آیا می خواهید به یکی از برترین تأثیرگذاران بلاکچین در جهان تبدیل شوید؟ انواع مختلفی از سیستم عامل های ایجاد شده و آینده در رابطه با محتوای بلاکچین و ارزهای رمزپایه وجود دارد. با این حال ، توییتر برای بحث های تأثیرگذار برتر است. تأثیرگذاران بلاکچین توییتر از شناخته شده ترین افراد در صنعت هستند.

در این مقاله ، ما بررسی می کنیم که بالاترین تأثیرگذاران بلاکچین چه کسانی هستند و حتی مهمتر از آن ، محتوای توییتر آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم تا توضیح دهیم که چرا این افراد تأثیر زیادی بر فضای فعلی و آینده بلاکچین دارند..

معیارهای انتخاب

تعداد دنبال کنندگان برای هر یک از عوامل تأثیرگذار بلاکچین توییتر ، آمار یافت شده در 23 آگوست 2018 را منعکس می کند. این تعداد می توانند در آینده کم یا زیاد شوند. توجه داشته باشید که این لیست فقط به تعداد دنبال کنندگان بستگی ندارد. اینفلوئنسرهای دیگری نیز وجود دارند که بیشتر از کسانی که در این مقاله ذکر شده اند پیرو دارند. ما معیارهای دیگری مانند تعامل پیرو و نقشهای خاصی را که تأثیرگذاران در صنعت بازی می کنند ، بررسی می کنیم.

ویتالیک بوترین (پیروان 803 کیلوگرم)

ویتالیک بوترین ، خالق Ethereum

ویتالیک بوترین ، خالق Ethereum

ویتالیک بوترین در حال تبدیل شدن به اولین تأثیرگذار زنجیره بلوک توییتر است که به یک میلیون دنبال کننده دسترسی دارد. Buterin نه تنها به عنوان خالق Ethereum شناخته می شود بلکه به عنوان یکی از رهبران (اگر نه بزرگترین) اندیشه در معماری فنی بلاکچین شناخته شود..

یکی از این موارد طوفان توییت او در آگوست 2018 است. او از توئیتر به عنوان بستری برای توضیح وضعیت تحقیقات Ethereum’s Casper استفاده کرد. این مجموعه 75 توییتی پیشرفت و چالش های Ethereum در تغییر وضعیت PoS را نشان می دهد. این توییت ها همچنین شامل برخی از نظرات مختلف گروه ها در جامعه Ethereum است.

بوترین همچنین از درگیر شدن در اختلافاتی که مربوط به اتریوم نیست ترسی ندارد. به عنوان مثال ، او موضع جسورانه ای در مورد بسیاری از موضوعات ، پروژه ها و افراد صنعت بلاکچین اتخاذ کرده است. او چندین بار کریگ رایت را صدا کرده و حتی بی اعتنایی خود را نسبت به مبادلات متمرکز ابراز کرده است.

چارلی لی (790 هزار نفر پیرو)

توییتر چارلی لی دارای یک عکس روی جلد به سبک انیمه است که رابطه بین Litecoin و بیت کوین را نشان می دهد.

Charlie Lee’s Twitter دارای یک عکس روی جلد به سبک انیمیشن است که رابطه بین Litecoin و بیت کوین را نشان می دهد.

چارلی لی بیشتر به عنوان بنیانگذار Litecoin (LTC) شناخته می شود. در حالی که بیت کوین (BTC) را می توان به عنوان یک پروژه رقابتی در نظر گرفت ، روشن است که لی بر پیوند نزدیک Litecoin و بیت کوین در کل سالهای خود تأکید دارد. صفحه توییتر. به عنوان مثال ، تصاویر متنوعی به سبک انیمه وجود دارد که LTC و BTC را با هم نشان می دهد.

لی حتی در آگوست 2018 ارسال کرد ، “LN با مبادله اتمی Litecoin را به طور مecثر زنجیره جانبی بیت کوین می کند ، اما با امنیت بسیار بهتر از طریق استخراج غیرمتمرکز PoW در مقایسه با استخراج فدراسیون / ادغام زنجیره های جانبی معمولی. ارزش می تواند به طور یکپارچه در سراسر زنجیره ها حرکت کند تا از txns زنجیره ای سریعتر / ارزانتر LTC استفاده کند. “

لی اغلب پست هایی را نشان می دهد که یکپارچه سازی جدید و پذیرش LTC را نشان می دهد. برخی از بازتوییت ها حتی از سایر تأثیرگذاران بلاکچین با استفاده از LTC استفاده می کنند. به عنوان مثال ، لی یک توییت از جکسون پالمر ، بنیانگذار Dogecoin ، که از Litecoin برای خرید چای حباب دار استفاده می کرد ، دوباره توییت کرد. متأسفانه ، مانند بسیاری از تأثیرگذاران بلاکچین (به عنوان مثال Buterin) ، لی اغلب مجبور است به کاربران هشدار دهد که درگیر کلاهبرداری های ارزهای رمزپایه ای نباشند که توسط کاربران با حساب های توییتر تأیید نشده و تأیید نشده اجرا می شوند.

راجر ور (548 کیلو نفر پیرو)

راجر ور از BCH در بحث Bitcoin vs Bitcoin Cash پشتیبانی می کند.

راجر ور از BCH در بحث Bitcoin vs Bitcoin Cash پشتیبانی می کند.

حتی اگر ویتالیک بوترین و چارلی لی تأثیرگذارهای مهم در بلاکچین توییتر هستند ، توسعه دهندگان تنها افرادی نیستند که توانایی تأثیرگذاری بر فضای بلاکچین را دارند. راجر ور, به عنوان یک سرمایه گذار / کارآفرین نیز پیرو خوبی دارد. طبق بیوگرافی وی ، Ver یک سرمایه گذار اولیه در بیت کوین ، Zcash ، BitPay ، Kraken و بسیاری دیگر از استارت آپ های موفق بلاکچین بود..

برجسته ترین نکته قابل توجه از حساب توییتر Ver در طول سال 2018 ، موضع وی در مورد بحث Bitcoin vs Bitcoin Cash است. Ver در حمایت از BCH به عنوان آینده جامعه بیت کوین مصمم است. این جالب است زیرا در کنار هم چارلی لی و دیگران قرار گرفته است. همچنین نشان می دهد که انجمن بلاکچین یکسان نیست. بسیاری از بحث ها وجود دارد که تأثیرگذاران بلاکچین می توانند به تعیین نتایج کمک کنند.

Nick Szabo (222 K پیرو)

در دهه 1990 ، نیک سابو مفاهیمی مانند قراردادهای هوشمند و طلای کمی را معرفی کرد. از آن زمان ، او همچنان یک تأثیرگذار مهم در صنعت بلاکچین است.

در دهه 1990 ، نیک سابو مفاهیمی مانند قراردادهای هوشمند و Bit Gold را معرفی کرد. از آن زمان ، او همچنان یک تأثیرگذار مهم در صنعت بلاکچین است.

هنگام بررسی عملکردهای بلاکچین در سال 2018 ، احتمالاً هیچ فناوری وجود ندارد که بیش از قراردادهای هوشمند در مورد آن بحث شود.

نیک سابو دانشمند مشهور کامپیوتر و محقق حقوقی است. در سال 1996 ، او این دو علاقه را با هم ترکیب کرد و مفهوم “قراردادهای هوشمند” را به جهانیان معرفی کرد. در سال 1998 ، او مفهوم دیگری به نام “بیت طلا” را مطرح كرد ، كه توسعه دهندگان را به دنبال بهترین جنبه های بازار طلا و ترجمه آنها به ارز دیجیتال می خواند.

از سال 2005 ، Szabo چندین پست در مورد بدون شمارش, یک وبلاگ شخصی که وی افکار خود را در مورد عملکرد سیستم های پولی ، دولت ها و فناوری بیان می کند. در بیشتر موارد ، Szabo توییت های مربوط به سیاست. او دقیقاً مانند راجر ور بسیار منتقد سانسور مقامات متمرکز است.

با این حال ، برخلاف سه مطلب فوق الذکر در این لیست ، Szabo علاقه زیادی به توییت کردن درباره یک پروژه خاص نشان نمی دهد. در عوض ، او گاهی اوقات در مورد مفاهیم فنی توییت می کند. نظرات Szabo در مورد امور مالی و فناوری به عنوان یکی از پیشگامان ارز رمزنگاری شده ، از بسیاری از درخشان ترین ذهن های امروز صنعت الهام گرفته است.

لورا شین (98.1 K دنبال کننده)

لورا شین بیشتر به عنوان روزنامه نگار بلاکچین / ارز رمزنگاری شده و میزبان پادکست Unchained شناخته می شود.

لورا شین بیشتر به عنوان روزنامه نگار بلاکچین / ارز رمزنگاری شده و میزبان پادکست Unchained شناخته می شود.

بسیاری از منابع رسانه ای بلاکچین و رمزنگاری را به صورت منفی رنگ آمیزی می کنند. به همین دلیل مهم است که افرادی در رسانه ها به صنعت نگاه کنند. تعدادی از سایت های خبری آموزنده وجود دارند که به این منظور خدمت می کنند. همچنین روزنامه نگاران منفردی هستند که نفوذ خوبی دارند.

لورا شین به عنوان یکی از برترین روزنامه نگاران منفرد در این فضا رتبه بندی می شود. به عنوان یک “بدون سکه” و خود میزبان پادکست بدون زنجیر, شین داستان های پیشگامان در بلاکچین / رمزنگاری را روایت می کند. بیشتر توییت های Shin شامل پیوندهایی به قسمت های قسمت های Unchained است.

پادکست ها رهبران مختلفی از تیم های پروژه بلاکچین ، شرکت های VC ، مبادلات رمزنگاری و موارد دیگر را شامل می شوند. این به بینندگان می دهد که چگونه فن آوری های امروزی در حال توسعه هستند که می توانند آینده صنایع مختلف را تغییر دهند.

آینده تأثیرگذاران Blockchain توییتر

همانطور که توسط این لیست نشان داده شده است ، روشهای مختلفی وجود دارد که می تواند به یک تأثیرگذار برتر در این فضا تبدیل شود. توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران ، روزنامه نگاران و سایر متخصصان این توانایی را دارند که نقشی اساسی در شروع یا شرکت در گفتگوهای مهم داشته باشند.

حتی اگر این موضوع می تواند (و اغلب منجر به بحث و گفتگو) در بین جامعه بلاکچین توییتر شود ، همچنین می تواند برای تعیین فلسفه در مورد عملکرد بلاکچین مفید باشد. به نوبه خود ، این می تواند تأثیر مثبتی در چگونگی ادامه توسعه صنعت در آینده داشته باشد.