CoinDash چیست?

CoinDash خود را به عنوان “یک پلت فرم معاملات اجتماعی مبتنی بر رمزنگاری طراحی شده است که برای کمک به شما در ایجاد و حفظ یک نمونه کاره برنده ارزهای رمزپایه طراحی شده است”. به شما امکان می دهد نمونه کارهای رمزنگاری خود را در یک قالب ساده و در عین حال توانایی کپی کردن سایر فعالیت های معامله گران ، مدیریت کنید.

این پلتفرم در حال حاضر در مرحله نسخه بتا است و تقریباً توسط 1000 شرکت کننده آزمایش می شود که در مورد بهبودها / تنظیمات احتمالی بازخورد می دهند. طبق وب سایت رسمی آنها, مسئله عمده ای که صنعت ارز رمزنگاری شده با آن روبرو است ، مانعی برای ورود است که از پذیرش انبوه جلوگیری می کند.

موانع عبارتند از: “مدیریت ، سرمایه گذاری و تعامل” با سیستم عامل های تجاری ، که اغلب بازرگانان بی تجربه را از ورود به عرصه سرمایه گذاری منصرف می کند. اینجاست که CoinDash وارد می شود.

با استفاده از رمز CoinDash (CDT) ، کاربران می توانند معامله گران برجسته را تماشا کنند. کاربران آگاه می توانند نمونه کارهای معامله گران باتجربه را “در یک محیط ساده ، تعاملی و مشترک” تکرار کنند..

سکه coindash

به همین ترتیب ، کاربران می توانند با نمایش عمومی نمونه کارها و فعالیتهای تجاری شخصی خود ، CDT به دست آورند. این به مشتریان این فرصت را می دهد تا “همزمان ایجاد کنند و مصرف کنند”. CoinDash با پیشبرد مفهوم اشتراک دانش ، بینشی در مورد تصمیمات مربوط به سهام شخصی / معاملات شخصی ارائه می دهد که با ردیابی معاملات کاربر در بلاکچین امکان پذیر است..

ویژگی های اصلی CoinDash

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، CoinDash به معامله گران وسیله ای برای انتخاب هوشمندانه تر در مورد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده می دهد. برای انجام این کار ، سیستم عامل شامل ویژگی های زیر است:

 • مدیریت نمونه کارها: تجزیه و تحلیل ارائه می دهد و بینش خودکار در مورد نمونه کارها و گزینه های سرمایه گذاری کاربران را ارائه می دهد.
 • شبکه معامله گر: شبکه اجتماعی به کاربران اجازه می دهد تا سایر معامله گران را در زمان واقعی فعالیت های نمونه کارها دنبال کرده و استراتژی های خود را کپی کنند. تقلید از استراتژی های آنها به سادگی رفتن به سبد سهام معامله گران برتر و کلیک بر روی “کپی تجارت” است.
 • بازار: فرصت های جدید ارز رمزنگاری شده را کاوش کنید ، “داده های بازار را در زمان واقعی دریافت کنید و به ابزارهای سرمایه گذاری شخص ثالث دسترسی پیدا کنید”. این بازار شامل موضوعاتی مانند ارزهای رمزپایه مرسوم و اطلاعات به روز شده ICO است.

سکوی coindash

چطور CoinDash کار کردن?

به عنوان رمز ERC20 ، CDT با بلاک چین Ethereum سازگار است. در حال حاضر ، پیاده سازی های Coindash از Ethereum و RSK اما آنها امیدوارند که از تمام زنجیره های قرارداد هوشمند در زمینه تجارت اجتماعی پشتیبانی کنند.

CoinDash در برنامه های تلفن همراه و آنلاین در دسترس است. این محصول یک شبکه بازاری محسوب می شود که شامل یک بازار ، شبکه اجتماعی و جز Sa SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) است. شبکه بازار ادغام مبادلات متعددی مانند Poloniex و HitBTC را برای اطلاع کاربران از تجزیه و تحلیل کلی ارائه می دهد. این برنامه همچنین از “اتوماسیون در صورت استفاده از سرمایه گذاری ICO” پشتیبانی می کند. به عنوان مثال: اگر در 24 ساعت اول 75 درصد از سقف افزایش یابد ، در ICO X سرمایه گذاری کنید. ” علاوه بر این ، معاملات می توانند تحت شرایط “اگر آنگاه” انجام شوند.

سکوی coindash

 • Marketplace: داده های تولید شده توسط SaaS و لایه های شبکه کشف آسان فرصت های سرمایه گذاری را امکان پذیر می کند.
 • سیگنال های معاملاتی در زمان واقعی از CoinDash
 • همراه با ارزهای رمزپایه مرسوم ، کاربران را از بازار کلی مطلع کنید
 • کیت توسعه نرم افزار برای توسعه دهندگان که به آنها امکان می دهد ابزارهای سرمایه گذاری شخص ثالث را ادغام کنند.
 • داشبورد ICO: داشبورد گرافیکی ICO گذشته ، حال و آینده و کمک به سرمایه گذاری در آنها از طریق بستر.
 • شبکه (اجتماعی): تعامل بین جامعه سرمایه گذاری CoinDash را از طریق به اشتراک گذاری محتوا امکان پذیر می کند.
 • تجارت سیگنال: کاربران عادی سیگنال های معاملاتی را در زمان واقعی از سرمایه گذاران برتر دریافت می کنند. کاربران برای دریافت سیگنال های مکرر باید هزینه هایی را با CDT پرداخت کنند.
 • تجارت کپی: کاربران می توانند بخشی از دارایی سکه خود را به کپی کردن معامله گران برتر با استفاده از فناوری قرارداد هوشمند اختصاص دهند

تاجر Coindash

در باره CoinDash

CoinDash یک شرکت نوپای بلاک چین اسرائیلی است که مقر اصلی آن در تل آویو است. این شرکت در سال 2016 توسط آلون موروچ تاسیس شد و بین 11 تا 50 نفر مشغول به کار است. به نام یکی از “25 تأثیرگذار برتر اسرائیلی در فناوری های Blockchain و ارزهای رمزپایه” توسط جروزالم پست ، موروچ یک صنعت آماتور نیست.

قبل از CoinDash ، موروچ در سال 2014 بنیانگذار Bitcoin Authenticator بود و بود رئیس توسعه iOS در شرکت راه حل های پرداخت p2p (نظیر به نظیر) PayKey. یکی از بنیانگذاران آدام افریما نیز تأثیر چشمگیری دارد از سرگیری, زمانی که مدیر عملیات در شبکه سرمایه گذاری تجارت اجتماعی eToro و مدیر سرمایه گذاری در Citic Group بود ، قبل از رفتن به تاسیس CoinDash.

در مرحله ICO ، CoinDash توسط “مرتکب ناشناخته” هک شد که آدرس سرمایه گذاری تعیین شده را به آدرس شخصی تغییر داد. در حالی که این شرکت هنوز قادر به جمع آوری 6.4 میلیون دلار بود, هکر قبلاً حدود 7 میلیون دلار در اتریوم به سرقت برده بود. CoinDash در نهایت فروش توکن را 13 دقیقه پس از شروع آن بسته است.

در بیانیه ای ، این شرکت گفت: “این یک رویداد مخرب بود … اما مطمئناً پایان پروژه ما نیست.” علاوه بر شکست اولیه ، این شرکت به پیشرفت پروژه ادامه داده و نقشه راه خود را همانطور که در زیر مشاهده می شود ، ترسیم کرده است.

نقشه راه coindash

CoinDash عرضه سکه

CoinDash در کل عرضه 1.000.000.000 CDT با عرضه 651،246،670 CDT است. اگرچه بازار شبانه معامله گران را از نگرانی باز داشته است ، CoinDash خبرهای خوبی را فاش کرد.

coindash marketcap

به عنوان بخشی از برنامه وفاداری خود ، شرکت کنندگان در ICO از طریق توزیع به مبلغ 15،000،000 CDT توکن دریافت می کنند. علاوه بر این ، در طول ماه فوریه ، CoinDash “به منظور نگه داشتن آن در ذخایر شرکت” در مجموع 2.5 میلیون CDT را از گردش “خرید” می کند. Coindash در حال حاضر از نظر سقف بازار در بین 195 سکه در رتبه 195 قرار دارد.

CoinDash تاریخچه تجارت

در 7 آگوست 2017 ، CoinDash با قیمتی در حدود 0.05 دلار در حال پا زدن بود. در زمان نوشتن مقاله ، CDT تقریباً با 11 دلار معامله می شد و در 7 ژانویه 2018 به ATH با 0.27 دلار رسید. نوسانات چشمگیر قیمت این دارایی دیجیتال ماهیت بی ثبات بازار ارزهای رمزپایه را منعکس می کند. در هفته های اخیر ، بازار خرس CDT را نیز آزار داده است.

تاریخ تجارت coindash

از کجا می توانید خرید کنید CoinDash?

بینانس, Gate.io, HitBTC, اتر دلتا, گتویین, مرکاتوکس, و BigONE همه مبادلاتی هستند که شما می توانید CDT را با ETH یا BTC خریداری کنید. با این حال ، Coincentral به دلیل قالب کاربرپسند و هزینه های معاملاتی پایین ، Binance را بسیار پیشنهاد می کند.

کاربران جدید می توانند سکه های BTC یا ETH را در Bitstamp ، CoinMama ، Coinbase یا Gemini خریداری کرده و به آدرس مربوطه خود در Binance واریز کنند. این صرافی ها امکان خرید ETH و BTC با کارت های اعتباری و یا انتقال بانکی را فراهم می کنند.

کجا می توانید ذخیره کنید CoinDash?

از آنجا که CoinDash یک رمز ERC20 است ، می توانید آن را روی کیف پول های سخت افزاری ذخیره کنید که از بلاک چین Ethereum مانند Ledger Nano S و Trezor پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید آن را در MyEtherWallet (MEW) ذخیره کنید. برای بررسی کیف پول بیشتر ، به راهنمای ما بهترین کیف پول های اتریوم مراجعه کنید.

نتیجه

در آن کاغذ سفید, CoinDash اظهار می دارد که سرمایه گذاران باتجربه و با تجربه و ارزهای رمزنگاری شده از طریق تجزیه و تحلیل عملکرد بالا و ابزارهای شبکه اجتماعی ، جذب این پلتفرم می شوند. در حال حاضر در آخرین مرحله آزمایش است ، یک محصول نهایی آماده برای عرضه عمومی در کوتاه مدت احتمال دارد.

به نظر می رسد پروژه ای مانند این ، خود را از بسیاری از پروژه های بلاکچین “کلاهبرداری” متمایز می کند. با CoinDash ، این پروژه موارد استفاده واضحی را برای CDT ارائه می دهد. به گفته این تیم ، “هرچه تعداد افرادی که از سیستم عامل استفاده می کنند ، هزینه های بیشتری پرداخت می شود ، نشانه های بیشتری خریداری می شود – در نهایت قیمت توکن افزایش می یابد.”

از آنجا که بسیاری از معامله گران روزانه ضرر می کنند ، تعجب آور نیست که محصولی که برای کمک به بازرگانان کمک می کند ، راه اندازی شده است. بنابراین پیش بینی موفقیت این آلتکوین نسبتاً جدید غیر منطقی نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CoinDash ، نگاهی به پروژه ها بیندازید صفحه رسمی توییتر, یا این را تماشا کنید ویدیوی یوتیوب توضیح چگونگی عملکرد بستر معاملات آینده نگر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me