Blocknet چیست?

Blocknet (که گاهی اوقات به آن Block می گویند) غیرمتمرکز است, پلت فرم به عنوان یک سرویس پروتکلی که گره های زنجیره بلوک های مختلف را به هم متصل می کند. همانطور که احتمالاً می دانید ، صدها ، اگر نه هزاران بلاکچین وجود دارد که در حال حاضر وجود دارد و این تعداد به زودی نشانه ای از کند شدن رشد آن را نشان نمی دهد. گرچه بسیاری از این زنجیره ها قادر به برقراری ارتباط و تعامل با یکدیگر نیستند و گروه های کوچکی از اکوسیستم های سیل دار را ایجاد می کنند. و عدم توانایی این گروه ها در همکاری با یکدیگر مانع کل صنعت بلاکچین است.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

برای حل این مشکل ، Blocknet در تلاش است تا بلاکچین ها را با هم قابلیت همکاری ، موبایل و مدولار سازد. این زنجیره های مختلف را قادر می سازد ریز خدمات را به یکدیگر از طریق نظیر به نظیر با امنیت بالاتر ، سرعت بیشتر و مقیاس پذیری کارآمد تر نسبت به گزینه های فعلی ارائه دهند..

در این راهنمای مبتدی Blocknet ، ما در مورد موارد زیر بحث خواهیم کرد:

Blocknet چگونه کار می کند?

Blocknet در تلاش است تا “اینترنت Blockchains” از طریق خدمات ارتباطی بین بلاکچین. به زبان ساده ، Blocknet شما را قادر می سازد تا در یک بلاکچین ، به عنوان مثال Ethereum توسعه پیدا کنید ، اما به قابلیت های زنجیره های دیگر مانند NEO دسترسی پیدا کنید. این تیم در حال ساخت زیرساخت ها با استفاده از سه م coreلفه اصلی است كه با هم كار می كنند تا سه سرویس اصلی را برای این برنامه های غیرمتمرکز بین زنجیره ای (DApps) فراهم كنند..

اجزاء

XBridge, یک روتر blockchain ، ستون فقرات پلت فرم Blocknet است. این اولین پروتکل نظیر به نظیر است که گره ها را در زنجیره های مختلف متصل می کند ، به آنها امکان می دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با استفاده از XBridge ، نه تنها می توانید مبادله اتمی بین زنجیره ای انجام دهید ، بلکه می توانید داده های اضافی را انتقال داده و قراردادهای هوشمند را از طریق زنجیره انجام دهید..

برای انجام مبادله های متقابل ، Blocknet از a پروتکل مبادله سکه. با استفاده از این پروتکل ، مبادلات شما بین سکه ها فوری انجام می شود و نیازی به واسطه شخص ثالث نیست.

Blocknet انتقال داده بین زنجیره ای آخرین م componentلفه قابلیت همکاری آن است. با یک گام جلوتر بردن ارتباطات زنجیره ای ، انتقال داده قدرت اجرای هوشمند قرارداد و قابلیت های اشتراک ویژگی از طریق زنجیره ها را دارد.

خدمات

اولین سرویس در نقشه راه Blocknet یک است مبادله غیرمتمرکز (DEX) با نسخه بتا در تاریخ 1 مارس DEX دارای چند مزیت نسبت به مبادلات سنتی و متمرکز است:

  • جفت های تجاری صرافی های متمرکز معمولاً جفت معاملاتی محدودی دارند که اغلب فقط با بیت کوین یا Ethereum انجام می شوند. Blocknet DEX از هر سکه پشتیبانی شده به سکه پشتیبان دیگر معامله می کند.
  • گمنامی. شما نیازی به وارد کردن هیچ KYC یا اطلاعات شخصی ندارید.
  • کنترل. شما کنترل کامل بودجه خود را دارید. سکه های شما در کیف پول دور از دسترس یک نهاد مرکزی باقی می ماند که می تواند حساب شما را مسدود کند.
  • امنیت. معاملات شما کاملاً زنجیره ای اتفاق می افتد ، بنابراین خطر سرقت پول شما توسط هکرها بسیار کم است.

blocknet dex

Blocknet ارائه خدمات بین بلاکچین از XBridge برای اتصال خدمات ارائه شده در بلاکچین های مختلف استفاده می کند. این بدان معنی است که شما می توانید DApps را با ترکیب ویژگی های مورد علاقه خود از پروژه های جداگانه ، همه در یک زنجیره ایجاد کنید.

با استفاده از آن ، Blocknet نیز شامل می شود درآمدزایی از خدمات توابعی که در آن گره های یک بلاکچین می توانند گره های دیگر شبکه را به دلیل استفاده از خدماتشان شارژ کنند. اکنون یک گروه کاملاً جدید از مشتریان قبلاً غیرقابل دسترس برای پروژه های بلاکچین قابل دسترسی هستند. حتی بهتر ، گره هایی که از سرویس استفاده می کنند در سکه اصلی خود پرداخت می کنند و به دلیل پروتکل مبادله سکه ، ارائه دهنده خدمات ، در حدس می زنید ، سکه بومی خود را دریافت می کند.

Blocknet Token (BLOCK)

برای پوشش رمز Blocknet (BLOCK) ، مهم است که ما مکانیسم حاکمیت سیستم عامل را توضیح دهیم.

اثبات سهام

Blocknet از a اثبات سهام الگوریتم اجماع با سه نوع گره برای حفظ شبکه.

گره های سرویس جمع آوری و توزیع هزینه های تجارت در سیستم عامل و همچنین جلوگیری از هرزنامه و حملات DDoS. برای اجرای یک گره سرویس ، باید حداقل 5000 BLOCK را نگه دارید و کامپیوتر گره خود را همیشه در حال کار نگه دارید. تیم Blocknet توصیه می کند ، اگر قصد دارید یک گره سرویس را اجرا کنید ، همچنین باید چندین کیف پول کامل گره از هر کدام از سکه هایی را که می خواهید پشتیبانی کنید ، اجرا کنید. این کار هزینه های معاملاتی را که دریافت می کنید به حداکثر می رساند.

هنگام اجرای گره سرویس ، 18 annual بازده سالانه از پاداش بلوک به علاوه سهم هزینه تجارت دریافت خواهید کرد.

گره های گیر کردن معاملات شبکه را تأیید کنید. هنگام اجرای یک گره staking ، بازده سالانه 9-14٪ از پاداش بلوک و همچنین بخشی از هزینه های بازرگانی دریافت خواهید کرد. برای دریافت این مبلغ حداقل BLOCK نیست که باید در کیف پول خود نگه دارید ، اما باید کیف پول را همیشه فعال نگه دارید.

باید اجرا کنید گره تجارت برای استفاده از DEX. این فقط مستلزم آن است که کیف پول هر ارزی را که می خواهید تجارت کنید همگام سازی کنید.

Superblocks

آ فوق بلوک هر 43200 بلوک رخ می دهد. در این زمان ، گره ها پیشنهادها را وارد می کنند و گره های خدماتی رای می دهند که کدام پیشنهادات بخشی از بودجه تازه ایجاد شده را دریافت می کند. حداکثر 4320 نشانه BLOCK وجود دارد که با هر بلوک فوق العاده تولید می شود. با استفاده از این مدل حاکمیت غیرمتمرکز ، Blocknet نیازی به ICO ندارد و هزینه های تجاری اضافی را نیز نمی گیرد.

تنها هزینه های تجاری که می پردازید هزینه های شبکه مرتبط با سکه هایی است که معامله می کنید و هزینه کمی که گره ها دریافت می کنند. هزینه گره به صورت BLOCK در نظر گرفته می شود ، اگرچه اگر BLOCK ندارید ، شبکه به صورت خودکار رمز اصلی شما را به BLOCK تبدیل می کند تا گره ها را پرداخت کند. در حال حاضر کمی بیش از 5 میلیون بلوک در گردش است.

تیم Blocknet & پیش رفتن

اطلاعات محدودی در تیم Blocknet در دسترس است. دن متکالف و آرلین کالویک Blocknet را در سال 2014 به عنوان چنگال PIVX تأسیس کردند. به گفته خودش صفحه LinkedIn, Metcalf به مدت 5 سال یک توسعه دهنده بیت کوین و همچنین یک مهندس ارشد DevOps در فیلیپس بود. در خارج از Blocknet ، کالویک همچنین روابط عمومی و ارتباطات رسانه ای برای XCurrency است.

Blocknet در سپتامبر 2017 گره های خدمات را در شبکه اصلی خود راه اندازی کرد و در تاریخ 1 مارس 2018 ، تیم نسخه بتا DEX را منتشر می کند. این پروژه همچنین با پروتکل 0x برای افزودن پشتیبانی رمز ERC20 در سیستم عامل همکاری کرده است. علاوه بر این ، Blocknet در حال ادغام با است اتفینکس, تبادل غیرمتمرکز جدید Poloniex.

نقشه راه blocknet

بلاک نت به عنوان یک مبادله غیرمتمرکز ، از نظر رقبا کم ندارد. Komodo BarterDEX ، BitShares و Ether Delta همگی در یک فضا کار می کنند. اگرچه مشابه ترین پروژه ARK است. ARK’s Smart Bridges از لحاظ اتصال به بلاک چین های متمایز و تسهیل ارتباط بین آنها مشابه BlockBad XBridge است. با این حال ، اولین تمرکز ARK بر استقرار آسان بلاکچین است در حالی که Blocknet در DEX است.

تجارت

قیمت Blocknet تا آوریل 2017 خاموش بود (به استثنای یک ضربه ناچیز در سپتامبر 2016). از ماه آوریل ، قیمت قبل از سر به فلک کشیدن در اواخر آگوست به طور مرتب افزایش یافت و به بالاترین قیمت 32.28 دلار (0.00683 ~ BTC) رسید. به نظر می رسید این قیمت به دنبال ضرب المثل قدیمی “خرید شایعه ، فروش اخبار” باشد زیرا این افزایش در روزهای منتهی به راه اندازی بلاکچین تولید رخ داد و اندکی بعد کاهش یافت.

اخیراً ، قیمت با انتشار طرح جدید DEX حرکت مثبتی را تجربه کرد و در اوایل ژانویه 2018 با بقیه بازار به بالاترین قیمت 56.22 دلار (0.00332 ~ BTC) رسید. از آن زمان ، قیمت کاملاً نوسان داشته و در حال حاضر حدود 36 دلار نشسته است.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = BLOCK&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

عرضه نسخه بتا DEX در اول مارس به احتمال زیاد تاثیری در قیمت خواهد داشت. مثبت یا منفی بودن آن به احساس جامعه در مورد محصول بستگی خواهد داشت. انتشار نسخه سفید در 15 مارس و کیف پول به روز شده در 15 ژوئن باید تأثیر مثبتی بر قیمت داشته باشد.

BLOCK را از کجا بخریم

BLOCK فقط در سه صرافی Bittrex ، Upbit و CryptoBridge در دسترس است. می توانید بیت کوین را با BLOCK در هر سه مبادله کنید. اگر مالک هیچ بیت کوین نیستید ، می توانید مقداری را با دلار در Gemini یا GDAX خریداری کنید.

BLOCK را در کجا ذخیره کنیم

شما باید BLOCK خود را روی کیف پول رسمی Blocknet که قابل بارگیری است ذخیره کنید اینجا. در سیستم های Windows، Mac و Linux در دسترس است. اگر می خواهید سکه های خود را سهام کنید و BLOCK بیشتری بدست آورید ، حتما کیف پول خود را باز نگه دارید.

نتیجه

Blocknet در حال اتصال سیستم های بلاکچین جدا شده است که در حال حاضر برای ایجاد یک اکوسیستم منسجم و منسجم وجود دارد. از طریق XBridge پلتفرم ، تیم در حال ساخت اینترنت بلاکچین است که در آن می توانید DApp هایی بسازید که از ویژگی های چندین زنجیره مختلف استفاده می کنند.

این پروژه با شروع یک DEX ، در نقشه راه خود شامل مواردی از جمله سیستم ارائه خدمات برای بلاکچین ها برای تهیه و دریافت هزینه برای ارائه عملکرد به زنجیره های دیگر ، می باشد. این یک پروژه پیچیده است ، اما Blocknet از قبل مشارکت هایی را انجام داده است (0x ، Poloniex) تا پایان آن را ببینید.

منابع اضافی Blocknet

اختلاف

توییتر

تلگرام

Reddit

متوسط

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me