کریس کشیان ، شریک مدیر عامل و مدیر عامل صندوق Apex Token Fund

کریس کشیان

Coin Central’s Steven Buchko به تازگی این فرصت را داشته است تا درمورد “صندوق وجوه” جدید خود با کریس کشیان ، مدیر عامل و مدیرعامل Apex Token Fund صحبت کند. با این نوع دارایی منحصر به فرد ، کشیان و تیمش می خواهند نقدینگی را به بازار صندوق های سرمایه گذاری هجینگ تزریق کنند در حالی که این امکان را برای سرمایه گذاران کوچکتر فراهم می کند.

اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، وب سایت رسمی صندوق سرمایه گذاری Apex Token Fund را ببینید.

یادداشت سردبیر: متأسفانه ، Apex به سقف نرم خود نرسید و مجبور شد باد کردن.

مصاحبه

SB: قبل از اینکه ما وارد Apex بشویم ، چگونه ابتدا با ارز رمزنگاری شده درگیر شدید؟?

CK: من حدود پنج سال پیش درگیر شدم – در آن زمان فقط جامعه بیت کوین وجود داشت. و ، من یکی از اولین دروازه های فیات را در سال 2014 در Ethereum ایجاد کردم. من در مناطق مختلفی کار کرده ام ، برای شرکت های بزرگ در مورد برنامه های بلاکچین مشاوره کردم و در تمام مدت آن فعالانه دارایی های رمزنگاری را تجارت کردم.

من سرمایه عصبی ، صندوق تامینی کوتاه مدت مستقر در سانفرانسیسکو را حدود یک سال و نیم پیش راه اندازی کردم و از آن زمان رشد مداوم داشته ام. اخیراً ، من صندوق سرمایه گذاری Apex Token Fund را راه اندازی کردم ، که اولین صندوق رمزنگاری توکن است وجوه است.

SB: آیا فکر نمی کنید در این مورد توضیح دهید – Apex چگونه کار می کند؟?

CK: یک صندوق وجوه ، به معنای سنتی ، یک صندوق اصلی است که به جای خود دارایی ، در صندوق های مختلف پورتفوی سرمایه گذاری شده سرمایه گذاری می شود. در نمونه ما ، صندوق کارشناسی ارشد Apex Token در ده مورد از بالاترین عملکرد صندوق های سرمایه گذاری دارایی رمزنگاری سرمایه گذاری شده است.

برای م componentلفه رمزگذاری شده ، به جای اینکه سرمایه خود را از طریق پیوستن سرمایه گذاران به صندوق اصلی افزایش دهیم ، در حال فروش Apex Tokens هستیم که سهام جزئی آن را نشان می دهد. نشانه های Apex نمایشی غیرمستقیم از مالکیت در Master Fund است و سپس Master Fund در ده مورد از بالاترین صندوق های سرمایه گذاری Crypto hedge سرمایه گذاری می شود.

ساختار صندوق رمز اوج

این ساختار چند مزیت منحصر به فرد دارد. یکی ، Apex Tokens به صورت آزاد قابل معامله است ، بدین معنی که شما می توانید سهام خود را در هنگام راه اندازی صندوق معامله کنید. هیچ دوره قفل وجود ندارد. این متفاوت از صندوق های سنتی است که معمولاً حداقل یک سال برای قفل سرمایه وجود دارد.

مزیت دیگر ما این است که می توانیم دسترسی به این صندوق های تامینی را دموکراتیک کنیم. در بیشتر موارد ، صندوق های تامینی حداقل حداقل یک میلیون دلار نیاز دارند که مانع از شرکت بیشتر سرمایه گذاران متوسط ​​در این صندوق ها می شود. برای ما ، شما می توانید چندین سهم در صندوق پرچین داشته باشید و یک دسته از سرمایه گذاران کوچکتر را نیز شامل شوید.

SB: چگونه وجوهی را که در Master Fund لحاظ می شود انتخاب می کنید?

CK: ما به عملکرد ، تناسب بنیانگذار بازار ، مشارکت آنها در فضا و استراتژی آنها برای سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری نگاه می کنیم – همه این ویژگی ها. از آنجا که ما صندوقی را در فضا اداره می کنیم ، می دانیم که به دنبال چه چیزی بگردیم و چگونه می توان اعتبارات مالی را بررسی کرد.

ما همچنین به راه اندازی Protocol Ventures ، اولین صندوق بودجه در فضا کمک کردیم. این توکن نیست ، اما ما مشاور آنها هستیم. بنابراین ، ما قبلاً این کار را با موفقیت در یک صندوق انجام داده ایم و همه این صندوق های تامینی را به صورت جداگانه بررسی کرده ایم.

SB: ما در حال حاضر در یک بازار خرس نسبتاً بد هستیم. در چنین شرایطی که بازار به سمت جنوب می رود ، چگونه می توانید محافظت کنید?

CK: همه صندوق های تامینی ما به صورت جداگانه استراتژی های خاص خود را برای پوشش دادن در برابر آن دارند. بسته به استراتژی متفاوت است ، اما استفاده از Apex را در این مورد مورد جالبی ایجاد می کند.

هر سرمایه گذار که بخواهد در معرض این کلاس دارایی قرار بگیرد ، به طور فعال معامله نمی کند و موقعیت های کوتاهی نیز در این فضا ندارند. آنها احتمالاً تخصص فنی یا ظرفیت لازم برای انجام این کار را ندارند.

گزینه ای که فقط برای خریدن و نگه داشتن رمزنگاری خود دارید ، سرمایه گذاری در چیزی مانند Apex است که در آن فقط یک رمز را در دست دارید ، اما این رمز به شما امکان می دهد در معرض وجوه فعالانه معاملاتی باشید. هر یک از این وجوه شخصی کوتاه مدت ، انجام استراتژی های آربیتراژ یا موارد مشابه هستند که هنوز هم در بازار خرس سود کسب می کنند. همین قرار گرفتن در معرض است که باعث می شود وقتی ما در بازار خرس هستیم ، از Apex استفاده کنیم.

SB: من در Apex دیدم کاغذ سفید استراتژی چهار ربع برای بازارهای معین و نامطمئن و همچنین گاو نر و خرس دارید. تفکیک استراتژی در چهار نوع شرایط بازار چه مزایایی دارد?

نمودار چهار شرایط بازار صندوق رمز اوج

CK: این همان چیزی است که ما با تماشای فضا در پنج سال گذشته – این چهار شرایط بازار – مشاهده کرده ایم. آنها تقریباً هر شرایط بالقوه موجود در فضا را پوشش می دهند.

ما در معرض استراتژی هایی هستیم که صرف نظر از شرایط موجود در بازار ، عملکرد خوبی دارند. با این حال ، برخی از آنها عملکرد بهتری نسبت به دیگران دارند. برای ما ، این یک بررسی جامع از چگونگی رفتار بازار در دو تا سه سال آینده است – چرخه حیات صندوق.

SB: شبیه سازی صندوق مزایای خود را دارد ، همانطور که گفتید ، در افزایش نقدینگی و دموکراتیک کردن سرمایه گذاری است. اما ، اگر این موارد وجود داشته باشد ، چه نکات منفی ای دارد?

CK: هیچ منفی وجود ندارد. ما به روزرسانی های سه ماهه مقادیر رمز را منتشر خواهیم کرد. این رمز همیشه توسط سرمایه گذاری در صندوق های اوراق بهادار اساسی به طور کامل وثیقه گرفته می شود ، بنابراین رمز همیشه ارزش واقعی دارد.

در بین آن گزارش های فصلی ، بسته به نوع بازدید افراد از فضا و چشم انداز آنها در بازار رمزنگاری ، رمز می تواند معامله ای بالا یا پایین کند. اما ، در نهایت این مهم نیست زیرا وقتی ما صندوق را برای ارزش متناسب سرمایه گذاری های اساسی کاهش دهیم ، این رمز قابل استفاده است. بنابراین ، پرداخت در انتهای دارندگان رمز همیشه یکسان خواهد بود ، اما معاملات توکن بین آن صورتهای فصلی می تواند بالا یا پایین برود.

من لزوماً فکر نمی کنم که این یک چیز بد باشد. این فقط یک جنبه متفاوت است.

SB: SEC هر روز با اطلاعات بیشتری در مورد نحوه طبقه بندی توکن ها ارائه می شود ، اما آنها هنوز اقدامات زیادی انجام نداده اند. آیا این چیزی است که بر آپکس تأثیر بگذارد?

CK: این وجوه زیر مجموعه پرتفوی را تحت تأثیر قرار می دهد. از نظر این ساختار چیزهای زیادی برای اظهار نظر وجود ندارد.

ما تصمیم گرفتیم با شرکت حقوقی جهانی DLA Piper ، یکی از پنج شرکت حقوقی برتر جهانی ، کار کنیم. و ، ما این پیشنهاد را به روشی ارائه می دهیم که در سطح جهانی کاملاً با قوانین مربوط به اوراق بهادار بر اساس صلاحیت قضایی مطابقت داشته باشد. تا آنجا که SEC درگیر این فضا شده است ، فکر نمی کنم مستقیماً بر این پروژه تأثیر بگذارد.

SB: آنچه در نقشه راه Apex در سال 2018 است?

CK: ما فروش عمومی و خصوصی خود را به پایان رسانده ایم. فروش بعدی ما قرار است در تاریخ 1 مه انجام شود. این فروش عمومی نهایی است. هر کسی می تواند به وب سایت ما مراجعه کند تا در مورد آن اطلاعات بیشتری نیز کسب کند.

SB: و صندوق پس از آن فروش شروع به سرمایه گذاری می کند?

CK: وجوه پس از آن مستقر می شوند و از اول ژوئن رمزها قابل معامله هستند.

SB: آیا چیز دیگری وجود دارد که دوست داشته باشید خوانندگان ما بدانند?

CK: در صورت وجود هر گونه سوال بیشتر در مورد خوانندگان ، ما آنها را تشویق می کنیم تا در ما بپیوندند کانال تلگرام. من قدردانی می کنم که وقت گذاشتید و با من صحبت کردید.

متشکرم

از شما متشکریم ، کریس ، که وقت خود را صرف برنامه شلوغ خود کردید تا با ما صحبت کنید. همیشه یادگیری در مورد پروژه هایی که ارز رمزنگاری شده را برای یک سرمایه گذار متوسط ​​قابل دسترسی تر می کند ، همیشه عالی است. ما مشتاقانه منتظر ردیابی صندوق شما هستیم.

اگر شما علاقه مند به شرکت در فروش نهایی Apex Token Fund هستید ، می توانید در اینجا ثبت نام کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me