Coinbase و Blockchain هر دو دارای استفاده آسان هستند و کیف پول های رمزنگاری را تنظیم می کنند و ارزهای دیجیتال را مبادله می کنند ، اما در واقع بهتر است?

هر دوی آنها به شما امکان می دهد فقط در چند دقیقه راه اندازی کنید و از رمزنگاری از جمله از طریق برنامه های تلفن همراه شروع کنید ، اما نکته مهم در نحوه واریز و معامله این وجوه است. این راهنما به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام کیف پول برای استفاده از ذخیره ارز رمزنگاری شده خود بهتر است.

(مشاهده لیست کامل ما از صرافی های رمزنگاری توصیه شده)

Coinbase در مقابل Blockchain.info: اطلاعات اصلی

برای مقایسه تفاوت در Coinbase و Blockchain.info به نمودار مراجعه کنید.

ابزارها / منابع قوی یا خرید / فروش آسان?

هر دو Coinbase و بلاکچین کیف پول عالی ارائه دهید. تفاوت های کلیدی بین Blockchain و Coinbase برای کاربر نهایی ، روش های خرید / فروش ارائه شده به عنوان سرویس توسط ارائه دهنده است..

Coinbase برای تنظیم آسان و خرید / فروش بیت کوین مناسب است.

با این حال بلاکچین منابع و ابزارهای بیشتری برای استفاده از بیت کوین در بازار ارائه می دهد و فقط معاملات انجام شده با ارز رمزپایه را تسهیل می کند.

صفحه بازار بلاکچین

هر دو سیستم عامل یک وب سایت ، برنامه و کیف پول آسان برای استفاده دارند. داشبوردها مشابه هستند و اطلاعاتی در مورد حساب شما و همچنین قیمت ارز و روند ارائه می دهند. با ورود به سیستم ، متوجه تفاوت سیستم عامل ها خواهید شد. ثبت نام برای هر دو سرویس فقط چند دقیقه طول می کشد. این فرآیند مستلزم تأیید حساب شما با استفاده از ایمیل و شماره تلفن است. علاوه بر این ، با Coinbase ، برای شروع خرید BTC ، LTC یا ETH با USD باید حسابهای مالی را اضافه یا تأیید کنید..

Coinbase خرید و فروش BTC ، LTC یا ETH را با استفاده از حساب بانکی خود برای خرید و PayPal یا حساب بانکی برای فروش ساده می کند. این احتمالاً ساده ترین و سریع ترین راه ، با حداقل هزینه ها ، برای شروع تبدیل دلار (USD) یا نوع دیگری از ارز ، به ارز رمزنگاری شده است..

Coinbase Review of Platform

رابط کاربری Coinbase بسیار شبیه Blockchain است که در پنل های وب سایت و صفحه های ناوبری برنامه نصب شده است و هر دو به شما امکان می دهند وضعیت ارزهای رمزنگاری شده در بورس را کنترل کنید. Coinbase اطلاعات مربوط به نمونه کارها را در داشبورد نمایش می دهد.

بررسی کیف پول coinbase

با بلاکچین ، شما فقط قادر به معامله ارز رمزنگاری شده در تمام معاملات هستید. در تصویر مشاهده کنید که می توانید درست در زیر جایی که می گوید ، “بانک خود باش” می توانید “ارسال” یا “درخواست” کنید ، که به نوعی خلاصه تفاوت ایدئولوژیک در هر دو سرویس است. بلاکچین به هیچ وجه با بانک ها سر و کار ندارد. شما می توانید ارز رمزنگاری شده را برای دیگران ارسال کنید و می توانید پیوندی برای دریافت آن ایجاد کنید ، اما راهی برای پیوند دادن حساب بانکی یا سایر خدمات ارائه دهنده خدمات پرداخت برای خرید / فروش با دلار USD به همان روشی که می توانید در Coinbase وجود دارد وجود ندارد..

به نوعی ، سیستم ارسال و دریافت Blockchain از نظر رابط کاربری و گردش کار (نه پردازش واقعی) مشابه سیستم ارسال پول توسط دیگران از طریق ایمیل یا دریافت پول با پیوند PayPal.me است. به جای ارسال مانده پول نقد واقعی ، پیوند به فناوری دفتر کل بلاکچین اشاره دارد تا بتوانید بیت کوین و اتریوم را ارسال یا دریافت کنید.

یکی از ویژگی های جالب داشبورد در Blockchain مرکز امنیتی است ، جایی که می توانید روش های مختلفی برای ایمن نگه داشتن حساب خود تا حد امکان انجام دهید.

بلاکچین قصد دارد تا افراد و مشاغل مورد نیاز را فراهم کند اطلاعات ، ابزارها ، تحقیقات و منابع که Coinbase واقعاً یک اولویت قرار نداده است. به همین دلیل Blockchain به آرامی به قطب علاقه مندان در فضای سکه های دیجیتال تبدیل شده است.

خط بلاکچین

پشتیبانی مشتری

به نظر می رسد پشتیبانی مشتری هم برای Blockchain و هم برای Coinbase یک نقطه دردناک است ، اگرچه بسیاری از افراد آنلاین از رابط های واقعی پلت فرم شکایت ندارند. در حقیقت ، بیشتر شکایات در مورد Coinbase و Blockchain در نتیجه پاسخگویی ضعیف خدمات به مشتری بوده است ، که معمولاً در بیشتر مبادلات وجود دارد. برخی از کاربران گزارش دادند که ماه ها است که از تیم های پشتیبانی خبری دریافت نکرده اند و فقط chatbots با آنها تماس گرفته است که پیام های خودکار را پخش می کنند.

برخی از کاربران Coinbase حتی شکایاتی را در این زمینه ثبت کرده اند دفتر تجارت بهتر (BBB) ​​اما Coinbase هنوز موفق به کسب رتبه A + بدون اینکه یک شرکت BBB معتبر باشد. با این حال ، تجربه ما به طور کلی این بوده است که شرکت ها طی چند روز از طریق ایمیل پاسخ می دهند ، اما پاسخگویی به پشتیبانی مشتری قطعاً می تواند از پیشرفت در صنعت به طور کلی استفاده کند و این دو سیستم عامل مطمئناً می توانند راهگشا باشند زیرا از اهمیت بالایی در ارز رمزپایه برخوردار هستند انجمن.

جامعه مورد اعتماد هر دو شرکت است

نام Blockchain و Coinbase اغلب در انجمن های بی شماری و منابع دیگر در مورد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ارجاع می شود. هر دو سیستم عامل محبوب در جامعه ارزهای رمزنگاری شده هستند و مطمئناً در دسترس تازه واردان است. همچنین ، هر دو به عنوان شرکت های مستقر در ایالات متحده با قوانین مطابقت دارند و امنیت را در اولویت قرار می دهند.

امن و امان

ایمنی و امنیت همیشه هنگام پرداختن به معاملات مالی دیجیتال یک نگرانی اصلی است. هک ها و کلاهبرداری های زیاد در سیستم مالی سنتی ، مصرف کنندگان را در حالت آماده باش قرار داده است. استارت آپ های رمزنگاری شده مانند Coinbase و Blockchain کاملاً از این موضوع آگاه هستند و همچنان به سرمایه گذاری میلیونی برای امنیت شبکه های خود و به حداقل رساندن آسیب پذیری ها ادامه می دهند..

Coinbase علاوه بر حداکثر 250،000 دلار بیمه FDIC در کیف پول شما ، گام بیمه معاملات را از طریق Lloyd’s of London برداشت. با این حال ، طبق گزارشات ، هر دو کاربر Blockchain و Coinbase در گذشته هک شده اند ، که برخی از آنها در نتیجه طرح های فیشینگ یا حملات دیگر بوده است ، که پس از سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده ، کیف پول های خالی را برای کاربران باقی گذاشته است. مسئله این دو سرویس گسترده نیست ، با این وجود ، کاربران بعضی اوقات از شرکت هایی که خود مدیران آنها در گذشته هدف هک بوده اند ، پول پس گرفته اند..

این شرکت ها هدف حملات پیچیده ای قرار گرفته اند ، اما سیستم های امنیتی داخلی مربوطه به واکنش سریع منجر شده اند. این در موردی که ثبت Blockchain برای دستیابی به اطلاعات کاربر هدف قرار گرفت ، درست بود. بلاک چین برای یافتن این آسیب پذیری و ترمیم آن ساعتها سرویس را خاموش کرد.

حساب های کاربری Coinbase توسط کلاهبرداری فیشینگ شامل شرکتهای مخابراتی تلفن همراه در اختیار شما قرار گرفته است ، این یک مشکل در کل صنعت است. در کل ، سیستم های امنیتی Coinbase با امنیت یادگیری ماشینی خود که می تواند فعالیت مشکوک در حساب ها را تشخیص دهد ، با بسیاری از بزرگترین بانک ها و موسسات مالی رقابت می کند یا از آنها پیشی می گیرد.

هزینه ها

Coinbase و Blockchain هر دو به ازای هر معامله کارمزد دریافت می کنند و کاملاً اندک هستند ، اما Coinbase همچنان در بالاترین سطح قرار دارد. برای کاربران Coinbase ، این هزینه ها برای ذخیره سازی کلید ، امنیت و سایر ویژگی های اصلی و راحتی پلت فرم قابل جبران است..

هزینه های سکه

نمودار بالا نحوه کارمزد معاملات Coinbase معمولی را نشان می دهد ، با نرخ پایه 4٪ در کل معاملات. بلاکچین هنگام ارسال و دریافت وجوه به طور مشابه هزینه ها را دریافت می کند ، با این حال ، هزینه ها کمی متفاوت است. بلاکچین اخیراً هزینه های پویا را معرفی کرده است ، بنابراین وقتی ترافیک شبکه بیشتر است ، کاربران هزینه های بیشتری را پرداخت می کنند.

ارزهای رمزپایه موجود

Coinbase:

کاربران Coinbase می توانند ارزهای رمزنگاری شده Ethereum (ETH) ، LiteCoin (LTC) یا Bitcoin (BTC) را بخرند و بفروشند.

بلاکچین:

کاربران بلاکچین می توانند ارزهای رمزنگاری شده Ethereum (ETH) یا بیت کوین (BTC) را ارسال و یا دریافت کنند.

Coinbase vs Blockchain: افکار نهایی

در استفاده از هر دو سرویس ، واضح است که هر یک از آنها مزایای خاص خود را دارد ، بسته به هدف شما برای استفاده. برای راحتی کار می توانید از BTC یا ETH استفاده کنید و از یک برنامه تلفن همراه استفاده کنید. با این حال ، به احتمال زیاد آسان تر برای تازه کارها تنظیم شهودی است Coinbase سکو. اگر فقط قصد استفاده از معاملات ارز رمزنگاری شده بدون نیاز به بانک را دارید, بلاکچین کیف پول کامل شماست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me