CEEK شرکتی است که بیشتر در ساخت هدستهای AR / VR متمرکز است که اخیراً 22K ETH را در ICO 2018 افزایش داده است تا یک م toلفه رمزگذاری شده برای نوازندگان را کشف کند تا دنیای مجازی را در اطراف موسیقی خود ایجاد کنند..

با بیش از 50000 هدست CEEK با فروش در آمازون ، هدف و بهترین خرید ، CEEK قصد دارد همه کاربران خود را به یک “Entertainment Metaverse” متصل کند که در آن کاربران می توانند به طیف گسترده ای از تجربیات و اجرای صمیمی موسیقی دسترسی داشته باشند.

این متاورس به عنوان دروازه ای برای انواع VR خنک عمل می کند تجربیات, با تأکید بر تجربیات ، زیرا هدف آنها بیش از مشاهده صرف است.

هنرمندان می توانند اساساً تجارب انحصاری و ضرب سکه هایی را که می توانند با طرفداران برای اجزای مختلف یک تجربه VR رد و بدل شوند ، رمزگذاری کنند. این می تواند از دنیای واقعیت مجازی انحصاری اختصاص یافته و طراحی شده تا پخش یک آلبوم یا آهنگ یا صندلی های ردیف اول تا اجرای “زنده” باشد..

هدست CEEK

هدست CEEK

علاوه بر این ، CEEK قصد دارد استودیوهای VR / AR در سراسر کشور بسازد تا به سرگرم کنندگان و شرکا کمک کند محتوای مارک دار برای مخاطبان خود ایجاد کنند. صنایع سرگرمی و رسانه های بی شماری در حال کشف روش های ورود به VR بوده اند ، و این اساساً یک پل دیگر برای کمک به تحقق آن است.

یکی از م componentsلفه های جالب توجه این پروژه ، برنامه ریزی برای ساخت استودیوهای VR / AR در سراسر کشور برای کمک به شرکای CEEK و سرگرمی ها برای ایجاد محتوای مارک دار برای مخاطبان مختلف و کاربران CEEK است..

تیم CEEK

مری اسپیو ، مدیر عامل CEEK ، به عنوان رئیس سابق ارتباطات ماهواره ای در سینمای دیجیتال بوئینگ تجربه دارد و قبلاً یک پلت فرم ویدئویی همراه / آنلاین ایجاد کرده بود که به مشتریانی مانند کوکاکولا ، Clear Chanel و Microsoft XBOX خدمات ارائه می داد. او همچنین در هیئت های مشاوره Oculus VR for Good (فیس بوک) و Amazon Launchpad نشسته است.

مری اسپوی

مری اسپیو ، مدیرعامل CEEK

مشارکت های CEEK

کیتی پریدر سال 2018 ، CEEK اعلام کرد که با امتیازات NBA 2k League (eSports) همکاری می کند پادشاهان پادشاه و بازی جادویی اورلاندو هم برای آموزش تیمی و هم برای سایر تبلیغات.

CEEK همچنین به طور کامل با Bancor ادغام شده است ، که به استفاده اصلی از سکه های CEEK کمک می کند.

CEEK قصد دارد با موسس Ethereum ادغام شود آنتونی دی یوریوجکس.

این شرکت همچنین با هنرمندانی مانند U2 ، کیتی پری و لیدی گاگا برای کمک به ساخت تجربه های نمایشی مجازی جذاب همکاری می کند..

پلتفرم CEEK قصد دارد از میان افزار مبتنی بر بلاکچین استفاده کند که با استفاده از آن می توانید قراردادهای هوشمند CEEK را برای ارتباط با دارایی های خارجی از طریق فیدهای داده خارج فراهم کنید. کاربران CEEK اساساً می توانند با استفاده از قراردادهای هوشمند از طریق یک چارچوب پرداخت کارآمد که پرداخت های دنیای مجازی را با پرداخت های دنیای واقعی پیوند می دهد ، مواردی مانند عضویت “در زنجیره” را خریداری کنند..

چرا CEEK ارزش تماشا را دارد

نقشه راه CEEK Q3مایلید در فینال های NBA برای صندلی های فضای مجلل چقدر بپردازید?

درخواست قیمت برای فینال NBA 2018 در بازه زمانی مختلف بود 15،896 دلار به 76956 دلار سنگین.

حتی اگر اهل بسکتبال نیستید یا تحمل تماشای تکرار کلیولند کاوالیرز در مقابل گلدن استیت را ندارید (قول می دهم دیگر هیچ مرجع ورزشی وجود داشته باشد) ، باید بتوانید از این فرصت قدردانی کنید.

یک سیستم عامل مانند CEEK می تواند یک گزینه مجازی با وفاداری بالا برای حضور فیزیکی در یک کشور ارائه دهد کسری از هزینه و در مقیاس. همان “صندلی” می تواند به صدها هزار نفر فروخته شود ، همه آنها تجربه نسبتاً مشابه با کیفیت بالا را تجربه خواهند کرد.

بیایید فرض کنیم که تجربه فوق 20 دلار هزینه مناسب داشته باشد و 25000 نفر تصمیم به خرید آن بگیرند ، CEEK 500000 دلار درآمد کسب می کند ، در حالی که روش سنتی فقط در حدود 77000 دلار در پایان خواهد داشت.

باز هم ، این در حال حاضر فقط فرضی است ، اما دور از آینده ای نیستیم که تجارب VR / AR با وفاداری بالا برای سرگرمی استاندارد شود. برای اینکه CEEK به این مرحله برسد ، آنها باید محصول ، تحویل و مشارکت را بهتر اصلاح کنند ، اما اگر چیزی وجود دارد که علاقه به دنیای تجارت سرگرمی را تحریک کند ، این پول است.

افکار نهایی

CEEK یک کاربرد جالب و مناسب از بلاکچین را به روشی جذاب برای مخاطبان اصلی ارائه می دهد. این یک تغییر تازه کننده از “ما کالایی نداریم اما یک کاغذ سفید داریم!” رویکرد بسیاری از شرکتها در فضا.

CEEK با داشتن یک پایگاه فعال مشتری و عملکرد سودمندتر برای بلاکچین و نشانه های آن ، به طور بالقوه می تواند هزاران کاربر را برای استفاده از بلاکچین بدون حتی دانستن آن استفاده کند..

در تحقق اهداف خود ، CEEK هنوز مسیری طولانی در پیش دارد. تازه بودن در یک ICO موفق 17 میلیون دلاری شروع خوبی است ، اما این فقط یک شروع است. اگر به کاری که CEEK انجام می دهد علاقه مند هستید ، آنها را بررسی کنید سایت, سایت متمرکز بر رمزنگاری, و کاغذ سفید.