اگر رمزنگاری یک صنعت کاملاً سوداگرانه و فنی نبود ، تصور کنید که آن را با هوش مصنوعی ترکیب کنید. هوش مصنوعی نیز احتمالاً همان مقدار اعتیاد به مواد مخدره را دریافت کرده است. طبق تعریف ، هوش مصنوعی ایجاد ماشین هایی است که از طریق تشخیص گفتار ، حل مسئله ، محاسبه ریاضی ، برنامه ریزی مجدد و غیره از توانایی انسان تقلید یا فراتر می روند..

واضح است که ، ماشین آلات در بسیاری از شرایط ما را شکست می دهند. وقتی صحبت از صنعتی مانند ساخت اتومبیل یا انبارداری می شود ، ماشین آلات بسیار کارآمدتر و ایمن تر از ما هستند. آنها همچنین به طرز ترسناکی در بسیاری از سناریوهای مبتنی بر منطق مهارت دارند.

AlphaGo و جانشین خودآموز AlphaZero از این نمونه هستند. فرزندان فکری دیجیتال بخش هوش مصنوعی Google DeepMind در لندن ، حل مشکلات را به مرحله بعدی می رسانند. AlphaZero بهترین بازیکن Chess و Go در جهان در نظر گرفته می شود. وقت آن رسیده است که وقتی برنامه های هوش مصنوعی در نوع خود استاد بازی ها می شوند ، درباره آینده تجدید نظر کنیم.

بنابراین رمزنگاری در کجا متناسب است?

Google صندوق جنگ را دارد تا ایده هایی مانند اتومبیل های خودران و برنامه های شبکه عصبی را تأمین کند. اما آیا این ساختار حاکمیتی دارد که به هر کسی امکان می دهد کد مربوط به آن ایده ها را حسابرسی کند؟ بعید. زیبایی بیت کوین البته در مدل منبع باز آن است. هرکسی با برخی از برش های برنامه نویسی می تواند کد را جستجو کند و اهداف برنامه را تأیید کند. سیستم های بلاکچین ، هنگامی که به خوبی طراحی شوند ، به کاربران نیز انگیزه می دهند تا در شبکه مشارکت داشته و جایزه خود را برای تلاش هایشان دریافت کنند.

این نگرانی ها ممکن است در ذهن اکثر مردم نباشد ، اما برای جلوگیری از آینده dystopian ارائه شده توسط متفکرانی مانند جورج اورول یا فیلم های نابودگر ، جامعه ممکن است این گزینه را بخواهد که زودتر از گذشته هوش مصنوعی را بررسی کند. در حال حاضر ، این بدان معناست که مردم فقط باید اعتماد کنند که گوگل بهترین نیت خود را در دل دارد. خوشبختانه پروژه هایی وجود دارد که مسیر ارز دیجیتال را طی می کنند. بیایید نگاهی بیندازیم و دریابیم که آنها چگونه ادغام AI رمزنگاری را در روند خود ادغام می کنند.

تکینگی NET

احتمالاً شناخته شده ترین و مورد احترام ترین پروژه AI رمزنگاری در فضا ، SingularityNET است. بر خلاف اکثر ICO ، تیم در حال حاضر نمونه های اولیه ای دارد که حداقل از نقطه نظر هوش مصنوعی استفاده می کند. SingularityNET اساساً بازوی زنجیره بلوک Hanson Robotics است. ربات هوش مصنوعی آنها ، سوفیا ، در تعدادی از نمایش های تلویزیونی حضور داشته و حتی در سازمان ملل نیز حضور داشته است.

SingularityNET امیدوار است با وارد کردن هوش مصنوعی به بلاکچین ، اولین پلت فرم AI-as-a-Service را ایجاد کند. این تیم تعدادی مجوز هوش مصنوعی سوفیا را با مجوز منبع باز برای عموم منتشر کرده است. در عین حال ، هر کسی با مهارت می تواند خدمات AI را ایجاد کند و با استفاده از رمز AGI از آنها در سیستم عامل کسب درآمد کند.

از قبل می توانید تعدادی از سرویس های هوش مصنوعی موجود را برای تعامل از طریق اینترنت مشاهده کنید بتا داپ. در نهایت ، تیم می خواهد با استفاده از بهترین روش های هوش مصنوعی ، شبکه را خودکار کند. یک فکر جالب اگر کمی ترسناک نباشد. با راهنمای جامع ما در مورد پروژه همراه باشید.

خودکار

Autonio که نوع متفاوتی از رمزنگاری هوش مصنوعی است ، یک برنامه خودکار تبلیغاتی غیر متمرکز AI برای ارزهای رمزپایه اعلام شده است. این نرم افزار به شما امکان می دهد الگوریتم های معاملاتی خود را بسازید و آنها را بر روی چندین جفت ارز رمزنگاری کنید. الگوریتم هایی که بازده هفتگی ثابت 10 درصدی یا بیشتر دارند ، می توانند به سایر معامله گران این سیستم عامل فروخته شوند. به غیر از فروش توکن NIO که در حدود 50،000 دلار درآمد داشت ، این شرکت همچنین از یک سرویس اشتراک 50 دلار ماهانه درآمد کسب می کند.

نمونه ای از برنامه Autonio در عمل

نمونه ای از برنامه Autonio در عمل

این برنامه به شما امکان می دهد تا به بیشتر مبادلات عمده از جمله Binance ، Bittrex ، Bitstamp و غیره متصل شوید. الگوریتم های معاملات پیش بینی به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بازار اشباع شده در فضای رمزنگاری هستند. تجارت خودکار مدتهاست که یکی از ویژگی های وال استریت است. در مصاحبه اخیر در تلویزیون واقعی چشم انداز, سرمایه گذار مشهور رمزنگاری مارک یوسکو نشان داد که چگونه بیش از 80 درصد از کل معاملات این روزها توسط ماشین آلات انجام می شود.

هر معامله همیشه دو طرف دارد ، و برای هر برنده ، آنجا وجود دارد باید باشد بازنده (البته بازارها فقط یک طرفه نمی روند). سپس این س becomesال مطرح می شود: “کدام الگوریتم باهوش ترین خواهد بود؟” خوشبختانه ، سیستم عامل هایی مانند Autonio به شما امکان می دهند خودتان را ایجاد کنید و اساساً هیچ دانش برنامه نویسی ندارید. آیا این کافی است که از برنامه نویسان با شناخت عمیق از بازارها پیشی بگیریم؟ هیئت منصفه هنوز بیرون هستند.

تاریخ کوین

و سرانجام ، هیچ پروژه ای بدون یک پروژه سرگرم کننده برای تغییر زندگی همسریابی شما برای همیشه کامل نخواهد بود. تاریخ کوین و رمز DTC آن می خواهد Tinder بعدی باشد ، اما در بلاکچین است. این پروژه ادعا می کند که با قرار دادن دوست یابی بر روی بلاکچین می توانند مشکلات اصلی سیستم عامل های دیگر مانند حساب های جعلی و ربات های تبلیغاتی را حل کنند. چطور؟ با شبکه های عصبی و فناوری تشخیص چهره. این همچنین به معنای ادغام نوعی سیستم شناسایی بلاکچین است که یک سفارش بلند است زیرا پروژه هایی مانند Civic و SelfKey در رقابت برای آن بازار بسیار جلوتر هستند.

دوستیابی آنلاین یک تجارت پررونق است ، بنابراین مطمئناً توانایی وجود دارد. برنامه های یادگیری ماشین قبلاً ثابت کرده اند که می توانند از بهترین بازیکنان Go و Chess در جهان پیشی بگیرند ، اما آیا آنها می توانند مسابقات کارآمدتری را در صحنه دوست یابی ارائه دهند؟ چه کسی می داند در این بین ، ممکن است پروژه بخواهد مهارت های بازاریابی آنها را تقویت کند:

“DateCoin واقعیت جدیدی از دوستیابی آنلاین را ایجاد می کند ، که ترکیبی از فن آوری های پیشرفته ، اثبات شده و تجربه دوستیابی مثمر ثمر است.”

رمزنگاری هوش مصنوعی: افکار پایانی

هوش مصنوعی و اتوماسیون روند آینده نیست. این در حال حاضر اینجا است و زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به عنوان مثال آمازون بیش از 100000 ربات انبار دارد که کالاها را در سراسر جهان جمع آوری ، سازماندهی و حمل می کنند. درست مثل هر فناوری جدید ، هوش مصنوعی فقط یک ابزار است. ذاتاً خوب یا بد نیست. در پایان روز ، همه چیز به اهداف سازندگان و کاربران آن فناوری برمی گردد.

متأسفانه ، در حال حاضر اکثریت پروژه های ارز رمزنگاری شده با هوش مصنوعی توجه خود را به بازارهای پیش بینی کننده متمرکز کرده اند. اما همانطور که آنها می گویند ، “تنها چیزهای مطمئن در این دنیا مرگ و مالیات است.” پیش بینی بازارها احتمالاً بهترین کاربرد این فناوری نیست.

هوش مصنوعی کمی شبیه Kinder Surprise است. مهم نیست که چند بار در بسته بندی را باز کنید و به شکلات خوب نگاه کنید ، هرگز نمی دانید که داخل آن چه پیدا خواهید کرد. رمزنگاری ، اما این توانایی را دارد که به درستی فرآیند هوش مصنوعی را اداره کند و همچنین انگیزه های مناسب برای انجام آن را فراهم کند.