شما مقدار زیادی بیت کوین دریافت کرده اید. اطمینان دارید که ارزش آنها به طور مداوم افزایش می یابد. به هیچ وجه نمی خواهید یک مورد را بفروشید ، حداقل اکنون نیست. اما مانده پس انداز شما کم است و برای یک نیاز فوری و قابل توجه مالی به پول نقد نیاز دارید. چه باید کرد؟ برای وام روی کارت اعتباری خود ضربه بزنید؟ صحبت شیرین بانکدار محلی خود را؟ از فروشگاه وام روزپرداخت بازدید می کنید؟ وقت آن است که شما در نظر بگیرید که چگونه از BTC به عنوان وثیقه استفاده کنید ، وام مورد نیاز خود را تأمین کنید. در اینجا نگاهی به چند مکان است که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

یادداشت سردبیر: سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و معامله آنها کاری فوق العاده خطرناک است و استفاده از BTC به عنوان وثیقه می تواند ضررهای وارده در هنگام تجارت به سمت جنوب را به حداکثر برساند. مقاله زیر آموزشی است ، و نه مشاوره سرمایه گذاری. کم قدم بزنید.

آنچه را که متعلق به شماست برای امانت گرفتن آنچه که نمی کنید را اهرم کنید

مفهومی از وامهای روز پرداخت برای اعتبار بد جدید نیست شما در ازای گرفتن وام ، املاک ارزشمند و قابل فروش را به وام دهنده می دهید. بسته به میزان وثیقه شما قابل فروش و ارزشمند است ، وام دهنده می تواند شرایط وام بهتری نسبت به وام گیرنده وام بدون وثیقه (بدون وثیقه) به شما بدهد. و اگر امتیاز اعتباری شما ضعیف است ، ممکن است وام وثیقه تنها راه دریافت وام برای شما باشد. علاوه بر این ، شما شرکت هایی مانند این خواهید داشت موركرافت اگر وامها به موقع بازپرداخت نشوند ، پاشنه خود را بگذارید.

امتیاز شما چیست?

وام های وثیقه دار بیت کوین (CBL) ممکن است ایده خوبی برای وام گیرندگانی باشد که کمتر از ایده آل هستند نمره اعتبار (در محدوده 300 تا 629). این منطقه در نظر گرفته شده است نامطلوب و شما را از دریافت شرایط مطلوب وام محروم می کند. اگر نمره شما در انتهای پایین تر از آن محدوده است ، موفق باشید هر نوعی وام ، وثیقه یا نه.

پایان داستان نیست

با این حال ، بگذارید بگوییم که شما نمره اعتباری 580 دارید. شما به آرامی از سقوط بزرگ 2008 ، وام هایی با اعتبار بد. وضعیت شغلی شما پایدار است. حتی بهتر از این ، شما در سپتامبر 2013 به دلیل هوس ، بیت کوین 500 دلاری خریداری کردید. بیت کوین در آن زمان 125 دلار بود و اکنون با قیمت 6500 دلار ، سود 25500 دلاری باز است. ممکن است برای یک وام دهنده فیات سنتی (یک بانک ، اس. ریسک اعتباری ضعیف) داشته باشید&L ، P2P) ، اما به عنوان یک وام دهنده وثیقه بیت کوین ، شما یک دارایی بالقوه داغ هستید.

نحوه استفاده از BTC به عنوان وثیقه

درخواست برای CBL ساده است. مشخصات شخصی خود را به یک اپراتور بستر وام CBL ارائه دهید (وام دهندگان را با وام گیرندگان متصل می کند) و ثابت کنید که چه مقدار بیت کوین دارید. چقدر فیات را می خواهید قرض بگیرید و برای چه مدت انتخاب کنید. در Unchained Capital.com مستقر در تگزاس ، نسبت وام شما به ارزش (LTV) 50 درصد ثابت می شود. این بدان معناست که اگر تمام 25،500 دلار بیت کوین خود را به عنوان وثیقه قرار دهید ، ممکن است حداکثر 12،750 دلار به شما وام داده شود. در حال حاضر ، فقط مشاغل و افراد در 28 ایالت از 50 ایالت ایالات متحده واجد شرایط در نظر گرفتن وام در Unchained هستند.

نرخ بهره از هشت تا 14 درصد و مدت وام از سه تا 60 ماه در دسترس است. هزینه های شروع وام به عنوان یک درصد ذکر شده است. جریمه پیش پرداخت ارزیابی نمی شود. Unchained بیت کوین و اتریوم را به عنوان وثیقه وام می پذیرد. پس از تأیید وام ، به سادگی سکه های خود را به یک کیف پول مخصوص سرد در Unchained منتقل کنید. پس از دریافت ، وجوه وام فیات شما به بانک شما متصل می شود. بدون زنجیر می سازد فقط علاقه وام. تا پایان مدت وام ، هر ماه به میزان مساوی سود پرداخت خواهید کرد. سپس پرداخت اصلی را انجام می دهید و تمام تعهدات وام را کاملاً برآورده می کنید.

حاشیه تماس می گیرد؟ پیش فرض?

اگر ارزش وثیقه بیت کوین شما به طور قابل توجهی کاهش یابد چه؟ Unchained درخواست خواهد کرد که وثیقه بیشتری اضافه کنید یا مبلغ اصلی را پرداخت کنید. این نسبت LTV شما را بازیابی می کند و وام شما را از دفتر اصلی خارج می کند.

اگر وام خود را نکول کنید چه می کنید؟ طبق وب سایت UnchainedCapital.com:

“اگر وام شما در هر زمان به طور پیش فرض وارد شود ، ما مجبور خواهیم شد بخشی از وثیقه شما را تصفیه کنیم تا هزینه اصلی ما و هر گونه سود پرداخت نشده را تأمین کنیم. باقیمانده به آدرس دلخواه شما بازگردانده می شود. “

گزینه های اضافی برای BCL شما

یکی دیگر از رقبای موجود در فضای وام با ضمانت سکه ، SALT Lending.com مستقر در کلرادو است. درخواست وام ، تأیید ، انتقال وثیقه و پروتکل های تماس حاشیه مشابه در این شرکت اعمال می شود. وامها برای وام گیرندگان واجد شرایط در ایالات متحده ، برزیل ، سوئیس ، نیوزیلند ، انگلیس و چندین کشور دیگر در دسترس است. SALT گزینه انتخاب نسبت 30 ، 40 یا 50 درصد نسبت LTV را به وام گیرندگان ارائه می دهد. برای وام گیرندگان ریسک پذیر ، انتخاب نسبت LTV 30 یا 40 درصد ممکن است منطقی تر از نسخه 50 درصدی باشد.

تفاوت اصلی بین SALT و Unchained Capital این است که مورد اول ارائه می دهد مدیر اصلی & علاقه وام علاوه بر وام های تنها با بهره. SALT همچنین بیت کوین ، Ethereum ، Dogecoin و Litecoin را به عنوان وثیقه می پذیرد.

نرخ بهره و شرایط وام متفاوت است. در اینجا یک تصویر از شرایط برای دو سال 12،750 دلار وجود دارد, اصل و سود CBL با نسبت 50 درصد LTV:

نحوه استفاده از BTC به عنوان وثیقه. وام دو ساله

ماشین حساب وام روی صفحه SALT Lending به شما امکان می دهد تمام ورودی های اصلی را تنظیم کنید. این یک وام اصلی و بهره دو ساله است که از بیت کوین به عنوان وثیقه استفاده می کند.

در اینجا همان وام فرضی است ، این بار در فقط علاقه حالت:

فقط وام وثیقه BTC

وام مشابه مثال قبلی ، اما این وام مشخصات وام فقط با بهره را نشان می دهد.

توجه داشته باشید که نمک سهام کشویی در ماشین حساب وام تعاملی. هرچه نشانه های SALT بیشتری داشته باشید ، نرخ بهره وام شما کاهش می یابد. در زمان نوشتن ، رمزها هر کدام نزدیک به 6200 مورد معامله می شوند. در حال حاضر ، SALT عضویت در بخش خدمات مشتری SALT برای دریافت وام لازم نیست. SALT مبالغی را برای وام های با نرخ ثابت ، جریمه های پیش پرداخت یا هزینه های بسته شدن دریافت نمی کند.

در اینجا نگاهی می اندازیم به نمونه شرایط وام که در وب سایت سرمایه Unchained از 11 نوامبر 2018 نشان داده شده است:

نحوه استفاده از BTC به عنوان وثیقه اصطلاحات سرمایه Unchained

به عنوان مثال شرایط وام همانطور که در وب سایت سرمایه Unchained نشان داده شده است ، 11 نوامبر 2018. وام های حداکثر پنج ساله در دسترس هستند.

ممکن است ، بله اما آیا عملی است?

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت های SALT Lending and Unchained Capital ، مطمئناً به نظر می رسد یک فرآیند ساده برای درخواست ، واجد شرایط بودن و سپس به طور بالقوه CBL برای شما فراهم شده است..

جهانی کامل

در اینجا یک سناریوی فرضی آورده شده است که ممکن است زمینه ای منطقی و منطقی برای اجرای CBL شما فراهم کند:

  1. تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که بیت کوین بالاتر از سطح پشتیبانی اصلی است.
  2. روند طولانی مدت قیمت در نمودارهای هفتگی و ماهانه صعودی است.
  3. شما پیش بینی می کنید که افزایش قیمت نهایی در بیت کوین بسیار بیشتر از هزینه خدمات وام شما خواهد بود.
  4. شما مقدار قابل توجهی بیت کوین دارید و نمی خواهید از طریق فروش سکه های خود یک رویداد مشمول مالیات را تحریک کنید.
  5. نرخ بهره وام شما و همچنین هزینه های وام دهی معقول است.

Uptrend دوست وام شماست

اگر از نکات بالا چیز دیگری به خاطر ندارید, مطمئن اگر و هنگامی که تصمیم می گیرید CBL برای شما مناسب باشد ، بیت کوین روند صعودی طولانی مدت دارد. هنگامی که بیت کوین همچنان در نمودارهای بلند مدت خود یک سری از بالاترین و پایین ترین حد را دریافت می کند ، دریافت تماس حاشیه برای CBL شما بسیار دشوارتر است..

بنابراین ، احتمال موفقیت را از همان ابتدا به نفع خود بگذارید. فقط در مرحله اولیه تا میانی یک روند صعودی ثابت در بیت کوین CBL بگیرید. خوانندگان منظم Coincentral از قبل باید بدانند که چگونه روند صعودی و روند نزولی را تأیید کنند.

خلاصه

اگر نمی توانید به راحتی از طریق یک وام دهنده فیات سنتی وام بگیرید ، یک CBL ممکن است یا وام های روز پرداخت آنلاین یک جایگزین قابل اجرا باشد. قبل از امضای توافقنامه CBL خود ، بهترین شرایط وام را خریداری کنید و وقت خود را صرف مطالعه تمام چاپهای خوب کنید. در صورت کاهش قیمت بیت کوین در دوره CBL ، مطمئن باشید که اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس با حاشیه انجام می دهید. با تأیید وجود روند صعودی سالم و طولانی مدت در بیت کوین ، عرشه را به نفع خود برای یک CBL موفق بچرخانید..

توجه: اطلاعات مربوط به SALT Lending.com و Unchained Capital.com از بخشهای مختلف وب سایت مربوط به هر شرکت در 11 نوامبر 2018 بدست آمد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me