سیمونا پاپ نوع متوسط ​​دختر شما نیست. اما دوباره ، صحبت با کسی که در رشد اکوسیستم اتریوم نقش دارد به ندرت مکالمه را به آب و هوا معطوف می کند. به عنوان رئیس بازاریابی و جامعه برای پروژه ConsenSys شبکه Bounties Network ، او مجبور شد از طریق چند مانع راه خود را راه بیندازد.

نه تنها زنان پاسخگوی عدالت هستند 5 درصد از صنعت بلاکچین است ، اما Pop پس زمینه برنامه نویسی ندارد ، بلکه به جای فضای رسانه های اجتماعی است. به آن اضافه کنید ، مفاهیمی را که هنوز وجود ندارند ، ایجاد کنید ، و به نوعی مانند این است که راه خود را در تاریکی احساس کنید. بدون چراغ قوه.

بنابراین چه چیزی او را به سمت بلاکچین سوق داد و چرا او اینقدر به ایده آل ConsenSys علاقه مند است؟ و در حقیقت ، The Bounties Network چیست و در واقع “دنیای دارای پاداش” چگونه است?

او می گوید: “یکی از زمینه های اصلی بلاکچین که من واقعاً جذب آن شدم ، این واقعیت است که این پتانسیل برای تراز کردن زمین بازی وجود دارد.” “من متوجه می شوم که ماهیت غیرمتمرکز و این واقعیت که می تواند توسط هر کسی صرف نظر از جغرافیا و زیرساخت های یک جامعه خاص استفاده شود ، واقعاً جالب است.”

تلاش برای تغییر جهان

شبکه Bounties

شبکه Bounties

اغلب گفته می شود که مبتکران واقعی این قدرت را دارند که ببینند مردم هنوز نمی دانند که به چه چیزی احتیاج دارند. مانند تلفن هوشمند یا اینترنت. اما متقاعد کردن مردم برای جهش ایمان به ناشناخته ها کار ساده ای نیست – چه رسد به تزلزل وضع موجود یا تلاش برای تغییر جهان.

“برای مدت طولانی ، به خصوص در غرب ، ما به نوعی تصور می کنیم که این یک هنجار است. اما سپس با افراد مختلف از مناطق مختلف مانند آمریکای لاتین یا آفریقا یا خاورمیانه صحبت می کنید. شما می فهمید که موانع دسترسی به اقتصاد جهانی در حال حاضر کاملاً بالاست. ».

“هرچه بیشتر بخوانید ، بیشتر به احتمالات فکر می کنید و از اتفاقات واقعاً هیجان زده می شوید. این جایی است که بلاکچین واقعاً آن بستر را به شما می دهد زیرا قدرت را به فرد تحویل می دهد. اگر می خواهید کاری انجام دهید ، در واقع می توانید. “

[The Bounties Network] “درباره تغییر روش کار در جهان است. و من فکر می کنم به همین دلیل ما این هدف بسیار بلند پروازانه را تعیین کردیم ، اما من کاملاً فکر می کنم که این کار عملی است … شما در حال استفاده از این مجموعه جهانی خلاقیت و نوآوری و ابتکارات واقعاً نجیب هستید که مردم می خواهند در آن شرکت کنند و واقعاً درگیر آن شوند. بیایید ببینیم که چقدر می توانیم این موضوع را گسترش دهیم ، تا چه اندازه می توانیم آن را بسازیم. “

عبور از موانع

پاپ نصب آزمایشی شبکه Bounties را در رویداد ConsenSys ’Ethereal در نیویورک در ماه مه سال جاری ایجاد کرد. نامیده می شد کندوی ایده ها در Ethereal زیرا او می خواست مردم را در مورد امکانات بلاکچین فکر کند. اما همچنین برای انتقال این واقعیت که اگر بینش و ایده دارید مجبور نیستید برای کار در بلاکچین برنامه نویس باشید.

او می گوید: “هدف اصلی ما در این سال معرفی بلاکچین به افرادی است که فنی نیستند ، توسعه دهنده نیستند ، حتی در مورد آنها تحقیق نکرده اند یا درباره گره ها و هش ها و رمزنگاری اطلاعات زیادی ندارند. این به بیان خیلی ساده است. “

شبکه Bounties چیست?

شبکه Bounties Network به کاربران امکان می دهد تا وظایف خود را در همه موارد عمودی ایجاد و انجام دهند. پاپ توضیح می دهد ، در حالی که از مزایا به طور سنتی در زمینه ایجاد دانش یا اشکالات استفاده می شود ، “این یک قالب بسیار بسیار ساده است که به شما امکان می دهد یک کار ایجاد کنید و آن را برآورده کنید. و به هر نشانه ای در Ethereum پرداخت می شود. “

با داشتن یک جامعه در حال رشد و تعداد قابل توجهی از کاربران برای هزاران نفر ، این شبکه در حال شکل گیری است. با نصب پسوند MetaMask در مرورگر خود ، همه می توانند به نعمت های زنده دسترسی داشته و یا به راحتی امتیازات جدیدی را تنظیم کنند..

اما فضل چگونه به نظر می رسد?

فضل

نعمتهای زنده

او می گوید: “آنها می توانند به همان سادگی که شما نیاز دارید ساده یا پیچیده باشند. از ترجمه مطالب در مورد blockchain… گرفته تا طراحی ها. ما در واقع کارهای زیادی را برای پلتفرم واقعی ارائه می دهیم. رسیدن از A به B بسیار ساده است. “

اگر فکر می کنید گزینه های موجود مشابهی را قبلاً دیده اید ، به این دلیل است که The Bounties Network تازه شروع به کار کرده است. فراتر از وظایف ساده و سنتی ، Pop در حال جستجو برای به دست آوردن کل فرآیندها ، یا حتی بخش ها است.

او می گوید ، “بنابراین ، یکی از مواردی که من واقعاً مشتاق کاوش در ConsenSys هستم ، در واقع جمع کردن کل مراحل مصاحبه است. راهی که ما به طور معمول طی می کنیم این است که استخدام کنندگان یکسری CV دریافت می کنند که آنها باید الک کنند. سپس شما یک تماس مقدماتی خواهید داشت ، سپس یک تماس دیگر دارید ، سپس یک تماس دیگر دارید و غیره. اگر ما یک جایزه برای ایجاد لیست کوتاه نامزدها تعیین کنیم ، چه می شود؟ “

جهان با فضل

شبکه Bounties در Task Rabbit یا Fiverr بلاکچین توصیف شده است ، اما پاپ معتقد است که این خیلی بیشتر از این است. و همانطور که برای وب 3.0 (اساساً اینترنت همه چیز) آماده می شویم ، نعمت ها نحوه کار و تعامل افراد را برای همیشه تغییر می دهد.

کار آزاد از خانه ، کار با کامپیوتر می تواند یک سبک زندگی منزوی باشد. با شبکه همه چیز و همه جا ، مردم می توانند ارتباط انسانی از دست رفته را دوباره برقرار کنند. او می گوید: “به عنوان بخشی از طرح” مراقبت های ConsenSys “که ما در ConsenSys در حال اجرا هستیم ، در واقع کسی یک درخت را کاشته است..

“کسی یک جایزه تنظیم کرد و گفت:” برای جامعه خود کاری انجام دهید. “من فکر می کنم کسی در سانفرانسیسکو بود و سپس کسی در واشنگتن واقعاً رفت و درختی را خرید ، آن را کاشت و سپس اثبات قابل تأیید مبنی بر اینکه این امتیاز را تکمیل کرده اند ، ارائه داد. یک عکس از درختی که آنها خریداری کرده اند ، یک عکس از آنها است که درخت را با تاریخ روی آن می کارند. آنها اثبات قابل اثبات کامل آن عمل را دارند. “

بنابراین ، فراتر از اتمام مشاغل آنلاین مانند نوشتن و طراحی ، مزایا صفحه دسک تاپ شما را پشت سر می گذارند و وارد جامعه می شوند. “کاملاً ، شما می توانید چیزهایی را سازمان دهید که به طور بالقوه تأثیر اجتماعی و زیست محیطی دارند. این یک چیز بزرگ است که ما نیز روی آن تمرکز کرده ایم.

بنابراین از طریق نعمت ها ، کل جوامع می توانند با هم کار کنند برای رفع مشکل ، صرفه جویی در جنگل های بارانی ، یا بازیافت سطل زباله آنها به روش صحیح ، یا توقف استفاده از پلاستیک.

“ما جهانی را در Bounties می بینیم. جهانی که در آن ما کاملاً نحوه کار و همکاری در پروژه ها را تغییر می دهیم. بنابراین ، به عنوان مثال ، هنگامی که 10 روز در Ethereal در نیویورک بودم ، تمام این چارچوب را تصور می کردم و بر اساس مهارت ، زمان و موقعیت مکانی خود ، می توانم از نظر Bounties در سراسر نیویورک و در آن 10 روز مطلع شوید. ، من می توانم انتخاب کنم که در یک پروژه اجتماعی در بروکلین کار کنم ، ترجمه ، مشاوره ، شاید هم یک پروژه هنری! “

این بدان معنی است که مردم می توانند هر کجا که می خواهند ، از هر نقطه از جهان کار کنند و همچنین کارهایی را که دوست دارند انجام دهند نه همان کارهای تکراری هر روز. در عین حال ، به نفع جامعه و جهان است.

“مردم همیشه در چنین شرایطی قرار دارند که باید از یک مکان خاص در یک بازه زمانی خاص کار را انجام دهند زیرا این همان روشی است که ما سالهاست آن را انجام می دهیم. این فقط نحوه تنظیم است. بگذارید این کار را از بین ببریم. بگذارید وقت خود را به مردم بازگردانیم ، برای کارهایی که انجام می دهند به آنها ارزش مناسب پاداش دهیم و به مردم امکان همکاری از هر کجای دنیا را بدهیم ، نه فقط اروپای غربی و آمریکای شمالی. “

افکار نهایی

خلاصه کردن مکالمه با سیمونا پاپ آسان نیست. او جذابیتی دارد که باعث می شود شما بخواهید طولانی تر بمانید ، در مورد مسائل عمیق تر بحث کنید و واقعاً درگیر شوید. پاپ خودش آزادانه اعتراف می کند که نمی تواند به اندازه کافی درمورد امکان بلاکچین صحبت کند.

اما آیا افکار جداگانه یا مشاوره ای از طرف یک مبلغ Ethereum وجود دارد که برای ساختن آینده ای بهتر و روشن تلاش می کند?

“توصیه من همیشه این است: درگیر شوید! اگر به کد علاقه دارید ، در ساخت شرکت کنید. برای هر کس دیگری که مایل است امکانات بلاکچین را در زمینه خود کشف کند ، فقط بیا و آن را امتحان کند. ما در این با هم هستیم. “

خیلی ممنون از سیمونا پاپ!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me