چگونه Blockchain می تواند 592 میلیون دلار از کلاهبرداری SNAP Benefit را حذف کند

برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) که قبلاً به عنوان برنامه تمبر غذا شناخته می شد ، از نظر تعداد دریافت کنندگان و بودجه ، بزرگترین برنامه وزارت کشاورزی ایالات متحده است..

با تشکر از SNAP ، بیش از 40 میلیون (2018) آمریکایی کم درآمد قادر به دریافت کمک مالی برای خرید مواد غذایی هستند ، به طور متوسط ​​پرداخت ماهانه 125 دلار برای هر عضو واجد شرایط.

در سال 2018 ، SNAP بیش از 65 میلیارد دلار برای مودیان ایالات متحده هزینه کرد. با این حال ، یک بخش کوچک ، اما قابل کنترل از این مبلغ عظیم به استفاده های کلاهبردارانه منتقل شد. گوی, شرکتی که یک بلاک چین ترکیبی ایجاد کرده است و برای برنامه های گسترده مصرف کننده طراحی شده است ، اخیراً یک پست وبلاگ منتشر کرده است که نشان می دهد چگونه SNAP اغلب سوused استفاده می شود.

گزارش فعالیت SNAP State تقریباً چنین نتیجه ای را به دست آورد 592.7 میلیون دلار در مزایای SNAP “دلارهای تقلبی” بود ، به این معنی که آنها احتمالاً سو استفاده می شدند ، با پول نقد ، موارد تأیید نشده مانند مواد کنترل شده معامله می شدند. سو ab استفاده های دیگر از اسنپ حتی برخی از خرده فروشان را درگیر می کند که در ازای دریافت مبلغ نقدی تخفیف خورده از یک EBT مبلغ مشخصی را شارژ می کنند یا صرفاً برای فروش اقلام تأیید نشده بیش از حد از EBT شارژ نمی کنند.

اگرچه ممکن است کلاهبرداری به عنوان درصدی از کل هزینه (حدود 0.8٪) کم به نظر برسد ، اما 592.7 میلیون دلار هنوز مبلغ قابل توجهی است که می توان با استفاده بهتر از آن ، مزایای بیشتری برای شرکت کنندگان در SNAP یا سایر برنامه های عمومی فراهم آورد..

Orbs در مورد بلاکچین به عنوان یک راه حل بی نقص برای از بین بردن کلاهبرداری SNAP با یک تعمیر اساسی محدود در سیستم عامل عظیم عمومی استفاده کرده است..

ما با Netta Korin ، یکی از بنیانگذاران Orbs ، برای گفتگو بحث کردیم.

SNAP چه تأثیری در تقلب بر خانواده های نیازمند دارد?

تقلب منجر به کاهش مزایای دریافتی دریافت کنندگان واجد شرایط می شود که از سیستم سو not استفاده نمی کنند.

کسانی که بیشتر تحت تأثیر کلاهبرداری قرار گرفته اند شامل افرادی می شود که مزایای آنها از طرف آنها و با اکثریت شامل کودکان و افراد دارای معلولیت جمع می شود.

علاوه بر این ، سوuses استفاده از سیستم توسط گیرندگان ارائه دهنده خدمات ، باعث می شود افراد با مهمات علیه SNAP و مزایای عمومی اجتماعی لابی کنند. که می تواند به نوبه خود در کاهش کمک و تعهد به خانواده های نیازمند تأثیر بگذارد.

آیا می توانید توضیح دهید که چگونه سود کلاهبرداری اسنپ افزایش می یابد?

کلاهبرداری SNAP معمولاً به معنای مبادله منافع با پول نقد یا سایر موارد غیرمجاز (قاچاق) یا نمایش نادرست اطلاعات برنامه SNAP شما با هدف دریافت مزایای بیشتر است..

اگرچه درصد کلی شرکت کنندگان در برنامه هنوز هم نسبتاً کم است (9/0٪) – این روند در حال افزایش است. با توجه به داده ها از وزارت کشاورزی ایالات متحده, کلاهبرداری در برابر منافع در سال 2016 از 367.1 میلیون دلار در سال 2012 با 61٪ سرسام آور افزایش یافته است.

در نتیجه افزایش کلاهبرداری ، هزینه های اضافی اداری و هزینه های مربوط به اجرای قانون در برابر کلاهبرداری افزایش یافته است. اگر این هزینه ها به حداقل برسد ، مزایای بیشتری برای افراد واجد شرایط فراهم می شود.

چگونه بلاکچین می تواند SNAP را به آهستگی تقلب کند یا آن را کاملاً متوقف کند?

شرکت کنندگان SNAP در حال حاضر مزایای خود را از طریق کارت انتقال سود الکترونیکی (EBT) دریافت می کنند ، که به طور واقعی یک کیف پول دیجیتال است. ما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه آن را متمرکز بگذارید ، سیستم عامل EBT را به بلاکچین منتقل کنید.

قابل توجه است ، این مهاجرت هیچ تغییر نامطلوبی در تجربه روزانه کاربران ایجاد نمی کند. کاربران همچنین توانایی استفاده از کارتهای EBT خود را به عنوان شناسه دیجیتال ارائه شده توسط دولت ایالات متحده دارند ، و این اساساً آنها را دو منظوره می کند.

آخرین پست وبلاگ ما برجسته می کند که چگونه برنامه های مختلف پشتیبانی فدرال به طور جداگانه مدیریت می شوند. این جدایی اغلب منجر به سردرگمی متقاضیانی می شود که از صلاحیت خود برای پشتیبانی از سایر برنامه ها اطلاع ندارند و همچنین به دلیل موانع موجود ، از انصراف از ثبت نام بیزار است..

یک پلت فرم ID دیجیتال ، مبتنی بر داده های جمع آوری شده از برنامه های خاص ، می تواند با کمک به آنها در پیمایش برنامه ها و تطبیق خودکار آنها با برنامه های اضافی که از نظر معیارها مطابقت دارند ، از سردرگمی و ناامیدی متقاضیان بکاهد – روند کلی را بسیار سریع تر ، آسان تر و کارآمد.

به طور خلاصه ، انتقال پلت فرم EBT به بلاکچین دو مزیت اصلی را به همراه دارد:

  • مستقیم – ارتقا ID به یک شناسه دیجیتال که به عنوان کلیدی برای مزایای اضافی عمل می کند ، نه “فقط” کیف پول دیجیتال برای مزایای SNAP ، بلافاصله ارزش ذاتی کارت EBT را از نظر دارنده آن افزایش می دهد. متعاقباً دارندگان کارتهای EBT کمتر به “جابجایی” آن برای پول نقد ، که یکی از انواع رایج کلاهبرداری SNAP است ، می رسند..
  • غیرمستقیم – اگر شرکت کنندگان واجد شرایط کمک از برنامه های رفاهی اضافی باشند ، می توانند به راحتی و به طور کارآمد درخواست خود را کاهش دهند ، بوروکراسی را به حداقل برسانند.

آیا می بینید که این کار در آینده معقول اجرا می شود?

آره. ما می بینیم که هر روز بیشتر دولت ها ، سازمان های غیردولتی و شرکت ها به دنبال راه حل های Digital ID مبتنی بر بلاکچین هستند. با توجه به تمرکز بنیاد Hexa در زمینه بلاکچین برای تأثیرات اجتماعی ، از من برای عضویت در شورای آینده جهانی WEF در سیستم های بشردوستانه دعوت شد که در ماه نوامبر در دبی تشکیل جلسه داد.

یکی از اهداف این شورا باز کردن راه حل های جدید فن آوری برای افزایش کارایی تلاش های بشردوستانه جهانی است. بخش قابل توجهی از بحث ما شامل چگونگی استفاده از راه حل هایی مانند هویت دیجیتال برای ایجاد کارایی بیشتر در برنامه است.

در حالی که جنبه های خاصی وجود دارد که نیاز به توجه دقیق مانند حریم خصوصی و مقررات و غیره دارد ، روند کلی روشن است: بلاکچین یک راه حل جامع برای مدیریت شناسه فرد ارائه می دهد و این سازمان ها متوجه این موضوع هستند. تیمهاجرت به بلاکچین همچنین می تواند به تدریج انجام شود ، به سازمانها اجازه می دهد تا آن را در مراحل کوچک و به راحتی قابل کنترل اتخاذ کنند.

با SNAP ، اولین مرحله را به عنوان انتقال کارت های EBT به یک بستر مبتنی بر بلاکچین پیشنهاد می کنیم. سپس بعداً لایه های ID دیجیتال را اضافه کنید. راه حلی که ما پیشنهاد می دهیم دقیقاً همین کار را می کند.

مهمترین موانعی که باید برای غلبه بر آنها استفاده کنیم تا شاهد بلاکچین در بخش دولتی باشیم ، چیست?

آموزش بخش دولتی. هنوز در مورد بلاکچین سردرگمی عمیقی وجود دارد ، از جمله اینکه چه چیزی برای چه چیزی خوب است و چه خوب نیست ، بنابراین ما زمان زیادی را صرف سرمایه گذاری در آموزش دانشجویان و جامعه بین المللی از طریق عضویت در اتحاد آموزش Blockbchain Mousebelt و مشارکت ما در هکاتون سازمان ملل برای تأثیرات اجتماعی که در آن راه حل ساخته شده بر روی Orbs پیروز شد!

اکثر مردم هنوز تمایل دارند بلاکچین را با ارزهای رمزپایه اشتباه بگیرند و بنابراین از آن منصرف می شوند. دیگران سعی می کنند به عنوان یک راه حل “رفع همه” ارائه دهند. ما یک رویکرد واقع گرایانه اتخاذ می کنیم – این می تواند تفاوت زیادی در حل برخی موارد استفاده کند اما همیشه بهترین راه حل برای همه موارد نیست.

از نظر فناوری ، هنوز راهی باقی مانده است ، اما ما در حال حاضر برای راه اندازی و پشتیبانی از پروژه های موفق برای اهداف معنادار به اندازه کافی داریم. ما بحث های مداوم در مورد این موضوع داشته ایم که می توان آن را در نشریات قبلی بنیاد ما یافت ، مانند مقاله قبلی کمک بلاکچین برای بحران پناهندگان.

ما وقت و تلاش زیادی صرف آموزش رهبران جهانی در مورد ارزش افزوده فناوری بلاکچین می کنیم تا به عنوان بخشی از بنیاد Hexa سیستم های قابل اعتماد ، کارآمد و شفاف تری را فعال کنیم..

در آخر ، توجه به این نکته مهم است که بخش دولتی نوآوری در بلاکچین را در اختیار دارد زیرا در اکثر کشورها ، قانون از نظر شفافیت در روند کار الزامی است..

چه موارد موازی ساده دیگری برای استفاده از یک راه حل مشابه بلاکچین وجود دارد?

از بلاکچین می توان به روش های مختلف برای بهبود شفافیت و دسترسی استفاده کرد. به عنوان مثال ، ثبت نام متمرکز دولت در حال مهاجرت. به عنوان مثال، مالکیت خودرو ، املاک و مستغلات ، علائم تجاری ، گواهینامه ها ، به ثبت های مبتنی بر بلاکچین. علاوه بر این ، مناقصات خرید عمومی ، که شفافیت استفاده از عواید عمومی و همچنین توزیع کمک های بشردوستانه در اردوگاه های پناهندگان را فراهم می کند ، اطمینان حاصل می کند که توسط کاربر نهایی دریافت می شود.

ممنون نتا!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map