پزشکان پزشکی و دکتری Blockchain را می گیرند: مصاحبه ای با تیم PeerAtlas

PeerAtlas مأموریت دارد اطلاعات پزشکی را رایگان کند و یک ساختار تشویقی پایدار و قابل توسعه برای پزشکان پزشکی و متخصصان پزشکی برای کمک و به روزرسانی اطلاعات در کتابخانه پزشکی بدون آگهی و بازنگری انجام دهد..

مجموعه کتابخانه های پزشکی فعلی با هزینه اشتراک نسبتاً بالایی همراه است که می تواند برای پزشکان سراسر جهان بسیار گران باشد. PeerAtlas به دنبال دموکراتیک کردن دسترسی به اطلاعات پزشکی با کیفیت بالا برای همه است.

کیفیت متمایز PeerAtlas این است که تیم بنیانگذار گروهی از پزشکان پزشکی و دکترای ایالات متحده هستند.

مصاحبه زیر در NEO DevCon 2018 توسط الکس مسکوف ، کالین هارپر و عیسی نجرا با دو نفر از بنیانگذاران پروژه انجام شده است کالین کلوسر ، MD., و لینگ وو ، دکتری.

CoinCentral: Peer Atlas چگونه شروع به کار کرد?

دکتر کالین کلوسر: در سال 2011 ، برای دکتر برد ماتسون ، بنیانگذار ، این اتفاق افتاد که به عنوان دانشجوی سال سوم یا چهارم در دانشکده پزشکی ، لزوماً نمی تواند به اطلاعات مهم برای درمان بیماران هنگامی که در بیمارستان نیست ، دسترسی داشته باشد زیرا اشتراک آنها به Gold Standard Resource اشتراکی با دیوارپرداخت است که از طریق تسهیلات ارائه می شود.

اطلاعات رایگان نبود ، در پشت دیوارپوش بود در حالی که اینترنت بسیاری از زمینه های دیگر را باز کرده است ، بنابراین ما فکر کردیم که این کمی عجیب است. او شروع به یادگیری کدنویسی کرد و شروع به ساخت اولین آلفای اولیه پلت فرم ، Peer Atlas کرد.

دکتر لینگ وو: این در واقع یک مشکل بزرگ است زیرا در مورد اینکه بیمار در چه مواقعی نیاز به مراقبت دارد ، فکر نمی کند که شرایط یا وضعیتی را انتخاب کند ، مانند نیاز به مراقبت فقط از بیمارستان در این زمان خاص. بیمار در هر مکان و هر زمان نیاز به مراقبت دارد. ممکن است یک دکتر در اطراف نباشد ، اما او هنوز هم نیاز به مراقبت دارد. آنها راهی برای دریافت مراقبت برابر از افرادی که توانایی پرداخت هزینه را دارند ، ندارند ، بنابراین چگونه می توانیم این مشکل را حل کنیم?

اگر حتی بیشتر به آن فکر کنید ، حتی برای پزشکانی که بیماران را معالجه می کنند ، یک فرصت برابر نیست. برای بیمارانی که می توانند به پزشکی بپردازند که paywall را پرداخت کرده است ، منابع بیشتری دریافت می کنند که می توانند استفاده کنند. برای پزشکان دیگر ، آنها حق انتخاب دارند ، یا گزینه ای برای پرداخت هزینه اشتراک ندارند ، بنابراین منابعی که می گیرند یکسان نیست.

دکتر کالین کلوسر: در سراسر دنیا ، بسیاری از پزشکان توانایی پرداخت هزینه اشتراکی را ندارند و یا هزینه ای را پرداخت نمی کنند و ممکن است در چنین شرایطی آن را تحت کنترل خود درآورند ، زیرا منبع پزشکی رایگان و با کیفیت بالا وجود ندارد. آنها ممکن است بر اساس تجربیات خود این کار را انجام دهند ، در صورتی که برای بیمار بهتر باشد اگر منبعی در دسترس شما باشد.

بیماران کاملاً بی اطلاع هستند که پزشک به آن اطلاعات دسترسی ندارد?

دکتر لینگ وو: دقیقا. شما حتی نمی دانید معامله در پشت صحنه چیست.

این بسیار درست است. از تعامل خودم ، من دیده ام که چقدر کدر است در پشت صحنه ، زیرا شما فقط پنج یا ده دقیقه صبر می کنید و با دکتر ارتباط برقرار می کنید و آنها از بین می روند.

دکتر کالین کلوسر: آنها برمی گردند و روی یادداشت بیمار شما کار می کنند ، اگر قبلاً این کار را نکرده اند ، یک برنامه درمانی ارائه می دهند.

همتا اطلس در تلاش است تا این موانع را برطرف کند و سعی در افزایش شفافیت و دسترسی به دانش دارد. سیستم چگونه کار می کند؟ برنامه چگونه کار خواهد کرد؟ در عمل ، چه انتظاری می توان داشت?

دکتر کالین کلوسر: در عمل ، این دو شاخه است.

اولاً ، دائرlopالمعارف چگونه کار می کند و دوم ، توکن چگونه کار می کند؟ دایره المعارف بدون حتی ورود به سیستم کار می کند. تمام اطلاعات در دسترس خواهد بود. دلیل اینکه شخصی وارد سیستم می شود نیز دو دلیل خواهد بود. راهنمایی به سازندگان محتوا که شخصاً مفید به نظر می رسند مانند یک لطف شخصی و همچنین کسب اعتبار برای ادامه تحصیل پزشکی.

اعتبارات آموزش پزشکی مداوم هر ساله خریداری می شود. این یک هیئت صدور مجوز برای تخصص شما است و شما مقداری تحصیلات دارید که باید هر ساله انجام دهید تا در رشته خود ادامه دهید. با استفاده از پلت فرم ما و تحقیق در مورد محتوای پزشکی می توانید اعتبارات را به خود اختصاص دهید. ما در ازای دریافت رمز ، آن اعتبارات را نزد مرجع صدور مجوز شما بازپرداخت خواهیم کرد. این در حال حاضر یک استاندارد صنعتی است.

ما فقط قول انجام کاری را نمی دهیم. رقیب ما ، به روز ، یک منبع اشتراک است. آنها برای استفاده از سایت به شما اعتبار CME اعطا می کنند و آنها را به صورت رایگان خریداری می کنند ، اما اشتراک گران است. ما هیچ اشتراکی نخواهیم داشت ، اطلاعات موجود است و سپس اگر می خواهید CME را از طریق سایت ما استفاده کنید ، ما یک عملکرد کاملاً ناب ​​هستیم ، بنابراین باید بتوانیم آن را با هزینه اشتراک رقبای خود به خوبی انجام دهیم. هنوز بودجه است.

اگر می خواهید ، می توانید CME خود را در جای دیگری انجام دهید ، اما اگر این کار را از طریق ما انجام دهید ، ما همچنان می توانیم ارزان تر از رقابت خود باشیم.

چگونه یک نشانه در اینجا بازی می کند?

دکتر کالین کلوسر: مدل کسب و کار سایت براساس رمز است. در ابتدا جمع آوری کمک مالی را فراهم می کند ، در ازای NEO که در ICO جمع آوری کردیم ، می توانیم از آن استفاده کنیم قبل از اینکه جامعه شروع به کار کند ، می توانیم محتوای با کیفیت بالا را خریداری کنیم. پزشکان معتبر را تشویق کنید تا قبل از رسیدن جامعه به وضعیت مهم نوع Steemit که مردم در آن دامن می زنند ، محتوایی برای سایت ایجاد کنند..

]

دکتر لینگ وو: اگر به این فکر می کنید ، مردم قبلاً این کار را انجام داده اند. فرقی نمی کند این رشته پزشکی باشد یا حوزه علمی. من در زمینه علمی هستم من این کار را هر روز انجام می دهم ما مقاله ای منتشر می کنیم ، تمام تجربیات علمی خود را به صورت رایگان بارگذاری می کنیم که برای آن چیزی دریافت نمی کنیم ، و سیستم از مردم هزینه می کند تا همه این اطلاعات را استفاده کنند ، این دانش را.

این سیستم به صورت رایگان از شما استفاده می کند و استفاده از آن را از افراد هزینه دریافت می کند. ما می خواهیم برای پزشکی که از قبل تمام این اطلاعات پزشکی معتبر و با کیفیت را که مستقیماً به دست بیماران می رسد ، ارائه دهیم.

دکتر کالین کلوسر: بگذارید من در حقیقت دلیل لازم بودن رمز را برای مدل تجاری به شما ارائه دهم. این چگونه آنها می خواهند یک استاندارد جهانی برای ورود به این محتوای دائرlopالمعارف پزشکی ایجاد کنند. داشتن رمز به جهانی بودن امکان پذیر است. اگر کسی اطلاعات پزشکی جعلی را قرار دهد ، شما می دانید که ، یا آنها نمی خواهند پول دریافت کنند.

دکتر لینگ وو: ما مانند همه دانش با کیفیت بالا ، یک سیستم بررسی همکار داریم.

دکتر کالین کلوسر: ما باید به بازرسان همتا خود پرداخت کنیم تا این یکی دیگر از عملکردهای توکن باشد.

هنگامی که یک پزشک یا یک متخصص پزشکی در دائرlopالمعارف شما منتشر می کند ، سایر پزشکان یا فروشندگان دائرlopالمعارف می توانند آن پزشکان را در نشانه ها بنویسند?

دکتر کالین کلوسر: بله ، مردم تشویق می شوند که به تولیدکنندگان محتوایی که برای درمان بیماران مفید دانسته اید ، راهنمایی کنند.

همانطور که گفتید ، این سیستم نوک زدن مایه کیک است زیرا پزشکان در این زمینه از قبل می خواهند چیزهایی را منتشر کنند زیرا این امر به اعتبار آنها کمک می کند.

دکتر کالین کلوسر: از آنها دائماً سال می شود.

اما اکنون ، با سیستم شما ، آنها دیگر این کار را بدون نوعی انگیزه مالی انجام نمی دهند ، زیرا در صورت خوب بودن محتوا می توان از آنها اطلاع داد.

دکتر لینگ وو: آنها می توانند ، اما من فکر می کنم ، پاداش آنها بیشتر برای شهرت است. آنها حتی می توانند احساس بهتری داشته باشند زیرا تمام دانش ارائه شده به جای بهتری می رسند که برای کل جامعه سود بهتری خواهد داشت. این چشم انداز بالاتر برای پزشکان است.

دکتر کالین کلوسر: استفاده دیگر از توکن که به ما مزیتی نسبت به نداشتن توکن می دهد ، که راه دیگری برای راه اندازی هر شغلی است ، کاربرد دیگر این است که ما یک نقشه راه طولانی مدت 20 تا 40 ساله داریم که شامل هوش مصنوعی و درگیر شدن است. در یکپارچه سازی با سوابق پزشکی الکترونیکی ، بر اساس داده های ما ، توصیه های درمانی فردی را ارائه دهید.

یک آزمایش بالینی رول داشته باشید. داشتن اقلیت قابل توجهی از علائم در اختیار بنیادی که آنها نگه داشته اند و پس از آن موفقیت رمز آتلاس ، به ما یک صندوق جنگی می دهد تا فراتر از دائرlopالمعارف پزشکی و در زمینه های جدید گسترش یابیم.

این کاملاً منطقی است ، خصوصاً طول عمر نقشه راه. س interestingال جالبی که همیشه به ذهنم خطور می کند هر زمان که در مورد هر نوع راه حل بلاکچین در پزشکی یا medtech می شنوم ، انطباق با HIPAA و قدم زدن در آن حد دقیق بین دائرlopالمعارف بودن و دسترسی به سوابق افراد است. سانسور چگونه است?

دکتر کالین کلوسر: HIPAA بسیار سخت است و موانع زیادی وجود دارد که من در مورد آنها نوشتم کاغذ سفید ورود به قسمت سوابق پزشکی الکترونیکی. ما رقیبی برای بیمار یا تیم پزشکی شما نیستیم. ما نمی خواهیم EMR های بیمار را در بلاکچین قرار دهیم.

کاری که ما انجام می دهیم تلاش برای دستیابی به داده های ناشناس برای ارزیابی میزان کارایی روشهای درمانی و ارزیابی الگوریتم مناسب برای بیمار خاص با توجه به علائم حیاتی آنها است. این بازخورد را جمع آوری کنید تا یادگیری ماشین را به درمان بالینی برسانید. این یک هدف بلند مدت است ، این در حال حاضر وجود ندارد.

دکتر لینگ وو: این بسیار امیدوار کننده است زیرا این امر بازار متفاوتی را ایجاد می کند ، جمعیت متفاوتی را ایجاد می کند زیرا همه شرکت های دارویی ، در حال حاضر ، هزینه های زیادی را برای هزینه های آزمایش بالینی خرج می کنند. این یکی از دلایل افزایش هزینه های درمان پزشکی و دارو است.

دکتر کالین کلوسر: شرکت های دارویی کسانی هستند که هزینه تحقیق را می پردازند و سپس تحقیق مورد نظر خود را انجام می دهند و آن را منتشر می کنند ، به همین دلیل ما داروهای گران قیمت داریم.

فقط بین هزینه های دارویی کاملاً گزاف و هزینه های فوق العاده مسخره در برخی از بزرگترین بیمارستان ها ، شما شاهد دیدن کلینیک های مراقبت های فوری در صحنه هستید. چه Peer Atlas باشد و چه بلاکچین صنعت پزشکی دیگر ، چه نوع مزایایی را برای پیشرفت صنعت مراقبت های بهداشتی در blockchains می بینید؟ چگونه می بینید که به فضا سود می رساند و کمک می کند?

دکتر لینگ وو: من می گویم که اگر ما از فناوری بلاکچین به درستی استفاده کنیم ، خریدارانی را که در زمینه پزشکی و دارویی گمراه کننده بودند ، از این بازار خارج خواهیم کرد. همه اینها بستگی به نحوه ارتباط شما با این فناوری در حوزه پزشکی و همچنین بازاریابی دارویی دارد. این یک پاسخ ساده از چگونگی انجام این کار نیست ، اما ما آن را در پایین جاده خواهیم دید. چگونه می توانیم با هم کار کنیم یا چگونه در برابر تبلیغات گمراه کننده کار می کنیم..

دکتر کالین کلوسر: دامنه س yourال شما در واقع بزرگتر از محدوده پروژه ما است. رقابت ما به روز است ، محصولی که بلاکچین ندارد. رقابت سایر علائم پزشکی نیست که از سیستم عامل NEO یا خارج از آن راه اندازی می شوند. از آنجا که رقیب اصلی ما از بلاکچین استفاده نمی کند ، ما سعی نمی کنیم کاری متفاوت از آنچه در حال حاضر است انجام دهیم. ما سعی داریم این کار را با استفاده از یک مدل بلاکچین به جای مدل اشتراک ، با یک مدل مالی متفاوت انجام دهیم. نمی توانم به شما بگویم که بلاکچین چگونه دارو را تغییر می دهد زیرا حتی اگر مقاله سفید را بخوانم ، من در اداره بهداشت کار نمی کنم و با پرونده بیمار کار نمی کنم و نمی توانم آن را ارزیابی کنم.

با عرض پوزش برای شما پرتاب که.

دکتر کالین کلوسر: خوب است زیرا این س goodال خوبی است. ما یک دائرlopالمعارف پزشکی منبع باز هستیم. من می توانم به شما بگویم که بلاکچین چگونه بر پروژه ما تأثیر می گذارد ، زیرا من توکن را طراحی کردم و مقاله سفید را نوشتم, اما نمی توانم به شما بگویم که بلاکچین چگونه بقیه داروها را تغییر می دهد.

دکتر لینگ وو: اگر اولین کسی باشید که در آینده این کار را در جاده انجام می دهد ، همه س theالاتی که امروز مطرح کردید ممکن است در آینده به پروژه ما تبدیل شود. این هدف است.

با داشتن منبع اطلاعاتی برای همه ، شما به دنبال WebMD ها می روید که واقعاً مطمئن نیستید از کجا اطلاعات می آیند.

دکتر کالین کلوسر: WebMD برای همه قابل دسترسی است اما اطلاعات بی کیفیتی است و نمی توانم از آن برای تصمیم گیری درمورد نحوه برخورد با مردم استفاده کنم. برای پزشکان کافی نیست.

آنها احتمالاً نمی خواهند با هوش مصنوعی یا فناوری یادگیری ماشین ادغام شوند.

دکتر کالین کلوسر: احتمالاً سعی در تغییر دارو در آینده به این روش نیست.

دکتر لینگ وو: ما می خواهیم ابتدا یک استاندارد طلایی برای خود داشته باشیم و سپس این باعث می شود که همه سوالاتی که شما مطرح می کنید در آینده اتفاق بیفتد.

شما گفتید که رمز را نوشتید. چرا بچه ها NEO را انتخاب کرده اید?

دکتر کالین کلوسر: ما یک نمودار ون داریم. ما نشانه هایی داریم که بازارهای بزرگ مایعاتی دارند و سپس نشانه هایی با فناوری خوب داریم. تنها کسی که هر دو را دارد NEO است. شاید اکنون بتوانید استدلال کنید که Stellar … نمی دانم ، من هنوز هم فکر می کنم بازار NEO بهتر از Stellar است. Stellar یا Cardano ، هنوز هیچ ICO در Cardono وجود ندارد. احتمالاً سرانجام وجود خواهد داشت که ما می توانیم این کار را در سیستم عامل دیگری انجام دهیم. استراتیس یک گام بزرگ به جلو برداشت. مخصوصاً در آن زمان که من نامه سفید نوشتم ، 24 جلد روزانه برای NEM حدود 9 میلیون بود. این یک شوخی کامل است این زمانی است که NEO 30-70 میلیون در روز بود.

دکتر لینگ وو: من همچنین می خواهم ذکر کنم دلیل دیگری که NEO را انتخاب کردیم این است که پس از کار با NEO ، متوجه می شویم که کار با آنها بسیار آسان است. آنها سعی می کنند با شما کار کنند و سعی می کنند شما را در جامعه خود قرار دهند.

شما به جز Ethereum همه اسامی را گفته اید.

دکتر کالین کلوسر: فناوری Ethereum کاملاً در لبه برش قرار دارد. اثبات کار آشفتگی است ، گران است ، کند است. سیستم عامل های قرارداد هوشمند نباید اثبات کار کنند.

آیا می توانید تصور کنید که آیا همه این افراد ، مانند پزشکان ، به سیستم عامل اعتماد می کنند و توسط Crypto Kitties مسدود می شود؟ آنها به دلیل گربه های موجود در بلاکچین نمی توانند به بیماران کمک کنند.

دکتر کالین کلوسر: اول ، ما در NEO خواهیم بود. شاید در آینده ، من آرزو داشته باشم که بلاک چین خود را با استفاده از فناوری اجماع NEO ، dBFT بسازم. شما یک حسابدار انفرادی دارید ، بنابراین شاید بتوان آنها را در 20 کشور مختلف پزشکان شناخته شده دانست. از هر کشور یک پزشک مسئول نگهداری کتاب ها است. چگونه می خواهید 2/3 از پزشکان کشورهای مختلف را فاسد کنید؟ برای نشانه ، که اگر آن سقوط کند ، به یک دائرlopالمعارف پزشکی منبع باز آسیب می رساند. موفق باشید.

دکتر لینگ وو: این نیز یکی از دلایل است ، ما می خواهیم با ایالات متحده شروع کنیم زیرا این مکان است. تمام اطلاعات پزشکی و دانش پزشکی با کیفیت بالا در اینجا. گام بعدی ، ما می خواهیم همه کشورهای دیگر ، حتی کشورهای کم برخوردار از شانس برابر برای دسترسی به این اطلاعات پزشکی با کیفیت بالا که به آنها در کشورهای خود با بیماران و افراد تحت درمان عادلانه کمک می کند ، برخوردار شویم..

مانند توانایی تأیید صحت اطلاعات. یک کشور ممکن است کاملاً متفاوت باشد به عنوان درمانی برای یک بیماری بسیار شایع.

دکتر لینگ وو: آره. اگر این بستر را داشته باشیم که بسیار آسان تر از تنظیم فعلی نحوه درمان افراد در سایر کشورها خواهد بود.

دکتر کالین کلوسر: همچنین ، برد مواردی را در مجلات پزشکی منتشر کرده است که توسط همکار بررسی شده و اشتباهاتی نیز وجود داشته است. تغییرناپذیری نشر مزیتی ندارد. اگر خطایی را مشاهده کنیم ، اشتباهی را متوجه شویم یا بخواهیم جنبه کوچکی از درمان را تغییر دهیم ، می توانیم موارد را اصلاح کنیم ، می توانیم این کار را انجام دهیم.

دکتر لینگ وو: با سیستم فعلی ، نمی توانید. پس از انتشار ، همه کارها تمام شد. سپس شما باید تصحیح کنید و مردم حتی تصحیح را نمی بینند. با سیستم خود ، همه آن را زنده می کنیم.

من در مقاله سفید به تخصیص توکن نگاه می کردم و تخصیص رمز تیم بسیار ناچیز است. این در واقع چیزی نیست که شما با تعداد زیادی ICO یا استارتاپ ببینید. 10 تا 15 به نوعی تبدیل به استاندارد جدید شده است ، حتی بسیاری از موارد 20 است. شما یک تیم مانند Ripple دارید که 60٪ مالک آن است.

دکتر کالین کلوسر: من فکر نمی کنم برای یک ارز دیجیتال تخصیص زیادی به تیم سالم باشد زیرا این چیزی شبیه به چیزی است که من شخصاً نمی خواهم از آن به عنوان ذخیره ارزش استفاده کنم اگر این زاویه من باشد.

دکتر لینگ وو: این دلیل ما در این راه اندازی است. ما هم به آن فکر کردیم.

دکتر کالین کلوسر: اگر اطلس موفق باشد ، به اندازه کافی برای ما وجود دارد. ما دارایی شخصی خود را داریم ، NEO را در ICO مطرح کرده ایم ، گاز تولید شده توسط NEO را داریم و رمز اطلس را نیز در اختیار داریم. ما به تخصیص عظیمی نیاز نداریم. ما از نظر اقتصادی از صفر شروع نمی کنیم. ما به خودمان پشتیبانیم ما هنوز مبلغی در جمع آوری کمک هزینه نکرده ایم.

چه زمانی ICO راه اندازی می شود?

دکتر کالین کلوسر: این بستگی به این دارد که آیا SEC ما را به عنوان یک رمز ابزار تأیید می کند که ما اکنون از طریق دفتر حقوقی استخدام شده خود یک کانال ارتباطی داریم. آنها یک کانال ارتباطی با SEC دارند.

من مطمئن هستم که اینجا در حوزه تردید چیز زیادی وجود ندارد.

دکتر کالین کلوسر: این اولین باری است که SEC تاکنون پروژه ای را قبل از ICO تصویب می کرده است. ما در حال تلاش برای انجام این کار هستیم. اگر بتوانیم این کار را با استفاده از یک ابزار سودمند انجام دهیم ، ICO در ماه مارس یا آوریل برگزار می شود. اگر نتوانیم این کار را انجام دهیم ، به عنوان یک امنیت راه اندازی خواهیم شد. اوراق بهادار سازی بنیاد Peer Atlas و این اتفاق شش ماه بعد در پاییز رخ خواهد داد.

دکتر لینگ وو: هرچه تصمیم بگیریم ، 100٪ با SEC سازگار خواهیم بود.

دکتر کالین کلوسر: ما می خواهیم با SEC کار کنیم. ما نمی خواهیم از آنها اجتناب کنیم.

دکتر لینگ وو: ما می خواهیم آنها با ما مانند اولین نمونه برای همه بعد از ما رفتار کنند.

دکتر کالین کلوسر: ICO سازگار. چگونه آمریكا ، یك كشور پیشرو ، می تواند یكی از روشهای برجسته فناوری ، ICO را داشته باشد. چگونه می توانیم این کار را درست انجام دهیم؟ آیا راهی در زمینه پزشکی وجود دارد؟?

آیا هنوز GitHub دارید؟?

دکتر کالین کلوسر: بله ، اما ما چیزی در آن نداریم زیرا هنوز منبع وب سایت را باز نکرده ایم. ما در زمان ICO این کار را خواهیم کرد ، بنابراین سیستم عامل هنوز منبع باز نیست. خواهد بود. ما همه کدها را داریم زیرا برد همه آنها را نوشت. توسعه دهنده قرارداد هوشمند ما قبلاً تجربه این کار را داشته است. ما می توانیم از او بخواهیم که کد خود را در GitHub منتشر کند ، اما این لوازم آرایشی بیشتر است.

اگر شما عزیزان مشکلی ندارید ، دوست دارم آنها را بررسی کنم.

دکتر کالین کلوسر: ما قدردان آن هستیم. ما به حسابرسی قرارداد هوشمند کمک خواهیم کرد ، بنابراین شاید آن را منبع باز کنیم.

دکتر لینگ وو: در واقع ، من شخصاً مفهوم جامعه را درک می کنم ، زیرا اگر شما یکی از جامعه هستید ، سعی می کنید به آن کمک کنید. شما سعی می کنید مشارکت کنید زیرا آن را بهتر می کنید ، بهتر هستید زیرا بخشی از آن هستید. بعد از مدت ها کار با NEO ، احساس می کنم این جهت خوبی برای پروژه ما است. با هم کار کردن در مورد همه چیز و ما با هم رشد می کنیم ، ما با هم موفق تر. مردم سعی نمی کنند مردم را پایین بکشند ، مردم سعی می کنند مردم را بالا ببرند.

دکتر کالین کلوسر: آره. تلگرام واقعاً مفید است زیرا برخی از اعضای اصلی تیم از طریق تلگرام به آن پیوسته اند و هر کسی می تواند هر س questionsالی را بپرسد تا نوعی یک مدل منبع باز باشد که در آن هر چیزی را می توانید از تیم بخواهید. در نتیجه ، ما اعتماد بسیار بالایی به جامعه داریم زیرا هر کسی می تواند هر گونه س questionال از تیم را بپرسد. ما س dال نمی کنیم.

چه انگیزه ای برای ورود به این امر و ورود به دنیای بلاکچین بود?

دکتر کالین کلوسر: برد ابتدا به آن فکر کرد و سپس فکر کردم ایده خوبی است. برد بیش از یک سال پیش بیت کوین خریداری کرد و شاهد افزایش آن بود.

دکتر لینگ وو: با 50 دلار! او 50 دلار در بیت کوین گذاشت و مشاهده کرد که چگونه در طول یک ماه تغییر می کند.

دکتر کالین کلوسر: توجه او را به خود جلب کرد و ما شروع به یادگیری در مورد آن کردیم.

دکتر لینگ وو: او شروع به یادگیری این رشته کرد و با ما صحبت کرد.

هر سه شما با هم کار کردید؟ واضح است که شما اکنون این کار را انجام می دهید ، اما قبل از این پروژه ، شما با هم کار می کردید?

دکتر کالین کلوسر: بله ، ما پنج سال است که یکدیگر را می شناسیم?

دکتر لینگ وو: نه ، بیش از آن.

دکتر کالین کلوسر: هفت سال؟ هشت سال?

دکتر لینگ وو: آره ، هشت سال. برد و کالین دوستانی طولانی مدت هستند.

دکتر کالین کلوسر: ما در مدرسه راهنمایی در همان میز کافه تریا نشسته بودیم. ما 20 سال دوست هستیم.

دکتر لینگ وو: من هشت ، نه سال پیش با آنها ملاقات کردم.

بسیار خوب است که ببینید جامعه رمزنگاری چقدر گره خورده است.

این نیاز به دلیل هزینه های گزاف مراقبت های بهداشتی و عدم دسترسی به اطلاعات ، به ویژه در سراسر جهان وجود دارد. این واقعا یک قهرمان هزینه خوب است و عقب انداختن کار سختی نیست زیرا منطقی است. چطور ممکن است شخصی که این مطلب را می خواند و می خواهد درگیر شود کمک کند?

دکتر کالین کلوسر: به تلگرام ما بپیوندید. به انجمن بپیوندید هرچه جامعه بزرگتر باشد ، پروژه نیز قویتر است. ما تقریباً 2000 نفر در تلگرام داریم. تقریباً 3000 در توییتر. اگر آنها می خواهند پروژه را دنبال کنند ، می توانند ما را در توییتر دنبال کنند ، و اگر می خواهند با تیم صحبت کنند ، من در تلگرام هر روز به مردم سلام می کنم.

دکتر لینگ وو: ما خیلی نزدیک هستیم.

دکتر کالین کلوسر: ما خیلی نزدیک هستیم هرکسی می تواند هر چیزی را در تلگرام از ما بپرسد و پاسخ داده خواهد شد.

دکتر لینگ وو: ما همه چیز را در تلگرام بیان می کنیم. چه پیشرفتی داریم ، چه تغییراتی وجود دارد ، چه موارد مثبتی است ، روی چه کار می کنیم ، همه موارد از این قبیل.

دکتر کالین کلوسr: نگرانی های سرمایه گذار ، همه این مسائل.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PeerAtlas ، به بخش مراجعه کنید سایت PeerAtlas, یا به آنها بپیوندید گروه تلگرام

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me