Coinbase و Coinmama دو روش سریع و محبوب برای خرید ارز رمزپایه هستند. در این بررسی Coinbase در مقابل Coinmama ، ما به همه موارد از ویژگی های اصلی هر سیستم عامل ، نحوه مقایسه این ویژگی ها و در نهایت اینکه کدام یک با نیازهای شما مطابقت دارد ، خواهیم پرداخت..

مقایسه ویژگی های Coinbase و Coinmama

اگر می خواهید در مورد استفاده تصمیم بگیرید Coinbase یا Coinmama ، به احتمال زیاد انگشت خود را به دنیای ارزهای رمزنگاری شده فرو می کنید تا ببینید که این همه هیاهو چیست. اگر کمی تحقیق کرده باشید ، Coinbase احتمالاً به عنوان گزینه ای عادی برای خرید بیت کوین مطرح می شود. این به این دلیل است که Coinbase بسیار مبتدی پسند است و Coinbase در فضای تبادل ارزهای رمزپایه به یک رهبر تبدیل شده است. با این حال ، Coinmama همچنین ممکن است به عنوان یک گزینه سریع و ساده با عوارض کمی برجسته باشد.

بنابراین تفاوت واقعی این دو در چیست؟ آیا فقط قیمت است یا چیز دیگری نیز در آن وجود دارد?

هر دو شرکت واقعاً گزینه های خرید ارز رمزنگاری شده ای را ارائه می دهند که تقریباً فوری هستند. با راه اندازی سریع حساب و بدون تأیید ، می توانید Bitcoin و Ethereum را با مقادیر کم روی کارت اعتباری خریداری کنید.

برای خریدهای بزرگتر ، باید بررسی های استاندارد تأیید با هر دو سیستم عامل را انجام دهید. این موارد در صنعت کاملاً معمول است و به صورت الکترونیکی با فرم عکس شناسه انجام می شود.

تفاوت های بزرگی که در مقایسه با بقیه ویژگی های ارائه شده مشاهده خواهید کرد

Coinmama بسیار خود را به عنوان یک گزینه خرید سریع نشان می دهد ، اما آنها فقط به شما امکان خرید ارز دیجیتال از طریق کارت اعتباری یا بدهی را می دهند. این بدان معناست که به محض دستیابی به بیت کوین یا Ethereum ، کارهای دیگری نمی توانید در سایت Coinmama انجام دهید. شما نمی توانید از طریق Coinmama بفروشید یا تجارت کنید و همچنین هیچ امکان کیف پول ارائه نمی شود. این بدان معناست که شما قبل از خرید ارز رمزنگاری شده خود باید روش ذخیره سازی ایمن را در جای دیگری انتخاب کنید.

صفحه Coinmama

با Coinmama شما به سادگی با روش انتخابی خود پرداخت می کنید و آنها وجهی را به کیف پول شما می فرستند. ممکن است فکر کنید ، “خوب خیلی بیشتر به چه چیز دیگری نیاز دارید؟” خوب ، شاید خیلی زیاد نباشد ، اما اگر به دنبال یک سیستم عامل گردتر هستید ، Coinbase می تواند مناسب تر باشد.

برای شروع ، Coinbase انتخاب بیشتری از گزینه های خرید را فراهم می کند. همراه با کارت اعتباری ، می توانید به حساب Coinbase خود انتقال بانکی انجام دهید. این گزینه های موجود را بین سرعت مناسب یا هزینه های پایین تر متعادل می کند. سرویس های کیف پول ایمن مکمل این گزینه های خرید هستند تا بتوانید وجوه خود را در یک حساب Coinbase خریداری و ذخیره کنید.

یکی دیگر از رشته های تعظیم Coinbase ، توانایی فروش ارز رمزنگاری شده از طریق سایت است که یک روش دوستانه مبتدی برای تجارت یا “برداشت” وجوه شماست. البته ، باید توجه داشته باشید که در این مرحله آنها به طور موثر صرافی هستند ، بنابراین نرخ ها به اندازه قیمت بازار آزاد مطلوب نیستند.

صفحه Coinbase

از طرفی ممکن است Coinbase کمی دلهره آورتر و پیچیده تر به نظر برسد اما آنها یک راه حل کامل ارز رمزنگاری شده را در مقایسه با Coinmama ارائه می دهند. Coinmama به شما یک راه حل سریع خرید می دهد که اگر قبلا کیف پول آماده رفتن به جای دیگری دارید ، ممکن است برای شما مفید باشد.

هنگام استفاده از سیستم عامل ها ، Coinbase احساس نیروگاهی در صنعت می کند در حالی که Coinmama کمی شبیه نسخه “ساده” این دو است.

پشتیبانی مشتری

حمایت از مشتری همچنان در صنعت بحث و جدال است که بسیاری از شرکت ها این منطقه را به عنوان یک منطقه بدون آدرس ترک می کنند.

هیچ یک از شرکت ها به راحتی نمی توانند از طریق تلفن در اختیار شما قرار بگیرند بنابراین بهتر است به ایمیل خود ادامه دهید. Coinbase پشتیبانی مشتری را از طریق ایمیل ارائه می دهد و بسته به نوع س theال شما معمولاً طی 24 – 72 ساعت پاسخگو است. وب سایت آنها با چند راهنمای معرفی و یک مرکز پشتیبانی که به بیشتر س questionsالات اصلی شما پاسخ می دهد کاملاً مفید است.

Coinmama به نظر می رسد در عرض 24 ساعت به هر گونه ایمیل پاسخ دهد اما پشتیبانی وب سایت آنها کمی سبک است. مانند بسیاری از سایت های ارز رمزنگاری شده ، آنها شما را در مورد چگونگی خرید محصولشان راهنمایی می کنند اما چیز دیگری برای جلب رضایت سوالات و نگرانی های شما وجود ندارد.

جامعه مورد اعتماد هر دو شرکت است

Coinbase همچنان نامی ماندگار در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است و اعتبار خود را به عنوان پذیرندگان اولیه تقویت کرده و اکنون شروع به نفوذ در میان عموم مردم می کند. برایان آرمسترانگ و فرد هرسام این شرکت را در تابستان 2012 راه اندازی کردند و در ابتدا مبادله ای را برای معامله گران حرفه ای بیت کوین فراهم کردند.

Coinmama از دارایی های NBV International s.r.o است. – یک شرکت دختر از New Bit Ventures Ltd و از براتیسلاوا ، اسلواکی به عنوان پایگاه استفاده کنید. پیدا کردن جزئیات گسترده درباره Coinmama کمی مشکل است. در جستجوی سریع گوگل ، می توانید چند عنوان از نوع “Coinmama Scam” را مشاهده کنید. اینها ناراحت کننده هستند اما مشتریان خوشحال و بررسی ها (از جمله بررسی Coinmama) به زودی س questionsالات را از بین می برند.

امن و امان

امنیت جز a اصلی هر بستر عالی تبادل است. Coinbase پیشرو در صنعت امنیت در حالی که Coinmama به چنین مواردی نمی رسد.

Coinbase خدمات آسان برای استفاده و امنیت درجه یک را در خود جای داده است. آنها از روشهای ذخیره سازی آفلاین و احراز هویت دو عاملی استفاده می کنند ، به این معنی که فقط با گذرواژه معمولی شما نمی توان به حساب شما دسترسی داشت.

Coinmama به چنین امنیت سختگیرانه ای احتیاج ندارد زیرا شما وجهی را در کیف پول روی حساب خود نگه ندارید. آنها از امنیت قابل اعتماد استفاده می کنند و شهرت مناسبی دارند. آنها متخصصان امنیتی Trust Guard و Comodo را تأیید می کنند که رمزگذاری 256 بیتی SSL به طور فعال در صفحات حاوی اطلاعات خصوصی استفاده می شود.

Coinmama در حال حاضر احراز هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد. این که کسی بتواند به حساب شما دسترسی پیدا کند کمی نگران کننده است ، بنابراین حتماً یک گذرواژه قوی انتخاب کنید. تقریباً با توجه به اینکه این روزها منابع مالی باید از احراز هویت دو عاملی استفاده کنند.

هزینه ها

Coinbase و Coinmama هر دو استفاده از کارت های اعتباری را ارائه می دهند ، اما قیمت آن بسیار زیاد است. هزینه خرید کارت های اعتباری 4٪ است که می تواند برای خریدهای بزرگتر بیت کوین کاملاً سنگین شود. توصیه می شود وجهی را از بانک خود به حساب Coinbase خود واریز کنید که با هزینه 1.49٪ همراه خواهد بود.

Coinmama ، به اعتراف خودشان ، در مورد هزینه ها کمی شادتر است ، اما این قیمتی است که شما برای راحتی کار می پردازید. ما خوشحالیم که برای تحویل سریع غذا چرا Bitcoins هزینه بیشتری پرداخت می کنیم؟ قیمتی که در نرخ بیت کوین آنها مشاهده می کنید شامل هزینه ای معادل 6.15 درصد است. این نشانه نرخ بازار است. معاملات کارت اعتباری / بدهی 5٪ هزینه است که پس از انتخاب روش پرداخت به آن اضافه می شود.

مقایسه واقعی در اینجا هزینه کارت Coinbase 3.99٪ در مقابل هزینه کارت 5٪ Coinmama است.

ارزهای رمزپایه موجود

Coinbase از مزیت ارائه Bitcoin ، Litecoin و Ethereum در سیستم عامل خود برخوردار است. اگر به دنبال ایجاد نمونه کارهایی از ارزهای دیجیتال قوی هستید ، این یک پایه کاملاً محکم برای شروع کار است.

از طرف دیگر Coinmama فقط خریدهای بیت کوین و Ethereum را انجام می دهد. اگر فقط به دنبال این هستید که خودتان را شروع کنید ، این خیلی مشکل ساز نیست. شما خود را به یک ارائه دهنده کیف پول خاص با Coinmama نمی بندید تا در صورت نیاز بتوانید آن را در آینده تغییر دهید.

Coinbase vs Coinmama: افکار نهایی

در هنگام خرید ارز رمزپایه اعتبار و اطمینان به هر دو سیستم عامل وجود دارد. اگر می خواهید با کارت اعتباری خرید کنید ، هزینه بیشتری نیز وجود خواهد داشت ، اما همانطور که گفتم این هزینه ای است که برای راحتی کار پرداخت می کنید.

Coinbase هنگامی که خرید خود را انجام دادید گزینه دورتری است و می توانید با خوشحالی از آنها برای معاملات اصلی ارزهای رمزنگاری شده خود استفاده کنید چه بخواهید نگه دارید یا استفاده کنید.

Coinmama همان کاری را که روی قلع می گوید انجام می دهد. به سرعت و به راحتی می توانید Bitcoin یا Ethereum را در دست بگیرید و وجوه خود را به راه حل کیف پول انتخابی خود ارسال کنید. اگر به جای انتقال و ورود به Coinbase از کیف پول سخت استفاده می کنید ، این گزینه می تواند گزینه بهتری باشد.