بهترین سایت های صرافی Bytecoin برای سرمایه گذاران Crypto

سایت های تبادل Bytecoin با بالغ شدن رمزنگاری کوین محرمانه ، در حال افزایش است. با این حال ، یک رهبر مشخص در مورد حجم وجود دارد و اغلب می توان بهترین کار را در جایی که اقدام می کند انجام داد.

Bytecoin (BCN) یک ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد است که از ابتدای تأسیس آن در سال 2012 به دنبال حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن است. پیدایش چنگال Monero ، Bytecoin برای اولین بار از فناوری Cryptonote به عنوان ستون اصلی پروژه استفاده کرد. با استفاده از Cryptonote و Ring Signatures وابسته ، Bytecoin یک اکوسیستم از معاملات خصوصی و غیرقابل ردیابی ایجاد می کند که دندان های خود را در شب تاریک در روزهای اولیه برش می دهد.

امروز ، Bytecoin قصد دارد فضای خود را در یک فضای بزرگتر پیدا کند ، با تمرکز ویژه بر هم زدن سیستم مالی فعلی و ارائه راه حل برای مدل جدید “کارآمدتر از موارد موجود“.

صرافی های Bytecoin – بیت کوین را از کجا بخریم ، بفروشید و تجارت کنید

در حال حاضر ، یک سری مبادلات آنلاین وجود دارد که به تغییر دلار یا رمزنگاری شما برای Bytecoin کمک می کند. اما ، برای كم كردن انتخاب و كمي پاك كردن آب ، رعایت میزان صدا موثرتر خواهد بود.

بازارهای مبادله Bytecoin براساس حجم

توزیع درصد حجم توسط Bytecoin Exchange در CoinMarketCap

مبادلاتی که با آنها سرو کار دارند حجم بالای معاملات رمزنگاری اغلب قادر به ارائه بیشترین نقدینگی و جفت شدن به کاربران خود خواهند بود. با این حال ، فعالترین تبادل لزوماً در مواردی نیست که برای Bytecoin اقدام شود. به عنوان مثال مبادله ارز رمزنگاری شده OKEx را در نظر بگیرید. OKEx با کل حجم تجارت مبادله شماره پنج است و دارای است Bytecoin به عنوان یک لیست. با این حال ، OKEx تنها کمتر از یک درصد از کل حجم معاملات Bytecoin را تشکیل می دهد.

صرافی Bytecoin که در زمان نوشتن مقاله عالی حکمرانی می کند ، تا حد زیادی HitBTC است. اما آویزان باشید ، تعداد معاملات دیگری وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. شاید شما در حال حاضر با Binance تجارت می کنید یا چیزهای خوبی از Poloniex شنیده اید و می خواهید خدمات آنها را امتحان کنید. با وجود سهم شیر از حجم در HitBTC ، مبادلات Bytecoin دیگری وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید.

مبادلاتی برای معامله ارزهای رمزنگاری شده شما برای Bytecoin

روش اصلی خرید و فروش در صرافی Bytecoin خرید و فروش Bytecoin با سایر ارزهای رمزپایه خواهد بود. BCN / BTC که امکان تجارت Bytecoin و Bitcoin را فراهم می کند ، بهترین گزینه برای گرفتن Bytecoin شما است ، به خصوص اگر قبلاً مقداری بیت کوین دارید.

روند استفاده از بیت کوین برای خرید Bytecoin بسیار ساده است. پس از ثبت نام در صرافی مورد نظر خود ، بیت کوین مورد نظر خود را برای استفاده از کیف پول ارائه شده صرافی جدید خود منتقل کنید. پس از آنکه سپرده شما آماده شد ، جفت شدن BCN / BTC را با قیمت مورد نظر خود معامله کنید.

مانند هر صرافی فعلی ، به شدت فکر کنید Bytecoin تازه خریداری شده خود را از کیف پول های صرافی و به کیف خود منتقل کنید. اگر به دنبال تجارت مکرر نیستید ، همیشه بهتر است ارزهای رمزپایه خود را با کلیدهای خصوصی با امنیت مدیریت شده در کیف پول خود نگه دارید. کیف پول های مبادله ای همچنان یک هدف اصلی هستند و حتی اگر قبلا وجوهات شما توسط مبادلات بازیابی شده یا بازپرداخت شده باشد ، بهترین روش این است که از رمزنگاری خود نگهداری کنید.

مبادله Bytecoin Binance

خرید و فروش Bytecoin در Binance

بینانس – نسبتاً دیر به لیست Bytecoin, Binance یک ارز رمز ارز رمزپایه با نزدیک به 400 جفت رمزنگاری در زمان نوشتن است. Binance به دلیل داشتن سابقه قوی در زمینه حرفه ای بودن و امنیت در جامعه ارزهای رمزپایه محبوب است. در حال حاضر ، اگر کل حجم Bytecoin با BCN / BTC و BCN / ETH تقریباً کل آن فعالیت را تشکیل دهد ، Binance حدود 11٪ را تشکیل می دهد..

تبادل Bytecoin OKEx

معاملات Bytecoin در OKEx

OKEx – OKEx برش کوچکی از فعالیت Bytecoin دارد اما اخیراً آن را در مبادله خود ذکر کرده اند. این مبادله در حال حاضر پنجمین واحد بزرگ در جهان از نظر حجم است و دارای طیف وسیعی از بیش از 500 جفت از جمله BCN / BTC ، BCN / USDT و BCN / OKB است. صرافی OKEx وقتی آماده باشید ، از جمله دسترسی به معاملات آتی و معاملات حاشیه ای ، کمی پیشرفته تر است – البته هنوز با Bytecoin نیست.

تبادل Bytecoin Poloniex

خرید و فروش Bytecoin در Poloniex

Poloniex – همچنین بازیکن کوچکتر در حجم Bytecoin ، Poloniex از بوستون مستقر است و حدود 100 جفت دارد. برای Bytecoin ، مبادله دو جفت دارد: Bytecoin و Bitcoin همراه با Bytecoin و Monero. Poloniex در Bytecoin که به طور کلی مبادله کوچکتری است ، ممکن است بیشتر به دلیل جفت شدن منحصر به فرد BCN / XMR باشد.

تبادل Bytecoin HitBTC

در HitBTC تجارت Bytecoin کنید

HitBTC – هیتر سنگین در حجم کلی تبادل Bytecoin. HitBTC ادعا می کند که بیش از 85٪ از معاملات مبادله Bytecoin در درجه اول BCN / BTC و BCN / USDT است. HitBTC از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است و بیشترین جفت سازی را در صنعت با بیش از 700 مورد برای تأمین نیازهای تجاری شما دارد.

بسته بندی کردن

HitBTC ، Binance ، Poloniex و OKEx تقریباً تمام فعالیت های تجاری با Bytecoin تا به امروز را پوشش می دهند. هر یک از این سیستم عامل های تجاری گزینه ها و خدمات متنوعی برای ارائه به نیازهای فردی ما دارند. یافتن مناسب ترین ارز برای شما لزوماً به حجم یا نقدینگی آنها بستگی نخواهد داشت.

صرافی های Bytecoin که قبلاً ذکر شد ، استفاده نسبتاً آسانی دارند. آنها باید زمینه آزمایش خوبی برای تازه کارها و موارد دیگر باشند تا در محیط حرفه ای در معرض Bytecoin و سایر ارزهای رمزپایه قرار بگیرند.

فراتر از صرافی ها ، روش های دیگری برای سرمایه گذاری و مشارکت در Bytecoin وجود دارد. استخراج Bytecoin در حال نشان دادن فرصت ها است ، r / BytecoinBCN همیشه تشنه الگوهای رفتاری بیشتر است و توسعه دهندگان قدرتمند همیشه به دنبال این پروژه های منبع باز هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map