفن همراه باز نکرده است. و با داشتن بازی های ویدئویی در حدود 25 درصد از کل برنامه های موجود در Google Play ، برای دیدن توانایی های بالقوه لازم نیست که یک بازی باشید. حتی غول های بازی مبتنی بر کنسول سنتی نیز این را دوست دارند نینتندو قبل از اینکه محصول آنها بی ربط شود به تلفن همراه منتقل می شوند.

اما همه اینها سرگرمی و بازی در صنعت بازی های موبایل نیست. برخی از مشکلات نیز وجود دارد. و حدس بزنید چه؟ فهمیدی! بازی های موبایل Blockchain می توانند راه حل ارائه دهند.

نیاز به بازی های موبایل Blockchain

در حالی که بدون شک نسخه های جعبه ای بسته بندی شده برای کنسول های بازی را برای برنامه های تلفن همراه توسعه می دهید هزینه های توسعه دهندگان را کاهش می دهد, پرداخت ها نیز اغلب کمتر است. سیستم پرداخت می تواند پراکنده و پرزحمت ، ناکارآمد و کند باشد. دزدی دریایی و عدم شفافیت همچنان از موضوعات اصلی مورد بحث است. برای توسعه دهندگان دستیابی به داده های مورد نیاز برای جمع آوری بینش برای بهبود بازی هایشان دشوار است.

علی رغم افزایش روش های پرداخت جایگزین ، هنوز اکثر پرداخت ها در صنعت موبایل از طریق پیامک صورت می گیرد. این امر تاکنون راهکاری برای جمع آوری پرداخت از افراد فاقد دسترسی به حساب بانکی ارائه داده است. این امر بخصوص در آمریکای لاتین و آسیای جنوب شرقی بسیار گسترده است که در عوض آنها با اعتبار تلفن همراه خود خرید می کنند.

اما این روش پرداخت برای توسعه دهندگان کند و دست و پا گیر است. در حقیقت ، توسعه دهندگان می توانند برای پرداخت هزینه از ارائه دهندگان پیام کوتاه شش ماه طول بکشد! کمیسیون های آنها نیز شیب دار است: 70 درصد تخفیف در پرداخت ها.

بازی های موبایل بلاکچین با استفاده از فناوری غیرمتمرکز اطمینان می دهند که پرداخت ها به موقع (یا حتی نزدیک به زمان واقعی) دریافت می شوند. هیچ واسطه ای برش نمی خورد. این باعث بهبود کارایی و در نهایت (از لحاظ تئوری) کیفیت بازی برای گیمرها و توسعه دهندگان می شود.

بازی های موبایل بلاکچین می توانند بدون نیاز به داشتن حساب بانکی برای کاربران ، راه حلی برای مشکل پیام کوتاه ارائه دهند. بنابراین برای حدود 2 میلیارد دلار بانک های خالی از سکنه در سراسر جهان ، آنها می توانند بدون هیچ مشکلی در جنبش بازی های موبایل بلاک چین شرکت کنند.

ارز رمزنگاری شده می تواند پرداخت های پیامکی را قطع کند

توسعه دهندگان می توانند به عنوان مثال برای ارائه داده ، شرکت در نظرسنجی ها یا تماشای تبلیغات به بازیکنان با ارز رمزپایه انگیزه دهند. هویت آنها در بلاکچین تأیید می شود. این می تواند برای از بین بردن مشکل دزدی دریایی در جوانه و پایان نسخه های بی شماری اسپین آف بازی های مارک دار باشد که سرگرمی را به طور غیرقانونی به صورت رایگان ارائه می دهند.

پروژه هایی مانند Enjin Coin برای مبارزه با کلاهبرداری در بازار کالاهای مجازی با استفاده از ماهیت شفاف بلاکچین حل و فصل شده اند. هدف آنها تهیه یک اکوسیستم کامل برای گیمرها نیز است.

برخی از بازی های موبایل بلاکچین حتی به شما اجازه ارز رمزنگاری شده مانند Ionomy را می دهند. با این حال ، تا زمانی که استخراج ارز رمزنگاری شده در تلفن همراه کارآمدتر و سودآورتر نشود ، استخراج محض از طریق تلفن همراه جوایز کمی کسب می کند.

جایی که بازی های موبایل Blockchain در حال حاضر در آن قرار دارند

تعداد زیادی بازی موبایل بلاکچین وجود دارد. اما آنها هنوز همه مشکلات صنعت بازی های موبایل را حل نمی کنند. در واقع ، یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از بازی های موبایل بلاکچین این است که آنها در محصول اساسی خود کمبود دارند: یک بازی واقعا خوب.

برخی از محبوب ترین بازی های موبایل بلاکچین مانند بیگانه اجرا و سیاه چال ایتاداکی بسیار رتبه بندی می شوند ، اما به همین راحتی می توانند بدون ارز رمزپایه کار کنند. بازی های بلاک چین موبایل در واقع تازه شروع به بال گرفتن می کنند. در حال حاضر ، بیشتر آنها رمز اصلی خود را به عنوان پاداش بازی یا یک ابزار تبلیغاتی ساده به کار می برند.

بازی های بلاکچین google play

برنامه های بازی Blockchain در Google Play https://play.google.com/store/search؟q=blockchain+games&c = برنامه ها&رتبه بندی = 1

تعداد کمی از بازی های موبایل بلاکچین وجود دارد که به نظر می رسد واقعاً در ساختن رمز اصلی خود در مدل کسب و کار خود سرمایه گذاری کرده است – به اصطلاح یک تغییر دهنده واقعی بازی. سیستم عامل هایی مانند Worldopoly و Ionomy متعهد به ایجاد چیزی بیش از بازی برای گیمرهای گاه به گاه ، ساخت اکوسیستم های واقعی هستند که در آن گیمرها می توانند رمزنگاری ، رمزنگاری معدن را بدست آورند و در برنامه تلفن همراه بمانند..

مشهورترین بازی های بلاکچین تاکنون

همه در مورد CryptoKitties شنیده اند ، DApp بسیار محبوب که از بلاکچین Ethereum برای تجارت و اثبات مالکیت گربه استفاده می کند (هر چیزی که قایق شما را شناور می کند ، درست است؟). اما برای رفتن به تلفن همراه وقت خود را می گیرد. پس از هجوم اولیه اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 ، آنها در ماه فوریه اعلام کردند که یک برنامه iOS چینی زبان با هدف چین بزرگتر و سنگاپور راه اندازی شده است..

اما مشکلات مقیاس پذیری بلاکچین Ethereum با بسیاری از معاملات منجر به عقب ماندگی ، گلوگاه و تأخیر ، گربه ای را در میان کبوترها انداخت. در ماه ژوئن ، CryptoKitties اعلام کرد راه اندازی در تلفن پرچمدار HTC. این برنامه بر روی هر دستگاه جدید نصب خواهد شد ، و باعث ایجاد هیاهوی بیشتری برای تولید کننده موبایل تایوانی می شود. امیدواریم این نمایشگاه بهتر برگزار شود.

رمزنگاری ها

همه از CryptoKitties شنیده اند

بازیکنان اصلی دیگری نیز در فضای بازی های موبایل بلاکچین وجود داشته اند ، از جمله هانتکرین, یک شاخه از بلاک چین Namecoin است که به بازیکنان اجازه می دهد ارز خود را استخراج کنند و سپس آن را پیدا کنند و آن را به “بانک” های مجازی ببرند. و بازی هایی مانند BitQuest که در سال 2016 نیز جوایزی را در بیت کوین به شما ارائه داد. اما CryptoKitties عنوان را به عنوان معروف ترین بازی بلاکچین تاکنون (یا حداقل معروف ترین سرگرمی dApp) بدست آورده است..

افکار پایانی

تنوع و تعداد بازی های موبایل بلاکچین محدود است و عمدتا مختص بازی هایی است که با رمزنگاری آزمایش می کنند ، نه این که آن را در مدل کسب و کار آنها مهم سازند. اما ، با ادامه رشد هر دو فناوری و اتصال تعداد بیشتری از بانک های غیر بانکی ، بازی های موبایل ساخته شده با بلاکچین احتمالاً در آینده منفجر می شوند. و به محض اینکه آن بازی پرطرفدار ظاهر شد ، مطمئناً موارد بیشتری دنبال خواهد شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me