بلاکچین بدون شک بزرگترین حرف آخر سال 2018 است. اگرچه, پژوهش نشان می دهد که فقط به این دلیل که مردم این موضوع را شنیده اند به این معنی نیست که آنها می دانند چیست. تعاریف گسترده تر مردم در انگلستان از نوعی ارز تا اسباب بازی کودکان متفاوت است. اما با افزایش سرعت مسابقه بلاکچین ، بانک بارکلیز نهاد مالی بعدی بعدی است که ثبت اختراعات بلاکچین را انجام می دهد. چرا?

ثبت اختراعات Blockchain مانند اینکه از مد خارج شده اند

سال گذشته 1240 حق ثبت اختراع بلاکچین ثبت شده است. به شما نوعی دیدگاه می دهم ، که از نظر دور طبیعی نیست. در واقع ، این 600 درصد بالاتر از سال 2016. حتی شرکت هایی که قبلاً در بلاکچین مانند فیس بوک و آمازون خسارت داشتند اکنون مشغول خرید حق ثبت اختراع هستند.

2018 در واقع یک Hydra چند سره برای جامعه رمزنگاری ها بوده است. سال خرس ، سال تنظیم ، بدافزار استخراج ارز رمزنگاری شده و اکنون ، تصویب بلاکچین.

در حالی که سرمایه گذاران سنتی هنوز در دروازه بازار ارزهای رمزنگاری شده باقی مانده اند ، مشاغل بزرگ در حال بررسی چگونگی ترکیب فناوری بلاکچین در سیستم های خود هستند. یا حداقل ، آنها قبل از اینکه اولین کار فین تک این کار را انجام دهد ، آنها حق ثبت اختراع را می خرند.

50 شرکت بزرگ دولتی اکنون در حال بررسی فناوری بلاکچین هستند مانند اوراکل ، علی بابا ، آی بی ام ، شرکت فورد موتور ، والمارت و بسیاری از موسسات مالی از جمله بانک آمریکا و UBS.

حق ثبت اختراعات از راه اندازی بلاک چین های سازمانی خود تا آزمایش در زنجیره های تأمین غذا ، کنترل جریان ترافیک و خودکار سازی روند ایجاد اعتبارات اسنادی متفاوت است..

با این حال ، لازم به ذکر است که اگرچه به نظر می رسد بانک های بزرگ در حال ورود به سیستم هستند ، این لزوما به این معنی نیست که آنها در مورد چگونگی ایجاد بلاکچین برای تجارت خود روشن هستند. به نظر می رسد بانک آمریکا ، یکی از پتروش ترین پتنت ها با 45 حق اختراع blockchain ، فضا را هدایت می کند. یا آنها هستند?

CTO کاترین بسانت در نقل شده است مجله Fortune گفت: “در حالی که فرصت های گسترده ای پیدا نکرده ایم ، می خواهیم از آن جلوتر باشیم ، اما می خواهیم آماده باشیم.” درست. بنابراین ، به نظر می رسد FOMO به برخی از این دیوانگی های ثبت اختراع دامن می زند. در این صورت ، آیا بارکلی بانک بعدی است که تسلیم می شود?

بانک Barclays با Blockchain Tech چه کاری می خواهد انجام دهد?

ماه گذشته ، بانک بارکلیز دو حق اختراع بلاکچین را ثبت کرد که توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) منتشر شده است. اولین مورد برای یک است عملیات امن داده های دیجیتال و دوم طرح هایی را برای a اعتبار سنجی و ذخیره سازی داده ها سیستم با استفاده از فناوری blockchain.

عملیات امن داده های دیجیتال

اختراع Secure Digital Data Operations در مورد توسعه سیستمی بحث می کند که ارز دیجیتال را از طریق فرستنده به گیرنده به روشی مطمئن منتقل می کند. با استفاده از فناوری بلاکچین ، بانک انگلیس می تواند هویت هر دو طرف را سریعتر و کارآمدتر احراز هویت کند. علاوه بر این ، آنها اعتبار و ثبت معاملات را با استفاده از یک دفتر ارز دیجیتال و رمزنگاری انجام می دهند.

عملیات امن داده های دیجیتال

حق ثبت اختراع عملیات داده های دیجیتال

جالب اینجاست که سیستم Secure Digital Operations Data دارای موارد بیشماری از موارد دیگر ، فراتر از انتقال ارز است که عمدتا امنیت داده های مشتری را حفظ می کند. بانک بارکلی ، ثبت شده در انگلستان ، باید از قوانین داده های اتحادیه اروپا مانند GDPR پیروی کند. بلاکچین می تواند فناوری کاملی برای پردازش داده های مشتری به روشی بی اعتماد و در عین حال شکایت باشد.

همچنین توضیحاتی در مورد چگونگی تأیید گواهی و ادعای مشتری در بلاکچین در مواردی مانند بیمه و وضعیت اعتباری وجود دارد. بدیهی است که تصور می شود ذینفع اصلی این سیستم ، خود بانک خواهد بود که هزینه های پردازش و کارهای دستی را کاهش می دهد. با این حال ، مشتریان آن نیز از افراد و شرکت ها گرفته تا کیف پول های دیجیتال و موارد اینترنت اشیا بهره مند خواهند شد.

اعتبار سنجی و ذخیره سازی داده ها

به نظر می رسد اختراع اعتبار سنجی و ذخیره اطلاعات کمی ساده تر است. این سیستمی است که داده ها را حدس می زند و آنها را ذخیره می کند.

اعتبار سنجی و ذخیره سازی داده ها

اعتبار سنجی و ثبت اختراع ذخیره سازی داده ها

در این حق ثبت اختراع ، بارکلیز استفاده از سیستم را برای چک های KYC / AML توصیف می کند. موسسات مالی در مورد KYC / AML تعهدات قانونی زیادی دارند. اما انجام بررسی های قبلی در مورد مشتریان می تواند بسیار کارگر باشد.

اکثر بانک های بزرگ ، نهادهای دولتی و سایر شرکت ها که باید با حفظ استانداردهای بالای KYC / AML سریعاً مشتری خود را حمل کنند ، این خدمات را به اشخاص ثالث واگذار می کنند. با این حق ثبت اختراع ، Barclays به دنبال توسعه سیستم تأیید اعتبار داده های خود است.

در مورد آزمایشگاه Blockchain Barclays چه می توان گفت?

در حالی که بانک انگلیس دو حق ثبت اختراع بلاکچین را ثبت کرده است ، این در مقایسه با سایر بانک ها و FSI کم رنگ است (BOA’s 45 را به خاطر می آورید؟). با این حال ، این بدان معنی نیست که بانک بارکلی عقب است – در واقع از آن فاصله زیادی دارد. رئیس وقت انگلیس از اولین کسانی بود که حمایت خود را از بلاکچین با اعلام کرد دو آزمایشگاه بلاکچین در لندن از سال 2015 و چندین آزمایش با این فناوری در حال انجام است.

بر خلاف بانک های آمریکایی ، بانک بارکلیز در برابر ارزهای رمزپایه بسیار بازتر است و اولین بانک انگلیس است که برای تبادل ارز رمزنگاری شده حساب باز کرده است.

معامله تاریخی با Coinbase در مارس 2018 اولین همکاری رسمی بین یک بانک انگلیس و یک بورس رمزنگاری را نشان داد. همچنین شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه این بانک قصد دارد یک میز معاملاتی ویژه ارزهای رمزنگاری شده را راه اندازی کند ، هرچند که این موارد به سرعت رد شدند.

بانک ها به وضوح در وضعیت دشواری قرار دارند ، بسیاری از آنها موضع جداگانه ای در مورد فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده برای جلب مشتری های موجود دارند..

با این حال به نظر می رسد بانک بارکلیز ، به جای خریدن اختراعات ثبت شده به صورت دفاعی ، به طور فعال به این فضا متعهد باشد و مشتریان خود را قادر می سازد قراردادهای آتی بیت کوین را در بورس های مشتقات مانند CBOE Global و CME Group تسویه کنند.

اگر نگرش رمزپایه پسند بانک و چشم انداز نوآورانه بانک مورد نیاز باشد ، تحولات مربوط به حق ثبت اختراعات بارکلیز جالب توجه خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me