چرا فناوری Blockchain برای اقتصاد اعتماد ضروری است

فناوری بلاکچین توانایی ما را برای فعالیت در یک بخش اقتصادی غیرمتمرکز فراهم می کند که از پروتکل Peer-to-Peer استفاده می کند که هم ایمن تر و هم کارآمدتر از ساختار اقتصادی فعلی جهانی است. ماهیت تغییرناپذیر و غیر قابل تغییر این فناوری انقلابی ، آن را کاملا برای استفاده اقتصادی در این زمان های دیجیتالی مناسب می کند.

مرحله اقتصادی جهان به طرز چشمگیری تغییر می کند. مردم از ناکارآمدی سیستم بانکی کنونی که چنان قدرتمند و متمرکز شده است خسته شده اند که این سازمان ها دیگر هیچ قانونی را رعایت نمی کنند. این سازمانها بدون کنترل و با برکت دولت به گسترش خود ادامه می دهند.

نگاهی کوتاه به بلاکچین

خوشبختانه ، فناوری بلاکچین یک راه حل اقتصادی مناسب برای رفع این نگرانی ها ارائه می دهد. شبکه های بلاکچین از مجموعه گسترده ای از رایانه ها برای ذخیره داده ها در افزونگی استفاده می کنند. این داده ها “بلوک” نامیده می شوند و وقتی به یکدیگر متصل شوند “بلاکچین” تشکیل می دهند. هر بلوک دارای کدی از بلوک قبلی است تا اطمینان حاصل کند که همه بلوک ها به ترتیب دقیق خود هستند و هیچ داده ای در شبکه قابل تغییر نیست تا زمانی که مقدار از پیش تعیین شده گره تراکنش را به عنوان معتبر تأیید کند..

شبکه بلاکچین

نگاه دقیق تر به A Block Via Blockgeeks

اقتصاد اعتماد

آینده فناوری بلاکچین درخشان به نظر می رسد. صنایعی از سراسر جهان شروع به استفاده از این فناوری نوآورانه برای پیشرفت مدلهای تجاری فعلی خود با نتایج چشمگیر می کنند. از بین بردن نیاز به سیستم های تأیید شخص ثالث برای دستیابی به سطح کارآیی بالاتر در اقتصاد جهانی بسیار مهم است و تنها فناوری بلاکچین می تواند این راه حل را به بازار ارائه دهد..

تغییرناپذیر و غیر قابل تغییر

هسته اصلی فناوری بلاکچین ویژگی های تغییرناپذیر آن است. هیچ کس نمی تواند سوابق بلاکچین شما را بدون هک کردن همزمان هزاران رایانه همزمان تغییر دهد. فناوری Blockchain یک سیستم دفتر دیجیتال تغییر ناپذیر برای شما فراهم می کند که هم سریعتر و هم ارزان تر از راه حل های فعلی است.

این دفترها می توانند انقلابی در نحوه انتقال مالکیت املاک خود ایجاد کنند. تصور کنید که سوابق مالکیت خانه شما در بلاکچین ذخیره شده است و دیگر هرگز نگران اختلاف در آینده نخواهید بود. به نظر می رسد این آینده است اما از آنجا که چندین سیستم عامل املاک و مستغلات بلاکچین در حال حاضر وجود دارد ، اینجا است.

فناوری Blockchain برای محافظت از دارایی های فیزیکی و دیجیتال بسیار مناسب است. به عنوان مثال ، تصور کنید که یک هنرمند یا یک عکاس در یک بلاکچین ضبط شده است. این به صاحب محتوا اجازه می دهد تا به راحتی ثابت کند که آنها واقعاً مالک واقعی هستند و این مورد قطعه اصلی است.

شرکت دوربین دار 100 ساله Kodak محصولات خود را راه اندازی کرد KodakCoin ICO در اوایل سال جاری برای ایجاد بستری که از این فناوری دقیق برای محافظت از عکاسان در برابر استفاده غیر مجاز از محتوای آنها استفاده می کند. سرقت محتوا برای عکاسان در این دوره دیجیتالی مشکل بزرگی بوده است و کداک امیدوار است که با پروژه خود مقداری موضوع را مسدود کند.

این سیستم عامل اینترنت را جستجو می کند و داده ها را علیه محتوای کاربر قرار می دهد تا اطمینان حاصل کند که استفاده غیرمجاز از محتوای گفته شده رخ نداده است. در صورت شناسایی یکی ، این پلتفرم به طور خودکار تخلف را به سازنده محتوا اعلام می کند و در صورت تمایل سازنده ، پیشنهادی برای خرید حقوق محتوا برای مجرم ارسال می کند.

شفافیت

به راحتی می توان گفت که اعتماد چندانی به ساختار اقتصاد فعلی وجود ندارد. یک معامله منفرد قبل از پردازش باید از طریق سی یا بیشتر سیستم تأیید شخص ثالث انجام شود. علاوه بر این ، م institutionsسسات اعتباری بزرگی وجود دارند که از ارائه این اطلاعات به اشخاص علاقه مند میلیاردها دلار درآمد کسب می کنند.

ماهیت شفاف فناوری Blockchain این امکان را برای این موسسات فراهم می کند تا یک مدل شفاف و شفاف تر از تجارت را ارائه دهند ، جایی که هر کسی می تواند اعتبار خود را بدون نگرانی از پرداخت هزینه های تمسخر ثابت کند.

با توجه به نقش متمرکز این شرکتهای اعتباری در بازار ، از بین بردن این سازمانهای بیهوده برای ایجاد یک سیستم مبتنی بر بلاکچین خودکار ، یک پیشرفت بزرگ در سیستم اقتصادی فعلی است..

زنجیره تأمین زنجیره تامین

روزی در حال نزدیک شدن است که شما قادر خواهید بود مراحل تولید محصول خود را برای اطمینان از کیفیت مشاهده کنید. تصور کنید که می توانید یک پرتقال را اسکن کرده و اطلاعاتی مانند روز کاشت ، برداشت ، آنچه در آن تغذیه شده و مدت زمان حمل آن بدست آورید. همه اینها به راحتی در بلاکچین زنجیره تأمین کدگذاری می شوند.

زنجیره تأمین زنجیره تامین برای درخشش محصولات با کیفیت بالا در بازار ضروری است. توانایی اثبات اصالت و مهارت یک محصول مهم است و تنها فناوری بلاکچین به ما امکان می دهد این کار را به روشی کارآمد و خودکار انجام دهیم..

قراردادهای هوشمند

قراردادهای هوشمند یکی از بزرگترین مواردی است که در فناوری بلاکچین به وجود آمده است. فابیان وگلستلر با توسعه فناوری و ایجاد اصطلاح “قراردادهای هوشمند” اعتبار دارد. این پروتکل های مفید به شما امکان می دهند پارامترهای خاص عمل را در بلاکچین قرار دهید که برای داشتن یک اقتصاد اعتماد به نفس ضروری است.

قرارداد هوشمند

قراردادهای هوشمند کارایی بی نظیری را ارائه می دهند

قراردادهای هوشمند به چندین نفر امکان می دهد تا با اطمینان در یک دارایی سرمایه گذاری کنند. یک قرارداد هوشمند می تواند برای نظارت بر سرمایه گذاری تا زمان انجام یک عمل خاص برنامه ریزی شود. هنگامی که عمل ماشه فعال شود ، قرارداد به طور خودکار وظایف خود را از قبل برنامه ریزی شده از جمله محاسبه و توزیع وجوه به تمام طرف های سرمایه گذاری انجام می دهد..

قراردادهای هوشمند با قابلیت های روزانه بیشتر ، هوشمندتر می شوند. قراردادهای هوشمند نسل سوم امروز قادر به تکمیل مراحل بسیار پیچیده ای هستند. این انعطاف پذیری بیشتر به رشد اقتصاد غیرمتمرکز دامن می زند و برای اعتماد سازی به این فناوری ضروری است.

Trust Economy با بلاکچین اجرا می شود

این فناوری امروزه برای توسعه اقتصادی وجود دارد که هم از ایمن تر و هم کارآمدتر از اقتصاد قبلی باشد. فناوری Blockchain به سرعت در حال تبدیل شدن به یک انتخاب هوشمندانه برای مهمترین وظایف در بخشهای اقتصادی ما است و با ادامه ادغام ، شکی نیست که این فناوری شگفت انگیز مطمئناً شاهد اجرای بیشتر در بازار است..

نظر شما بچه ها چیه؟ آیا می بینید که یک روز اقتصاد اعتماد با سیستم های فعلی ما رقابت می کند؟ به ما اطلاع دهید توییتر و حتما در خبرنامه ما ثبت نام کنید تا از مهمترین به روزرسانیها در بازار رمزنگاری مطلع شوید.