مصاحبه: ورود به واقعیت مجازی و بلاکچین با CEEK VR’s Mary Spio

CEEK یک بستر واقعیت مجازی است که دروازه ای توکن برای تجربه های منحصر به فرد VR مانند تجربه های VR مخصوص آلبوم ، کنسرت های “زنده” و موارد دیگر را ارائه می دهد..

این شرکت اخیراً 22K ETH را در ICO 2018 خود کشف کرده است تا یک مدل تجاری را که به نوازندگان امکان می دهد جهان های مجازی در سراسر جهان خود ایجاد کنند ، کشف کند. هدف CEEK استفاده از بخشی از بودجه برای ساخت استودیوهای VR / AR در سراسر ایالات متحده برای کمک به شرکا و سرگرمی ها برای ایجاد تجارب مارک دار برای مخاطبان و کاربران CEEK است..

CEEK نگاهی اجمالی به احتمال تقاطع VR / AR و بلاکچین رو به مصرف کننده دارد. بخشی از پیشنهاد CEEK ایجاد “سرگرمی متاورس” است ، دنیایی مجازی که در آن کاربران به طیف گسترده ای از تجربیات دسترسی خواهند داشت.

ما فرصتی پیدا کردیم که با موسس CEEK مصاحبه کنیم مری اسپیو در مورد آینده واقعیت مجازی ، ادغام بلاکچین در صنایع مختلف و کارآفرینی در صنعتی که به سرعت در حال پیشرفت است.

مری اسپیو

Spio یک مهندس اسبق عمق سابق است که با شرکت هایی مانند Boeing Digital Cinema (جایی که او در ایجاد یک فناوری که توسط Lucas Films ، 20th Century Fox و دیگر استودیوهای بزرگ اجرا شد) ، Intelsat و Aerospace Corp همکاری کرد ، کار کرده است..

وی راهنمایی های فنی پروژه ها و شرکت هایی مانند Microsoft Xbox ، Tribune News Company ، Coca-Cola ، Toyota و بیش از 200 ایستگاه رادیویی را ارائه داده است. Spio همچنین در هیئت های مشاوره Oculus VR for Good (فیس بوک) و Amazon Launchpad حضور دارد.

لذت بردن!

آیا می توانید به ما بگویید که طرفداران CEEK از نظر همکاری و همکاری های آینده با هنرمندان و تیم های ورزشی ، منتظر چه چیزی هستند?

همکاری ما با Universal Music در حال تعمیق است ، ما پروژه های عظیمی در پیش داریم. ما با پادشاهان ساکرامنتو ، اورلاندو مجیک گیمینگ ، دنی کارواخال رئال مادرید و بیش از 100 هنرمند و شخصیت موسیقی همکاری می کنیم که تجربیات خود را در بستر CEEK منتشر می کنند و مستقیماً به تبلیغات خود می پردازند. CEEK یک شبکه و جامعه را به وجود می آورد که تا مرکز محبوبیت افراد مشهور گسترش می یابد و بیش از 1 میلیارد نفر است.

برنامه ما افزایش بازاریابی در شبکه است که بسته های مختلفی (10 تا 250 دلار +) را ارائه می دهد ، که می تواند صدها میلیون دلار خرید رمز را به همراه داشته باشد ، در حالی که بازارها ، مخاطبان و منابع کاملا جدیدی را برای شرکا و مبادلات ما باز می کند. CEEK قبلاً با نمایش جایزه ای همکاری کرده است که بیش از 60 میلیون رأی برای پیشنهاد انحصاری آینده دریافت کرده است که نشانه های CEEK را برای رأی دادن ، مشاهده و تعاملات پذیرفته است..


ما یک مجموعه خارق العاده داریم از موسیقی گرفته تا ورزش و همه چیز در این میان. با مصاحبه های اختصاصی و پشت صحنه دسترسی به بزرگترین نام های سرگرمی ، CEEK VR در موقعیتی قرار گرفته است که یک مجموعه 360 VR را ارائه می دهد که قبلاً ندیده ایم. بزرگترین مسئله ای که جهان VR با آن روبرو است سازگاری است ، تا زمانی که CEEK VR هیچ کس برای VR مانند آنچه ما در تلویزیون عادت کرده ایم برنامه ریزی نمی کند ، یعنی محتوای اپیزودیک برتر به طور مداوم.

ما برای مثال در حال ساخت تاریخچه هستیم که برای اولین بار از Hollywood Rooftop ساخته شده است ، این مجموعه کاملاً فیلمنامه ای توسط آقای برت لئونارد ، کارگردان افسانه ای الهام گرفته از پالمر لاکی ، خالق Oculus Rift ساخته شده است..

بسیاری از شرکتهای VR بیشتر روی بازار بازی تمرکز کرده اند ، با این حال به نظر می رسد VR و بازی موفق به جذب آن نمی شوند. به همین دلیل استراتژی CEEK بیشتر در سرگرمی عمومی است?

“استراتژی CEEK” همیشه بر مصرف کننده محتوای روزمره متمرکز شده است. بازی بخش مهمی در صنعت VR است که گیمرهای هاردکور را هدف قرار می دهد. اکثر شرکت های VR هیچ تجربه ای با مخاطبان اصلی ندارند ، بنابراین آنها را به همان روشی هدف قرار داده اند که گیمرهای هاردکور را هدف قرار می دهند و این به سادگی جواب نمی دهد.

CEEK به طور مداوم ثابت کرده است که وقتی تجربه و داستان پردازی را در اولویت قرار می دهید ، این فناوری مورد پسندیده قرار می گیرد و تصویب بیشتر می شود. ما محتوای خود را برای طرفداران Megadeth ، Lady Gaga ، One Republic بسته بندی کردیم و آنها به دلیل طنین انداز بودن مطالب پاسخ دادند.

ما در حال حاضر موفقیت هایی را که با مخاطبان اصلی داشته ایم مقیاس بندی می کنیم ، ابتدا به Xbox کمک می کنیم تا پایگاه کاربران خود را به مخاطبان اصلی غیر بازی تبدیل کند و همچنین موفقیت را با محتوایی که برای آلبوم برنده گرامی Megadeth’s Dystopia ایجاد کردیم تکرار می کنیم.

ما اعتقاد داریم که با راه حل های ثبت اختراع تلفن همراه و ارائه محتوای غنی از حق بیمه ، پذیرفتن جریان اصلی واقعیت مجازی روان و بدون دردسر خواهد بود.

جهت آینده VR طی 1-2 سال آینده را کجا می بینید؟ و بیشتر به آینده?

من واقعیت مجازی را به عنوان یک رسانه در حال رشد برای یادگیری ، ارتباط اجتماعی ، ابراز وجود و آرامش می بینم. با ارائه محتوای مطلوب تر و جذاب تر ، که به افراد در یادگیری ، اتصال ، ایجاد محتوا و خنک کردن کمک می کند ، صنعت قابل توجهی را تجربه خواهد کرد..

همگرایی VR و Blockchain برخی از امکانات هیجان انگیز را برای هنرمندان و تیم های ورزشی برای کسب درآمد از کنسرت ها و رویدادهای VR فراهم می کند. CEEK همچنین قصد دارد “تجارت دیجیتال” را ارائه دهد. می توانید کمی بیشتر در مورد شکل های کالاهای دیجیتال توضیح دهید?

کالاهای دیجیتال شامل همه موارد ، از آلبوم های امضا شده ، لباس های مارک دار برای آواتارها تا اجراهای کمیاب ، پوسته ها و تعاملات مشهور است که از نظر اصالت و نادر بودن در بلاکچین به صورت دیجیتالی تأیید می شوند. این موارد همچنین به مواردی از زندگی واقعی اعم از گیتارهای امضا شده تا کل لباس اجرا و حتی کالاهای چاپ شده سه بعدی نیز شامل می شود..

این چه نوع فرصت هایی را برای هنرمندان ، تیم ها و هواداران ایجاد می کند?

فرصت ها بی پایان است ، هنرمندان و تیم ها اکنون می توانند کالاهای دیجیتال و بلیط های بدون محدودیت جغرافیایی ، فیزیکی و سایر موارد را بفروشند. اکنون جریان های جدیدی از درآمد و بازارها از طریق CEEK باز شده است. سکه CEEK یک ارز جهانی برای تأیید رسانه دیجیتال ، احراز هویت دسترسی و از همه مهمتر تمرکززدایی با پرداخت به تولیدکنندگان محتوا از طریق قراردادهای هوشمند است..

CEEK’s بازسازی کامل زیرساخت های ما را انجام داده است تا از بلاکچین در بیشترین امکانات استفاده کند. برای این منظور ما چندین API جدید ایجاد کرده ایم تا زیرساخت ها را به پیاده سازی های بلاکچین متصل کنیم. به عنوان مثال ، هنگامی که کاربران حساب CEEK را باز می کنند ، کیف پول و توانایی داشتن توکن های CEEK را که قبلاً پیوند داده اند ، دریافت می کنند. خریدها را می توان با نشانه های CEEK ، یا fiat ، eth انجام داد و با CEEK هماهنگ شد ، این روند کاملاً یکپارچه است ، بنابراین کاربران مجبور نیستند برای افراد تازه وارد دنیای رمزنگاری بر منحنی یادگیری بلند غلبه کنند.

هدف ما از این ادغام ها امکان پذیر ساختن گسترده فناوری بلاکچین است که تمام مزایای یک دفتر حساب امن باز اما تمام تجربه کاربری آسان ارائه شده توسط فن آوری های رایج فعلی را فراهم می کند..

آیا فناوری بلاکچین برای مدل CEEK اساسی است یا از یک روند استفاده می کنید?

فناوری Blockchain در مدل CEEK اساسی است. ما قبلاً یک سیستم رمزگذاری شده داشتیم که بر اساس امتیازات و توزیع کسری حق امتیاز برای سازندگان محتوا بود و با ادغام بلاکچین ، روند کار را ساده ، کارآمد و شفاف کردیم.

داشتن یک سابقه تغییرناپذیر از آنچه به آن دسترسی پیدا کرده ، اعتماد به سکوی CEEK را افزایش می دهد و به طور تصاعدی خط لوله ما را افزایش می دهد. ما به شفافیت اعتقاد داریم ، این برای برچسب های موسیقی ، مجریان ، هنرمندان و سایر سازندگان محتوا که از سیستم عامل ما استفاده می کنند ، مهم است. Blockchain توانایی حساب کردن و اعتبار دقیق برای همه پخش ها را ارائه می دهد.

به افرادی که ادعا می کنند VR مرده است یا هرگز بلند نمی شود ، چه می گویید?

پیاده سازی مهم است! هر شرکتی استراتژی و دیدگاه متفاوتی نسبت به VR دارد. ما اعتقاد داریم که VR هنوز در مراحل اولیه است ، نیروی محرکه اصلی برای تصویب محتوا و سهولت استفاده خواهد بود. هنگامی که Megadeth را در خرده فروشی راه اندازی کردیم ، مردم گفتند خریداران سی دی پذیرنده اولیه نیستند ، وقتی بیش از بیست هزار نفر برای خرید بسته VR ما در 24 ساعت بیرون آمدند ، ما ثابت کردیم که آنها اشتباه می کنند و ما به فروش خود ادامه می دهیم.

بسیاری از آن افراد چیزی در مورد VR نمی دانستند و نمی توانستند کمتر به آنها اهمیت دهند – آنچه که آنها برای آنها مهم بود تجربه حضور در صحنه با گروه مورد علاقه خود بود و هدست VR ما این امکان را فراهم می کرد.

هدست CEEK

ساده است. محتوایی را که افراد می خواهند بسازید ، دسترسی به آن را آسان کنید و کار می کند. شما یک سری گیک های بازی ویدیویی با جیب های بی حد و حصر دارید و حتی یک اونس از درک مخاطبان اصلی برای فروش VR به دنیا ندارید و این باعث از بین رفتن کل صنعت می شود. خلاقیت ها و جادوها را توانمند کنید – این همان چیزی است که CEEK در مورد آن است.

با درک اینکه موانع دسترسی VR زیاد است ، به افراد اجازه می دهیم تا به محتوای ما در همه دستگاه های مختلف ، از دستگاه های تلویزیون هوشمند گرفته تا دستگاه های همراه و دسک تاپ ، دسترسی پیدا کرده و آنها را به دنیای VR ادامه دهند. بنابراین ، از محتوا به روش هایی که عادت کرده اید لذت ببرید و سپس ما به آنها نشان می دهیم که در VR بهتر است.

با استفاده از بستر جدید Blockchain ، CEEK به هنرمندان اجازه می دهد تا “نشانه های مارک دار” – رمزهای رمزگذاری شده سفارشی را ضرب کنند. آیا می توانید در مورد چگونگی عملکرد بیشتر توضیح دهید؟ طرفداران چگونه می توانند این توکن ها را خریداری و بفروشند؟ چگونه ارزش را جمع می کنند?

آنها قادر به خرید توکن ها نخواهند بود با خرید بلیط های هنرمند. توکن ها ارزش خود را جمع می کنند ، زیرا مقدار محدودی برای شرکت در رویدادها و به دست آوردن محصولات تأیید شده و تعاملات نادر توسط هنرمند آزاد می شود..

سکه های معروف سکه “ضرب” سکه & کالاهای مجازی از ذخایر CEEK برای کلیه اقلام ایجاد شده استفاده می شود و بنابراین ، یک نیروی محرکه برای ارزش CEEK Tokens نیز خواهد بود. با استفاده از یک “وزن” قابل تنظیم می توان مبدل رمز Bancor را برای هر رمز هوشمند با ذخیره CEEK راه اندازی کرد. پس از استفاده از توکن ها ، ممکن است تعداد کل توکن های سفارشی نوسان داشته باشد و قیمت بر اساس احساسات و تقاضای بازار به صورت پویا تنظیم شود.

سکه های ضرب شده افراد مشهور و اشیا virtual مجازی می توانند ارزش ذاتی خود را در داخل CEEK بدست آورند. به عنوان مثال ، اگر لیدی گاگا یک بلیط مجازی VIP سفارشی برای یک مهمانی خصوصی برای دسترسی به یک رویداد اختصاصی صادر کند ، تقاضای بازار برای این رویداد با توجه به کل عرضه قیمت بلیط و ارزش ذاتی داخل CEEK VR را تعیین می کند.

می توانید در مورد برنامه های خود برای ساخت استودیوهای VR برای هنرمندان برای ما بگویید؟ چرا این مهم است?

ما در حال ساخت “میکرو استودیو” در سراسر جهان هستیم. این مهم برای ایجاد فرصت تولیدکنندگان محتوا در سراسر جهان برای ایجاد ، توزیع و کسب درآمد از محتوای فراگیر است. ابزار و گردش کار برای تولید محتوای همهجانبه نسبتاً گران و بی دلیل پیچیده است ، با دسترسی آسان به یک شبکه غیرمتمرکز ، مقیاس بندی آرایه متنوعی از محتوا را امکان پذیر می کنیم.

اکنون که سخت گیری SEC بیشتر شده است ، CEEK برای اطمینان از انطباق با مقررات چه می کند?

ما یک تیم حقوقی عالی داریم که در ارتباط با تصمیم مادی برای اطمینان از انطباق با SEC در ارتباط هستند. ما یک رمز ابزار هستیم ، یکی از معدود مواردی که یک هیئت حاکمه رسمی آن را اعلام می کند. CEEK توسط FMA (مقامات بازار مالی) ، معادل SEC لیختن اشتاین ، به عنوان نشانه ای سودمند اعلام شده است..

ما از طریق بیوگرافی شما می بینیم که شما کهنه سرباز نیروی هوایی ایالات متحده هستید. این یک جهش جالب از ارتش ، به VR است. می توانید در مورد آن سفر برای ما بگویید?

من در واقع اولین بار غوطه وری در یک شبیه ساز پرواز را تجربه کردم. من یک تکنسین ماهواره در نیروی هوایی بودم. نیروی هوایی بسیار فنی و پیشرفته است ، بنابراین اگر در یک زمینه فنی باشید ، درک نسبتاً عمیقی از فناوری خواهید داشت.

Akim Millington ، رئیس مشارکت های جهانی (و پیشکسوت سابق NFL) اخیراً در مورد چشم انداز CEEK صحبت کرده است تا هواداران هنگام بازی در کنار تیم های محبوب خود باشند. چقدر دور است?

این چشم انداز دور از دسترس نیست ، ما در حال پیاده سازی این فناوری هستیم تا بتوانیم از یک منظر ورزشی از منظرهای مختلفی لذت ببریم که از ورزش های الکترونیکی شروع می شود و با واقعیت مجازی هم راستایی دارد..

آیا در ایجاد جهان های مجازی مشکلی می بینید؟ ما قبلاً شنیده ایم که نوجوانان به مدت 9 ساعت در روز به صفحه نمایش نگاه می کنند و افراد چسبیده به تلفن های هوشمند خود را می بینند. چگونه می توانید در مورد این استدلال که CEEK می تواند حبابهای فن آوری بیشتری ایجاد کند و مردم را در انزوا نگه دارد ، نظر دهید?

آنها در مورد رسانه های اجتماعی همان حرف را زدند که این باعث جدا شدن مردم خواهد شد ، وقتی برعکس این کار انجام شود ، باعث اجتماعی تر شدن مردم می شود. مردم زندگی خود را با دوستان و افراد از سراسر جهان به اشتراک می گذارند. من به لطف شبکه های اجتماعی با مهد کودک از طریق کالج ارتباط برقرار کرده ام ، این برای اکثر مردم صدق می کند. اکنون با VR ، در واقع می توانیم جهانیان و تجربیات را به شکلی مانند گذشته هرگز با مردم به اشتراک بگذاریم.

انزوا و احساس تعلق خاطر نداشتن به هیچ کجا باعث بروز بسیاری از مسائل در جامعه می شود. دنیای مجازی مانند شبکه های اجتماعی ، مردم را از طریق راهی که قبلاً هرگز ندیده ایم ، متصل می کند ، قادر به پیدا کردن و لذت بردن از زندگی با افراد همفکر هستیم. ما در حال برنامه ریزی برای ارائه VR Dance ، Fitness و روش های بیشتر برای قطع اتصال و آرامش هستیم.

آنچه که ما کشف کرده ایم این است که مردم در واقع می خواهند آنچه را که از آن لذت می برند تجربه کنند. VR دروازه ای برای تجربه های واقعی است. این یک تکامل رسانه ای است و ما مردم را به دنباله ای سوق می دهیم – حمل و نقل از راه دور واقعی و سفر در زمان بعدی است.

آزمایشگاه های CEEK VR کارهای جالبی را در زمینه مراقبت های بهداشتی انجام می دهند ، از جمله آموزش عمومی در مورد آموزش مقدماتی کمک های اولیه. آیا می توانید جزئیات بیشتری را در مورد دامنه VR در آموزش پزشکی تخصصی تر برای متخصصانی که در حال انجام است ، به اشتراک بگذارید?

تغییرات نوظهور در ارائه خدمات بهداشتی درمانی تأثیر بسزایی در آموزش مراقبت های بهداشتی دارد. دانش پزشکی هر 6-8 سال دو برابر می شود ، بنابراین ادامه تحصیل در همه سطوح یک چالش مهم است. آموزش آنلاین واقعیت مجازی یک زمینه آموزشی جذاب را فراهم می کند ، پشتیبانی از یادگیری با انجام کار و کمک به افزایش انگیزه و تجربه کارکنان. نتیجه افزایش ایمنی بیمار و کاهش قابل توجه هزینه در تمام سطوح است. مغز انسان توانایی تشخیص بین تجربیات واقعی و واقعی را ندارد ، بنابراین با VR افراد می توانند سریعتر مهارت و “تجربه واقعی” ایجاد کنند.

آیا CEEK قصد دارد به غیر از سرگرمی و مراقبت های بهداشتی به سایر صنایع نیز بپردازد?

این برنامه ادامه ارزش ارائه به بیشترین شکل ممکن است. ما در پایان روز یک استارت آپ هستیم ، بنابراین باید بسیار متمرکز باشیم. من مدت ها پیش یاد گرفتم که به عنوان یک شرکت نوپا ، حق انجام بسیاری از کارها را کسب نکنید تا زمانی که یک کار را به خوبی انجام دهید.

هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

ما از جاده پیش رو هیجان زده هستیم. CEEK یک ابزار کاربردی برای استفاده در دنیای واقعی ارائه می دهد و با افزایش محتوای افزایش تقاضا برای نشانه ها ، هدست ها ، پلت فرم و محصولات کلی ما.

ما معتقدیم که در مدت زمان کوتاهی CEEK واقعاً به یک ارز جهانی برای رسانه های دیجیتالی تبدیل خواهد شد که امکان دسترسی به محتوای شفاف ، مدیریت و پرداختها را فراهم می کند. زمان خوبی برای دریافت نشانه های CEEK است. CEEK در LATOKEN ، IDEX ، CoinSuper ، RightBTC و Bancor در دسترس است.

متشکرم!

یادداشت سردبیر: مقاله فوق کاملاً اطلاعاتی است و برای سرگرمی ، به معنای توصیه های سرمایه گذاری نیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map