اعلامیه ای که استیو وزنیاک وارد بلاکچین می کند ، Equi بسیار جدید است سایت اینترنتی هنوز هم می گوید “به زودی” اما به عنوان بنیانگذار اپل ، که می توان گفت نوآورانه ترین شرکت زمان ما است ، عجیب است که وزنیاک دیر در صحنه بلاکچین ظاهر می شود؟?

در واقع ، او از همان روزهای ابتدایی شیفته بیت کوین بود و آن را “طلای دیجیتال” خواند. اما انبوه ارزهای رمزنگاری بی فایده و ICO های جعلی باعث شد که او مانع سوار شدن در یک راه اندازی بلاکچین شود.

یکی دیگر از غول پیکرهایی که بلاک چین را تأیید می کند

با بانک ها ، شرکت های چندملیتی و حتی فیس بوک و آمازون که حق ثبت اختراع بلاکچین را خریداری می کنند ، ما وارد دوره پذیرش بی سابقه بلاکچین شده ایم. اشاره گران بلاکچین به سکوت غول های فناوری در برابر این فناوری اشاره کردند و از آن به عنوان اثبات سوhy استفاده از آن استفاده کردند. اما اکنون شرکت های بزرگ فناوری در تلاشند تا شروع به کار گروه های اکتشافی کنند و تلاش خود را برای آماده شدن برای وب 3.0 دو برابر کنند..

وب 3.0

وب 3.0 چیست؟ https://coincentral.com/what-is-web-3-0/

علاوه بر این ، مقررات به مرحله ای منتقل می شود که شرکت های بزرگتر و سرمایه گذاران سنتی از راحتی بیشتری برخوردار می شوند. با SEC تقریباً برچسب همه چیز امنیتی را می زند ، آنها فقط احتیاط می کنند. آنها رمزهای امنیتی را راه اندازی می کنند زیرا توکن های امنیتی دارای قوانین کاملاً خوبی هستند. در واقع ، در مصاحبه ای با مدیر عامل شرکت Polymath ، Trevor Koverko ، گفت:

“قوانین اوراق بهادار بسیار گسترده است. روشن است که امنیت چیست. موارد قضایی زیادی وجود دارد ، سابقه های زیادی که در قانون اوراق بهادار 1933 تا امروز تنظیم شده است. در مورد اینکه امنیت چیست و چه چیزی نیست ، وضوح زیادی وجود دارد. آنچه ما پیشنهاد می کنیم این است که بدانیم این قوانین چیست ، بیایید فقط قوانین را دنبال کنیم. نشانه ها می توانند اوراق بهادار باشند ، بنابراین شما لزوماً به مقررات جدید فانتزی نیازی ندارید. ما فقط باید قوانین موجود را طبق صلاحدید آنها رعایت کنیم. “

بنابراین ، این چیزی است که وزنیاک را وارد بازی می کند؟ این واقعیت که قوانین به تدریج تارتر می شوند؟ نه کاملا.

همه چیز درباره Equi چیست?

Equi ادعا می کند که “اخلال گر نهایی” در سرمایه گذاری خطرپذیر سنتی است. بنابراین ، برخلاف سایر استارت آپ های بلاکچین ، وزنیاک به صراحت می گوید که Equi ارز جدیدی به خاطر آن نخواهد بود. همچنین هیچ یک از رویدادهای پمپ و تخلیه را برای تورم قیمت برگزار نخواهند کرد. این شرکت با کار بر روی توکن سازی دارایی های دنیای واقعی مانند املاک و مستغلات ، سهام سهام شرکت ها را به فروش می رساند.

معادل

صفحه اصلی Equi

و در واقع ، Equi در حال حاضر یک شروع کار با سرمایه گذاران در املاک و مستغلات و سایر دارایی های غیر نقدینگی سنتی دارد. در واقع ، یکی از گروه Equi قبلاً کل یک ساختمان آپارتمانی را برای سرمایه گذاری با بیت کوین ذکر کرده است.

توکن Equi یک رمز امنیتی واضح است ، اگرچه مطمئن نیست که این شرکت در ایالات متحده راه اندازی خواهد شد یا خیر. وزنیاک بود به نقل از منابع رسانه ای گفته می شود که Equi ممکن است در مالت شروع به کار کند و این شرکت از موضع مثبتی که این کشور در قبال بلاکچین گرفته است خوشش می آید. وی گفت: “بعضی از كشورها (مانند مالت) نسبت به خودروهای الكتریكی بسیار مثبت هستند.”.

با توجه به VideoCoin’s Halsey Minor ، اگرچه ممکن است ایالات متحده شرکت های بلاکچین یا ICO را به طور کامل ممنوع نکرده باشد ، “آنها نیز نگفته اند که شما استقبال می کنید.” و این باعث ارسال پول زیادی در خارج از کشور می شود. در واقع ، اگر Equi در مالت ثبت نام کند ، به صدها شرکت آمریکایی دیگر که همان کار را انجام می دهند ، می پیوندد. هالزی می گوید: “VideoCoin یک شرکت ثبت شده در جزایر کیمن است.”.

استیو وزنیاک چه چیزی را به میز می آورد?

شاید یک سوال بهتر برای پرسیدن این باشد که او چه چیزی را روی میز نمی آورد. وزنیاک به عنوان یکی از بنیانگذاران اپل ، مخترع مشهور و مهندس کامپیوتر ، یکی از پیشگامان رایانه شخصی است. او همچنین یکی از اولین پیشگامانی است که روزهای ابتدایی اینترنت را ریاست می کند.

فراتر از تجارب و تجارب فراوان ، شهرت و اعتبار ، وزنیاک انگیزه ای متوقف برای ادامه یادگیری و شیفتگی با فناوری جدید را به ارمغان می آورد. او فناوری بلاکچین را برای درک در یک روز خیلی پیچیده توصیف می کند (در آن صورت برای بقیه ما موفق باشید). او می گوید هرچه بیشتر در مورد آن بخوانید و ببینید کار می کند ، در نهایت معنی بیشتری پیدا می کند.

وزنیاک همچنین در موارد مختلف Ethereum را با اپل مقایسه کرده است. به روشی که پلتفرم آنها برای توسعه دهندگان از همه راه ها ایجاد کرده و نوآوری بیشتری را در این زمینه ایجاد می کند ، Ethereum این کار را برای DApps انجام می دهد و ابزارهایی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا از برنامه های CryptoKitties گرفته تا IDEX استفاده کنند..

تصویر از طریق صفحه اصلی Cryptokitties

تصویر از طریق صفحه اصلی Cryptokitties

اگرچه ، بیت کوین ، او معتقد است که در یک کلاس خاص است. با آنچه می توانید گرایش به فناوری بنامید ، بیت کوین توجه او را بیشتر به دلیل ریاضیات جلب کرد. او همچنین دوست دارد که هیچ جز component متمرکز یا خالق شناخته شده ای نداشته باشد. وی یک بار گفت: “ریاضیات برای من مانند طبیعت است” و “بیت کوین هنوز طلای دیجیتال است.”

بسته بندی کردن آن

وزنیاک از فناوری گرفته تا خیرخواهی ، نوآوری تا آموزش و پرورش شهرت دارد که در کارهای پیشرفته قرار دارد و دستهایش را کثیف می کند. اکنون به نظر می رسد که او مشتاق آغاز انقلاب صنعتی چهارم است و بخشی اصلی از آنچه در آینده با فناوری بلاکچین ارائه می شود را تشکیل می دهد..

بنابراین ، اگرچه او همیشه به خاطر روزهای اپل مشهور است ، اما کتاب وزنیاک هنوز تمام نشده است ، فصل های زیادی برای آمدن و اختراعات پیشگام وجود دارد که باید دنبال کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me