منابع مالی Coveted NYC BitLicense ، هزینه های خودپرداز بیت کوین و مقررات رمزنگاری شده را تهیه کنید

در نوامبر سال 2017 ، توسط بخش خدمات مالی نیویورک ، بزرگترین شبکه خودپرداز Bitcoin در جهان ، مجوز ارز مجازی مورد نظر را دریافت کرد و نهمین شرکت انجام این کار شد..

Coinsource از تابستان 2015 به دنبال این مجوز است و در درجه اول تحت مجوز موقت کار می کرد. “BitLicense” تازه صادر شده به دارنده اجازه می دهد تا فعالیت های ارز مجازی را در داخل کشور صادر کند. Coinsource برای نگهداری این مجوز به لیستی از برخی از شرکت های نسبتاً تأثیرگذار مانند BitFlyer ، BitPay ، Coinbase ، Circle و Square می پیوندد..

خودپرداز Coinsource

Coinsource با داشتن بیش از 200 دستگاه در 19 ایالت ، نقش مهمی در دسترسی کاربران اصلی به ارز رمزنگاری شده در مکان های مناسب مانند پمپ بنزین ها داشته است. این ماشین ها به مشتریان این امکان را می دهد که فیات را وارد کنند و بیت کوین را برای ذخیره در کیف پول تلفن همراه خود خریداری کنند و همچنین با اسکن کیف پول تلفن همراه خود بیت کوین را برای فیات می فروشند.

از یک طرف ، Coinsource به محبوب سازی و ساده سازی ارز رمزنگاری شده برای هزاران نفر کمک کرده است. دیدن یک دستگاه خودپرداز بیت کوین (که گاهی اوقات BTM نامیده می شود) در کنار یک فریزر پر از Redbulls و قفسه با Slim Jims باعث ایجاد حس آرامش در آشنایی برای یک مفهوم نسبتاً بیش از حد پیشرفته برای افراد متوسط ​​می شود.

از طرف دیگر ، ارائه دهندگان خودپرداز بیت کوین نمایشگاه خود را دریافت کرده اند سهم انتقادات برای هزینه های فوق العاده بالاتر و حق بیمه خدمات آنها. دستگاه های خودپرداز حدود 6 تا 10 درصد حق بیمه قیمت بیت کوین را نشان می دهند ، در حالی که Coinbase ، صرافی دیجیتال نیز بابت هزینه های بسیار زیاد خود ، 3.99 درصد شارژ می کند.

با رشد سریع خودپردازهای بیت کوین در سراسر کشور ، Coinsource قرار است به یک نیروی مسلط در پردازش جمعیت رو به رشد با سرعت یکسان افزایش یابد ، افرادی که برای خرید اولین بیت کوین خود قدم برمی دارند. مطابق با CoinATMrader.com, تعداد خودپردازهای بیت کوین بوده است رشد حدود 4٪ هر دوره از 3931 دستگاه در اکتبر 2018 ، Coinsource سهم تقریباً 5.1٪ را در اختیار دارد که به نظر می رسد برای نگهداری از بازار “بزرگترین شبکه خودپرداز بیت کوین” کافی باشد.

CoinCentral با مدیر عامل شرکت Coinsource در ارتباط است شفیلد کلارک و مشاور عمومی آرنولد اسپنسر. لذت بردن!

Coinsource به تازگی از طرف وزارت امور خارجه خدمات مالی نیویورک (NYDFS) “Bitlicense” را دریافت کرده است. آیا می توانید کمی بیشتر در مورد Bitlicense بگویید و اینکه این دستاورد برای Coinsource به چه معناست?

شفیلد کلارک: “Bitlicense” ، که اخیراً “مجوز ارز مجازی” شناخته می شود ، مجوزی برای فعالیت های ارز مجازی است که توسط وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (NYSDFS) تحت مقررات خاص طراحی شده برای شرکت های فعال در ایالت صادر می شود. اعطای این مجوز یک پیروزی بزرگ برای Coinsource است ، همچنین یک مهر تأیید است که به شرکا و کاربران احتمالی اجازه می دهد با اطمینان با محصولات و خدمات ما درگیر شوند. طی 180 روز آینده ، ما قصد داریم حضور خود را در ایالت نیویورک سه برابر کنیم.

آرنولد اسپنسر: دریافت Bitlicense به این معنی است که Coinsource با خطر نظارتی بسیار کمتری روبرو است. اکنون ما ساختاری داریم که طبق آن می دانیم می توانیم در نیویورک فعالیت کنیم. در طی مراحل درخواست ، با این احتمال روبرو بودیم که نیویورک شرایط خاصی را تعیین کند که ما نتوانیم آنها را برآورده کنیم یا مجبور باشیم مدل تجاری خود را از راه هایی که می تواند شرکت ما را فلج کند محدود کنیم. اکنون ما استانداردهایی برای انطباق و گفتگوی سازنده و آشکار با نهادهای نظارتی خود داریم.

علاوه بر این ، تعاملات با سایر مشاغل – اعم از مشاغل رمزنگاری و مشاغل سنتی – با Bitlicense آسان تر است. بانک ها و از همه مهمتر ، نهادهای نظارتی بانک Bitlicense را به عنوان سطح راحتی بیشتری با ایمنی و سلامت تجارت ما می دانند. تولیدکنندگان سخت افزار و برنامه نویسان نرم افزار می دانند که ما توسط NYDFS تنظیم می شویم ، و آنها به آن احترام می گذارند.

Bitlicense همچنین در تعامل با دیگر تنظیم کننده ها اعتبار را برای ما فراهم می کند. همانطور که در حوزه های قضایی جدید گسترش می یابیم ، از مجوز نیویورک و همچنین کلیه سیاست ها و رویه هایی که در طی روند درخواست Bitlicense ایجاد کرده ایم ، برخوردار هستیم. ما انتظار داریم که به دلیل موفقیت در نیویورک مورد استقبال بیشتری در این بازارهای جدید قرار بگیریم.

به دست آوردن Bitlicense به Coinsource نیاز داشت تا تحت NYDFS بررسی های دقیق مبتنی بر انطباق انجام دهد. آیا می توانید توضیح دهید که چگونه دستگاه های خودپرداز Coinsource Bitcoin از عدم سوused استفاده ، هک یا استفاده از دستگاه ها برای هرگونه فعالیت غیرقانونی اطمینان حاصل می کنند؟ Coinsource برای اطمینان از انطباق ، چه نوع بررسی و کنترل را بر روی کاربران دستگاه های خودپرداز انجام می دهد?

شفیلد کلارک: از آنجا که Coinsource یک شرکت دارای مجوز ملی و تحت نظارت فدرال است و ما پیروی از KYC / AML را بسیار جدی می گیریم. همه خودپردازهای Coinsource به تأیید هویت مناسب ، شماره تلفن و موارد دیگر نیاز دارند. ما هیچ اطلاعاتی را به اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم یا نمی فروشیم.

با وجود بسیاری از مبادلات آنلاین که اکنون در دسترس است ، می توانید در مورد اهداف بلند مدت Coinsource به عنوان یک شرکت متمرکز بر خودپردازهای فیزیکی ، اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ مدل تجاری شما چگونه می خواهد با پایداری رقابت کند مثلاً Binance ، Coinbase یا Bittrex ، به ویژه با توجه به اینکه کاربران باید قبل از استفاده از دستگاه خودپرداز Coinsource به صورت آنلاین ثبت نام کنند?

شفیلد کلارک: خودپردازهای بیت کوین به همان دلیلی که خودپردازهای معمولی انجام می دهند جذابیت مشابهی دارند: مستقیم تر و در دسترس تر هستند. اکثر افرادی که به ارزهای رمزنگاری شده علاقه خاصی ندارند ، نمی خواهند اتصال حساب بانکی ، انتظار برای انتقال پول ، نظارت بر نمودارهای قیمت ، سفارشات خرید و فروش و غیره را بپردازند. ما ساده ترین دسترسی را ارائه می دهیم به نرخ بیت کوین با نرخ رقابتی.

آیا آماری برای استفاده با ما دارید که برای خوانندگان ما جالب باشد؟ به عنوان مثال ، چند کاربر از ATM Coinsource ، مقدار معامله متوسط ​​، محبوب ترین مکان?

شفیلد کلارک: می خواهم بگویم جالب ترین نقطه داده این است که ما بزرگترین اپراتور خودپرداز بیت کوین در جهان هستیم. برخلاف همه رقبای ما ، که مجبور به استفاده از یکپارچه سازی نرم افزار شخص ثالث در ماشین های موجود هستند ، ما یک سرویس پشته کامل با نرم افزار اختصاصی ، سخت افزار و پشتیبانی مشتری ارائه می دهیم.

یکی از پست های وبلاگ در وب سایت شما در مورد چگونگی راه حل ارزهای رمزپایه برای بانکی است. Coinsource چگونه در این راه حل بازی می کند؟ این شرکت چه خدماتی را می تواند به بانک های بدون بانک ایالات متحده ارائه دهد?

شفیلد کلارکبه زبان ساده ، برای کسانی که در ایالات متحده و در نهایت خارج از کشور بانکی ندارند ، یک دستگاه خودپرداز بیت کوین که پول نقد فیزیکی می گیرد مستقیم ترین راه برای دسترسی به سیستم مالی جدید جهانی است. شبکه های خودپرداز بیت کوین منبعی را برای فروشگاه های با ارزش فراهم می کنند که بر اساس تاریخ اقتصادی-اجتماعی تبعیض قائل نمی شوند.

آیا می توانید در مورد برنامه های آینده برای عرضه در کشورهای دیگر فراتر از ایالات متحده بگویید؟ کدام کشورها بعداً Coinsource را هدف قرار می دهند و چرا?

شفیلد کلارک: ما می فهمیم که جذابیت دستگاه های خودپرداز ارز رمزنگاری شده جهانی است و بنابراین مطمئناً پذیرای ایده گسترش دسترسی ما در آینده هستیم. با این حال ، در حال حاضر هدف اصلی ما اطمینان از دسترسی آسان آمریکایی ها در هر 50 ایالت به بیت کوین است.

بازار هدف شما کیست؟ آیا جمعیت زیادی بدون بانک در ایالات متحده وجود دارد؟?

شفیلد کلارک: در حالی که اقلیت قابل توجهی از آمریکایی ها بدون بانک یا زیر بانک باقی می مانند ، محصول ما برای مشتریانی است که در خرید اطلاعات بیت کوین یک گزینه ساده و قابل دسترسی می خواهند..

بزرگترین چالش هایی که پروژه های Coinsource باید در آینده نزدیک برطرف کنند چیست?

آرنولد اسپنسر: بازارهای نظارتی بین المللی یک چالش برای همه شرکت های رمزنگاری ایجاد می کنند. چالش ها پیچیده هستند زیرا این مقررات از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و هر کشور دارای یک منظر نظارتی در حال تغییر و تحول است. برخی از حوزه های قضایی سعی دارند شرکت های رمزنگاری را با حفظ موانع نظارتی پایین جذب کنند. اما ارز رمزپایه یک بازار جهانی است و محصولی بدون حاشیه است. از دیدگاه ما ، شرکت ها برای موفقیت در فعالیت در سراسر جهان باید محدودترین مقررات را رعایت کنند. صرف رعایت مقررات مربوط به مالت یا ایالت جورجیا ، شرکت ها را قادر به ورود به بازارهای بزرگی مانند نیویورک ، توکیو و لندن نمی کند..

هزینه معاملات Coinsource به طور قابل توجهی بیشتر از سایر سیستم عامل های مبادله است. خودپرداز بیت کوین چه ارزشی برای توجیه هزینه های کلان به همراه دارد?

شفیلد کلارک: دستگاه های خودپرداز بیت کوین از بسیاری از جهات با صرافی ها متفاوت هستند. با صرافی ها ، توانایی فروش فوری سکه وجود ندارد و در اکثر صرافی ها ، توانایی خرید فوری نیز وجود ندارد. صرافی ها و همچنین اکثر رقبای خودپرداز Bitcoin Coinsource ، “هزینه پردازش” اضافی را در بالای هزینه های مبادله دریافت می کنند. ما این کار را نمی کنیم.

مبادلات همچنین به اطلاعات گسترده بانکی و کارت اعتباری / کارت بدهی از مشتریان خود نیاز دارند ، در حالی که Coinsource فقط به دلیل اثبات هویت مطابق با مقررات بانکی ایالتی و فدرال نیاز دارد. سرانجام ، هزینه های ما از کمترین موارد در حوزه خودپرداز بیت کوین است ، که به افراد غیر بانکی ، زیر بانک و حتی برای اولین بار خریدار بیت کوین اجازه می دهد تا یکی از کیوسک های ما را بپیماید ، پول نقد وارد کند ، و بلافاصله بیت کوین خریداری و صاحب شود..

رابطه با مکان کسب و کار چگونه است؟ آیا آنها ماشین آلات را نگهداری می کنند؟ بخشی از درآمد را دریافت کنید?

شفیلد کلارک: Coinsource کلیه جنبه های محصولات و خدمات خودپرداز بیت کوین خود را مالک و اداره می کند. از پشتیبانی مستقیم و 7 روزه مشتری ، گرفته تا خدمات وانت / رهگیری پول نقد زرهی ، نصب و نگهداری ماشین آلات ، صاحبان فروشگاه ها و کارمندانی که از دستگاه های خودپرداز Coinsource Bitcoin استفاده می کنند ، نیازی به بالا بردن انگشت نیستند ، این یک مدل تجاری با کلید در دست است. جایی که آنها هر ماه یک چک برای میزبانی از فضای 2ft x 2ft و یک پریز برق دریافت می کنند. با افزایش قابل توجه ترافیک پا و فروش ، هر دو مشاغل سود می برند.

در حالی که به نظر می رسد هر پروژه ارائه خدمات / محصولات در جایی از زنجیره تامین مالی به یک پروژه نیاز دارد ، اما تعداد کمی از تیم ها یک مشاور عمومی رسمی دارند. آیا می توانید در مورد نقش مشاور عمومی در یک پروژه بلاکچین توضیح بیشتری دهید?

آرنولد اسپنسر: من تمام مسائل حقوقی و انطباق Coinsource را مدیریت می کنم ، از نزدیک با مدیر عامل و CCO همکاری می کنم. این مسئولیت ها شامل موضوعات گسترده برنامه ریزی استراتژیک ، مانند توسعه و اجرای برنامه انطباق اختصاصی ما یا در نظر گرفتن استراتژی های رشد استراتژیک براساس مسائل حقوقی در حوزه های قضایی مختلف است. و این مسئولیت ها شامل موارد حقوقی سنتی تری مانند قرارداد کار و مسائل مربوط به منابع انسانی نیز می شود.

Coinsource در تأسیس خود تصمیم گرفت که ما یک فرهنگ انطباق را ایجاد کنیم ، این شرکت فعالیت در چارچوب های قانونی و نظارتی را به عنوان اصل مأموریت خود لحاظ کند. این امر در صنعت ارزهای رمزپایه و بلاکچین نسبتاً منحصر به فرد بوده است. بسیاری از کارآفرینان در این فضا اساساً بر نوآوری و ایجاد اختلال متمرکز شده اند که می تواند ارزشمند باشد. اما غالباً بین این مدلهای جدید تجاری و طرحهای انطباق نظارتی شکافهایی وجود دارد. به عنوان مشاور عمومی ، اطمینان حاصل می کنم که خلاقیت ما با قانون مطابقت دارد.

چگونه می توانید با این استدلال که بیت کوین یا بهتر از آن سکه های حریم خصوصی مانند Monero / Zcash ، فعالیت غیرقانونی را در مقیاس گسترده تسهیل می کند ، مقابله کنید.?

آرنولد اسپنسر: مجرمان مدتها قبل از ظهور ارزهای فیات ، که کمتر از ارزهای رمزپایه نیستند ، دست به رفتارهای غیرقانونی زده اند. طرفداران Cryptocurrency هرگز ادعا نکردند که این یک راه حل برای فعالیت مجرمانه است ، بلکه بیشتر ارزهای رمزنگاری شده نسبت به ارزهای فیزیکی و فیات دارای مزایای فوق العاده ای هستند. یکی از این مزایا این است که معاملات ارزهای رمزپایه را می توان از طریق بلاکچین آنها ردیابی کرد.

ما در حال حاضر شاهد هستیم که اجرای قانون استراتژی های پیچیده بلاکچین را برای تحقیق و پیگرد قانونی درباره فعالیت مجرمانه ای که از ارزهای رمزپایه استفاده می کند ، اتخاذ می کند. بنابراین ما گرایش به سمت پذیرش گسترده بیت کوین در میان شرکت ها و افراد قانون مدار را مشاهده می کنیم. بدون شک مجرمان سعی خواهند کرد از سکه های حریم خصوصی برای فعالیت های غیرقانونی استفاده کنند ، اما این به سادگی این سکه ها را در همان سطح پول نقد قرار می دهد.

متشکرم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map