Coinbase در مقابل Changelly

Coinbase و تغییر دو صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر هستند که خدمات مختلفی را برای جامعه بلاکچین فراهم می کنند. Coinbase در درجه اول به عنوان “رمپ” برای تبدیل ارز فیات (به عنوان مثال دلار) به دارایی های بلاکچین استفاده می شود در حالی که اکثر سرمایه گذاران از Changelly برای تبدیل ارز رمزنگاری شده به ارز دیگر استفاده می کنند.

در این بررسی “Coinbase vs Changelly” ، من نمای کلی از هر مبادله را ارائه می دهم تا بتوانید به راحتی انتخاب کنید کدام گزینه مناسب شما است.

ما بیش از:

Coinbase vs Changelly: اطلاعات اصلی

روش های تأمین بودجه

در Coinbase ، می توانید حساب خود را به چندین روش از جمله تأمین مالی کنید نقل و انتقالات بانکی ، کارت های اعتباری ، کارت های بدهی و سیم های بانکی. همچنین می توانید حساب خود را با ارز رمزپایه (به ویژه بیت کوین ، اتریوم و لیت کوین) تأمین کنید اما نمی توانید بین آنها مبادله کنید. برای این کار لازم است که ابتدا یک ارز رمزپایه را قبل از خرید ارز دیجیتال برای فیات بفروشید. این تعداد کارمزد شما را دو برابر می کند زیرا روند کار به عنوان دو معامله در Coinbase محاسبه می شود.

هیچ کیف پول در Changelly وجود ندارد ، بنابراین از نظر فنی هیچ حسابی برای تأمین هزینه شما وجود ندارد. در عوض ، برای خرید ارز رمزپایه از کارت نقدی یا اعتباری استفاده می کنید و آن را به کیف پول خارج از سیستم Changelly می فرستید. Changelly همچنین دارای لیست گسترده ای از ارزهای رمزپایه است که می توانید برای تأمین هزینه خرید از آنها استفاده کنید ، راهی آسان برای تبادل دارایی های بلاکچین.

من پیشنهاد می کنم به دلیل ساختارهای بودجه ای کاملاً متفاوت Coinbase برای خرید ارز رمزنگاری شده و Changelly برای جابجایی بین آنها.

رابط

Coinbase با توجه به سرمایه گذار مبتدی طراحی شده است. شما می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک از وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود ، بیت کوین ، Litecoin و Ethereum را خریداری و بفروشید. Coinbase همچنین دارای یک داشبورد زیبا برای ردیابی عملکرد سکه ها در نمونه کارها است.

داشبورد مبادله Coinbase

Changelly همچنین دارای یک رابط کاربری ساده است که بدون توجه به سطح تجربه خود در استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت. شما فقط می خواهید دو ارز را که می خواهید ارز مبادله کنید ، انتخاب کنید از جانب, و کدام کیف پول برای ارسال ارز نهایی شما.

رابط بیت کوین Changelly

حتی اگر روند تبادل Changelly سرراست بود ، من هنگام استفاده از سیستم عامل چندین مشکل فنی را تجربه کردم. سایت چندین بار خراب شد و چندین دکمه کار نمی کند مگر اینکه صفحه را دوباره بارگیری کنم. هنگامی که تیم Changelly این مشکلات را برطرف کرد ، این پلتفرم راهی عالی برای سرمایه گذاران جدید برای شروع مبادله دارایی های بلاکچین خواهد بود..

هزینه های تجارت

رابط کاربری آسان Coinbase با هزینه معاملات بالاتر از اکثر صرافی های محبوب دیگر قیمت دارد.

Coinbase هنگام خرید و فروش ارز رمزنگاری شده هزینه مبادله را می گیرد. این هزینه ها از ابتدا شروع می شود 1.49٪ برای خریدها / فروش های استاندارد از یک حساب بانکی یا کیف پول Coinbase. حداکثر هزینه 3.99٪ برای خریدهای بدهکار یا کارت اعتباری.

Changelly فقط هزینه های a 0.5٪ هزینه مبادله برای هر تجارت ، اما نرخ ارز پایین در سیستم عامل باعث می شود که شما هزینه های پنهان را پرداخت کنید. نرخ ارز در Changelly اغلب با نرخ بدتری نسبت به آنچه در سایر سیستم عامل های ارز پیدا می کنید (گاهی تا 50٪ بدتر).

در زیر یک عکس از سایت coinmarketcap.com ، یکی از سایت های معتبر در مورد اطلاعات بازار است. در زمان نوشتن این مقاله ، قیمت بیت کوین را 5337.69 دلار ذکر کرده است.

رابط coinmarketcap

با استفاده از ماشین حساب مبادله Changelly ، 5338 دلار برای شما buy .866 ~ بیت کوین خریداری می کند. این کمی بیشتر از 13٪ از یک بیت کوین کامل خجالتی است – بسیار بیشتر از هزینه 0.5 درصدی که آنها تبلیغ می کنند.

رابط Changelly

ارزهای رمزپایه موجود

می توانید Bitcoin ، Litecoin و Ethereum را در Coinbase خریداری کنید. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه سکه های بیشتری به زودی اضافه خواهند شد ، اما توسط شرکت تأیید نشده اند.

Changelly از سکه ها و جفت های مختلفی از جمله پشتیبانی می کند:

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • خط تیره
 • Dogecoin
 • اتریوم
 • اتریوم کلاسیک
 • فاکتوم
 • گولم
 • خطر
 • Litecoin
 • مونرو
 • نم
 • NEO
 • موج دار شدن
 • 58 سکه دیگر

سرمایه گذارانی که ارزش انتخاب سکه را دارند باید Changelly را انتخاب کنند ، اما من توصیه می کنم اگر هدف شما سرمایه گذاری Bitcoin ، Ethereum و Litecoin است ، به Coinbase پایبند باشید..

محدودیت های انتقال

Changelly مبلغی را که می توانید در طول مبادله خود محدود کنید محدود می کند هفته اول انجام معاملات. شهروندان ایالات متحده ، کانادا و استرالیا محدود به 50 دلار برای اولین معامله آنها. اگر در مدت 4 روز خرید دیگری انجام دهید ، به 100 دلار محدود می شوید. در 7 روز ، سقف شما 500 دلار است. فراتر از آن ، شما آزادانه می توانید بدون محدودیت مبادله کنید.

محدودیت انتقال Coinbase در افراد مختلف متفاوت است و با توجه به سابقه خرید ، سن حساب و میزان تأیید شما تعیین می شود. به عنوان یک حساب تأیید شده در ایالات متحده ، باید حداقل بتوانید محدودیت های هفتگی را بدست آورید:

 • 5000 دلار برای خرید حساب بانکی
 • 50 دلار برای خرید کارت اعتباری و نقدی

خریدهای انجام شده با استفاده از کارت اعتباری ، کارت بدهی یا کیف پول USD در Coinbase بلافاصله انجام می شود. نقل و انتقالات بانکی معمولاً 3-5 روز کاری طول می کشد ، اما Coinbase اخیراً اعلام کرده است که کاربران اکنون می توانند این خریدها را نیز به صورت فوری انجام دهند. می توانید انتظار دریافت داشته باشید برداشت در 2-4 روز کاری.

اعتماد شرکت

Coinbase در سیلیکون ولی واقع شده و از سال 2012 مبادله وجهی انجام داده است. Coinbase با داشتن 20 میلیارد دلار مبادله دسترسی دیجیتال از طریق 10 میلیون حساب ، یکی از معتبرترین سیستم عامل های صنعت است. Coinbase همچنین از چندین مورد قابل توجه خرید کرده است سرمایه گذاران مانند آندرسن هوروویتز ، اتحادیه میدان های سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار نیویورک.

Changelly در سال 2013 توسط تیم سازنده ایجاد شد ماینر گیت, استخر استخراج بیت کوین. از زمان انتشار در سال 2015 ، Changelly تعداد کاربران خود را به بیش از 500000 معامله گر افزایش داده است. قبل از این بررسی ، چیز زیادی در مورد مبادله نشنیده بودم. با این حال ، آنها همکاری قابل توجهی با کوینومی و جکس کیف پول. حتی با وجود این شرکای مستقر ، Changelly به دلیل هزینه های پنهان / نرخ ارز که در بالا توضیح دادم ، اعتماد برخی از افراد جامعه را ندارد..

امنیت صندوق

هنگام استفاده از هر یک از این صرافی ها باید اطمینان داشته باشید که وجوه شما ایمن خواهد بود.

Coinbase تمام سپرده های دلار آمریکا را در بانک هایی نگهداری می کند به ازای هر سپرده گذار حداکثر 250،000 دلار بیمه می کند. بیش از 98 درصد دارایی های دیجیتال در درایوهای USB رمزگذاری شده که در جعبه های ایمنی در سراسر جهان و در کنار نسخه پشتیبان کاغذ نگهداری می شوند ، به صورت آفلاین نگهداری می شوند. این اطمینان می دهد که حمله سو attack به صرافی تاثیری بر اکثر وجوه نخواهد داشت و کسانی که تحت تأثیر آن قرار می گیرند به طور کامل توسط Coinbase بیمه می شوند.

Changelly به اندازه Coinbase جزئیات مربوط به سیاست های امنیتی خود را ارائه نمی دهد. وجوه شما به دلیل حمله به صرافی به سرقت نمی رود ، زیرا سیستم عامل ذخیره ای از سپرده ها ندارد و معاملات فوری انجام می شوند. Changelly همچنین برای محافظت بیشتر از حساب شما از احراز هویت 2 عاملی استفاده می کند.

پشتیبانی مشتری

Coinbase دارای یک سیستم پشتیبانی قوی است که شامل کتابخانه س FAالات متداول ، ربات پشتیبانی مشتری و فرایند بلیط ایمیل برای حل مشکلات پیچیده است. بیشتر بلیط های پشتیبانی در داخل پاسخ داده می شوند 1-3 روز کاری.

دستیابی به پشتیبانی مشتری در Changelly شهودی نیست. در برخی از صفحات ، با کلیک بر روی “پشتیبانی” شما به صفحه اصلی باز می شوید و در صفحات دیگر ، یک پنجره بازشو با اشکال ظاهر می شود که می توانید مشکل خود را وارد کنید. همچنین در وب سایت آنها یک بخش سQالات متداول وجود دارد که به بیشتر س questionsالاتی که یک سرمایه گذار مبتدی درباره مبادله آنها می پرسد ، پاسخ می دهد.

نتیجه

Coinbase یک بستر عالی برای شروع سرمایه گذاری در دارایی های بلاکچین است. رابط کاربری آسان آن ، پشتیبانی عمیق از مشتری و روند ساده بودجه آن برای ارز رمزنگاری شده مناسب است.

تغییر اگر هدف شما سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از سکه ها باشد ، این مزیت را دارد. به محض اینکه مشکلات مربوط به پشتیبانی مشتری و وب سایت آنها برطرف شد ، شک ندارم که محبوبیت این پلتفرم افزایش می یابد.

(به لیست کامل بررسی های ارز Crypto Exchange CoinCentral مراجعه کنید)

مقایسه بیشتر Coinbase

 • Coinbase در مقابل Bittrex
 • Coinbase در مقابل بلاکچین
 • Coinbase در مقابل GDAX
 • Coinbase در مقابل جوزا
 • Coinbase در مقابل Kraken
 • Coinbase در مقابل XAPO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me