معاملات رمزنگاری به دلیل نوسانات ناگهانی موجود در بازار می تواند مشکل باشد. بنابراین ، نمونه کارها رمزنگاری شما باید با دقت زیادی انتخاب شود. یادگیری چگونگی افزایش نمونه کارها رمزنگاری خود مانند یک حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا ضررهای خود را در زمان کاهش بازار حفظ کنید. سکه های قوی تر نسبت به سکه های مبهم خطر کمتری دارند. شما می خواهید هنگام در نظر گرفتن اینکه چه سکه های جدیدی به عنوان نمونه طولانی تر به سهام خود اضافه کنید ، یک رژیم دقیق را دنبال کنید.

بیت کوین در مقابل آلت کوین

بسیاری از معامله گران رمزنگاری تصمیم می گیرند فقط در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. بیت کوین جنبه های منحصر به فرد بسیاری دارد. این اولین ارز رمزپایه موفق در جهان بود و 42.2 درصد از بازار رمزنگاری را تشکیل می دهد. بیشتر نوسانات بازار به دلیل بزرگ بودن بازار با فعالیت BTC ارتباط نزدیک دارد. این سهم قابل توجه بازار BTC را به یکی از امن ترین رمزنگاری ها برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. اکثر تحلیلگران اتفاق نظر دارند که احتمال سقوط بیت کوین کمتر از altcoins است.

نمودار نشان دادن رشد نمایی Cryptomarket از طریق MIT

نمودار نشان دادن رشد نمایی Cryptomarket از طریق MIT

آلت کوین هر سکه دیگری غیر از BTC است. درصورت استفاده صحیح از آلت کوین ها می توانند ابزار قدرتمند سرمایه گذاری باشند. رشد انفجاری بازار رمزنگاری را می توان تا حد زیادی به موفقیت altcoin های بزرگی مانند Ethereum ، Ripple و Litecoin نسبت داد. اکنون هزاران آلتکوین برای انتخاب وجود دارد. گرچه این به شما آزادی نامحدود در بازار می دهد ، اما همچنین می تواند انتخاب altcoin مناسب را طاقت فرسا کند.

ارزهای رمزنگاری شده با ضعف ضعیف مانند Bitconnect می توانند در یک لحظه خراب شده و بسوزند. به همین دلیل است که شما می خواهید قبل از انتخاب خود ، دقت لازم را انجام دهید. بیایید با برخی از اصول بازار آشنا شویم که به شما کمک می کند نمونه کارهای رمزنگاری خود را افزایش دهید.

عرضه کل در مقابل عرضه در گردش

اگر بخواهید نمونه کارهای رمزنگاری خود را افزایش دهید ، باید درک کنید که کل عرضه سکه در مقابل عرضه در گردش آن چگونه می تواند بر ارزش بازار سکه تأثیر بگذارد. این عرضه و تقاضای ساده است. هرچه تقاضا برای یک کالا بیشتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر است. اگر تقاضا بیش از عرضه باشد ، قیمت همیشه افزایش می یابد.

به عنوان مثال ، BTC در کل 21000،000 BTC عرضه می کند. پس از استخراج 21،000،000th BTC دیگر Bitcoin ایجاد نخواهد شد. در حال حاضر 17،136،912 BTC در گردش است. این بدان معنی است که کمتر از 4،000،000 BTC برای استخراج باقی مانده است. از آنجا که عرضه در حال عرضه به کل عرضه نزدیک می شود ، می توان فرض کرد که قیمت BTC با کمبود افزایش یابد.

شما می توانید این اصل را برای سرمایه گذاری در altcoin نیز اعمال کنید. یک پروژه وقتی عرضه آن زیاد باشد ، کمتر شاهد تحرک قابل توجه قیمت با تقاضای زیاد است. این اصطلاح قدیمی است ، “مثل این است که بخواهید یخ را به اسکیموها بفروشید.” اگر میلیاردها سکه ساخته شود ، این افزایش تقاضا بدون نیاز به افزایش قیمت سکه در بلندمدت به راحتی برآورده می شود.

سیستم عامل های غیرمتمرکز

در بخش مدیریت پروژه ها نیز تفاوتهای بارزی وجود دارد. پروژه های غیرمتمرکز مدیر عامل ندارند و توسط جامعه هدایت می شوند. پایگاه کد آنها منبع باز است و اکثر آنها فعال هستند GitHub جایی که می توانید بروید و کد را برای خود ارزیابی کنید.

سیستم عامل های غیرمتمرکز ستون فقرات بازار رمزنگاری هستند و بسیاری تمرکززدایی را اعتقاد اصلی فضای رمزنگاری می دانند. هیچ دفتر BTC وجود ندارد. BTC به سادگی یک فرمول ریاضی است که در فضای رمزنگاری وجود دارد. این باعث می شود BTC به راستی “یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر” باشد که در Satoshi Nakamoto شرح داده شده است کاغذ سفید.

همچنین اگر می خواهید نمونه کارهای رمزنگاری خود را به بی خطرترین حالت ممکن افزایش دهید ، برخی از معایب پروژه های غیرمتمرکز نیز باید در نظر بگیرید. در درجه اول ، اگر کلاهبرداری شده باشید یا به طور تصادفی رمزنگاری خود را اشتباه استفاده کنید ، هیچ رجوع نمی شود. دفتری وجود ندارد که بتواند شکایات شما را به آن بفرستد و هیچگونه استرداد وجهی نیز ارائه نمی شود. اشتباهات بلاکچین در هنگام برخورد با رمزنگاری های غیرمتمرکز مانند BTC می تواند هزینه بر باشد.

سیستم عامل های متمرکز

ارزهای رمزپایه متمرکز مانند مشاغل سنتی اداره می شوند. معمولاً یک مدیر عامل و یک دفتر اصلی وجود دارد که می توانید با آنها تماس بگیرید. ارزهای رمزپایه متمرکز سعی می کنند در استانداردهای نظارتی قرار بگیرند. NEO و Ripple دو نمونه از ارزهای رمزپایه متمرکز هستند که برای رعایت مقررات احتمالی آینده طراحی شده اند.

دفتر Ripple از طریق Homepolish

دفتر Ripple از طریق Homepolish

برخی از معایب رمزنگاری های متمرکز نیز وجود دارد ، عمدتا این که توسعه دهندگان کنترل کاملی بر ایجاد و مقصد سکه های شما دارند. مواردی وجود داشته است که شبکه ها هک شده اند و به جای خسارات گسترده ، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند رمزنگاری را به ارز جدیدی منتقل کنند تا ارز قدیمی را خنثی کنند. این دقیقاً همان اتفاقی است که برای ETH در رخ داده است ژوئن 2016. این منجر به ایجاد Ethereum (ETH) و Ethereum Classic (ETC).

پروژه را ارزیابی کنید

مقاله سفید سرمایه گذاری بالقوه خود را بخوانید. هرگز نباید در پروژه ای سرمایه گذاری کنید که در مقاله سفید آن به روشنی و مختصر توضیح داده نشده باشد. هرگز در پروژه ای سرمایه گذاری نکنید که کاغذ سفید ندارد. این یک پرچم قرمز جدی است و خطرناک ترین راه برای افزایش نمونه کارها رمزنگاری شما است.

در مقاله سفید ، ارزیابی مختصری از بازار به شما ارائه خواهد شد که دلیل واقعی نیاز به این سیستم عامل را نیز شامل خواهد شد. همچنین باید یک بخش مشخصات فنی وجود داشته باشد که مشخصات عملکرد و تدارکات سیستم عامل را بیان کند. سرمایه گذاران باتجربه می دانند که با پروژه هایی که دارای کد منبع باز هستند پایبند باشند. این بدان معناست که جامعه در ارزیابی و کمک به کارآیی و امنیت بیشتر کد آزاد است.

یک مقاله سفید خوب باید شامل یک نقشه راه باشد که جدول زمانی شرکت برای توسعه را توضیح دهد. همچنین یک بخش تیم وجود دارد که در آن جنبه های رهبری و توسعه پروژه را پیدا خواهید کرد. با س questionsالات خود در رسانه های اجتماعی با اعضای تیم تماس بگیرید. اگر پاسخگو باشند ، نشانه خوبی است که پروژه در حال توسعه فعال است.

در جریان به روزرسانی های بازار باشید

پوشش رسانه ای رمزنگاری می تواند تأثیر زیادی در قیمت یک سکه خاص داشته باشد. بهترین سکه ها با انتشار فعالانه داستان هایی در مورد توسعه پروژه های خود ، حضور پررنگ رسانه ها را حفظ می کنند. همیشه هر خبری را که می تواند سودآور باشد تأیید کنید. این می تواند شامل اضافه شدن یک سکه خاص به یک مبادله عمده باشد.

با اعتماد به نفس نمونه کارها رمزنگاری خود را افزایش دهید

فناوری بلاکچین در حال رشد یک رنسانس تکنولوژیکی در همه بخش ها است. در ماه های آینده با رشد محبوبیت ارزهای رمزپایه ، فضای قابل توجهی برای رشد وجود دارد. مراحل موجود در این راهنما را دنبال کنید و می توانید نمونه کارها رمزنگاری شده خود را با کمترین احتمال به نفع خود افزایش دهید.