سوئیس به خاطر پنیر ، شکلات ، چاقوهای جیب تاشو چند منظوره بسیار جذاب و برخی از برجسته ترین زیبایی های طبیعی سیارات مشهور است. این شهر هم اکنون پایتخت رمزنگاری کل جهان است. شاید تعجب کنید که دقیقاً چگونه این کشور با هشت میلیون نفر جمعیت (و برخی پنیرهای بسیار خارق العاده) جایگاه برتر و موردعلاقه یک انقلاب جهانی فین تک را به خود اختصاص داده است. خوب ، دموکراسی مستقیم ، انجمن Crypto Valley و تبادل دارایی دیجیتال ملی برنامه ریزی شده تنها چند دلیل است.

Blockchain در میان منظره های خیره کننده کوهستان نقطه فرود کامل خود را پیدا کرده است. در اینجا ، ما همه را توضیح می دهیم ، و موارد دیگر.

لوازم پرچم سوئیس

چیزهای بسیار خوبی در مورد سوئیس وجود دارد. پرچم نیز یک امتیاز بزرگ است.

دموکراسی مستقیم – تمرکز زدایی سیاسی

دموکراسی مستقیم سیستمی را توصیف می کند که در آن هر شهروند حق رأی دادن در مورد ابتکارات سیاسی را در سطح محلی یا ملی دارد. اگرچه ، سوئیس از نظر فنی یک دموکراسی نیمه مستقیم است ، اما سیستم سیاسی سوئیس تقریباً نزدیکترین سیستم در جهان به یک سیستم مستقیم و دموکراتیک خالص است..

شهروندان در سوئیس هر سال چندین بار در مورد موضوعات با اهمیت ملی رأی می دهند. در اصل ، هر شهروند می تواند برای تغییر سیاست یا قانون ملی طرح پیشنهاد کند ، و با تعداد مشخصی از امضاها در یک دوره مشخص ، ممکن است پیشنهاد برای رای گیری به مردم ارائه شود.

رئیس جمهور که?

اگرچه نمایندگان منتخب در سطح محلی و ملی وجود دارند ، اما آنها مناصب قدرت نیستند ، همانطور که می دانیم در یک دموکراسی نماینده وجود دارد. رئیس کنفدراسیون سوئیس هر ساله تغییر می کند. بسیاری از مردم سوئیس هر لحظه نمی توانند به شما بگویند که چه کسی سمت رئیس جمهور را دارد. دلیل این امر این است که سمت رئیس جمهور سوئیس فقط یک سر و شکل برای نمایندگی کشور همانند سایر کشورهای نماینده منفرد است. این نقش هیچگونه تأثیر سیاسی بر امور ملی ندارد.

اساساً ، دموکراسی مستقیم تمرکز زدایی سیاسی است. این باعث می شود سوئیس نزدیکترین چیزی باشد که جهان به یک کشور غیرمتمرکز دارد. به علاوه ، سوئیسی ها دهه ها همه این کارها را می کردند قبل از اینکه بیت کوین تمرکززدایی را سرد کند.

کارآفرینی مالی

سوئیس در طول تاریخ بیشتر از بسیاری از کشورها از کارآفرینی مالی حمایت می کند. نگرش آن به بلاکچین و رمزنگاری تفاوتی ندارد.

در ماه ژوئن, گزارشات ظهور کرد که بانک سوئیس Hypothekarbank Lenzburg اولین کسی است که حساب های بانکی را به مشتریان رمزنگاری ارائه می دهد.

بسیاری از مقامات نظارتی در حال تلاش برای چگونگی اعمال قوانین موجود در مقررات ICO هستند. در همین حال ، سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) قبلاً یک سند راهنما منتشر کرده است برگشت در ماه فوریه.

این سند تصدیق می کند که قوانین موجود ممکن است در همه موارد مناسب نباشد. همچنین این طبقه بندی توکن های مختلف و رفتار کلی آنها بر اساس قوانین سوئیس را توصیف می کند. علی رغم اذعان به اینکه مقررات در بسیاری از موارد لازم است ، بیانیه مطبوعاتی همراه این باور تنظیم کننده که “فناوری بلاکچین دارای پتانسیل ابتکاری است.

تبادل دارایی دیجیتال

مهمترین پیشرفت تاکنون در بلاکچین و امور مالی سوئیس بسیار داغ شده است. صرافی SIX سوئیس در تاریخ 6 ژوئیه اعلام شد که در حال برنامه ریزی برای ایجاد زیرساخت کاملاً یکپارچه تجارت ، تسویه حساب و نگهداری دارایی های دیجیتال است. SIX مستقر در زوریخ یک مبادله کاملاً تنظیم شده است. تبادل دیجیتال جدید با moniker SDX تحت همان بررسی قرار خواهد گرفت.

لوگوی Swiss SIX Exchange

آرم صرافی SIX سوئیس

این یک قدم بزرگ به جلو است. طبق وب سایت SIX, تبادل دیجیتال “یک محیط امن برای صدور و معامله دارایی های دیجیتال فراهم می کند ، و امکان علامت گذاری کردن اوراق بهادار موجود و دارایی های غیر بانکی را فراهم می کند تا دارایی های غیرقابل بازرگانی قابل تجارت باشد.” این سرویس قرار است در اوایل سال 2019 ارائه شود.

دره رمزنگاری

حتی اگر ریشه های Vitalik Buterin در کانادا و روسیه است ، بنیاد Ethereum تصمیم به کاشت خود در Zug ، سوئیس گرفت. اکنون ، زوگ خانه اوور است 200 شرکت بلاکچین و انجمن Crypto Valley. این انجمن طیف گسترده ای از شرکت ها ، سازمان های غیردولتی و افراد مختلف را در بخشهای مختلف و از بیش از 20 کشور جهان تشکیل می دهد.

آرم دره رمزنگاری

آرم انجمن Crypto Valley

Crypto Valley اهداف 2018 خود را تحت تأثیر قرار دادن تأثیر پایدار ، رهبری فکری و فشار دادن دستور کار سوئیس برای تبدیل شدن به یک Crypto Nation با پشتیبانی انجمن Crypto Valley توصیف می کند. همچنین کنفرانس Crypto Valley را اجرا می کند, که در سال 2018 میزبان 650 شرکت کننده و 70 سخنران بود ، با ارائه و بحث در مورد آخرین پیشرفت ها و آینده فناوری بلاکچین.

شاید از همه مهمتر ، دره رمزنگاری برای اعضای خود کد رفتاری تنظیم کرده باشد. این همچنین شامل یک آیین نامه رفتار ICO است که مسئولیت هایی را بر عهده شرکت های تازه تاسیس شرکت کننده تحت ICO قرار می دهد. آنها باید از قوانین خاصی مانند مطلع ساختن جوامع از پیشرفت پروژه و هرگونه خطرات مرتبط پیروی کنند. با افزایش جرایم رمزنگاری ، دیدن اینکه CVA این مسئله را جدی می گیرد ، اطمینان بخش است.

ملت رمزنگاری

رأی بلاکچین

ابتکارات گسترده تری وجود دارد که توانایی ادغام بلاکچین را در جامعه سوئیس دارند. Zug علاوه بر اینکه محل زندگی دره Crypto است ، محاکمه رای گیری مبتنی بر بلاکچین را برای شهروندان خود اجرا کرده است. اوایل ماه جولای ، آژانس خبری سوئیس گزارش داد که خلبان موفق بوده است.

شهر زوگ قبلاً در سال 2017 یک سیستم eID راه اندازی کرده بود. این همان چیزی است که شهروندان شرکت کننده را قادر می سازد با استفاده از تلفن های هوشمند خود که به شناسه دیجیتال متصل هستند ، رأی دهند. مسلماً ، دادگاه کم بود و با توجه به ماهیت آن به عنوان پایلوت ، رأی غیرقابل اجباری بود. با این وجود ، این گواهی اثبات قابل توجهی از مفهوم برای شهر به عنوان مورد استفاده برای بلاکچین و هویت دیجیتالی بود.

سوئیس - Crypto Nation

رای گیری در بلاکچین تنها یکی از دلایل تبدیل شدن سوئیس به یک کشور رمزنگاری واقعی است.

ارز رمزنگاری شده ملی?

دولت سوئیس قبلاً نیز درخواست شده است بررسی امکان ارز رمزنگاری شده ملی. به نظر می رسد توماس موزر ، رئیس بانک ملی سوئیس ، این کار را حداقل به طور موقت لغو کرده است. او بود در اظهارات خود صریح است به کنفرانس Crypto Valley در ماه ژوئن که این فناوری در حال حاضر برای تصویب ملی “بسیار نوپا” است.

با این حال ، این کنفرانس همچنین از وزیر اقتصاد سوئیس ، یوهان اشنایدر-امان استقبال کرد. وی نسبت به کندی و همچنین سرعت زیاد در پذیرش فناوری هایی مانند بلاکچین هشدار داد. او همچنین قبلاً از دید خود صحبت کرده بود سوئیس در حال تبدیل شدن به اولین “ملت رمزنگاری” جهان است. بیانیه ای از این دست از سوی یکی از شخصیت های مهم دولت سیگنال امیدوار کننده ای است.

دیدن کشوری پایدار مانند سوئیس که دستور کار زنجیره بلوک و رمزنگاری را تحت فشار قرار می دهد دلگرم کننده است. این درست است که کشورهای دیگر برای جایگاه سرمایه رمزنگاری جهان در حال رقابت هستند. با این وجود ، سیاست و فرهنگ کلی سوئیس همراه با تعهد به پذیرش بلاکچین ، آن را به عنوان پیشرو در بازی در حال حاضر معرفی می کند.

به علاوه ، آنها واقعاً پنیر عالی دارند.

فوندوی پنیر سوئیسی

تصاویر به تصویر کشیده شده از آن پنیر عالی

سلب مسئولیت: نظرات مبتنی بر پنیر که در اینجا آورده شده اند ، صاحب نظران هستند و احتمالاً کاملاً مغرضانه هستند.