مصاحبه با اندرو کیز از ConsenSys

اندرو کیزAndrew Keys رئیس توسعه تجارت برای ConsenSys, یک اکوسیستم جهانی از توسعه دهندگان و مبتکران که با استفاده از پروتکل Ethereum از برنامه ها و زیرساخت های غیرمتمرکز استفاده می کنند. او همچنین از بنیانگذاران ConsenSys Capital ، مجموعه خدمات مالی سازمان است که شامل ConsenSys Ventures ، Token Foundry و ConsenSys Capital Asset Management.

آندرو با کمال اعتماد ، و در عین حال کاملاً آگاه و مورد احترام در جامعه ، مجرای مناسبی برای راه اندازی نوآوری در بلاکچین بر روی بشریت است. مشارکت های متعدد سخنرانی وی در کنفرانس های برجسته صنعت ، نقش وی را به عنوان یک مقام برجسته در بلاکچین و Ethereum تثبیت کرده است. تردیدی وجود ندارد که کار وی با ConsenSys در تأسیس Ethereum به عنوان دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ توسط کلاه بازار و فعالترین اکوسیستم بلاکچین موجود در کره زمین نقش اساسی داشته است..

ConsenSys یک فلسفه مدیریتی مترقی و از پایین به بالا را نشان می دهد که با رفتار آرام او نشان داده می شود: سلسله مراتب بی ادعا و عملیات افقی. این مثال واقعیت این است که شما اندرو را در یک میز مشترک پیدا خواهید کرد که در کنار هم با اعضای تیم از همه سطوح در فضای دلفریب و باز ConsenSys کار می کند.

بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، لطفاً از این مصاحبه تأمل برانگیز در اکوسیستم ConsenSys و آنچه آینده ما به محض ادغام بلاکچین در هر جنبه از تعاملات روزانه ما ، لذت می برید.

این مصاحبه در کنار دفاتر سازمانی در همسایگی بوشویک در بروکلین ، نیویورک انجام شده است.

من یک پست متوسط ​​دیدم که می گفت شما در سراسر جهان سفر کرده اید … در حالی که فلیپ فلاپ پوشیده اید. آیا این چیزی است که نشان دهنده فرهنگ صنعت ، شیوه زندگی ConsenSys است ، یا این چیزی است که منحصر به فرد اندرو است?

من تازه فلیپ فلاپ ها را راحت می دانم و من در واقع آنها را می پوشم من فکر می کنم که این فقط به یک شوخی تبدیل شده است زیرا من فقط فکر می کنم آنها بسیار راحت هستند. اما تا آن زمان ، ما یک فروشگاه “بیا همانطور که هستی” هستیم و فی نفسه هیچ کد لباس وجود ندارد. وقتی مجبور نیستم برای نهادی از نوع بانک مرکزی کت و شلوار بپوشم ، فلیپ فلاپ را راحت می دانم. ما خیلی راحت نسیم بگذارید کار حرف زدن باشد ، نه لباس.

شما با چهره های برجسته ای از سراسر جهان ملاقات کرده اید ، اغلب اوقات در کشورهایی مانند چین که تجارت به طور رسمی انجام می شود. آیا برای آن برخوردها سازش می کنید?

این نام بازی است تا آفتاب پرست شود. شما به جاهایی می روید که باید کت و شلوار بپوشید و کت و شلوار می پوشید. شما به مکان هایی می روید که باید لباس آن را بپوشید و لباس می پوشید … سازگاری آن.

چه انگیزه ای باعث می شود هر روز از رختخواب خارج شوید؟ مأموریت ConsenSys چه انگیزه ای برای شما ایجاد می کند که هر روز سر کار بیایید?

من قدم برمی دارم و واقعاً به چگونگی ساخت سیاره زمین نگاه می کنم ، به ویژه با ضریب جینی که در آن شما 80 انسان دارای همان ثروت 3.5 میلیارد پایین را دارید. 80 و 3.5 میلیارد فقط ناکارآمد و ناعادلانه به نظر می رسد. من استدلال می کنم که بسیاری از این 80 نفر نماینده یا صاحب شرکت هایی هستند که به عنوان واسطه های قابل اعتماد عمل می کنند. اساساً این همان چیزی است که این فناوری ها کالایی می کنند: اعتماد و ارعاب. من معتقدم اگر ارزش افزوده اضافی را کالایی کنیم ، توزیع بهتری از ثروت و رفاه در جهان خواهیم داشت. من فکر می کنم که ما در آستانه یک دوره طلایی هستیم. این فناوری پتانسیل سقوط نقدینگی در دارایی های قبلا نقدینگی را دارد که باید به تکامل زمین کمک کنند. تمام توقف.

شما به این نکته اشاره کرده اید که اگر می توانید دارایی های غیر نقدینگی مانند سرمایه گذاری خطرناک یا املاک و مستغلات را رمزگذاری کنید ، برای انجام توزیع مجدد ثروت در سراسر جهان کافی است?

هنر نیز هست. یا توجه شخصی که ممکن است دارایی دیگری نداشته باشد ، به جای تصور یک فیس بوک که در آن روزانه یک دلار حقوق می گیرید تا به جای مارک زاکربرگ به تبلیغات نگاه کنید. این دلار در کنیا بسیار دور می شود.

هنگام مسافرت در هند ، یاد گرفتم این واقعیت را بدانم که شما می توانید با 2 دلار ، 3 دلار و 4 دلار زنده بمانید – می توانید یک تخت پیدا کنید و هنوز برای یک یا دو وعده غذایی کافی دارید.

بیایید سریع یک قدم به عقب برگردیم. چیزی که می خواهید جهان خارج در مورد ConsenSys درک کند چیست?

ConsenSys بزرگترین فروشگاه مهندسی نرم افزار در جهان است که تنها بر ایجاد فناوری های بلاکچین متمرکز است. ما بیش از 900 نفر در بیش از 30 کشور هستیم و چهار رکن تجارت عملیاتی را حفظ می کنیم.

اولین مورد مهندسی پشته کامل است. ما سه مورد از هشت پیاده سازی پروتکل Ethereum را حفظ می کنیم. بالاتر از آن ، ما از پرکاربردترین ابزارهای توسعه دهنده در کل اکوسیستم استفاده می کنیم. بنابراین ، برای ساختن برنامه ها ، شما به ابزار نیاز دارید. ما آن ابزار را به صورت جهانی تهیه و هدیه کرده ایم. بالاتر از آن ، ما بسیاری از استانداردهای منبع باز را ایجاد می کنیم. واسطه هایی که می دانیم مواردی مانند شهرت را فراهم می کنند ، آنها چیزهایی مانند کیف پول را ارائه می دهند و برای بی توجهی به آنها ، ما باید چنین نوع عملکردی را ارائه دهیم. معادل پنج ستاره در Uber ، می توانید آن نوع قابلیت را در یک برنامه غیرمتمرکز ایجاد کنید که در آن افرادی که دارای هویت خاص خود هستند می توانند از نحوه رفتار خود در جامعه امتیاز بگیرند و می توانید این نوع استانداردهای منبع باز را ایجاد کنید. ما خیلی کار می کنیم و به آن فکر می کنیم. سپس بالاتر از آن ، ما یک لایه برنامه داریم ، و لایه برنامه را در آنچه که یک مدل استودیوی سرمایه گذاری نامیده می شود ، اجرا می کنیم. چند شركت معروف این شركتها Betaworks ، TechStars و 500 استارت آپ بودند كه یك كارآفرین می تواند تا حدودی یك شركت داخلی باشد و از حقوق و مزایای سلامتی و همه چیزهای خوب برخوردار باشد و یك ایده را به عنوان یك پروژه ، یك پروژه به محصول و سپس چرخش آن محصول به یک شرکت. ما در این زمینه کارهای زیادی انجام داده ایم. این اولین ستون ConsenSys است.

مورد دوم مشاوره شرکت ها و دولت است. مشتریان ما شامل JP Morgan ، British Petroleum ، Procter and Gamble ، Exxon Mobil ، امارات دبی ، سازمان پولی سنگاپور هستند. ما فقط برنده آزمایشگاه بلوک چین اتحادیه اروپا شدیم ، بنابراین همه اعضای اتحادیه اروپا در یک آزمایشگاه به بروکسل می روند که در آن اثبات مفاهیم را می سازیم و آنها را در محیط های تولیدی مقیاس بندی می کنیم. این آموزش بسیاری است که ما را به ستون سوم می رساند.

این آکادمی ConsenSys است ، بازوی آموزشی ما که در آن ما مهندسان ، وکلا ، مدیران محصولات را در مورد اینکه این فن آوری چیست ، چه عواقبی در انواع مختلف عمودی یا تخصص موضوعی آنها دارد ، آموزش می دهیم و سپس به آنها روش هایی می دهیم تا تأیید کنند که این را آموخته اند به طور رسمی شما در حال فارغ التحصیلی اصول هستید و کسی می تواند به زبان برنامه نویسی خاص خود گواهی شود.

سرانجام ، فعالیت های سرمایه ای ما. ConsenSys Capital مجموعه ای از چند کسب و کار خدمات مالی مختلف است. اولین مورد Token Foundry است که فکر می کنم نسل بعدی بانکداری سرمایه گذاری و سرمایه گذاری جمعی باشد. در مرحله بعدی ، ConsenSys Ventures وجود دارد که توسط زنی به نام کاویتا گوپتا هدایت می شد ، که قبلاً اریک اشمیت ، رئیس سابق دفتر خانواده Google را اداره می کرد. سرانجام ، ما در حال انکوباسیون مدیریت دارایی سرمایه ConsenSys هستیم که می تواند به عنوان ایجاد یک فرآیند بررسی برای مدیرانی باشد که می خواهند ریسک را در این فضا بپذیرند و ریسک را مدیریت کنند. این خلاصه نحوه عملکرد ماست.

بیایید به توکیناسیون برگردیم. پیش از این ، شما از توکنیزاسیون به عنوان وسیله ای موثر برای توزیع مجدد ثروت یاد کردید. این درک من است که شما از این جنبش با استفاده از الحاق نسبتاً جدیدی به اکوسیستم ، Token Foundry ، حمایت می کنید. Token Foundry دقیقاً چیست؟ اخیراً هیاهوی تبلیغاتی ایجاد شده است.

من باور دارم توکن ریخته گری به عنوان نسل بعدی بانکداری سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری جمعی که به موجب آن می توانیم انگیزه های اقتصادی رفتاری ایجاد کنیم تا کاربران را به یک سیستم عامل ترغیب کنیم یا سهام دارایی شرکت را با کارایی بیشتری بفروشیم. من واقعاً این موارد را تجزیه و تحلیل می کنم ، زیرا یکی رمز مصرف سود تئوری بازی است و دیگری ارزش واقعی سهام است که یک اوراق بهادار است. این جهان در حال تکامل و ایجاد هستی شناسی از رمزها است زیرا اکنون می توانیم دارایی ها را دیجیتالی کنیم. همه دارایی ها لزوماً اوراق بهادار نیستند ، اما به زبان ساده ، از نظر ابزار مصرف کننده ، Ethereum یک نمونه عالی از رویدادی است که در آن مردم با پول کمک می کردند و انگیزه های رفتاری و اقتصادی برای بهبود این پروتکل ایجاد می کردند. این یکی از راه های ورود من بود. من در فروش اولیه توکن سهیم شدم و می خواستم از آن استفاده کنم ، می خواستم آن را بهبود ببخشم ، می خواهم آن را بهتر کنم. به همین ترتیب ، می توانید این مشوق های اقتصادی را در شبکه ها شروع کنید و Token Foundry بسیاری از کارهای آن را انجام می دهد.

توکن ریخته گری ، حسن نیت ارائه می دهد از راهنمای تبادل Bitcoin

بزرگترین تفاوت شرکتی مانند Polymath و Token Foundry چیست?

Polymath صرفاً به درک من اوراق بهادار می پردازد. ما هم خدمات آب و برق و هم اوراق بهادار را حفظ می کنیم. آنها از این نظر مشابه هستند که این یک عملکرد بانکی سرمایه گذاری است که در آن آنها اوراق بهادار را به بازار می آورند. من فکر می کنم احتمالاً تفاوت اصلی در تجربه و تخصص ماست. ما کاملاً متکی به فناوری هستیم که بسیاری دیگر از سیستم عامل های راه اندازی توکن فقط جنبه های مالی آن را تأمین می کنند. ما می توانیم از نظر ساخت نرم افزار و افزودن آن به سیستم عاملی که ایجاد کرده ایم ، ارزش افزوده داشته باشیم.

آیا سازمانی وجود دارد که از الگوی مشابهی استفاده کند?

نه ، من فکر نمی کنم من فکر می کنم این نوع مدل کسب و کار نسبتاً جدید است زیرا ما سعی داریم با نحوه مشاهده معماری نحوه کار زمین پیشرفت کنیم. بنابراین ، به جای یک سیستم کنترل از بالا به پایین ، ما سعی می کنیم به صورت افقی کار کنیم ، بنابراین در واقع هیچ سلسله مراتبی در سازمان نداریم. ما سعی می کنیم فعالیت ها را پایه ریزی کنیم. من فکر می کنم این یک مدل جدید برای شیوه جدید تجارت است که این فناوری آن را امکان پذیر می کند.

آیا در آینده نزدیک کپی برداری را پیش بینی می کنید?

من در مورد نسخه برداری نمی دانم ، اما فکر می کنم مردم این مدل را مشاهده می کنند.

اگر اشتباه می کنم اصلاح کنید ، شما از بنیانگذاران ConsenSys Capital هستید. شما همچنین کارمند دوم هستید.

فکر نمی کنم شماره دو وجود داشته باشد. تعداد انگشت شماری از ما همزمان حضور داشتیم. داستان کوتاه ، من در اولین دیدار Ethereum در شهر نیویورک با جو لوبین آشنا شدم. اساساً ، من مفاهیم آن را درک کردم ، شاید نه به خوبی او ، اما فکر کردم که درک خوبی داشته ام. یک بار که از آن سوراخ خرگوش پایین رفتم ، دیگر هرگز برنگشتم. من در واقع به جو گفتم که من برای اندکی ارزش سهام کار خواهم کرد زیرا او در آن زمان آماده کار برای همه استوانه ها نبود. من در شش ماه اول داوطلب شدم و به توسعه تجارت کمک کردم. من بسیاری از فعالیت های توسعه تجارت جهانی را هدایت کردم و سپس حدود ژوئن سال گذشته ، ما می خواستیم در مورد برخی از معماری جدی بگیریم. اساساً ، ما می خواستیم این ستون جدید ConsenSys Capital را بسازیم و من گفتم که به رانندگی آن کمک می کنم. این همان بود و جالبترین قسمت زندگی من از نظر حرفه ای بوده است که تاکنون در آن عضو بوده ام.

من مطمئن هستم که این یک تغییر گسترده در جبران وقت شما در بازارهای سرمایه بود. این درک من است که شما یک شرکت مدیریت چرخه درآمد نیز ایجاد کرده اید?

اساساً این چه چیزی است که شما به مطب دکتر مراجعه کردید و یک جسمی دریافت می کنید ، مثلاً فیزیکی دارید و کارت بیمه خود را به دبیر تحویل می دهید و اساساً این اطلاعات از طریق یک سیستم رایانه ای ارسال می شود که ما در سرتاسر آمریكا به چنای ، هند راه اندازی و ساخته شد. اساساً ، پیشنهاد دهندگان در هند با Blue Cross Blue Shield که در هند بود می جنگند و در نهایت ، سه تا شش ماه بعد دکتر حقوق می گیرد. من واسطه بودم من آن واسطه ای بودم که کل مدیریت چرخه درآمد را تسهیل می کرد. من درصدی از آنچه جمع کردیم پرداخت شدم. با گذشت آن زمان ، همه مواردی را که در مورد پایگاه داده کار نمی کردند ، یاد گرفتم. و در همان زمان بیت کوین اتفاق افتاد ، که اساساً یک پایگاه داده و یک سیستم پرداخت است. فکر کردم بیت کوین این آزمایش جالب و جالب در سیاست های پولی است ، اما شما نمی توانید منطق تجاری را که می دانیم قراردادهای هوشمند است برنامه ریزی کنید. من آن را زیر نظر داشتم ، اما از نظر حرفه ای درگیر این کار نبودم زیرا فکر می کردم این فناوری خیلی نابالغ است تا زمانی که Ethereum را دیدم ، جایی که می توانستید این نوع منطق کسب و کار را برنامه ریزی کنید ، بنابراین اگر غیر از این باشید ، می توانید.

س nextال بعدی حول برخی از مشخصات اکوسیستم است. برخی از پروژه ها ، برنامه ها یا بخش ها در ConsenSys کدامند که بیشتر اوقات به آنها فکر می کنید?

من می گویم یکی از عوامل توانمندسازی در همه برنامه ها مفهوم هویت خود-حاکم است. در حال حاضر ، وقتی وارد اینترنت می شویم ، معمولاً وارد مواردی مانند Facebook یا Gmail می شویم. ما به حساب Bank of America خود وارد می شویم و از این طریق یا معاشرت می کنیم یا ارتباط برقرار می کنیم یا ارزش ارسال می کنیم. اما در آینده ، به جای ورود به آن واسطه ها ، ما مرورگر خود را خواهیم داشت. من قصد دارم مرورگر اندرو را داشته باشم. مرورگر اندرو قرار است خانه ای برای هویت من باشد. این خانه ای برای دارایی های من خواهد بود. این خانه برای شهرت من ، پنج ستاره Uber خواهد بود. از این رو ، من می خواهم در جستجوی گوگل تایپ کنم ، “من می خواهم یک ماشین برای من از X سوار شود و من را به Y برساند.” اگر من راننده هستم ، به جای پرداخت 35٪ از Uber ، اگر می خواهید Uber در وسط باشد ، به نظر می رسد طرف دیگر در مثال Uber ، راننده ، آنها می خواهند وارد مرورگر خود حاکم شوند. من فکر می کنم این سازه ، هر کاری که قرار است انجام دهید همتا با داشتن چنین ساختاری ، این مرورگر هویت دیجیتال خود حاکم احتمالاً اساسی ترین عامل ایجاد کننده هر نوع برنامه غیرمتمرکز است. من فکر می کنم این احتمالاً کلید اصلی است.

مجوز هویت خودمختار از ETHNews

هویت خود-حاکم ، با مجوز از ETHNews

شما از “مرورگر اندرو” نام بردید که رتبه پنج ستاره شما را میزبانی می کند. آیا این یک رتبه اجتماعی است که مردم براساس تعاملات با دنیای خارج ایجاد می کنند?

انواع مختلفی از رتبه بندی وجود خواهد داشت. نمره اعتباری خود را خواهید داشت. شما امتیاز زندگی Airbnb خود را خواهید داشت. شما امتیاز Uber خود را خواهید داشت. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که اگر من 10 هزار بار مسافر خوب Uber بوده ام ، احتمالاً می توانم یک مهمان مناسب Airbnb باشم. اما امروز ، آن دارایی معتبر که در 10 هزار Uber خودم رفتار خوبی دارم ، قابل انتقال نیست. شما می توانید درک جامع تری از شهرت خود در این سازه های جدید ایجاد کنید که می توانید آن اطلاعات را به دلخواه خود به صورت دقیق نشان دهید. من فکر می کنم که این یک ایده مهم برای درک آن است.

هویت حاکم بر خود قطعاً جذاب است ، اما فکر نمی کنید با مفهوم امتیازدهی اجتماعی مشکلی پیش بیاید؟ آیا آن قسمت آینه سیاه دیستوپی را دیده اید که وضعیت در جامعه بر اساس رتبه بندی اجتماعی است?

این بدیهی است که یک نمایش علمی تخیلی است ، اما من فکر می کنم این بحث در مورد چگونگی تغییر رفتار ما با استفاده از مواردی مانند اقتصاد رفتاری و انگیزه دادن افراد به آنها برای عملکرد مناسب وجود دارد. موارد کوچکی مانند حساب های بانکی که اکنون در اختیار ما قرار دارد ، هیچ نوع معیاری ندارند که اگر حساب چک شما کم است ، آنها می خواهند که 35 دلار جریمه دریافت کنید ، نه اینکه عملکردی داشته باشید که حساب چک شما را بداند کم و سپس انتقال پول از پس انداز به چک ، به عنوان مثال. من فکر می کنم اگر ما شروع به طراحی سیستم هایی کنیم که افراد را قادر می سازد سالم تر یا شادتر باشند ، این یک مثبت مثبت است. من معتقدم که جنبه هایی از موارد مانند شهرت باید در این ساختار اقتصادی رفتاری در نظر گرفته شود. من فکر می کنم باید فکر کرد که داشتن شهرت در همه چیز چه پیامدهایی دارد.

به نظر می رسد یک مورد استفاده باورنکردنی برای بلاکچین است که مفاهیم اقتصادی رفتاری را برای ایجاد انگیزه در افراد برای داشتن زندگی بهتر و با اخلاق تر به کار می برد..

اگر همه چیز درست پیش برود و ConsenSys به مأموریت خود برسد ، دنیا چگونه خواهد بود?

ما یک وب جهانی کاملاً غیرمتمرکز خواهیم داشت. این احتمالاً بر سیستم عاملهای حقوقی ، مالی و اجتماعی – سیاسی ما تأثیراتی خواهد داشت. می بینید که بوروکراسی دور است. شما شاهد افزایش نمایی نقدینگی خواهید بود. احتمالاً یک دوره طلایی شکوفایی را مشاهده خواهید کرد. توزیع یکنواخت تری از ثروت را مشاهده خواهید کرد. مشاهده خواهید کرد که کارگران با حداقل دستمزد کمتر برگر می زنند و افراد متعهدی که تصمیم می گیرند یک اقتصاد مشترک را انتخاب کنند ، به جای آنکه درصد زیادی از آن به واسطه بروند ، به عنوان یک طرف مقابل در معامله به جیب آنها می رود.

امیدواریم ConsenSys به هدف خود برسد. یکی از مواردی است که شما می خواهید مردم در مورد بلاکچین بدانند یا چیزی که مردم در انجمن بلاکچین بیان می کنند چیست که کاملاً نادرست است?

من فکر می کنم چیزی که دوست دارم مردم بدانند این است که در حال حاضر ، روایت غالب در واقع حدس و گمان درباره ارزش یک رمز دیجیتال است و آن بیت کوین است. من فکر می کنم آنچه که من می خواهم مردم درک کنند این است که بیت کوین اقدام آغازین ، داروی دروازه این فناوری بود. آنچه ما در مورد آن صحبت می کنیم نسل بعدی اینترنت است. نسل بعدی اینترنت دارای سه اصل اساسی است. اولین موردی که قبلاً بحث کردیم ، یعنی هویت خودمختار است. دوم دیجیتالی کردن دارایی ها ، توکن سازی دارایی ها است. نه فقط بیت کوین ، بلکه قصد دارید دام ، بشکه های نفت ، بلیط های کنسرت بیانسه ، الکترون های یک صفحه خورشیدی را به عنوان توزیع درآورید. شما می توانید به راحتی امروز ایمیل ارسال کنید. سومین اصل بنیادی مفهوم قراردادهای هوشمند است که اگر من و شما در یک گروه راک هستیم ، امروز اگر کسی آلبوم 10 دلاری ما را از iTunes بخرد ، ما 35 درصد به اپل پرداخت خواهیم کرد. ما 65٪ باقیمانده را بدست خواهیم آورد. متعاقباً من و شما باید طی برخی مراحل دستی ، آن پول را تقسیم کنیم. در آینده ، اگر دارایی مانند آهنگ یا آلبوم ایجاد کنیم ، می توانیم منطق کسب و کاری را که به موجب آن نیازی به iTunes نداریم تعبیه کنیم و 99.9٪ درصد درآمد به جای 65٪ داشته باشیم. از همه مهمتر ، ما می توانیم یک قرارداد هوشمند ایجاد کنیم که در آن شما خواننده ای با ظاهر بهتر باشید ، بنابراین شما 55٪ می گیرید ، و من بازیکن باس هستم ، بنابراین من 45٪ می گیرم. ما حتی می توانستیم موارد بیشتری را تعبیه کنیم که اگر طرفداری بخواهد در ما سرمایه گذاری کند و ما با آنها قرارداد هوشمند داشته باشیم ، آنها می توانند 10 درصد از هر آهنگی را که از طریق این قرارداد خریداری شده است ، دریافت کنند. شما شروع به اتوماسیون و بهینه سازی روشی می کنید که ما به عنوان انسان به یکدیگر اعتماد داریم و با آن توافق داریم. با این کار ، شما شروع به محو کردن اینکه طرفدار چیست یا گروه چیست ، می توانید این را خارج از موسیقی و در سیاست های عمومی یا امور مالی استخراج کنید. شما شروع به محو کردن خطوط آنچه که یک کارمند در مقابل کارفرما در مقابل فقط یک شرکت کننده در شبکه است ، می کنید. من فکر می کنم این هویت خود حاکم ، سکه دارایی و قراردادهای هوشمند است.

شما اشاره کرده اید که iTunes و Uber ممکن است در نهایت دیگر متوقف شوند زیرا همه معاملات از طریق همتا انجام می شوند.

من می خواهم هشدار بدهم من لزوماً نگفتم که آنها وجود نخواهند داشت زیرا یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهند. آنها در حال حاضر یک شبکه دارند. من فکر می کنم که احتمالاً حاشیه آنها بسیار زیاد خواهد شد ، اما روشهایی وجود دارد که به طور بالقوه می توانند از این فناوری نیز استفاده کنند. من فکر می کنم در کل این است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم کالایی شدن اعتماد و واسطه گری است. اگر شما یک محصول یا شرکتی هستید که تنها درآمد حاصل از تأمین اعتماد و واسطه گری است ، فکر می کنم شما باید به ارزش های پیشنهادی جدید کارمندان فکر کنید..

آنها تکامل می یابند ، یا می میرند. این نام بازی است.

در Draper University Blockchain Intensive و سپس در یکی از پست های وبلاگ خود در اوایل سال جاری ، شما عقیده خود را مبنی بر اینکه ما به نوعی در معادل سال 1994 بلاکچین هستیم ، جزئیات دادید. معادل های 94 بیت کوین و Ethereum چیست و پس از آن از بین می روند ، وقتی معادل سال 2000 به اکوسیستم وارد می شود ، بیت کوین و Ethereum چگونه خواهند بود؟?

برای روشن کردن ، من فکر می کنم اگر اینترنت تولید تجاری خود را در موارد استفاده بسیار خوبی در سال 1996 آغاز کرد ، من معتقدم که معادل سال 1994 هستیم. ما در سال 94 از 96 هستیم. 2018 در سال های زنجیره بلوک معادل سال 1994 است که اینترنت در سال 1996 آغاز به کار کرد. منظور من از این امر این است که باید نقاط عطفی مشخص برای دستیابی به دنیا در استفاده از این فناوری در یک محیط تولید عظیم ایجاد شود. چند چیز:

از نظر مورخان فناوری ، جاوا J2EE ، Java 2 Enterprise Edition شد و هنگامی که استانداردهایی در مورد نحو آن وجود داشت ، مشهورترین و پرکاربردترین زبان نرم افزاری شد. API های تمیز وب و API های پایگاه داده تمیز وجود داشت. حتی اگر جاوا ابتدا فقط برای تلویزیون ساخته شده بود ، توسعه دهندگان شروع به استفاده از آن کردند زیرا تمیز بود و استانداردهایی نیز داشت.

اول و مهمترین ، باید استانداردهایی ساخته شود. ما یک استاندارد را دیده ایم که بسیار موفق است: استاندارد رمز ERC20. ما در حال دیدن ERC721 برای علامت های غیر قابل استفاده برای مجموعه های قابل جمع آوری هستیم. ما در حال مشاهده استانداردهای هویت هستیم و همچنین به استانداردهای عمودی خاص نیاز داریم ، بنابراین مانند استاندارد FIX برای امور مالی. شما باید استانداردهای کد بیمه را داشته باشید. CPT و ICD ، کدهای روش و کدهای تشخیص برای مراقبت های بهداشتی. داشتن همه آن هستی شناسی ها برای تصویب قراردادهای هوشمند یکی از عوامل دور زدن است. این اولین مورد است.

دوم ، در طول تاریخ ، فناوری همیشه در برابر مقیاس پذیری برخورد کرده است. وقتی صحبت می کنید اولین اتومبیل ها سرعت خاصی را طی می کنند و سپس موتورها بهتر می شوند. با شماره گیری از مودم به فیبر نوری ، سرعت خالص افزایش می یابد. در حال حاضر ، توان عملیاتی این بلاکچین ها نسبتاً ضعیف است. توان عملیاتی نسبتاً کم در ثانیه. ما در حال شروع به دیدن ارتقا sc مقیاس پذیری هستیم.

یکی از اصلی ترین ارتقا up مقیاس پذیری ها برای Ethereum به ویژه انتقال از اثبات کار ، استخراج ، به اثبات سهام است. یکی دیگر از مواردی است که ما کانال های جانبی می نامیم. اگر شما را به نوار ببرم و کارت اعتباری خود را بگذارم ، اساساً من یک کانال باز می کنم ، و برای همه ما یک معبد شرلی می خریدم ، و سپس برای همه ما سالاد می خریدم ، و برای همه ما یک غذای داخلی می خورم و سپس می خریدم همه دسر هر یک از این دورها را می توان خارج از زنجیره انجام داد اما دسته ای انجام داد. سپس در پایان وقتی قبض را پرداخت کردیم ، کانال را می بندم. در واقع ، شما می توانید آن را به صورت زنجیره ای باز کنید ، هزاران معامله خرد با زنجیره داشته باشید و تعداد زیادی از آن را نگه دارید و سپس آن را به صورت زنجیره ای ببندید. این یک راه حل مقیاس پذیر دیگر است که اکنون ایجاد شده است.

بعدی را خرد کردن می نامند. خرده ریزهایی از بلاکچین وجود دارد که باید بیش از کل بلاکچین اجماع و توافق را ایجاد کنند. سپس سرانجام ، یک فناوری به نام پلاسما یا اساساً یک بلاکچین در بالای بلاکچین وجود دارد. شما می توانید با این چیزها دیوانه شوید و رک و پوست کنده بگویم ، حداقل یکی از نظر ذهنی بالاتر از درجه حقوق من است ، اما خوانندگان شما می توانند آن را جستجو کنند. شما استانداردهایی دریافت کرده اید که باید شکل بگیرد ، باید ارتقا مقیاس پذیری را داشته باشید. همچنین در حال مشاهده بسیاری از به روزرسانی های حریم خصوصی هستید.

Zooko Wilcox قهرمان ZCash و مفهوم اثبات دانش صفر است. ما در حال دیدن این مدارک اثبات دانش صفر هستیم که در Ethereum اجرا شده اند. همچنین می خواهید انواع دیگر فرآیندهای امنیتی و حریم خصوصی را مشاهده کنید. همچنین می خواهید بهبود در تأیید رسمی را ببینید. توانایی حسابرسی این کد ، زیرا برخلاف اینترنت امروز که ما از آن به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط استفاده می کنیم ، اینترنت فردا که این شبکه ارزش را داریم و دارایی ها را در حال جابجایی هستید ، حمله جدیدی ایجاد می کند عامل. من فکر می کنم موارد زیادی وجود دارد که باید در این زمینه تلاش کنند. سپس ، اگر استانداردهایی داشته باشید ، مقیاس پذیری داشته باشید ، این انگیزه اقتصادی رفتاری را برای مردم دارید تا از این شبکه ها استفاده کنند ، حد مجاز.

بسیاری از خوانندگان ما به ارزهای رمزپایه مربوط به سرمایه گذاری اهمیت می دهند. کدام یک از سکه های مربوطه در طول زمان آزمایش می شوند و طی پنج تا ده سال دیگر موجود نیستند?

86٪ از شرکتهای دارای دات کام در پایان نام خود ، از سال 1996 تا 2006 ، به صفر رسیدند. من فکر می کنم که حداقل آن مسیر مشابه را خواهیم داشت ، اگر نه بیشتر.

من معتقدم که باید توکن ها را به پروتکل ها ، خدمات مصرفی و اوراق بهادار تقسیم کنیم. من فکر می کنم که همه این جنبه ها متفاوت است. جنبه دیگر این است که برخی از اینها فقط یک روش کارآمدتر برای نمایش یک دارایی است. فقط داشتن یک قطعه زمین که اکنون توکن سازی شده است ، اصطکاک شما را از دست می دهید به طور معمول اگر مجبور شوید از طریق یک آژانس املاک و مستغلات و سپس یک متولی یا یک حساب سپرده بروید.

با تمام آنچه گفته شد ، فکر می کنم این برای اولین بار است که در صورت تمایل می توانیم از چیزی مانند HTTP یا TCP IP کسب درآمد کنیم. اگر نگاه کنید که احتمالاً آن پشته چگونه خواهد بود ، فکر می کنم ترکیبی از منطق بی نظیر همتا به همتا کسب و کار باشد. من فکر می کنم قوی ترین رقیب در آن فضا Ethereum است. من فکر می کنم شما ذخیره سازی پرونده غیرمتمرکز خواهید داشت. بنابراین ، استناد به قابلیت استفاده چیزی مانند Dropbox. من فکر می کنم قوی ترین بازیکن در این زمینه ، حتی اگر هنوز منتشر نشده است ، سیستم پرونده بین سیاره ای است و رمز آن FileCoin است.

فکر می کنم شما پیام غیرمتمرکز خواهید داشت. من لزوماً نمی دانم که نیاز به رمزگذاری داریم ، اما شما برای پیگیری پیام غیرمتمرکز و سپس گروه بالایی از منابع محاسباتی به آن شخص نیاز خواهید داشت. چیزی مثل گولم ، چیزی که آنها سعی می کنند به آن برسند. من فکر می کنم این معادل HTTP ، TCP IP است. خواه برنامه سگ گردانی داشته باشید یا برنامه پوکر یا برنامه حسابداری ، همه این برنامه ها نیاز به استفاده از نسخه آن پروتکل دارند.

من فکر می کنم که قبل از هر چیز درمورد رمزها ، من فکر می کنم که مردم باید تقسیم بندی پروتکل در مقابل آنچه یک برنامه کاربردی است را درک کنند. بازار آدرس پذیر در مورد کل پروتکل در مقابل یک برنامه خاص. در مورد لایه کاربرد ، من فکر می کنم که ما در روزهای بسیار اولیه هستیم و فکر می کنم احتمالاً یک دهه آزمایش و تکامل در مورد استفاده از این توکن ها وجود خواهد داشت ، خواه انگیزه های اقتصادی نظری بازی را برای شرکت ایجاد کنند در شبکه آنها یا اگر به عنوان نمایندگی سهام در یک شرکت استفاده می شود. فکر می کنم خیلی زود است که من امسال حتی یک رمز علامت لایه برای برنامه خریداری نکرده ام.

آنچه در نهایت پذیرش انبوه فناوری بلاکچین را کاتالیز می کند?

من فکر می کنم کاتالیزور در حال توسعه آن استانداردها ، مقیاس پذیری خواهد بود. من فکر می کنم اگر زیرساخت ها وجود داشته باشد ، مفاهیم تمرکز زدایی آنچنان بی فایده است که اگر مردم برنامه ماسهبازی داشته باشند ، آنها بازی می کنند و می خواهند بسازند. با ایجاد این عنصر زیربنایی ، فکر می کنم یک مسابقه برای روشن کردن آتش کافی باشد.

در مورد یک رویداد خارجی مانند نقض امنیت عظیم یا ناکارآمدی آشکار ، چه می شود?

از نظر شما ، من فکر می کنم ممکن است قبلاً هم اتفاق افتاده باشد. ما ممکن است قبلاً آن موارد خارجی را دیده باشیم که در آن انفجار بازارهای سرمایه را مشاهده کردیم. ما این پراکندگی ناکارآمد یا نابرابر ثروت را دیده ایم. ما هزاران هک را در عصر اسنودن و غیره دیده ایم. شاید این اتفاق قبلاً افتاده باشد و ما در حال درک این مسئله هستیم که سیستم عامل های سیاسی و اجتماعی اجتماعی ما نباید متعلق به یک نهاد خاص باشد که به عنوان یک قلدر فعالیت می کند. شما وارد پایگاه داده شرکت XYZ می شوید و همه این اطلاعات اکنون متعلق به آنها است. باید در یک زمین بازی برابر باشد. شاید به گفته شما ، آن عوامل خارجی قبلاً اتفاق افتاده باشد.

ممنون اندرو.