این کشورها اثبات می کنند که اندازه ارز در رمز ارز مهم نیست

در سال های اخیر ارز رمزنگاری شده به چیزی بیش از یک سرگرمی یا سرمایه گذاری سوداگرانه تبدیل شده است. این یک صنعت رسیده است که با فرصت رسیده است. در حالی که چین هنوز هم است رهبر جهانی در استخراج ارزهای رمزنگاری شده, محدودیت های آنها در رمزنگاری مجبور است مشاغل رمزنگاری را به جای دیگری برای محل استقرار جستجو کنند. هر کشوری دارد درجه قانونی بودن آن برای استخراج و تجارت ارز رمزنگاری شده ، حتی برخی یکی یا هر دو را کاملاً ممنوع می کنند.

با این حال ، بسیاری از کشورهای کوچک افزایش صنعت بلاکچین را به عنوان فرصتی برای جذب مشاغل رمزنگاری شده در مرزهای خود آغاز کرده اند. کشورهایی مانند جورجیا و مالت تبلیغات خود را به عنوان رمزنگاری دوستانه انجام می دهند و این کار را برای مشاغل داخلی در مقایسه با سایر کشورها با محدودیت های بیشتر آسان تر می کند. در زیر ذکر شده است تنها چند کشور کوچکتر هستند که در فضای رمزنگاری امواج بزرگی ایجاد می کنند.

جورجیا ، دومین کشور فعال معدن رمزنگاری در جهان است

جورجیا در چهارراه آسیا و اروپا واقع شده است و کمتر از 4 میلیون نفر تشکیل شده اند. برای مقایسه ، ایالت جورجیا ایالات متحده بیش از 10 میلیون نفر جمعیت دارد و دو برابر کشوری است که نام خود را دارد. با توجه به اندازه نسبی آن ، موقعیت جورجیا در مقام دوم در جهان برای استخراج ارزهای رمزپایه هیچ چیز جالب نیست.

مقررات برق آبی ارزان و مقررات سازگار با رمزنگاری در این رونق استخراج نقش داشته اند. نخست وزیر و میلیاردر گرجستان بیدزینا ایوانشویلی نیز بودجه کشور را تأمین کرد صندوق سرمایه گذاری مشترک, یک شرکت سهامی خاص که حمایت مالی از شرکتهای آینده ساز فراهم می کند.

عمده فعالیت های استخراج ارز رمزنگاری شده در جورجیا از شرکت فناوری Bitfury مستقر در ایالات متحده است. تعداد بیشماری از شرکتهای کوچک استخراج معادن و افراد منتخب نیز فعالیتهای خود را برای استخراج معدن آغاز کرده اند. حتی یک حزب سیاسی در جورجیا با استخراج ارز رمزنگاری شده از طریق رایانه های طرفداران خود اقدام به جمع آوری کمک مالی کرده است.

به گزارش NPR, شرکت های ارز رمزپایه روند استخراج را محبوب کرده اند و مردم محلی را وادار به بیرون رفتن و خرید تجهیزات استخراج خود کرده اند. با درآمد ماهانه به طور متوسط ​​400 دلار ناچیز در ماه ، مردم محلی گرجستان استخراج را راهی جدید و جذاب برای تأمین درآمد خود می دانند. اقتصاد کشور تاکنون رشد چشمگیری نداشته است ، اما استخراج ارزهای رمزنگاری شده هنوز راهی تازه برای درآمدزایی به ساکنان داده است.

مالت ، کشور پیشرو در معاملات ارزهای حقوقی (حقوقی)

دولت جزیره مالت بسیار کوچک است (به طور دقیق یک دهم اندازه رود آیلند). با وجود قد و قامتش ، به مکانی برای بسیاری از بازارهای ارزهای رمزپایه تبدیل شده است و در آنجا بیشتر معاملات قانونی رمزنگاری جهان انجام می شود. در یک مقاله فناوری بلومبرگ, استراتژیست مورگان استنلی ، شینا شاه ، جزئیات بیشتری را در مورد تجارت قانونی توضیح می دهد.

شاه در یک گزارش گفت: “ممکن است بسیاری از صرافی ها در یک کشور خاص کاربر داشته باشند ، اما این اغلب در جایی نیست که شرکت تصمیم به ثبت قانونی گرفته است.” “اکثر حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده از شرکت هایی است که به طور قانونی در مالت مستقر هستند.”

برجستگی مالت در فضای معاملات ارزهای رمزپایه پس از آنکه Binance ، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری جهان ، دفتر مرکزی خود را به کشور جزیره منتقل کرد ، مشهور شد. Binance که در هنگ کنگ تاسیس شد ، در مارس و در واکنش به محیط نظارتی خصمانه مرزی چین ، این اقدام را در ماه مارس اعلام کرد. نخست وزیر مالت با توئیتی از Binance استقبال کرد ، از جمله دعوت دیگر مشاغل مستقر در رمزنگاری برای پیوستن به صرافی در حرکت خود.

خوش آمدید به # مالت &# 127474؛&# 127481؛ binance. هدف ما این است که در تنظیم مشاغل مبتنی بر بلاکچین و حوزه قضایی کیفیت و انتخاب برای شرکتهای Fintech کلاس جهانی – دنباله داران جهانی باشیم – JM SilvioSchembri https://t.co/3qtAQjOpuQ

– جوزف مسقط (JosephMuscat_JM) 23 مارس 2018

دولت مالت بدیهی است که این فناوری را در دفتر کل توزیع شده می داند و اطمینان حاصل می کند که صاحبان صرافی در فضایی که تا حد زیادی از وضوح نظارتی برخوردار نیستند از اطمینان قانونی برخوردار خواهند بود.

لیختن اشتاین ، ساخت ارزهای رمزنگاری شده برای یک نسیم

لیختن اشتاین ششمین کشور کوچک در جهان است ، فقط شامل یک بیمارستان است و بیش از شهروندان مشاغل محل زندگی خود را دارند. با این حال ، کشور ابتکاری در حال تبدیل شدن به یکی دیگر از بازیگران اصلی رمزنگاری است.

ولیعهد لیختن اشتاین Alois اطمینان حاصل کرده است که کارآفرینان ارزهای رمزپایه می توانند با خیالی آسوده در آن جا مستقر شوند و شرکت هایی را تاسیس کنند. ایجاد یک شرکت ارز رمزنگاری شده نیازی به افتتاح حساب بانکی ندارد و حتی می توان کل مراحل را با Ethereum یا Bitcoin از طریق موسسه برتر مالی کشور انجام داد., بانک فریک.

در حالی که لیختن اشتاین یکی از اعضای منطقه اقتصادی اروپا است ، این کشور عضوی از اتحادیه اروپا نیست. این به خدمات مالی آن این مزیت را می دهد که می تواند از اکثر مقررات اتحادیه اروپا مرتبط با بلاکچین طفره رود در حالی که هنوز قادر به تجارت در سراسر قاره است.

تلاش های ولیعهد آلویز برای آوردن جامعه ارزهای رمزنگاری شده به لیختن اشتاین مثمر ثمر بوده است. پایتخت این کشور ، والدز ، یک جلسه بلاکچین ماهانه برگزار می کند که صدها نفر از شرکت کنندگان را از جمله استارت آپ های رمزنگاری محلی و مجموعه ای از شخصیت های با استعداد دیگر از سراسر فضا جذب می کند..

نتیجه

هر گوشه دنیا نظرات خود را در مورد فناوری بلاکچین دارد و ارز رمزنگاری شده برای مصرف کننده متوسط ​​شما هنوز کاملاً جدید است. بسیاری از کشورها مشابه کشورهای ذکر شده در بالا ارز دیجیتال را فرصتی برای شکوفایی می دانند. برای مثال ، برای مناطق کم درآمد مانند گرجستان ، ارز رمزپایه این شانس را به کشورها داده است که بتوانند تغییر مثبتی در اقتصاد خود ایجاد کنند. با ادامه رشد جامعه رمزنگاری ، کشورهای بیشتری برای طرح ادعای خود می جنگند و تاکنون ، ما پول خود را برای بچه های کوچک دریافت کرده ایم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me