چه امروز استخر استخراج نیروگاه باشد و چه دیروز Bitconnect ، فضای رمزنگاری با کلاهبرداری انگلی و کلاهبرداران فرصت طلب در حال هجوم است. شرایط برای آنها مهیا است و می توان پول کسب کرد.

در میان خطرات ، کلاهبرداری استخراج بیت کوین یک اقدام سخت برای شناسایی است و جدا کردن چیزهای خوب از چیزهای ناپسند می تواند مشکل باشد. کلاهبرداری استخراج در یک وظیفه از قبل تکنیکی استخراج Bitcoin پیچیده شده است. آنها به عنوان یک روش مصرف کننده پسند برای قرار گرفتن در معرض استخراج بیت کوین معرفی می شوند ، و اگر اینگونه اجرا شوند ، واقعاً ارزشی را برای سرمایه گذاران فراهم می کنند که به دنبال متنوع سازی هستند.

استخرهای استخراج ابری Legit Bitcoin اغلب در نتایج جستجو دفن می شوند و بیش از تعداد زیادی از عملیات شبانه روزی دارند. یافتن استخرهای قانونی می تواند یک سفارش بلند باشد و نیاز به الک کردن پست های Reddit و مطالب انجمن Bitcointalk.

با این اوصاف ، عملیات استخراج قانونی وجود دارد. مثل همیشه ، با حل و فصل و توسعه این مرز وحشی ، خودتان تحقیق کنید و شکاک باشید. در حال حاضر ، بیایید نگاهی به کلاهبرداری استخراج رمزنگاری بیندازیم تا امیدواریم ما را بهتر برای شناسایی پرچم های قرمز اصلی آماده کنیم.

استخرهای استخراج ابر و طرح های Ponzi: یک مسابقه ساخته شده در او….

بیایید لحظه ای وقت بگذاریم تا بفهمیم استخر استخراج ابر چیست و چرا آنها سریعتر از مورچه ها در یک پیک نیک ، طرح های شبیه Madoff مانند Ponzi را جذب می کنند.

استخر استخراج ابر چیست?

استخر استخراج ابری ساده ترین نسخه استخراج رمزنگاری است که می توانید دریافت کنید. آنها به یک شرکت کننده اجازه می دهند قدرت هشدار را که مستقیماً متعلق به خودشان نیست اجاره یا اجاره کند. پس از آن هزینه هاشور اجاره ای ادغام شده و متناسب با اعضای آن پرداخت می شود (پس از هزینه ها و هزینه های عملیاتی).

در عوض یک استخر استخراج سنتی به شرکت کنندگان نیاز دارد تا قدرت هش خود را تأمین کرده و آن را با سایر کارگران استخراج کنند. شرکت کننده سخت افزار خود را دارد و از آن استفاده می کند و به قدرت هشدار کلی استخر کمک می کند.

تفاوت اساسی بین استخر استخراج ابر و استخر استخراج سنتی در مالکیت سخت افزار است.

استخراج ابری: شما سخت افزار (قدرت هش) ندارید.

استخراج سنتی: شما سخت افزار (قدرت هش) دارید.

اصلاً چرا استخر? به طور خلاصه ، به دلیل افزایش قدرت هشدار کلی بلاکچین خاص ، به دست آوردن پاداش های بلوکی دشوارتر می شود.

بیت کوین را به عنوان مثال در نظر بگیرید. زمانی در استخراج بیت کوین وجود داشت که یک پردازنده مرکزی می توانست کل بلوک های خود را استخراج کند. آن روزها گذشته است. استخراج بیت کوین اکنون تجارت بزرگی است که بسیاری از سهامداران از منابع خود برای امنیت بلاکچین استفاده می کنند.

استخراج کنندگان با قدرت هش جدی ، انتظار معقول از پاداش بلوک را برای معدنچیان کوچک غیرممکن می سازند. قدرت هش کردن آنها فقط برای رقابت کافی نیست.

راه حل: جمع کردن همه این بازیکنان کوچکتر و جمع کردن قدرت هش کردن آنها. معدنچیان در یک استخر دیگر برای بلوک های خودشان رقابت نمی کنند ، در عوض ، آنها با هم کار می کنند و به طور متناسب غنیمت را تقسیم می کنند.

What’s a Ponzi Scheme?

این سرقت است ، بگذارید این موضوع را کاملاً روشن کنیم. اگر در یک طرح Ponzi هستید یا خودتان را مورد سرقت قرار می دهید یا این اقدام را انجام می دهید.

یک طرح معمولی Ponzi شامل فریب شرکت کنندگان برای سرمایه گذاری پول خود در صندوق یا استراتژی سرمایه گذاری است که ظاهراً بازدهی تضمین شده دارد. در واقع ، و با تغییر ، بازدهی با تجارت در دنیای واقعی یا کسب و کار برتر کسب نمی شود. برعکس ، سرمایه گذاری های جدید به صندوق ها در اطراف سرمایه گذاران موجود توزیع می شود و به عنوان بازده بازار نشان داده می شود.

استخر استخراج نیروگاه - چارلز پونزی

چارلز پونزی – مشهور به ایجاد طرح سرمایه گذاری.

طرح های Ponzi برای حرکت دادن ماشین نیاز به جریان مداوم سرمایه گذاری جدید دارند. هنگامی که اوضاع از هم پاشید یا سرمایه گذاری جدید کند شد ، این طرح اغلب برای آنچه که هست آشکار می شود. در دنیای طرح های رمزنگاری Ponzi ، یک طرح در حال فروپاشی Ponzi با یک کلاهبرداری خروجی عجولانه دنبال می شود.

بخاطر داشته باشید که طرح های پونزی در زمان توسعه اقتصادی و حباب های سوداگرانه رشد می کنند. گرفتن خوش بینی جمعی در موفقیت آن نقش اساسی دارد. Bitconnect یک نمونه انتخابی از شور و اشتیاق بازار برای جذب بهترین سرمایه گذاران است.

شناسایی پرچم های قرمز طرح Ponzi استخراج ابر

اولاً, تست اردک. اگر شبیه اردک باشد ، مانند اردک شنا کند و مانند اردک کروک کند ، پس احتمالاً اردک است.

آزمایش اردک با هیچ استانداردی علمی نیست اما می تواند برای استفاده از احساس روده شما برای شناسایی علائم هشدار دهنده اولیه استفاده شود. طرح های پونزی ، چه در استخرهای استخراج معادن وال استریت ، ماین استریت یا بیت کوین ، همه دارای ویژگی های بسیار مشترکی هستند. اگر فرصتی که مشاهده می کنید بررسی همان جعبه هایی است که طرح های قبلی Ponzi داشته اند ، احتمالاً یک اردک است.

بیایید نگاهی به برخی از معیارها یا ویژگی های مشترک طرح های استخراج ابر Bitcoin Bitcoin Ponzi بیندازیم.

** بسیار قدردانی از Puppet در انجمن BitcoinTalk برای کار آنها در این الگو برای بررسی عملیات استخراج ابر بیت کوین. تا زمانی که این نوع بررسی بخشی از فرآیند سرمایه گذاران نباشد ، تحقیقات مهم توسط جامعه از طریق جمعیت انجام می شود. **

پرچم های قرمز طرح ابر استخراج Ponzi (اقتباس از معیارهای Puppet)

 1. بدون آدرس استخراج عمومی / کاربران قادر به انتخاب استخرهای خود نیستند

  وقتی از یک ابر استخراج کننده قدرت هش کردن را اجاره می کنید ، اینگونه هستید فقط اجاره قدرت هش کردن. این بدان معنی است که استخری که در آن مشارکت می کنید باید انتخاب خود شما باشد. اپراتور استخراج ابری که از آن اجاره می کنید نیز ممکن است دارای یک استخر برای راحتی باشد اما نیازی به استفاده از آن نیست. هیچ دلیلی برای استخر استخراج وجود ندارد که آدرس استخراج عمومی خود را پنهان کند ، فقط منطقی نیست.

 2. تأییدیه از طرف سخت افزار / ارائه دهنده ASIC وجود ندارد

  با توجه به اینکه برنامه های Ponzi بسیار زیاد عملیات استخراج ابری هستند ، این صنعت در واقع به فریاد ارائه دهنده سخت افزار خود احتیاج دارد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان واقعاً معدنچیانی هستند که از طرف آنها سر و صدا دارند. اگر شرکت ابر استخراج شما نتواند ثابت کند که سخت افزار خود را دارند (بدون ایجاد سوال بیشتر) ، باید در این مورد تجدید نظر کنید.

 3. هیچ عکسی یا ضبط شده از سخت افزار یا مرکز داده آنها وجود ندارد

  این روال متداول است که ماینرها در مورد مکانی که مراکز داده آنها واقع شده است بسته می شوند. بنابراین ، انتظار نداشته باشید که تصاویر قوی یا ضبط هایی را که مرکز یا صاحبان آن را نابود می کند ، دریافت کنید. با این حال ، برخی شواهد باید وجود داشته باشد و فراتر از مکان آنها ، به نظر نمی رسد تصاویر یا ویدیو چیزی را پنهان کند.

 4. هیچ محدودیتی در میزان قدرت هشینگ شما برای اجاره وجود ندارد

  ارائه دهندگان استخراج معادن ابری در هر زمان موجودی محدودی از قدرت هش در اختیار دارند. علاوه بر این ، گسترش موجودی یک عملیات به زمان نیاز دارد و می تواند توسط عرضه ASIC در بازار و سایر عوامل محدود شود. برای یک معدنچی ابر مشکوک است که موجودی کالا خود را با مشتریان خود به اشتراک نگذارد. نگران کننده ترین ، مجرمین مقیاس پذیری فوری و بی حد و مرز شما را نوید می دهند.

 5. طرح های پرداخت ارجاع

  غالباً ، در طرح های استخراج Ponzi نوعی بازاریابی چند سطح برای تشویق اعضا به انجام سرمایه گذاری های جدید نیز وجود خواهد داشت. اعضا تشویق می شوند تا تیم های خود را رشد دهند و هر عضو جدیدی که به آنها می آورند پاداش آنها را افزایش می دهد.

 6. اپراتورهای آنون

  اگر صاحبان آن ناشناس هستند ، ادامه دهید. دلیلی وجود ندارد که اپراتور ناشناس یک سرویس استخراج ابری باشید. اگر آنها شناسنامه را ارائه دادند ، آن را دوباره بررسی كنید ، از خود س askال كنید و با احتیاط لازم انجام دهید.

 7. مسیر واضحی برای واگذاری وجود ندارد

  برای برداشت وجوه یا بستن قراردادهای اجاره باید روشهای کاملاً مشخصی وجود داشته باشد.

 8. سود تضمین شده

  کوک ، کوک ، کوک!

اگر هر یک از این پرچم های قرمز در تجارت استخراج ابر وجود دارد ، لحظه ای وقت بگذارید و دلیل آن را در نظر بگیرید.

استخر استخراج نیروگاه: مطالعه موردی برای طرح های استخراج ابر Ponzi

صفحه اصلی استخر استخراج نیرو

یک نمونه کتاب درسی از استخر استخراج ابری طرح Ponzi ، استخر استخراج نیروگاه.

استخر استخراج نیروگاه یک استخر استخراج بیت کوین معمولی Ponzi بود و حتی شامل یک سیستم ارجاع به سبک بازاریابی چند سطح (MLM) بود. با نگاه به گذشته ، اکنون مشاهده پرچم های قرمز رنگی که در آن زمان وجود داشتند ، بسیار آسان تر است. بینش بیست و بیست است.

پرچم سرخ شماره 1 استخر استخراج برق آدرس استخراج عمومی نداشت و اجازه استخراج معدن در استخر خود را ندادند.

پرچم قرمز شماره 2 تأیید یا نشانه تأیید تأمین کنندگان سخت افزار نیست. در Reddit ، Telegram ، BitcoinTalk و غیره چیزی پیدا نمی شود.

پرچم قرمز شماره 3 کمبود جدی تصاویر آموزنده. بایگانی از استخر استخراج نیروگاهی وب سایتی را نشان می دهد که پر از تصاویر سهام و نوشتن مطالب مبهم است. علاوه بر تصاویر عمومی ، ویدئویی وجود دارد که هیچ گونه اطلاعات بیشتری در مورد شرکت ارائه نمی دهد.

پرچم قرمز شماره 4 محدودیتی در میزان سرمایه گذاری شما وجود ندارد. استخر استخراج نیروگاه قدرت هشینگ را به صورت سهام فروخت ، که هر سرمایه گذار می تواند بدون محدودیت خریداری کند. سهام نه تنها ادعای شما در مورد بازده تضمین شده است بلکه توانایی بیشتری برای صعود به رده های سیستم پاداش MLM را نیز برای شما فراهم می کند..

پرچم قرمز شماره 5 از کاردانی گرفته تا میلیونر رئیس جمهور ، اعضا می توانند با بدست آوردن سهام جدید در استخر ، از صفوف صعود کنند و ارجاع موفقیت آمیز اعضای جدید در هر رتبه جدید در عضویت ، پاداش و بازدهی بالاتری دریافت می کنید. برای اینکه شما در رتبه ها بالا بروید ، موارد ارجاع شما نیز باید بالا بروند. نه تنها نیاز به آوردن اعضای موفق جدید دارید ، بلکه مراجعه به آنها نیز انجام می شود. آشنا بنظر رسیدن?

پرچم قرمز شماره 6 بنیانگذاران استخر Power Mining برادرند و در اروپای مرکزی زندگی می کنند. و این همه اطلاعات موجود است. جستجوی نام آنها ، اندرو و مایک کونتی ، تقریباً به همان اندازه مفید است کاریکاتور از خودشان در صفحه مربوط به آنها. علاوه بر این ، a جستجوی WHOIS از دامنه این شرکت ، مخاطبین سرپرست پنهان شده در پشت سرویس حریم خصوصی نام دامنه را نشان می دهد.

پرچم سرخ # 7 بعد از متوقف و دست برداشتن, استخر استخراج نیروگاه با سرمایه گذاری اصلی اعضا روبرو شده است. در ابتدا ، حساب کاربری اعضا وجود داشت که طبق معلومات روزانه سود معدنکاری خود را دریافت می کردند. با این حال ، معمولاً پذیرنده های اولیه طرح های Ponzi در حالی که سرمایه های اصلی آنها کاهش می یابد ، درآمد خود را مشاهده می کنند.

پرچم قرمز شماره 8 “هر سهمی که خریداری می کنید 70 یورو به شما سود می دهد.” این وعده ای است که مستقیماً از زیر صفحه سابق با زیرکانه برداشت شده است فرصت ها. هزینه هر سهم 50 یورو برای اعضا هزینه دارد که به این معنی است که استخر استخراج برق 40 درصد بازده را تضمین می کند.

استخر استخراج نیروگاه تنها یک نمونه از خدمات استخراج ابری بیت کوین است که پر از پرچم قرمز و علائم هشدار دهنده است. در حقیقت ، شواهد خوبی وجود دارد که استخر استخراج نیروگاه را با سایر کلاهبرداری های استخراج ابری بیت کوین مرتبط می کند. مبارزه با این طرح ها یک بازی ضربت سخت زدن است: بستن یکی فقط سه مورد دیگر ایجاد می کند.

نتیجه

فقط به این دلیل که پرچم های قرمز وجود دارند ، همیشه به معنای شناسایی کلاهبرداری نیست. آنها علائم هشدار دهنده و هشدار دهنده های اولیه هستند که به ما می گویند کمی عمیق تر نگاه کنیم ، بیشتر تحقیق کنیم و همچنان شک کنیم. سوالات و سو susp ظن ها ذاتاً خطرناک نیستند اما نادیده گرفتن آنها بسیار خطرناک است.

استخر استخراج نیرو با دلایلی باعث ایجاد نگرانی و جلب وضوح شد. این فقط یک نمونه از خطوط طولانی طرح های استخراج ابر بیت کوین Ponzi است. شبکه BitClub ، HashOcean ، Coinmulitplier Club ، MinersLab و Bitcoin Cloud Services فقط تعداد انگشت شماری از نمونه های دیگر هستند.

اپراتورهای بی وجدان از راه پول مردم کلاهبرداری می کنند و مردم را فریب می دهند. اگر دلایل نگرانی را مشاهده کردید ، آن را با جامعه در میان بگذارید ، از اپراتورها بخواهید وضوح لازم را داشته باشند و محتاط باشید. آن را مخفی نکنید.