نحوه دریافت وام در BTC

وام ها: برخی از افراد به آنها احتیاج دارند و با استفاده از آنها آنها را پس می دهند وام های اعتباری بد پرداخت های ماهانه که می تواند از وب سایت jusyrightloans تهیه شود. برخی از افراد به افراد مضطرب کمک می کنند. و ، تا همین اواخر ، همه بانک ها و وام های P2P با ارز فیات معامله شدند. اما یک سوال بزرگ در مورد علاقه مندان به بیت کوین این بوده است: ساعتبرای دریافت وام در BTC?.

آیا وام در بیت کوین برای شما امکان پذیر است؟ آیا برای شما منطقی است؟ چگونه / از کجا می توانید در بیت کوین وام دریافت کنید؟ دنبال کنید و اصول را در اینجا یاد خواهید گرفت.

وام ها: س Eالات اساسی

قبل از اینکه یاد بگیرید چگونه می توانید در BTC وام بگیرید ، ابتدا از خود چند س yourselfال سخت بپرسید:

 • چرا من باید بیت کوین یا هر ارز دیگری سرمایه بگیرم?
 • آیا این وام برای یک هدف تولیدی (گسترش مشاغل ، اجاره املاک و مستغلات ، آموزش و غیره) است?
 • آیا اطمینان دارم که مزایای دریافت وام بسیار بیشتر از هزینه ها و خطرات احتمالی است?
 • اگر نتوانم وام را به موقع بازپرداخت کنم ، چه می کنم؟ آیا می توانم از پس عواقب آن برآیم?
 • آیا نرخ بهره و کارمزد وام بیت کوین در مقایسه با وام بانکی سنتی زیاد است?

اگر س moreال بیشتری دارید ، لطفاً س FAالات متداول مربوط به وام گرفتن را بررسی کنید وام دهندگان پول مجاز در سنگاپور

نرخ ها را بررسی کنید

بانک ها و سایر وام دهندگان مبتنی بر فیات از شما استفاده می کنند نمره اعتبار, درآمد سالانه ، بار بدهی و غیره برای تعیین اینکه آیا شما یک خطر اعتباری قابل قبول هستید. نرخ بهره وام شما با این معیارها تعیین می شود. به عنوان مثال ، Lightstream.com مستقر در ایالات متحده ممکن است به شما یک وام 24 ماهه با 10 هزار دلار بهبود مسکن با نرخ 4.99 تا 12.24٪ بدهد. “وام آموزش PreK-12” با نرخ بهره 6.24 تا 13.69٪ ارائه می شود. هیچ هزینه ای برای ایجاد وام وجود ندارد.

این نرخ های بهره را با نرخ های پرداخت شده توسط Bitbond.com مستقر در آلمان مقایسه کنید. یک وام تجاری دوازده ماهه و 10 هزار یورویی در بیت کوین حداقل 1112 یورو از سود شما را پس می گیرد. این 11.24٪ p.a. (سالانه) قبل از اضافه کردن هزینه ایجاد وام 2 تا 3٪. هزینه های تأخیر به عنوان 0/0٪ از مبلغ معوقه در روز ذکر شده است. (تمام اطلاعات فوق از وب سایت های Lightstream.com و Bitbond.com است.)

دو عکس از اطلاعات بالا:

 1. اگر امتیاز اعتباری عالی دارید ، وام گرفتن از یک وام دهنده فیات سنتی ممکن است نرخ بهره کمی را برای شما فراهم کند.
 2. هرچه نمره اعتباری شما پایین تر باشد ، نرخ سنتی وام دهنده فیات بیشتر با نرخ وام دهنده بیت کوین است.

نحوه دریافت وام در BTC

برخلاف وام دهندگان سنتی فیات ، Bitbond.com از سیستم رتبه بندی فاکتور اعتماد برای تعیین میزان بازپرداخت وام بیت کوین خود استفاده می کند. ابتدا مشخصات شخصی خود را ارائه دهید:

 • نام ، جنس ، سن
 • اطلاعات تماس
 • جزئیات استخدام (اقلام دستمزد اخیر ، نام تجارت یا نام کارفرمای شما)
 • جزئیات محل اقامت (و اثبات قبض های گاز ، برق ، آب)

در مرحله بعدی ، الگوریتم های Bitbond می خواهند همه تجارت آنلاین ، حساب بانکی ، PayPal و شبکه های اجتماعی شما را ببینند. اینها هستند بساز یا خراب کن نقاط داده ای که می توانند تعیین کنند آیا به شما وام اعطا می شود – یا نه.

مشتریانی براق و خوشحال

به عنوان مثال ، اگر کسب و کار شما مشتریان eBay ، Etsy ، Shopify یا Amazon شاد دارد ، این یک امتیاز بزرگ برای شما محسوب می شود. اگر با یک بانک تنظیم شده رابطه بلند مدت و پایدار دارید ، این مورد نیز مطلوب است. اگر از طریق PayPal و با کمترین شکایت مشتری ، تجارت زیادی انجام دهید ، همین کار را می کنید. سرانجام ، Bitbond می خواهد تمام حساب های رسانه های اجتماعی شما مانند Twitter ، Facebook ، LinkedIn و غیره را بررسی کند.

یک شهروند خوب و برجسته

هرچه بیشتر این ارتباطات شما را به عنوان یک تاجر ثابت و صادق ترسیم کند ، احتمال تصویب وام شما بیشتر است. رتبه وام گیرنده Bitbond محدوده ای از A تا F را شامل می شود ، با یک رتبه A کمترین نرخ بهره را به شما می دهد. به یاد داشته باشید ، این دیگر دارندگان حساب Bitbond هستند که در واقع خطر می کنند Bitcoin شما را به شما وام دهند. Bitbond به سادگی تسهیل کننده است ، شما را با دیگران متصل می کند که مایلند بیت کوین خود را با علاقه به شما بدهند.

تصویب وام شما ممکن است 14 روز طول بکشد (حداکثر زمان درج وام شما) اما معمولاً سریعتر است. این فقط به این بستگی دارد که Bitbond چگونه همه اطلاعات شخصی ، بانکی و ارتباطات تجاری شما را به طور مطلوب رتبه بندی کند. اگر رتبه وام گیرنده Bitbond شما E یا F باشد ، یافتن وام با نرخ بهره پایین برای شما دشوار است.

Pegged – یا نه?

وام دهندگان در Bitbond می توانند تعیین کنند که وام شما از طریق یک فیگ پول فیات (ارز پایه وام) یا نرخ شناور BTC بازپرداخت شود. از وب سایت Bitbond ، یک تعریف دقیق:

ارز پایه وام ارزی است که برنامه پرداخت در آن محاسبه می شود. اگر این بیت کوین است ، وام گیرنده باید مبلغ وام بیت کوین به اضافه سود را بازپرداخت کند. اگر دلار آمریکا یا یورو ارز پایه باشد ، بازپرداخت وام به دلار یا یورو محاسبه می شود. پرداخت واقعی هنوز در بیت کوین انجام می شود. اما میزان بیت کوین های بازپرداخت شده در هر ماه با قیمت بیت کوین در نوسان است. ارزش پرداخت به دلار یا یورو ثابت است. این کار برای کاهش نوسانات قیمت بیت کوین برای وام گیرندگان و وام دهندگان انجام می شود.

(توماس از Bitbond.com تقریباً بلافاصله به لیست سوالات من از طریق ایمیل پاسخ داد. این مطمئناً خوشبختانه نیاز شما یا سایر وام گیرندگان / وام دهندگان به خدمات سریع مشتری است).

واضح است که اکثر وام گیرندگان منطقی برای بازپرداخت وام خود یک پایه پایه دلار یا یورو انتخاب می کنند. این نگرانی از حرکات بالقوه بزرگ قیمت بیت کوین در طول عمر وام را برطرف می کند.

زمان به پایان رسیده است

وب سایت Bitbond نمونه ای از ماشین حساب بازپرداخت وام را برای یک وام فرضی 10 هزار دلاری ، دوازده ماهه و بیت کوین با ارزش یورو ارائه می دهد. این یک عکس از صفحه است:

نحوه دریافت وام در Btc

برنامه بازپرداخت نمونه برای وام 12 ماهه 10 هزار یورویی بیت کوین. به بارگذاری سنگین هزینه های بهره در مراحل اولیه این وام فرضی توجه کنید. نمودار گرافیکی از طریق وب سایت Bitbond.com.

وام دهندگان بیت باند می توانند بازپرداخت وام را به گونه ای تنظیم کنند که وام گیرندگان در مرحله اولیه وام ماهانه سود بیشتری بپردازند. اگر وام شما در اواسط یا اواخر مدت قابل پرداخت نباشد ، این می تواند به کاهش ضرر وام دهنده کمک کند. همچنین فشار بیشتری به شما می دهد تا وام را جبران کنید. ساختار وام های خودرویی ایالات متحده از دوره قبل از 1990 شکل گرفت. این بر اساس فرمول بازپرداخت وام است که به عنوان شناخته شده است قانون 78s. این قطعاً به نفع وام دهنده متمایل است!

مواظب باشید

اگر نتوانید وام بیت کوین خود را بازپرداخت کنید ، Bitbond به بخش مجموعه داخلی خود زنگ می زند و مطمئناً در مورد تعهد پرداخت نشده با شما تماس گرفته می شود. در صورت عدم توجه شما ، این شرکت پرونده شما را به یک پرونده ارجاع می دهد آژانس جمع آوری خارجی تا فشار بیشتری وارد کنیم. دور شدن دریافت تعهد وام راهی مطمئن برای خراب کردن آینده مالی شما است. انجامش نده.

خلاصه

چگونه می توان در BTC وام گرفت؟ این یک روند کاملاً ساده است. با این حال ، به نظر نمی رسد هیچ مزیت واقعی در وام گرفتن در بیت کوین در مقابل استقراض با ارز فیات وجود داشته باشد, مگر اینکه:

 1. امتیاز اعتبار شما برای گرفتن وام از وام دهنده سنتی (بانک ، اتحادیه اعتباری ، اس.) خیلی ضعیف است&L و غیره), و
 2. شما می توانید از Bitbond نسبت به نمونه کارها با کیفیت بالا از تجارت آنلاین ، حساب بانکی ، PayPal و ارتباطات رسانه های اجتماعی ، از Bitbond یک رتبه وام گیرنده بالا کسب کنید..

اگر صلاحیت شماره یک به شرایط شما مربوط نباشد ، احتمالاً می توانید نرخ بهره بهتری از وام دهنده فیات سنتی بگیرید. اما اگر چه شود هر دو از آن مقدماتی برای شما اعمال می شود؟ احتمالاً برای وام بیت کوین Bitbond سر می زنید. با این حال ، شما باید انتظار داشته باشید که نرخ بهره بالاتری نسبت به فردی با امتیاز بالا که وام فیات سنتی می گیرد ، بپردازید.

پیشنهادات وام دهندگان فیات سنتی و وام دهندگان بیت کوین را با دقت مقایسه کنید. با تفکر در نظر بگیرید کدام سبک وام برای شما بهتر است. قبل از امضای نام خود در خط نقطه ، وقت بگذارید و همه نسخه های خوب وام را بخوانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map