Coinbase در مقابل Bittrex

Coinbase و Bittrex دو مورد از محبوب ترین مبادلات ارزهای رمزپایه هستند. در این بررسی Coinbase در مقابل Bittrex ، ما به همه چیز از ویژگی های اصلی هر سیستم عامل ، مناسب ترین سیستم عامل برای هر سیستم عامل و موارد دیگر خواهیم پرداخت..

Coinbase در مقابل اطلاعات کلیدی Bittrex

زیارت Coinbase به Bittrex

Coinbase و Bittrex جریان مشابهی از کاربران را دنبال می کنند.

این جریان کاربران ممکن است با آنچه شما را به جستجوی خود می رساند تفاوت چندانی نداشته باشد.

بیایید حدس بزنیم.

شما در Coinbase شروع به کار کردید. پیمایش آسان بود ، شما مقداری Bitcoin ، Ethereum و / یا Litecoin خریدید و در بازی پوستی پیدا کردید. با گذشت زمان ، شما بیشتر می خواستید.

با این حال ، هزینه Coinbase بسیار دلهره آور به نظر می رسید. شما می خواستید سکه های دیگر را معامله کنید.

شما شروع به بررسی گزینه های دیگری مانند Bittrex ، Gemini ، Poloniex و سایر موارد کردید.

حالا شما اینجا هستید.

حتی اگر این الگو به طور دقیق سفر شما را توصیف نکند (همانند من) ، تفاوت بین Coinbase و Bittrex بسیار بصیرانه است.

ببینید ، Coinbase یک اولین پلت فرم عالی را ایجاد می کند. به همین دلیل است که در جذب کاربران جدید پیشرو است و در میان “یک شاخ” محسوب می شود ارزش استارت آپ ها 1.6 میلیارد دلار است. با این حال ، بسیاری از این کاربران در نهایت درک خود را از دنیای ارزهای رمزپایه پیش می برند. آنها می خواهند در آبهای جدید با آلت کوین های مختلف اکتشاف کنند و می خواهند هزینه های نسبتاً بالای Coinbase را متوقف کنند. این زمانی است که آنها در نهایت به انواع مبادلات مختلف تقسیم می شوند که انعطاف پذیری بیشتری در تجارت ایجاد می کنند و هزینه های کمتری را ارائه می دهند.

بسیاری از این کاربران ویژگی های مورد نظر خود را در Bittrex پیدا می کنند ، و در نهایت منابع خود را در سراسر Coinbase ، Bittrex و به طور بالقوه یک یا دو کیف پول سخت گسترش می دهند..

این راهنما به شما کمک می کند تا تفاوت بین Coinbase و Bittrex را درک کنید و بهترین گزینه برای شماست.

مبانی مبادله

به خاطر داشته باشید که هنگام انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده ، لازم نیست فقط از یکی استفاده کنید. هر صرافی نقاط قوت خود را دارد و با گسترش نمونه کارها ، به طور موثر برخی از خطر هک شدن آنها را از یکدیگر متمایز می کنید.

بنابراین ، در اینجا بهترین ویژگی هایی وجود دارد که باید هنگام مقایسه Coinbase و Bittrex در نظر بگیرید.

امنیت

برای اینکه بتوانید در روز مدرن مبادله موفقی باشید ، امنیت شما باید کاملاً تنگ باشد. گزینه های بسیار خوبی برای مبادله وجود دارد ، و یک تهدید امنیتی ضعیف می تواند برای پایگاه کاربر شرکت مبادله کشنده باشد.

Coinbase با کیف پول های USD مانند حساب های بانکی رفتار می کند و FDIC تا سقف 250،000 دلار بیمه است. فقط در هر زمان مشخص 2٪ از دارایی های Coinbase در معرض هستند, و هرگونه خسارت وارده توسط یک بیمه گر خصوصی پوشش داده می شود.

Bittrex از یک استراتژی کیف پول چند مرحله ای الاستیک استفاده می کند که 80 تا 90 درصد کل وجوه را بصورت آفلاین نگه می دارد. Bittrex همچنین برای احراز هویت و استفاده از API به احراز هویت دو فاکتور (2FA) نیاز دارد.

Coinbase و Bittrex هر دو پلتفرم بسیار امن در نظر گرفته می شوند ، اما لازم به ذکر است این واقعیت که هر دو در اینترنت هستند و ذاتاً در معرض خطر کمی از هک قرار دارند. توصیه نمی شود که وجوه خود را طولانی مدت در هر یک از مبادلات ذخیره کنید زیرا احتمال هک شدن آنها را افزایش می دهد. ذخیره آنها برای یک دوره کوتاه خوب است ، اما فقط آنچه را که قصد دارید به طور فعال تجارت کنید ، حفظ کنید.

Coinbase ، ایده آل برای مبتدیان

یک دلیل وجود دارد که بسیاری از مردم از طریق Coinbase وارد دنیای ارزهای رمزنگاری می شوند. Coinbase در ایجاد یک رابط کاربری بسیار کاربر پسند کار خارق العاده ای انجام داده و خرید سکه را به روندی بسیار ساده تبدیل کرده است.

کاربران می توانند Bitcoin ، Ethereum و Litecoin را هم در Coinbase و هم در Bittrex خریداری کنند ، اما سیستم عامل ها برای مبتدیان به شدت متفاوت هستند.

Bittrex یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که به کاربران اجازه می دهد جفت سکه با یکدیگر مانند بورس سهام یا فارکس معامله کنند. این می تواند برای مبتدیان پیچیده شود و فضای زیادی برای اشتباهات کوچک اما پرهزینه وجود دارد.

از طرف دیگر ، Coinbase روند بسیار محدود و ساده ای را حفظ می کند.

هنگام معامله ارز فیات برای بیت کوین ، Ethereum و Litecoin ، Coinbase به شما امکان می دهد ارز فیات خود را واریز کرده و مقدار انتخابی خود را خریداری کنید. دلیل اینکه بسیاری از کاربران Coinbase را ترجیح می دهند این است که استفاده از آن برای بسیاری از کاربران اولین بار بسیار ساده و راحت است. خرید ارز رمزنگاری شده از طریق Coinbase یک روند کاملاً مستقیم است:

خریدهای کارت اعتباری / بدهی:

 1. حساب کاربری خودراتایید کنید & کارت اعتباری.
 2. فوراً Bitcoin ، Ethereum یا Litecoin را با قیمت تعیین شده خریداری کنید.

خرید بیت کوین با یک کارت اعتباری در coinbase

سفارش خرید به پایان رسید با کارت اعتباری در coinbase

باید توجه داشته باشید که محدودیت خرید کارت اعتباری و انتقال بانکی در Coinbase با توجه به کاربر متفاوت است. محدودیت کارت اعتباری با استفاده از سابقه خرید ، سن حساب و وضعیت تأیید تعیین می شود. اگر می خواهید مبالغ بیشتری خریداری کنید ، بهتر است از نقل و انتقالات بانکی استفاده کنید زیرا پس از تأیید شدن ، بلافاصله می توانید به محدودیت های بالاتر دسترسی پیدا کنید.

خریدهای انتقال بانکی:

خرید Bitcoin در coinbase

 1. حساب کاربری خودراتایید کنید.
 2. Bitcoin ، Ethereum یا Litecoin را با قیمت تعیین شده خریداری کنید.
 3. بعد از چند روز پردازش ، مقدار سکه در حساب شما خواهد بود.

Bittrex خرید مستقیم سکه با استفاده از اعتبار ، بدهی ، حساب های بانکی ACH یا نقل و انتقالات سیمی را ارائه نمی دهد. این ویژگی در حال حاضر بسته است ، اما سایت ادعا می کند که Bittrex بازارهای USD و گزینه های بهتر برای سپرده گذاری را راه اندازی خواهد کرد.

این بدان معناست که شما باید Bitcoin ، Ethereum یا Litecoin خود را در صرافی دیگری مانند Coinbase یا GDAX خریداری کنید و سپس آن را به Bittrex منتقل کنید تا تجارت کند..

برای دریافت کمترین میزان کارمزد ، توصیه می شود به جای کارت اعتباری ، از انتقال بانکی در Coinbase استفاده کنید. هنگام خرید سکه در Coinbase ، قیمت فعلی را قفل می کنید ، اما نمی توانید سکه های خود را منتقل کنید تا اینکه پس از پردازش انتقال بانکی ، پردازش انجام شود.

پشتیبانی مشتری

وقتی صحبت از پشتیبانی مشتری می شود ، دنیای ارزهای رمزپایه در واقع چیزی برای سربلندی ندارد. با یک جستجوی ساده در Google برای هر مبادله ، ده ها مورد از بررسی های جالب توجه در مورد انتقاد از خدمات ضعیف مشتری در هر بستری را که جستجو می کنید ، به دست می آورید..

این بیشتر به دلیل هجوم گسترده اخیر سرمایه گذاران جدید است و اکثر سایت های ارزهای رمزپایه چنان با رشد مصرف می شوند که خدمات مشتری آنها مورد غفلت و فرسودگی قرار گرفته است.

Coinbase از طریق ایمیل از مشتری پشتیبانی می کند و به اندازه بسیاری از رقبای خود بد نیست. پشتیبانی مشتری Coinbase هنوز کاستی هایی دارد ، اما به طور کلی در طی 24-72 ساعت بلیط پشتیبانی را پاسخ می دهد.

Bittrex از نظر منفی برای پشتیبانی مشتری خود سهم مناسبی دارد اما ارتباطات دور از دسترس نیست. Bittrex ارائه می دهد یک مرکز پشتیبانی, و همچنین یک ایمیل پشتیبانی در [ایمیل محافظت شده].

به Coinbase و Bittrex اعتماد می شود

Coinbase و Bittrex مدتی است که وجود دارند و در ایالات متحده تمام می شوند.

Coinbase به عنوان محبوب ترین بستر مبادله ارز رمزنگاری شده ، سرمایه قابل توجهی را از سرمایه گذاران معتبر ، شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و حتی م evenسسات مالی و بانک هایی مانند بورس اوراق بهادار نیویورک ، بانک USAA ، BBVA جذب کرده است. موجودی دلار Coinbase تا 250،000 دلار بیمه FDIC است.

Bittrex همان افتخارات سرمایه گذاری Coinbase را ندارد ، اما هنوز هم به عنوان یک پلت فرم بسیار قابل اعتماد دیده می شود. Bittrex توسط گروهی از علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده با تجربه امنیت و توسعه از شرکت های مختلفی از جمله مایکروسافت ، آمازون ، بلک بری و Qualys تاسیس شد. داستان پشت Bittrex نیز بسیار جالب است, اینجا را بررسی کنید.

هزینه ها

در حالی که Coinbase تجربه بسیار کاربر پسندی را برای مبتدیان ارائه می دهد و دارای چند مزیت دیگر است که منحصر به سیستم عامل است ، هزینه های آنها نسبت به سایر مبادلات بسیار زیاد است. این با توجه به ارزشی که Coinbase ارائه می دهد منطقی است ، اما قابل ذکر است. هزینه های Coinbase به شرح زیر است:

 • خرید / فروش استاندارد حساب بانکی ایالات متحده: 1.49٪
 • خرید کارت اعتباری / بدهی: 3.99٪

اگر می خواهید در هزینه های معاملات پس انداز کنید ، Bittrex قطعاً قابل تأمل است.

Bittrex دارای یک هزینه معاملات کمیسیون ساده .25٪.

با این حال ، لازم به ذکر است که Coinbase این هزینه ها را برای خرید Bitcoin ، Litecoin و Ethereum با دلار آمریکا می گیرد ، در حالی که هزینه Bittrex در تجارت سایر ارزهای رمزپایه مانند خرید Ethereum با Bitcoin است..

گفته شد ، شما می توانید از Coinbase و Bittrex در روال معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود استفاده کنید و USD را برای سکه های دلخواه خود مبادله کنید ، سپس سکه های خود را به Bittrex منتقل کنید تا سایر سکه هایی را که Coinbase ندارد تجارت کند..

فقط یک کلمه به خردمندان ، استفاده از کارت اعتباری / بدهی 3.99٪ هزینه برای شما می دهد که باید از آن اجتناب کنید.

ارزهای رمزپایه موجود در Coinbase و Bittrex

اگر می خواهید یک دسته از altcoin های مختلف خریداری کنید ، احتمالاً ارزش زیادی از Bittrex دریافت خواهید کرد. توانایی خرید طیف گسترده ای از altcoins جایی است که Bittrex سر و شانه ها را بالای Coinbase قرار می دهد.

صرافی Bittrex

Bittrex از تجارت 190+ سکه مختلف پشتیبانی می کند ، در حالی که Coinbase در حال حاضر فقط از خرید بیت کوین ، Litecoin و Ethereum پشتیبانی می کند. Coinbase اعلام کرده است که قصد دارد سکه های بیشتری در آینده اضافه کند ، اما احتمالاً فقط چند سکه محبوب دیگر را اضافه خواهد کرد.

Coinbase vs Bittrex: افکار نهایی

اگر مجبور شوید یکی از دیگری را بین Coinbase و Bittrex انتخاب کنید ، ممکن است با مشکل روبرو شوید زیرا این دو هدف متفاوت است. در حالی که بین خدمات ارائه شده آنها همپوشانی وجود دارد ، هر دو دارای یک مزیت بزرگ هستند که دیگری این مزیت را ندارد.

Coinbase به شما امکان می دهد BTC ، LTC و ETH را با USD خریداری کنید ، چیزی که در حال حاضر Bittrex است پشتیبانی نمی کند.

Bittrex از تجارت بیش از 190 ارز رمزنگاری شده مختلف پشتیبانی می کند ، در حالی که Coinbase فقط به شما امکان خرید BTC ، LTC و ETH را می دهد.

کاری که بسیاری از مردم انجام می دهند استفاده از Coinbase برای خرید بیت کوین خود و سپس انتقال آن به Bittrex یا صرافی دیگر برای خرید سایر altcoins است..

اگر برای شروع کار با ارزهای رمزپایه به دنبال چیزی ساده هستید, Coinbase یک انتخاب عالی است هنگامی که درک متوسطی پیدا کردید و می خواهید در سایر altcoins سرمایه گذاری کنید, Bittrex حرکت بعدی محکم است.

مقایسه بیشتر Coinbase

 • Coinbase در مقابل GDAX
 • Coinbase در مقابل Kraken
 • Coinbase در مقابل جوزا
 • Coinbase در مقابل XAPO