Coinbase و CEX.IO دو سیستم عامل ارز طولانی مدت ارزهای رمزپایه هستند که به خوبی توسعه یافته اند. آنها به دنبال ارائه راه حل های دقیق برای کاربران جدید برای ورود و تجارت در صنعت هستند.

در این مقایسه Coinbase vs CEX.IO ، نمای کاملی از ویژگی های ارائه شده ، نحوه مقایسه آنها و اینکه کدام سرویس مناسب ترین نیاز شماست را پیدا خواهید کرد..

Coinbase در مقابل CEX.IO ، چگونه مقایسه می شوند?

تعدادی از دلایل وجود دارد که شما ممکن است استفاده از هر دو سرویس را در نظر بگیرید.

اگر به دنبال شروع کار هستید ، هر دو گزینه خرید آسان دارند. سهولت استفاده این است که کجا Coinbase می درخشد. با این حال ، اگر می خواهید راه حل ظریف تری برای افزایش نیازهای تجاری خود داشته باشید ، CEX.IO گزینه بهتری است. Coinbase در واقع برای اولین بار کاربر را آسان می کند در حالی که CEX.IO ویژگی های پیشرفته تری را برای استفاده از آن اضافه می کند.

CEX.IO شرکتی است که ریشه عمیقی در صنعت دارد و آنها بر ایجاد صرافی پر از ویژگی برای سرمایه گذار متوسط ​​متمرکز شده اند. گزینه های خرید و فروش آسان مورد توجه تازه واردان ارزهای رمزپایه قرار خواهد گرفت و امکان خرید مستقیم ارز از شرکت و فروش مجدد آن به آنها را فراهم می کند. اگر نمی خواهید وقت خود را صرف یادگیری تجارت در بازار کنید این گزینه مرتب است. هزینه آن در مقایسه با نرخ استاندارد بازار به صورت حق الزحمه هزینه دارد ، اما این در سراسر صنعت بسیار استاندارد است ، به خصوص هنگام استفاده از کارت اعتباری یا بدهی.

کاربران با دانش بیشتر با پلتفرم CEX.IO به خوبی همکاری می کنند. می توانید چندین ارز رمزپایه شده را در بازارهای آزاد معامله کنید. این برای کسانی مفید است که می خواهند معاملات پرحجم و کارمزد کمتری را انجام دهند. حتی ویژگی های معاملاتی حاشیه برای کمک به حداکثر (یا به حداقل رساندن) سود وجود دارد.

تجارت CEX.IO بازار

Coinbase پلتفرمی مشابه با CEX.IO است اما ویژگی های پیشرفته کمتری را ارائه می دهد. تیم Coinbase به لطف طراحی کاربر پسند ، یکی از شناخته شده ترین مارک ها را در صنعت بلاکچین توسعه داده است..

این سرویس خرید و فروش بیت کوین و اتریوم را ناچیز می کند. می توانید تقریباً یک باره یک حساب کاربری را بهم بزنید و ارز رمزنگاری شده خود را سفارش دهید. مشابه CEX.IO ، می توانید با پرداخت هزینه بیشتر با استفاده از کارت اعتباری خرید کنید. توصیه می شود وقت خود را برای انجام انتقال بانکی با نرخ ارزان تر اختصاص دهید.

هیچ معامله در بازار آزاد به طور مستقیم از طریق Coinbase در دسترس نیست. برای ویژگی های پیشرفته تر باید با شرکت خواهر GDAX کار کنید. ممکن است مبتدیان این را دوست داشته باشند زیرا گزینه های ترسناک کمتری را از درون پلتفرم به وجود می آورد.

صفحه اصلی Coinnbase

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری می تواند در کل صنعت ارزهای رمزپایه کمی ضربه خورده و آن را از دست بدهد. برای اکثر مبادلات ، هم می توانید گزارش های درخشان و هم بررسی های لعنتی پیدا کنید. این اغلب می تواند به دلیل عدم درک پایگاه کاربر از ارزهای رمزنگاری شده باشد و میزان پشتیبانی مورد نیاز طاقت فرسا است ، یا فقط نشانگر یک صنعت در حال توسعه است.

CEX.IO معمولاً از طریق ایمیل پشتیبانی می کند. تیم آنها معمولاً در پاسخ به هرگونه سeriesال سریع عمل می کند و سرویس به راحتی اجرا می شود. مرکز سQالات متداول و مرکز راهنمایی بسیار دلپذیر است زیرا بسیاری از شرکتها فقط خدمات لباسی به منطقه پرداخت می کنند. اطلاعات مفیدی از جمله راهنماهای مفید برای موضوعاتی مانند تجارت حاشیه وجود دارد.

تجارت حاشیه CEX.IO

Coinbase نیز عملکرد خدمات به مشتری بسیار مناسبی دارد. شما باید از طریق ایمیل با شرکت تماس بگیرید. زمان پاسخ بسته به نوع س quال شما بین 24 تا 72 ساعت است. این وب سایت با داشتن یک مرکز پشتیبانی مناسب و چند راهنمای مقدماتی نسبتاً مفید است. احساس می شود که صفحه اصلی خریداران جدید ارزهای رمزنگاری شده است. این ساده و سرراست است و در مقایسه با مبادلات قوی تر حاشیه خطا را به طور قابل توجهی محدود می کند.

هر دو شرکت در صنعت اعتماد دارند

Coinbase در سال 2012 راه اندازی شد و از خانه خود در سانفرانسیسکو شاهد فراز و نشیب های زیادی در صنعت بوده است. این نام کاملاً شناخته شده ای است و احتمالاً یکی از اولین مکان هایی است که کاربران جدید هنگام خرید بیت کوین پیدا می کنند. این شرکت به قوانینی پاسخ می دهد و در چارچوب قوانینی کار می کند که به ارزهای رمزپایه تبدیل می شوند. از حامیان برجسته این شرکت می توان به بنیانگذار Reddit ، الکسیس اوهانیان و Bank Of Tokyo اشاره کرد.

CEX.IO از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است. این سرویس اولین سرویس استخراج ابری را ایجاد کرد تا یک مبادله قابل اعتماد ایجاد کند. در ابتدا هر دو ویژگی را اجرا می کرد ، اما در سال های اخیر آنها برای تمرکز بر مبادله ، استخراج ابر را کاهش داده اند. با استفاده از لندن به عنوان پایگاه ، این یک شرکت حقوقی کاملاً ثبت شده است که معاملات ارزهای رمزنگاری شده را برای کاربران در سراسر جهان فراهم می کند. طبیعتاً برای کاربران اروپایی بسیار مناسب است.

امنیت

هیچ رازی وجود ندارد که سابقه مسائل امنیتی با ارز رمزپایه وجود دارد ، به ویژه هنگامی که صحبت از انبوه بیت کوین می شود. هر دوی این شرکت ها چند سالی است که فعالیت می کنند که همیشه عامل خوبی است. هر دو آنها تجربه زیادی در ساخت یک سیستم عامل امن داشته اند.

CEX.IO با روشهای امنیتی خود مانند سایر شرکتها باز نیست. بسیاری از مبادلات از جمله Coinbase با افتخار به شما می گویند که وجوه شما تا چه اندازه ایمن خواهد بود. CEX.IO از فضای ذخیره سازی استفاده می کند ، به این معنی که وجوه شما به صورت آفلاین و به دور از هکرها ذخیره می شود. احراز هویت دو عاملی نیز فعال است که دسترسی به حساب شما را فقط با یک رمز عبور متوقف می کند. این ویژگی خاصی است که من همیشه بدنبال آن هستم و واقعاً باید یک ویژگی استاندارد با هر حساب مالی باشد. خوب است که فقط برای آرامش خاطر به اطلاعات بیشتر در مورد امنیت CEX.IO دسترسی داشته باشید.

Coinbase از روش های امنیتی قابل توجهی استفاده می کند و در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن وجوه شما بسیار پیشرو است. آنها همچنین از احراز هویت دو عاملی در هر حساب استفاده می کنند. بخش عمده ای از بودجه در فضای ذخیره سازی سرد بین طاق ها و صندوق های امانات در سراسر جهان است. هرگونه وجوه آنلاین توسط سندیکا Lloyds of London بیمه می شود ، این یک اطمینان خاطر است.

هزینه ها

هزینه ها از یک شرکت به شرکت دیگر به طور چشمگیری متفاوت است. توجه به نحوه خرید ارز رمزپایه بسیار مهم است زیرا بعضی از روشها به طرز دردناکی گران هستند.

CEX.IO راه های مختلفی برای تجارت را ارائه می دهد. شما می توانید از ویژگی خرید و فروش آسان استفاده کنید اما 7٪ در قیمت های بازار نشانه گذاری شده است. اگر پرداخت با کارت اعتباری را انتخاب کنید با هزینه 3.5٪ دیگری روبرو خواهید شد. گران است ، بله ، اما غیرعادی نیست که هنگام خرید با کارت اعتباری بیش از 10٪ هزینه از شرکت ها دریافت کنید.

شما می توانید وجوه خود را از طریق انتقال بانکی واریز کنید که به مراتب مقرون به صرفه تر است ، به خصوص اگر در صرافی با کارمزد 0.2٪ معامله کنید. تنظیم آن ممکن است کمی بیشتر طول بکشد اما در سفارشات بزرگ صرفه جویی خوبی در تعداد کمی از شما خواهد داشت.

Coinbase اطلاعات شفافی درباره هزینه ها برای کاربر ارائه می دهد. خرید کارت اعتباری با هزینه 3.99٪ انجام می شود و معاملات خرید دارای 1.49٪ هزینه است. سپرده انتقال بانکی رایگان به شما کمک می کند تا از هزینه های کارت اعتباری مزاحم خلاص شوید.

ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می شود

هر دو شرکت طیف مناسبی از ارزهای رمزپایه را برای خرید و فروش ارائه می دهند. Coinbase از خرید ، فروش و ذخیره سازی بیت کوین ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند.

CEO.IX دامنه تجارت کمی گسترده تری دارد. می توانید از بیت کوین ، Bitcoin Cash Ethereum ، Dash و Zcash انتخاب کنید. حذف Litecoin می تواند کمی ناامید کننده باشد.

Coinbase vs CEO.IX خلاصه مقایسه

در مجموع ، پیشنهادهای بسیار مشابهی از دو سیستم عامل وجود دارد. هر دو درخواست تجدید نظر برای کاربران جدید را دارند تا تقریبا بلافاصله ارزهای مختلف را در اختیار بگیرند.

CEX.IO واضح است که کمی بیشتر از ویژگی های غنی برخوردار است و مناسب افرادی است که می خواهند کمی بیشتر از خرید برای نگهداری انجام دهند. گزینه های معاملاتی مناسب هستند و اگر تمایل به استفاده از صرافی معاملاتی داشته باشید می توانید با هزینه های کم کار کنید.

Coinbase درک آن برای خریداران جدید بسیار آسان است و اگر می خواهید کارنامه ارزهای رمزنگاری را شروع کنید ، گزینه ساده ای است. رابط کاربر پسند Coinbase به راحتی توسط هیچ پلتفرمی که در آن قرار دارد ضرب و شتم می کند.

ممکن است اروپایی ها CEX.IO را ترجیح دهند زیرا آنها را برای دارندگان حساب بانکی یورو بی دردسر می کند در حالی که آمریکای شمالی ممکن است از Coinbase مستقر در ایالات متحده خوشحال تر باشد.