پروتکل Codex’s Jess Houlgrave در دنیای هنر Blockchain و کارآفرینی رمزنگاری شده است

پروتکل Codex’s Jess Houlgrave در دنیای هنر Blockchain و کارآفرینی رمزنگاری شده است

جس هولگریوپروتکل Codex یک ثبت نام غیر متمرکز برای صنعت هنر و کالاهای جمع آوری شده است. پروتکل Codex به عنوان یکی از معدود پروژه های بلاکچین هنری اولیه ، پروژه جالبی است که باید برای کارآفرینان ، علاقه مندان به بلاکچین و جامعه هنری به طور کامل دنبال شود..

DApps در پروتکل Codex همچنین به مجموعه داران هنر اجازه می دهد تا به راحتی نوع هنری را که می خواهند پیدا کنند و از حراجی ها اقدام به خرید هنر کنند..

در هنگام راه اندازی ، چندین DApp اولیه به مجموعه داران این امکان را می دهد تا راحت تر آنچه را می خواهند پیدا کنند و در حراجی ها با ارز رمزپایه خریداری کنند.

جس هولگریو بنیانگذار است & COO در پروتکل Codex و از تجربیات او در همه چیز ، از گذراندن چند سال در صنعت مالی و مشاور بلاکچین و هنر ، وام می گیرد..

آیا می توانید کمی در مورد Codex و آنچه شما به دنبال حل آن هستید ، برای ما بگویید?

Codex یک ثبت نام غیر متمرکز برای کلاس دارایی های هنری و قابل جمع آوری 2،000،000،000،000 دلار است. این یک کلاس دارایی است که راننده مقدار اصلی منشأ آن است و منظور ما از این تاریخچه مورد است ، چه کسی مالک آن است ، چه معتبر باشد یا نه ، کدام موسسات آن را مدیریت کرده اند. همه این موارد که باعث ایجاد هویت و تاریخچه شی می شوند و ارزش آن را دارند. این همچنین مهمترین نقطه درد در اکوسیستم است.

بنابراین ، بسیاری از چالش ها ، اعم از قیمت بالای کارمزد ، چالش های مربوط به دریافت بیمه ، عدم وجود وام با پشتوانه دارایی ، همه این مسائل قابل درک است. بسیاری از آنها ، علت اصلی آنها معمولاً این است که یافتن و تأیید آن مشکلی ندارد.

بنابراین ، با آوردن این اطلاعات به بلاکچین ، می توانیم به مردم اجازه دهیم که آن را به روشی خصوصی و ایمن نگه دارند ، اما همچنین به روشی امکان اشتراک گذاری با طرف های مربوطه و تأیید را آسان می کند ، که باید برخی از اصطکاکات موجود را از بین ببرد. اکوسیستمی که امروز شاهد آن هستیم.

خاستگاه مسئله عظیمی در همه موارد بوده است. نه فقط دنیای هنر. مواردی مانند شراب های جعلی برای هر نوع کالای تقلبی جعلی. من فکر می کنم بلاکچین پتانسیل زیادی برای حل این مسائل دارد.

اگر برخی از این مشکلات را می فهمید و از فناوری بلاکچین فهمیده اید ، تقریباً نوعی راه حل آشکار است. من چیزی را ایجاد می کنم که می تواند برخی از این مسائل را حل کند. این یک مورد استفاده عالی برای این فناوری است.

پروتکل Codex دقیقاً چگونه کار می کند?

می توانم مقداری از آن را به شما بدهم. اگر س technicalالات فنی خاصی دارید ، احتمالاً بهترین راه حل آنها CTO است. در سطح بالا ، اساساً ، ما از رمزهای غیر قابل استفاده استفاده می کنیم. ما در سیستم عامل Ethereum ساخته شده ایم.

ما از نشانه های غیر قابل استفاده ERC721 به عنوان نوعی شناسه دیجیتالی ، هویت هر مورد استفاده می کنیم. برای این منظور ، ما می توانیم فراداده هش کنیم ، خواه این تصاویر از مورد باشد ، کپی رسیدها ، سوابق معاملات ، اسناد ارزیابی. همه اینها به روشی ایمن ذخیره می شوند تا قابل مشاهده نباشند. افراد نمی توانند داده های مربوط به موارد شما را ببینند ، اما آنها به گونه ای نگهداری می شوند که به راحتی توسط افراد قابل تأیید است.

منفی ها

اساساً ، این به عنوان یک لایه زیرساخت عمل می کند که در بالای آن می توانیم برنامه های مختلفی ایجاد کنیم. بنابراین ، اولین برنامه ای که ساخته ایم یک پیشنهاد است. برای صنعت حراج طراحی شده است و ما کنسرسیومی از ارائه دهندگان نرم افزار در فضای حراج ایجاد کرده ایم. ثبت نام فوری برای پیشنهادات را می تواند با استفاده از سیستم سپرده سپرده ای که ما در برنامه Biddable ساخته ایم ، امکان پذیر کند.

آیا همه شما در حال برنامه ریزی برای باز کردن پروتکل برای اشخاص ثالث هستید که بر روی آن نیز ایجاد می کنند ، یا شما همه چیز را به صورت داخلی می سازید?

ما بسیار پیش بینی می کنیم و می خواهیم مردم در بالای Codex ایجاد کنند. برنامه های خاصی وجود دارد که به نظر ما برای اکوسیستم بسیار ارزشمند است ، بنابراین ما فکر می کنیم که برنامه های کاربردی برای خانه های حراج یک برنامه مفید است. این امر باعث اتخاذ سریع رجیستری عنوان می شود. بسیاری از موارد هر ساله از طریق حراج عبور می کنند و اکوسیستم را قادر می سازد تا به نوعی شروع به کار کند.

لیستی بی پایان از برنامه های کاربردی بالقوه وجود دارد ، که ما در مورد برخی از آنها فکر کرده ایم و ما واقعاً در مورد فضای وام های پشتیبان دارایی ، در فضای بیمه ، در فضای ارزیابی بسیار علاقه مند هستیم و علاقه مند هستیم ، اما برنامه هایی وجود دارد که می تواند تسهیل هنرمندان برای مدیریت موجودی در استودیوهایشان.

برنامه هایی که یک مجموعه دار را فقط برای مدیریت موجودی خود در مکان های مختلف تسهیل می کند. بنابراین ، ما واقعاً امیدواریم و انتظار داریم که اشخاص ثالث در بالای Codex ساخته شوند و این بخش عمده ای از برنامه ما ایجاد شرکایی است که می توانند در اکوسیستم Codex ایجاد و کار کنند..

من نمی دانستم که بلاکچین چقدر می تواند در دنیای هنر ارزشمند باشد و چقدر چیزهای مختلفی را در صنعت هنر لمس می کند. جالب است که شما بچه ها به نوعی در حال ساخت آن اکوسیستم هستید.

بله ، قبل از تاسیس Codex ، من یک مقاله کارشناسی ارشد در مورد کاربردهای blockchain برای اکوسیستم هنری نوشتم. من زمان زیادی را صرف تحقیق در مورد معنای این فناوری برای سهامداران مختلف از جمله بیمه ، خانه حراج ، وام دهندگان دارایی ، شرکت های حمل و نقل حمل و نقل کردم.

همه این خدمات جانبی که در واقع بخشی بسیار مهم از اکوسیستم هنر و کلکسیون ها هستند. با استفاده از این روش ، ما متوجه شدیم که برای داشتن ارزش واقعی ، داشتن نوعی ثبت اختصاصی واقعاً کار نمی کند و ساخت یک اکوسیستم که در آن هر کسی بتواند در آن شرکت کند ، هر کسی می تواند برنامه ای بسازد که به رجیستری دسترسی پیدا کند و سپس شما به نتیجه برسید قابلیت همکاری کامل از طرف های مختلف در اکوسیستم.

و به همین دلیل این واقعا ارزشمند است. این باعث می شود افرادی که تحقیق و تأیید می کنند بارها و بارها انجام می شود ، زمانی که این کار به روشی انجام شده است که اکنون به لطف blockchain قابل تأیید است.

من در واقع برخی از مقالات Medium شما را قبل از این می خواندم. اتفاقاً همه موارد بسیار جالب است ، اما من یکی را دیدم که شما در مورد نوع عدم تحقیق و دانش مشترک به طور خاص در مورد بلاکچین در اکوسیستم هنر صحبت کردید. فکر می کنید مردم در صنعت می توانند چه کاری انجام دهند تا از شر آن خلاص شوند و به گسترش بلاکچین در هنر کمک کنند?

بله ، فکر می کنم حق با شماست این قطعاً یک مسئله مهم است. وقتی آن پست وبلاگ را نوشتم ، واقعاً در ابتدای فکر کردن در مورد چگونگی حل این مسئله بود. بخشی از آنچه واقعاً مشتاق انجام آن هستم این است که تحقیقاتم را در دسترس عموم قرار دهم زیرا فکر می کنم این یک نقطه ورود عالی برای افراد است.

بسیاری از افراد به آن مبتلا هستند و من واقعاً استقبال می کنم اگر کسی به طور خاص به آن تمایل داشته باشد در تماس باشد و من بتوانم یک نسخه را با مردم به اشتراک بگذارم هنوز به صورت عمومی منتشر نشده است ، گرچه فکر می کنم به زودی منتشر شود. اما مهمتر از همه ، فکر می کنم شروع به آموزش خودتان است. بسیاری از افراد در اکوسیستم ما دانش بسیار خوبی از تجارت و دنیای هنر دارند ، اما بلاکچین برای آنها نسبتاً جدید است.

منابع زیادی وجود دارد ، مانند “Artnome” توسط Jason Bailey یک وبلاگ عالی که دارای تعداد زیادی مطالب در مورد تأثیر blockchain در دنیای هنر است. چند مقاله دانشگاهی دیگر وجود دارد و یک چیز که من واقعاً دوست دارم این است که اکنون رویدادهای بیشتری این موضوع را پوشش می دهند. تعداد رویدادهای خاص بلاکچین و هنری یا پنل ها یا کنفرانس هایی که از من دعوت شده است وقتی که برای اولین بار شروع به فکر کردن در مورد این فضا کردم از صفر رفته و اکنون هفته ای یکبار مرتب می شوم.

من واقعاً هرکسی را که علاقه مند به کار در دنیای هنر است تشویق می کنم تا محلی را پیدا کند که بتواند به مردم کمک کند تا سعی کنند و منحرف شوند. البته برای تماس با ما ما یک تن منابع داریم.

ما واقعاً از این فضا بسیار هیجان زده شده ایم و فکر می کنم طی چند ماه آینده ، امیدوارم که بتوانیم محتوای آموزشی زیادی ارائه دهیم که به دنیای هنر کمک می کند بفهمد که بلاکچین چیست و برای آنها چه معنایی دارد. بنابراین ، اگر کسی علاقه مند باشد ، ما واقعاً آنها را تشویق می کنیم که با ما تماس بگیرند.

آیا وقتی با افراد جوان دنیای هنر با بلاکچین خیلی جوان صحبت می کنید ، فشار زیادی به شما وارد می شود؟ من می دانم که کلیشه های زیادی در مورد بلاکچین و ارز رمزنگاری شده وجود دارد ، به خصوص اگر در صنعت درگیر نباشید. یا آیا این چیزی است که آنها متوجه شوند چگونه می تواند به منشأ ما کمک کند و ارزشمند باشد ، آیا کلیک می شود؟?

من طی چند ماه گذشته متوجه تغییر شده ام. شش ماه پیش ، هنگامی که با افراد دنیای هنر در مورد بلاکچین بحث می کردم ، اولین سوال آنها همیشه این بود که بیت کوین فقط برای خرید دارو در اینترنت استفاده نمی شود?

همه این واکنشهای کلیشه ای که مردم دارند. من فکر می کنم که اکنون تغییرات زیادی در حال تغییر است. در مورد اینکه بلاکچین چیست و معنای آن برای مردم چیست ، در مطبوعات هنری اخبار بسیار خوبی ارائه شده است. من فکر می کنم ما اکنون شروع به دیدن مردم می کنیم که به نوعی به آن علاقه مند می شوند.

من از تعداد افرادی که در Codex با ما تماس می گیرند و منازل حراجی هستند ، احساس غرق شدن می کنم ، آنها گالری هستند ، افرادی با ارتباطات شخصی که واقعاً در ابتدای این سفر هستند اما می خواهند بیشتر بدانند و آنها دوباره در مورد معنای بلاکچین برای آنها شیفته و هیجان زده شده اید.

بنابراین ، من فکر می کنم یک تغییر مثبت مثبت دیده شده است. این نوع کلیشه در حال پاک شدن است. من فکر می کنم که این امر باعث می شود مردم بسیار آزاد فکر و بسیار هیجان زده از پتانسیل باشند.

ما را در ذهن برخی از ذهن مدیرعامل یک استارت آپ بلاکچین قرار دهید. روز شما در زندگی به چه شکلی است?

یک روز زندگی در حال حاضر می تواند در هر کجای دنیا و در هر منطقه زمانی باشد. من اخیراً مسافرتهای زیادی داشته ام ، ما یک فروش خصوصی برای Codex برگزار کرده ایم. بنابراین ، من در سفر با سرمایه گذاران بوده ام. من همچنین طی چند هفته گذشته زمان شگفت انگیزی را برای ملاقات با شرکای جدید و این نوع سازندگان برنامه ها و شرکت هایی که از همکاری با Codex به عنوان یک عنوان ثبت نام می کنند ، سپری کرده ام. این برای من بسیار جالب بوده است ، سعی می کنم بفهمم که درد هر یک از این مشاغل چیست و سعی می کنم روش هایی را پیدا کنم که برای حل آنها می توانیم با هم کار کنیم. علاوه بر این ، این یک استارتاپ معمولی است. این تیم سریع رشد می کند. ما در سراسر دنیا گسترش یافته ایم که یک لایه پیچیدگی اضافه می کند ، اما این تیم عالی است. ما در حال رشد هستیم ، ما واقعاً از استقبال افراد جدید در هواپیما بسیار هیجان زده هستیم. آزمایش و سختی های راه اندازی یک استارت آپ ، اما همه اینها فوق العاده هیجان انگیز است و ما واقعاً از استقبالی که از مردم داشته ایم بسیار راضی هستیم. من فکر می کنم مردم واقعاً به آنچه که ما در تلاش هستیم انجام دهیم ، رسیده اند و این عالی است.

من دیدم که سابقه شما در امور مالی و اقتصادی است. چرا روی آوردن به هنر؟ چه نوع از آن باعث شده است?

من مدت زیادی است که به هنر علاقه مندم ، گرچه از نظر حرفه ای ، اولین مدرک من در رشته اقتصاد و مدیریت است. سپس به Credit Suisse پیوستم و بعداً سهام خصوصی سهام صندوق های بازنشستگی را مدیریت کردم. زمینه حرفه ای من بسیار گرایش مالی است ، اما علاقه شخصی من به دنیای هنر است. من دوستان زیادی دارم که در طول سالها هنرمند هستند ، در تصمیم گیری های تجاری به آنها کمک کرده ام و واقعاً علاقه زیادی به نحوه کار دنیای هنر دارم. من نقشه های قدیمی را جمع آوری می کنم ، بنابراین به نوعی با بسیاری از این مشکلات منشأ مواجه شده ام و سعی در کشف تاریخ و ارزش اقلام دارم. بنابراین ، این منطقه مدت هاست که من را مجذوب خود کرده است. این منطقه ای بود که من همیشه به کار در آن فکر کرده بودم. در سال 2015 ، همانطور که همه می گویند از سوراخ خرگوش رمزنگاری پایین رفتم و واقعاً وقت زیادی را صرف یادگیری این فناوری و کاربردهای بالقوه آن در کجا می کردم. من البته از نظر مالی بسیار علاقه مند بودم ، اما در واقع ، من از بعضی موارد استفاده غیر مالی بسیار هیجان زده شدم. در آن زمان ، اتفاقات خیلی زود در هنر با استفاده از بلاکچین اتفاق می افتاد. من مدت زیادی را صرف تحقیق در مورد آن و کاربردهای آن کردم. من در Southerby’s کار کردم و همزمان کارشناسی ارشد در تجارت هنری در موسسه Southerby’s انجام دادم و در آنجا مقاله خود را در مورد کاربردهای blockchain برای دنیای هنر نوشتم. این واقعاً سفر من برای رسیدن به اینجا بود.

آیا گفتید نقشه های قدیمی را جمع می کنید?

طاقچه است.

جالبترین نقشه ای که متعلق به شماست چیست؟ مورد محبوبی داری?

بله ، نقشه ای در دست من است که الان فقط تاریخ را روی آن دو بار بررسی می کنم. این یک نقشه 1720 از کانال مانش است. من از یک خانواده ملوان هستم و این یک نقشه بسیار قدیمی است که تمام بنادر دریایی و موارد ناوبری کانال را نشان می دهد. این یکی از موارد مورد علاقه من است. این یک مجموعه جذاب است ، اما من همیشه متعجب شده ام ، به خصوص در کنفرانس های blockchain. با کسی چت می شوید و می فهمید که آنها ساعتها یا نقشه های قدیمی یا اتومبیل های کلاسیک را جمع می کنند. صحبت با مردم برای درک اینکه از چه چیزی هیجان زده اند بسیار جالب است.

بله ، قطعاً به هر دلیلی برای نقشه برداری?

من مجذوب آنها هستم. من فکر می کنم بسیاری از آنها ذاتاً زیبا و دوست داشتنی هستند که باید به آنها نگاه کرد. اما برای من ، این واقعاً در مورد آنچه که آنها نشان می دهند ، مرز دانش بشر در یک مقطع خاص از زمان است. هنگامی که این نقشه برداران قدیمی نقشه های خود را می ساختند ، آنها واقعاً تمام دانش موجود را که برای ساختن چیزی که مردم واقعاً در تلاشند از آن استفاده کنند ، جمع می کردند. آنها از آنها برای پیمایش یا تصمیم گیری سیاسی یا تصمیم گیری در مورد سفرها استفاده می کردند. به همین دلیل است که من از آنها هیجان زده شده ام و به آنها علاقه مندم و تاریخ آنها به دلیل نوع آنچه از دید انسان و دانش بشری نشان می دهد است..

باحاله. من واقعاً هرگز از این طریق به آن فکر نکرده ام اما واقعاً احساس تعجب و ماجراجویی وجود دارد. در فضای هنری یا حتی در فضای بلاکچین یا ترکیب بین هر دو از چه چیزی بیشتر هیجان زده اید?

یکی از مواردی که در تقاطع این دو بیشتر از آن هیجان زده ام کار با هنرمندان است. این کاری است که من برای چندین سال انجام داده ام. من فکر می کنم هنرمندان واقعاً نقش مهمی در توسعه فن آوری های جدید دارند. من معتقد هستم که فناوری وارث تعصبات افرادی است که آن را ساخته اند و فکر می کنم وقتی در حال توسعه فن آوری های جدید هستیم ، تنوع چه از نظر زمینه و چه از نظر نظر بسیار مهم است. هنرمندان اغلب می توانند دیدگاه کاملاً متفاوتی را که هیچ کس دیگری در آن قرار ندارد ارائه دهند. من فکر می کنم واقعاً مهم است که آنها را با این فناوری درگیر کنیم.

آنها این موقعیت را دارند که بتوانند از آن انتقاد کنند ، و به طور انتقادی ارزیابی کنند که معنای آن برای ما مردم چیست. من بی وقفه از کارهایی که هنرمندانی که من به خوبی می شناسم و در این فضا کار می کنند تولید می کنم شگفت زده شده ام و فکر می کنم آنها نقش بزرگی دارند و همچنین اطلاعات مربوط به این فناوری را برای عموم مردم پخش می کنند. این چیزی است که مردم می توانند به آن دسترسی پیدا کنند و می تواند به افرادی که با بلاکچین آشنایی ندارند کمک کند تا یک نقطه مرجع ملموس برای شروع تعامل با آن داشته باشند. من علاقه زیادی به تشویق و حمایت از هنرمندانی دارم که در تلاقی این دو چیز کار می کنند.

اجلاس اثیری

تبلیغ نیست ، اما ما شرکای رسانه ای هستیم – ما را در نیویورک گیر بیاورید و Ethereal خود را فعال کنیم.

ما بنیاد بلاکچین خود را راه اندازی می کنیم. حراج آزمایشگاه های نادر هنر Ethereal Codex که امسال در اجلاس Ethereal برگزار می شود. تمام درآمد حاصل از آن به بنیاد می رسد و این بنیاد برای حمایت و کمک به هنرمندانی که در این فضا کار می کنند برای تأمین بودجه آثار هنری ، رویدادها ، برنامه های آموزشی صرف خواهد شد. من واقعاً علاقه زیادی به درگیر کردن بیشتر هنرمندان دارم.

من به مدیران و کارآفرینانی فکر می کنم که می خواهند به فضای بلاکچین بپردازند ، اما احساس می کنند سطح خاصی از دلهره است. به نظر می رسد سوابق شما در درجه اول در زمینه اقتصاد و امور مالی بوده است. چرا روی آوردن به هنر و بلاکچین و چه مشکلاتی در تغییر شغل وجود دارد?

من قبلاً دلیل این کار را لمس کردم. هنگامی که من در مورد این فنآوری یاد می گرفتم ، فقط تحت تأثیر توانایی های فراوان و چقدر هیجان انگیز قرار گرفتم و فکر می کنم چقدر انقلابی برای بسیاری از صنایع مختلف باشد. برای من هنر یک اشتیاق عظیم است. من فکر می کنم زنجیره بلوک به ویژه برای دنیای هنر مرتبط است.

بسیاری از مسائل وجود دارد که با استفاده از بلاکچین قابل حل است و به همین دلیل است که من می خواستم در این فضا کار کنم. از نظر هر کسی که به این فضا فکر می کند ، این بسیار جدید است. مطمئناً بدون خطرات نیست. من فکر می کنم که ما در این لحظه واقعاً بی نظیر هستیم ، که یک بار در طول زندگی رخ می دهد جایی که این فناوری در حال ساخت است که واقعاً دارای پتانسیل تحول آفرین است. من واقعاً هیجان زده ام که بخشی از آن هستم.

به نظر می رسد شما از قبل فعال هستید و دیدن سیستم عامل هایی که از قبل فعال هستند بسیار جالب است. این در سایت شما است که می گوید سالانه بیش از 10،000،000 مورد با 6،000،000،000 $ فروش سالانه فروخته می شود. این رقم های شماست ، درست است?

آره در این فضا ، گرفتن فرزندخواندگی و ساخت یک محصول و یک پلت فرم بسیار مهم است. بسیاری از پروژه ها هستند که این کار را انجام نمی دهند و ما به شدت در ساخت چیزهایی مفید هستیم که برای اکوسیستم مفید است. و بنابراین ، راهی که ما انجام می دهیم این است که شرکایی را وارد کنسرسیوم خود کنیم که بتوانیم مشکلات خاص و واقعی را حل کنیم تا در واقع از این نرم افزار به روشی سازنده استفاده کنیم.

برای اولین برنامه ما ، ما در حال کار با Live Auctioneers و Auction Mobility هستیم که دو عضو موسس کنسرسیوم ما هستند. آنها ارائه دهنده نرم افزار به صنعت حراج هستند. ما برنامه ای ساخته ایم که به مردم امکان می دهد با حراج ارز رمزنگاری شده و ثبت نام خود را برای دادن پیشنهاد فوری با گذاشتن سپرده ارز رمزنگاری شده ثبت کنند. این اولین برنامه ای است که در بالای رجیستری Codex قرار دارد و بین آن اعضای کنسرسیوم ، آنها به 5000 خانه حراج در سراسر جهان خدمت می کنند. ما از دیدن پیشنهاد قیمت پیشنهادی در محل کار با آنها بسیار هیجان زده هستیم و در طی چند هفته گذشته یکپارچه سازی آن برنامه را آزمایش کرده ایم. بنابراین ، از دیدن پرتاب آن هیجان زده شده ام.

خیلی باحال بله ، شنیدن آن بسیار جالب است. بچه ها خوشحالم بنابراین ، برخی مشکلات در خط مقدم چیست؟ برخی از چالش ها چیست که شما بچه ها باید برای رسیدن به هدف نهایی خود غلبه کنید?

من فکر می کنم بزرگترین چالش ما در مورد تحصیلات و فرزندخواندگی است. فناوری فوق العاده مهم است و در این فضا بسیار تغییر می کند. ما یک CTO فوق العاده داریم ، جان ، که بسیار سرحال است و واقعاً در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که ما همه کارها را به بهترین وجه ممکن انجام می دهیم. اما فناوری عالی اگر کسی از آن استفاده نکند ، خوب نیست. و بنابراین ، برای ما ، این واقعاً یافتن شرکای مناسب در دنیای هنر ، آموزش دنیای هنر در مورد بلاکچین و چگونگی تأثیر آن بر آنها است و سپس کار با آنها برای طراحی راه حل هایی که واقعاً مفید و دارای ارزش واقعی برای صنعت هستند. . آنجاست که راهی طولانی پیش رو داریم.

نظر شما در مورد فضای کلکسیونی دیجیتال چیست؟ مانند Crypto Kitties ، Pepe Cash و Anime Coin و مواردی از این قبیل به معنای خاص یک شوخی است ، اما بعد یک صنعت عظیم است. بنابراین ، با قرار دادن مجموعه های دیجیتال در بلاکچین ، این بازار به وجود آمده است که ممکن است به عظمت افرادی که دارایی های دیجیتال را جمع می کنند بارور شود یا نباشد. آیا شما بچه ها قصد دارید با آن درگیر شوید یا در حال حاضر نیز در آن جامعه هستید?

من از آنچه در فضای دیجیتال اتفاق می افتد هیجان زده هستم. بلاکچین واقعاً اولین سازوکار واقعی را برای خلاقیت ها برای مالکیت و کسب درآمد از کارشان ، برای خلق اثری که از نظر دیجیتالی کم است فراهم می کند. من فکر می کنم Crypto Kitties تازه آغاز همه این موارد است. من فکر می کنم بسیاری از آن بسیار سرگرم کننده است. بسیار مبتنی بر الگوهای رفتاری است. این یک نوع اکوسیستم سرگرم کننده و شوخی است ، اما در عین حال ، من فکر می کنم ، در زیر آن ، افراد فوق العاده خلاق و شگفت انگیزی در این زمینه کار می کنند و من فکر می کنم از دیدن این فضا برای توسعه بسیار هیجان زده هستم. من فکر می کنم در مورد اینکه چگونه فناوری بلاکچین می تواند بر تولید هنری تأثیر بگذارد ، می توان بسیاری از درس ها را برای جهان هنر گسترده آموخت.

آیا توصیه ای وجود دارد که بخواهید خوانندگان ما را که علاقه زیادی به فضا دارند و می خواهند به طور بالقوه با پروتکل Codex درگیر شوند ، بگذارید.?

لطفاً ما را در توییتر دنبال کنید. این همان جایی است که تمام اطلاعیه های ما می روند. ما کانال تلگرام هم داریم. هر دو فقط CodexProtocol هستند. برای شرکت در حراج Ethereal ثبت نام کنید. من فکر می کنم ما می خواهیم برخی از کارهای هنری شگفت انگیز را ببینیم که مردم نیز می توانند برای یک هدف شگفت انگیز پیشنهاد دهند. لطفا تماس بگیرید ما واقعاً هیجان زده ایم که با افراد زیادی در فضای آنها کار می کنیم و هر کسی که علاقه مند است و می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند باید به او کمک کند.

مصاحبه فوق توسط الکس مسکوف و استیون بوچکو انجام شده است. ما مشتاقانه منتظر دیدن شریک پروتکل Codex با ConsenSys و Rare Art Labs برای حراج زنده هنری در اجلاس اثیری 2018 در شهر نیویورک.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map