فناوری Blockchain همچنان در هر بخش تجاری ، از جمله سیستم آموزش ، گسترش دارد. کارآیی و امنیت افزوده شده در اجرای پروتکل بلاکچین غیرقابل انکار است.

سیستم مبتنی بر کاغذ که بر اکثر شبکه های آموزشی جهان تسلط دارد به شدت منسوخ شده است و هیچ توافق جهانی واقعی درباره وضعیت کلی آموزش وجود ندارد. این سیستم ها مربیان را از لحاظ سطح درک دانش آموزان دچار سردرگمی کرده است. فناوری Blockchain می تواند پاسخگوی بسیاری از مشکلات کنونی مدارس جهان باشد. همانطور که می خواهید یاد بگیرید ، در حال حاضر چندین سیستم عامل قابل توجه مبتنی بر بلاکچین وجود دارد که وظیفه خود را برای پیشبرد اهداف انجام می دهند.

فناوری بلاکچین می تواند با بهبود توانایی نظارت بر این ویژگی های حیاتی در زمان واقعی ، به ما این امکان را بدهد که هم روش تدریس و هم روش یادگیری را تغییر دهیم. بیایید لحظه ای به بررسی چند روش استفاده از این فناوری انقلابی برای بهبود شبکه آموزشی جهانی بپردازیم.

بانک اطلاعات دانش آموزان Blockchain – ثبت دائمی

مدارک تحصیلی یا سوابق دائمی شما بخش مهمی از سیستم آموزشی است نظارت بر روند. متأسفانه ، سیستم مبتنی بر کاغذ فعلی گران است و برای عموم بسته است. یک راه حل مبتنی بر بلاکچین می تواند هزینه ها را با ارائه یک برچسب شناسایی منحصر به فرد به هر دانش آموز کاهش دهد که به راحتی توسط سیستم های آموزشی که نیاز به اطلاعات از هرجای دنیا دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد..

شاید حتی مهمتر از این واقعیت این است که ماهیت شفاف فناوری بلاکچین به دانشجویان امکان می دهد تا به اطلاعات نیز دسترسی داشته باشند. این دسترسی غیرمترقبه می تواند به دانش آموزان کمک کند تا پیشرفت تحصیلی خود را رصد کرده و بفهمند که در کجا اشتباه می کنند.

شبکه آموزش Blokchain: دفتر مرکزی سونی از طریق Boyanov

دفتر مرکزی سونی از طریق بویانوف

IBM و سونی دارند تیمی برای ایجاد یک بستر برای مقابله با خرابکاری فعلی که رونوشت مدارس است. این برنامه ترکیبی از بلاک چین ساخته شده سونی با فناوری ابری IBM برای ایجاد یک سیستم انقلابی برای ردیابی و ارسال متن مدارس در سطح جهان است..

شبکه های آموزش Blockchain جهانی

تصور کنید که این اطلاعات بخشی از شبکه آموزش گسترده بلاکچین جهانی است. این شبکه به دانش آموزان امکان می دهد تا مدارس را بدون نیاز به ارسال متن خود انتقال دهند. همچنین این کار اکثر هزینه های مربوط به ذخیره سازی ، نظارت ، تغییر و به روزرسانی این داده ها را از بین می برد.

یک شبکه آموزش جهانی بلاکچین امکان نظارت در مقیاس گسترده را فراهم می کند. این توانایی اولین نگاه اجمالی به وضعیت واقعی آموزش و پرورش مدارس و دانش آموزان در جهان را نشان می دهد. اثر انگشت زنجیره بلوک هر دانش آموز ، همراه با تمام اطلاعات مربوط به آنها ، یک نمای کلی از پیشرفت دانشجویان را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این داده ها به اساتید اجازه می دهد تا مناطق مورد نیاز برای بهبود را مشخص کنند.

شبکه آموزش Blockchain – برنامه درسی مشترک

در وضعیت فعلی ، سیستم آموزشی متشکل از مناطق محلی است. معلمان با یک برنامه درسی ملی به دانش آموزان آموزش می دهند. سپس ، آزمون ها سطح درک دانش آموزان را تأیید می کنند. مسئله این است که هیچ راهی برای اطمینان از برنده شدن بهترین برنامه درسی در سطوح محلی وجود ندارد. ذخیره یک برنامه درسی مصوب در یک شبکه بلاکچین می تواند اطمینان حاصل کند که همه دانش آموزان از به روزترین اطلاعات تایید شده ممکن برخوردار هستند.

قیمت کتاب مسئله کمی نیست و می توان یک برنامه درسی دیجیتالی را برای ایجاد یک سیستم جهانی و مقرون به صرفه تر از نسخه فعلی مقاله تهیه کرد. این پس اندازها می تواند به نفع مدارس مناطق کم درآمد باشد زیرا این مدارس معمولاً فاقد منابع لازم برای به روزرسانی مداوم برنامه درسی خود برای انعکاس تغییرات هستند.

سیستم های فارغ التحصیلی Blockchain

وزارت آموزش ایالات متحده به دنبال ایجاد یادگیری بلاکچین است سیستم. این پروژه با نام “یادگیری مبتنی بر شایستگی” انجام می شود و باعث ایجاد ابرو در جامعه آموزشی می شود. انعطاف پذیری ایجاد شده توسط چنین سیستمی می تواند نتایج دانشجویان را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

شبکه های آموزشی مبتنی بر بلاکچین که بر اساس تکمیل برنامه درسی دانش آموزان ، شایستگی هایی را به آنها اعطا می کنند ، می توانند یکی از گران ترین قسمت های سیستم آموزشی را خودکار کنند. تصور کنید دانش آموزی در حال امتحان دادن است و نمره قبولی وی به عنوان نمره قبولی در برنامه درسی بلاکچین ثبت شده است.

حال ، تصور کنید که اگر پس از اتمام برنامه درسی ، دانش آموز به طور خودکار به کلاس بعدی فارغ التحصیل شود. این اتوماسیون به سیستم آموزشی این امکان را می دهد تا هم در آموزش خود فردی شود و هم در توانایی خود نظارت بر خود جهانی شود. بهترین دانش آموزان با سرعت خودشان سرآمد هستند ، در حالی که ذهن های استثنایی در میان جمعیت حضور دارند.

به گواهینامه اعتماد کنید

یکی از مهمترین مزایای فناوری بلاکچین توانایی آن در اثبات مالکیت یک دارایی خاص است. در مورد سیستم آموزشی ، این فناوری در تأیید گواهینامه ها و اعتبار سنجی ادغام می شود. محققان MIT قبلاً از زنجیره بلوک استفاده کرده اند سیستم برای جلوگیری از استفاده از اسناد جعلی این سیستم برای جلوگیری از تقلب ، سوابق را به بلاکچین رمزگذاری می کند. همچنین به دانشجویان امکان می دهد سوابق خود را در هر زمان و بدون نیاز به درگیر شدن شخص ثالث بازیابی کنند.

شبکه آموزش Blockchain: هنرهای MIT مشرف به رودخانه است

هنر در MIT

سرمایه گذاری گسترده

یکی از بهترین ویژگی هایی که با استفاده از پروتکل های مبتنی بر بلاکچین به دست آمده است ، توانایی سرمایه گذاری جمعی است. مدارس می توانند از این روش برای ایجاد انقلابی در رویه های جمع آوری کمک های مالی خود استفاده کنند. یک مدرسه می تواند یک مفهوم یا پروژه را به والدین دانش آموزان ارائه دهد ، و آنها می توانند در مورد موضوع رأی دهند و در صورت تصویب ، سرمایه گذاری را تأمین کنند..

بستر ابتکاری اوزیزو از یک پروتکل مبتنی بر بلاکچین برای تسهیل سرمایه گذاری جمعی برای توسعه مدارس در آفریقا استفاده می کند. این پلتفرم به اهدا کنندگان اجازه می دهد تا کمک های مالی خود را ردیابی کنند. ثابت شده است که شفافیت بیشتر برای دستیابی به سطوح بالاتر بودجه عمومی بسیار مهم است.

هزینه مدرسه

مسائل مربوط به هزینه های مدرسه طی چند سال گذشته به یک نگرانی بزرگ تبدیل شده است. در نتیجه ، والدین علاقه بیشتری به هزینه های مدرسه نشان می دهند. نظارت بر این داده ها در بلاکچین آسان است. بنابراین ، اگر سیستم عامل هایی مانند Usizo با این نیازها سازگار شوند ، به مدارس دولتی و خصوصی کمک می کنند تا به طور مثرتری کار کنند.

شبکه آموزش Blockchain – این به عهده ماست

به راحتی می توان فهمید که چرا باید یک فشار قوی برای توسعه یک شبکه آموزش بلاکچین ایجاد شود. ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاکچین این فناوری را به عنوان نگهدارنده ایده آل دانش جهانی ساخته است و با معرفی مقرون به صرفه این فناوری ، همه طرف های درگیر از مزایای آن بهره مند می شوند..

فقر دیگر لازم نیست سطح تحصیلات دانش آموزان را تعیین کند. به لطف فناوری بلاکچین ، آینده آموزش در حال حاضر درخشان تر به نظر می رسد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me