یکی از بزرگترین تأثیرات بلاکچین در سال 2017 تا حد زیادی مورد توجه قرار نمی گیرد.

به عنوان یک فناوری که می تواند تقریباً به هر سازمانی تغییر چهره دهد ، بلاکچین به هزاران کارآفرین این امکان را داده است که شروع به غواصی در راه حل مشکلات جهان از یک زاویه جدید و کشف نشده کنند.

برخی از درخشان ترین ذهن های جهان کلاه خود را به حلقه زنجیره بلوک انداخته اند و هزاران شغل در این راه ایجاد کرده اند.

فرقی نمی کند که شما اهل برنامه نویسی ، امور مالی ، بازاریابی ، نویسندگی ، هنر یا حتی ماهیگیری باشید – تا جایی که آماده ، قادر و مایل به یادگیری باشید ، جایی برای شما در دنیای بلاکچین وجود دارد..

با این حال ، برای استخدام زودتر و دیرتر ، درک مهارت های لازم برای مشاغل بیت کوین و مشاغل بلاکچین مهم است..

تعداد تراکتهایی وجود دارد که می توانید از جایی که امروز هستید به آنها منتقل کنید:

HTML

برنامه نويسي: داشتن درک پایه ، متوسط ​​یا پیشرفته از زبانهایی مانند Javascript ، Python ، C # ، C ++ ، جاوا به شما کمک می کند. اگرچه ممکن است بتوانید از همین مهارت ها برای کدگذاری مستقیم بلاکچین استفاده کنید ، اما پروژه های دیگری مانند Ethereum وجود دارد که به زبان های جدیدی مانند Solidid نیاز دارند. نیاز به استعداد برنامه نویسی در بالای نمودار بالاترین میزان تأمین مشاغل بلاکچین پیشرو است.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری: بسیاری از بنگاه های مالی بدنبال افرادی هستند که به دنیای ارزهای رمزنگاری شده نگاه می کنند. با بسیاری از پروژه های خارج از کار چوبی و چنین خارهای تند و تیز بازار و روزمره ، دنیای مالی به افراد بیشتری نیاز دارد که مایل به زندگی و خوابیدن در بازارهای بلاکچین و بیت کوین باشند..

بازاریابی بیت کوین

بازاریابی / روابط عمومی / ارتباطات: به بیان ساده ، بازاریابی و ارتباطات برای بسیاری از پروژه ها در سال 2017 مناسب نبود. آنچه بسیاری از تیم های بلاکچین با استعداد برنامه نویسی در آن عالی بودند ، آنها به همان اندازه در فروش ایده خود فاقد آن بودند. ساده ترین و خنده دارترین نکته ای که از این مجموعه به آن اشاره می شود این است که چگونه Tron (TRX) اساساً کل مقاله سفید انگلیسی خود را دزدی ادبی کرده و در عرض چند روز پس از انتشار خبر بازار خود را تقریباً 5 برابر کاهش داده است.

برای دستیابی به شغل بیت کوین یا بلاک چین باید کجا زندگی کنم?

خوشحال خواهید شد اگر بشنوید که اکثر مشاغل مرتبط با بیت کوین و بلاکچین شباهت زیادی به اخلاق صنعت خود دارند: غیر متمرکز.

نیاز شدید به استعداد زنجیره زنجیر زدودن مرزها و مسافرت های 9-5 است و بخش عمده ای از همه پروژه های بلاکچین با تیم های راه دور کار می کنند.

چندین نقطه داغ در سراسر جهان وجود دارد که منجر به ایجاد شبکه و مالش آرنج می شود و انتقال به یکی از این شهرها ممکن است ارتباط مستقیم با تیم ها را آسان کند. چند شهر برتر برای مشاغل بلاکچین عبارتند از:

  • سانفرانسیسکو – سانفرانسیسکو یکی از آن شهرهایی است که در آن شما سخت می خواهید منطقه ای را پیدا کنید که بتوانید سنگ پرتاب کنید و به نوعی استارت آپ چند میلیون دلاری یا چادر بی خانمان برخورد نکنید. SF محل سکونت Coinbase ، Ripple ، Tezos و تعداد اندکی صندوق های تامینی و صندوق های VC متمرکز بر رمزنگاری است..
  • شهر نیویورک – نیویورک شهری عالی و پر از استارت آپ های پر انرژی و زنجیره بلوک است. منطقه NYC / بروکلین / کوئینز میزبان تعداد زیادی شرکت متمرکز بر بلاکچین است از جمله بنیانگذار Ethereum Joseph Lubin’s ConsenSys ، Airswap مبادله غیرمتمرکز و ده ها صندوق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری خطرپذیر.
  • بوستون – بوستون نقطه اشتغال در مشاغل ارزهای رمزپایه است زیرا بسیاری از شرکت ها برای نزدیک شدن به استخر عمیق هاروارد و MIT مهاجرت می کنند.
  • آستین – سرمایه Lone Star State بلاکچین را عجیب نگه می دارد و محل زندگی صدها کارآفرین و شرکت ارز رمزنگاری شده مانند Factom است.

نقاط مهم بین المللی قابل توجه: لندن ، وین ، برلین ، کپنهاگ ، زوگ ، هنگ کنگ ، مسکو و بسیاری دیگر.

افکار نهایی – شروع به جستجوی مشاغل بیت کوین و بلاکچین

تقاطع بین فناوری بلاکچین و موارد استفاده به ظاهر نامحدود ، همراه با اشتهای اساسی برای ریسک و توانایی کار با عدم اطمینان ، درها را برای هزاران شغل بیت کوین و مشاغل بلاکچین باز کرده است..

سایت های لیست شغلی مانند Naval Ravikant’s AngelList شرکت های بیشتری را به دنبال توسعه دهندگان بلاکچین تمام وقت ، بازاریاب ها و سایر استعدادهای رمزپایه در اختیار دارند..

سایت های آزاد مانند UpWork ، که بلاکچین را به عنوان # 1 مهارت در حال رشد سریع در سال 2018 عنوان کرد, انواع پروژه ها را دارند که به دنبال انواع استعدادهای زنجیره زنجیر است.

شما همچنین می توانید به طور کامل شرکت کنید و برای کار در شرکت هایی که در حال حاضر موقعیت های زنجیره بلوکی مانند سامسونگ و IBM یا یکی از بسیاری از ارواح مانند Salesforce را دارند که قصد دارد فناوری جدید را در آینده کشف کند ، اقدام کنید..

تعداد زیادی شرکت و پروژه عالی وجود دارد که پر از افراد بزرگی است که در حال حاضر استخدام می کنند – دقیقاً مانند این یکی. یافتن آنها می تواند به سادگی رفتن به همایش ها و نشست های بلاکچین و ارزهای رمزپایه یا شرکت در یکی از بسیاری از هکاتون های سراسر جهان با هدف گردآوری خالقان بلند پرواز باشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me