Brock Pierce ظاهراً در همه جای ارز رمزنگاری شده و فضای بلاکچین وجود دارد.

می توان اثر انگشت پیرس را در میزان گیج کننده ای از وقایع شکل دهنده صنعت ردیابی کرد. امروز پیرس هنوز پشت فرمان برخی از بزرگترین اتفاقات و پروژه های فضا است. پیرس در حال حاضر رئیس بنیاد بیت کوین است ، یکی از بنیانگذاران Block.one ، EOS Alliance ، Tether ، Mastercoin و Blockchain Capital است و به شرکت هایی مانند BitGo ، DNA و Patrick Byrne’s tZERO مشاوره می دهد.

سال 2019 با برنامه های خود برای راه اندازی مجدد بدنام بدنام ، در حال شکل گیری است که سال بزرگی برای استاد داستان نویس میلیاردر است. Gox ، یک ارز رمزنگاری شده با حدود 740،000 بیت کوین (2.664 میلیارد دلار) در سال 2014 هک شده است.

اعتبار پیرس بر اساس سالها کارآفرینی و سرمایه های خطر پذیر ، ارزهای رمزپایه و بشارت بلاکچین ساخته شده است ، رولینگ استون “[ارز رمزنگاری شده] اولین رهبر فرقه ای جهان” را صدا می کند ، بودن میلیاردر بلاکچین, و به اندازه کافی سرگرم کننده ، یک بازیگر کودک در کلاسیک 1992 دیزنی اردک های توانا.

اگرچه پیرس ممکن است در هفده سالگی از دنیای بازیگری بازنشسته شده باشد ، اما هنوز هم استعداد قصه گویی و نمایش را دارد و بیشتر تمرکز خود را بر پرورش و رشد یک بخش رمزنگاری جوان اما شکوفا گذاشته است..

ما این فرصت را داشتیم که با براک پیرس در مورد افکارش درباره رشد فضا ، کارآفرینی ارزهای رمزپایه ، بیت کوین ، بازی و بلاکچین ، پورتوریکو ، Seasteading و کمپین McAfee مصاحبه کنیم..

کارآفرینی

چگونه کارآفرینی در بلاکچین انجام می شود & فضای ارزهای رمزنگاری شده با دنیای استارت آپ سنتی متفاوت است?

حدس می زنم یکی از اصلی ترین چیزهایی که هنگام کار به عنوان کارآفرین متوجه می شوید این است که روزهای طولانی است ، ساعت های طولانی است. هنگامی که شما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی کار می کنید ، جهان با سرعت یک میلیون مایل در ساعت حرکت می کند و به سرعت در حال تغییر است.

رمزنگاری فقط یک شتاب بیشتر برای آن است. مثل یک میلیارد مایل در ساعت است. این دشوارتر از هر فضای دیگری است که من فقط به دلیل سرعت تغییر از آن آگاه هستم. این صنعت خیلی سریع در حال حرکت است. واقع بینانه تر چه چیزی خواهد بود؟ اینترنت 40/50 سال طول کشید تا به جایی که امروز است برسد. ما احتمالاً در حدود سه برابر سریعتر حرکت می کنیم. ما در واقع سرعت اینترنت Pi هستیم.

تکامل برای تماشای آن دیوانه بوده است. به خصوص در زمان ICOMania در 2017-2018 ، که عنصر دیگری از شتاب را اضافه کرد. بنابراین بسیاری از شرکت های تصادفی از اتر بیرون می آمدند و میلیون ها نفر را برای ساخت پروژه هایی با ارزش جهانی یا کاملاً مشکوک جمع می کردند.

نکته خوب این است که بازار ICO تصحیح خوبی داشته است. باید کمی سرعت خود را کم کنیم. همانطور که می گفتند ما جلوی اسکی هایمان را می گرفتیم.

جالب بوده است که ببینید چگونه بسیاری از کارآفرینان ارزهای رمزپایه و بلاکچین برای پروژه های خود به چهره های عمومی تبدیل شده اند.

چهره در حالت عادی قصه گو است. در یک گروه موسیقی ، خواننده اصلی را دارید ، ترجیح می دهم از اصطلاح رهبر ارکستر استفاده کنم. چهره به طور معمول رهبر ارکستر و قصه گوی است. این مسئله اغلب در استارت آپ های سیلیکون ولی از بین می رود ، اهمیت قصه گویی وقتی اکثر مردم به تیم خود فکر می کنند و عملکردهای مهمی که تیم برای موفقیت لازم دارد ، فکر می کند. قصه گفتن معمولاً در این لیست نیست.

این تقریباً یک هنر گمشده است ، اما وقتی شروع به دیدن پروژه هایی می کنید که در مقابل آنهایی که موفق نیستند موفق خواهید شد ، خواهید دید که یک موضوع مشترک وجود دارد و آن موضوع مشترک معمولاً شامل یک داستان نویس خوب است..

روزی از زندگی بروک پیرس چگونه است?

این روزها ، من ساعت 6:00 صبح بلند می شوم ، مراقبه می کنم ، ژورنال می کنم ، یوگا. من سعی دارم همه کارهایم را تا 7:00 یا 8:00 صبح انجام دهم ، همه مراسم صبحگاهی ام. سپس ساعتهای طولانی کار می کنم و آبکشی می کنم ، تکرار می کنم.

اغلب ، من در هواپیما هستم. اگر فقط ماه آخر را بگیرید ، من در پورتوریکو بودم. سپس یک شب در وگاس ، یک شب LA ، یک شب نیویورک ، یک شب LA بودم. یک شب West Palm Beach ، یک شب میامی. یک شب لندن ، یک شب ورسای. نورماندی برای یک شب ، پاریس برای یک شب ، دی سی برای دو شب. نیویورک برای یک شب ، LA برای دو شب ، توکیو برای سه شب. غالباً اینگونه رول می کنم.

چگونه می توان مغز خود را باریک و متمرکز بر تولید در سطح بالا هر روز ، به ویژه در تمام سفرها نگه داشت?

این همه آموزش است. من مدت طولانی است که این کار را انجام می دهم.

2019 و 2020

آیا فکر می کنید در سال 2019/2020 لحظه ای ساخت یا شکست برای ارز رمزنگاری شده وجود دارد و اگر چنین است ، فرض می کنید که این امر چگونه باشد?

خوب ، من وقفه ای نمی بینم که اتفاق می افتد. من فقط یک ساخت می بینم.

ما در بازار خرس هستیم ، اما قبلاً در بازار خرس بوده ایم. این نوعی چرخه منظم است. به یاد داشته باشید قیمت ارز رمزپایه فشارسنج اولیه احساسات است. ارتباط خیلی کمی با اصول اساسی دارد. اصول اکوسیستم سازگار و درست و درست بوده است. تعداد کاربران ، تعداد کارآفرینان ، میزان سرمایه وارد شده ، همه اینها است. حجم معاملات ، تقریباً همه چیز مرتباً درست و به سمت راست بوده است ، که بعضی اوقات سریعتر از زمانهای دیگر شتاب می گیرد.

پا در حال حاضر در مقابل پدال فلز از بنزین خارج شده است. با اینکه ممکن است قیمت پایین باشد ، ما همچنان در حال حرکت به جلو هستیم.

ما این چرخه ها را پشت سر می گذاریم و این بسیار ضروری است زیرا چه اتفاقی می افتد وقتی قیمت راکت می کند ، ذهنیت اکوسیستم “وقتی ماه ، وقتی لامبو” است؟ این چیزی نیست که ما هستیم یا اینکه چگونه می خواهیم نمایندگی کنیم. خواه مردم متوجه شوند یا نشوند ، ما در حال ساخت چارچوبی هستیم که می خواهد جهان را تغییر دهد و امیدوارم آن را به مکانی بهتر تبدیل کند. نتیجه با توجه به کیفیت افرادی که این کار را انجام می دهند تعیین خواهد شد.

آیا ما می خواهیم ذهنیت “وقتی ماه ، وقتی لامبو” طراحان دنیای جدید باشد یا می خواهیم این افراد با صداقت بالا باشند که ذره ذره ذره ذره ذره ذره ذره بین هستند و کار می کنند تا زیرساخت های لازم را برای ساختن آینده بهتر برای همه بسازند ما?

ما به این اصلاحات نیاز داریم زیرا آنها به عنوان یک رویداد پاکسازی یا پاکسازی عمل می کنند و همه چیز را از صنعت خارج می کند که با آنچه که ما انجام می دهیم و آنچه که در حال ساخت آن هستیم سازگار نیست. من برای اولین بار بسیار خوشحالم که بازار از بین رفته است زیرا بازار اکنون دوباره عقلانی شده است و افرادی که با یکپارچگی فعالیت نمی کنند در حال ناپدید شدن هستند زیرا دیگر جبران سریع نمی بینند. آنچه باقی مانده است مومنان واقعی و مردمی هستند که برای تغییر جهان اینجا هستند.

بیایید فرض کنیم که ما این مسیر فعلی را ادامه می دهیم. چگونه می بینید که یک فرد غیرفنی متوسط ​​به طور روزانه با راه حل های رمزنگاری و بلاکچین در طی چند سال آینده در تعامل است?

به یاد داشته باشید ، این فضا فقط 10 سال بوده است و تعداد کمی از افراد 10 سال پیش در آن کار می کردند. می توانید آنها را روی دو دست حساب کنید. واقعاً فقط در شش یا هفت سال گذشته بوده است که شما توده حیاتی افرادی را که روی چیزهایی کار می کنند داشته اید و بدیهی است که در طی این شش ، هفت سال گذشته این توده به طور گسترده ای گسترش یافته است.

ما بسیاری از افراد با استعداد و واقعاً با استعداد در سراسر جهان داریم که در آن شرکت می کنند. اینترنت ، همانطور که در دهه های 60 ، 70 ، 80 و 90 در حال توسعه بود ، تا سال 1995 برای مصرف کنندگان قابل استفاده نبود. در سال 1995 ، Netscape ایجاد شد. اینترنت تا زمانی که یک مرورگر اینترنت نداشته باشید برای افراد عادی قابل استفاده نبود ، تا زمانی که مشتری ایمیل نداشته باشید تا زمانی که موتورهای جستجو و محتوا و چیزهای قابل مصرف و چیزهایی برای خرید داشته باشید. تا زمانی که در زیرساخت های بحرانی قرار نگیرید ، تا زمانی که پل ها ، جاده ها و تونل ها ساخته شوند ، برای جریان اصلی آماده نیست.

رمزنگاری نیز وضعیتی کاملاً مشابه داشته است. من فکر می کنم ما هم اکنون لحظه Netscape خود را داشته ایم و این با هم بود EOS. من معتقدم EOS Netscape ما است. EOS اولین بلاک چین مقیاس پذیر است که تاخیر کمی دارد ، به این معنی که سریع است و هیچ هزینه ای برای مصرف کننده ندارد ، به معنای عدم اصطکاک است. فکر می کنم ما لحظه Netscape خود را داشته ایم. شما به یاد دارید وقتی Netscape راه اندازی شد ، هیچ کس اهمیت آن را تشخیص نداد تا زمانی که از مزیت عقاید ، یعنی چند سال بعد بهره مند شدید. معتقدم که ما اکنون لحظه اینترنت مصرفی خود را داشته ایم. این معادل همان زمان عرضه iPhone Apple و فروشگاه برنامه است. ما در مراحل ابتدایی هستیم.

اولین برنامه ها در فروشگاه برنامه زودهنگام است ، جایی نیست که تمام شود. همچنین نمی گویم که EOS قطعاً آینده است. من کاملاً زنجیره ای هستم و سه پروتکل نسل سوم وجود دارد که مقیاس پذیر و سریع هستند و مواردی از این دست.

در بعضی مواقع Ethereum دارای یک نسخه جدید است. من فقط می گویم که اولین بار بود و به خاطر داشته باشید که Netscape ، Internet Explorer ، Safari ، Chrome ، Firefox ، Brave ، ETC وجود دارد. برای استفاده از آن قیاس ، تعدادی مرورگر وجود دارد. من فکر می کنم ما لحظه مصرف کننده خود را داشته ایم و بنابراین ، فکر می کنم اکنون همینطور است. من فکر می کنم طی یک یا دو یا سه سال آینده ، ما شاهد پذیرش معنادار مصرف کننده خواهیم بود ، زیرا اکنون سیستم هایی داریم که می توانند مقیاس بندی کنند و می توانند اکنون آن را ارائه دهند.

هنوز تعداد انگشت شماری از موارد دیگر وجود دارد که باید بهبود یابد. رابط های کاربری ، اما با ورود بیشتر افراد بازاریاب و طراحان به فضا ، این وضعیت بهتر می شود. این فقط مهندسان بزرگ و رمزنگاران بزرگ نیست.

بدیهی است ، برای گرفتن پذیرش انبوه مصرف کننده ، شما به مواردی نیاز دارید که قابل استفاده در مصرف کننده باشد و همچنین به برنامه هایی نیاز دارید که مورد توجه توده ها قرار گیرند. سه دسته ای که من فکر می کنم شاهد ظهور اولین برنامه های قاتل خواهیم بود یا در زمینه های اجتماعی وجود دارند ، مواردی که پس از فیس بوک و اینستاگرام می روند یا در پیام رسانی خواهد بود ، مواردی که پس از WhatsApp و Skype یا قرار است در بازی باشد.

من فکر می کنم این سه زمینه ای است که ما می خواهیم شاهد ظهور اولین نوع برنامه های کشنده باشیم که مقیاس معنی داری را به بلاکچین ارائه می دهند. من فکر می کنم که ما می خواهیم ببینیم اولین برنامه امسال ما با یک میلیون کاربر روبرو شده است.

این بازار خرس پروژه های بسیاری دارد که در صورت خاموش نشدن کامل ، تعداد قابل توجهی از کارکنان آنها را اخراج می کند. آیا برای هر کارآفرینی در فضای بلاکچین و رمزنگاری سخنی خردمندانه دارید?

ایمان داشتن. شما در زمان مناسب در فضای مناسب هستید و به احتمال زیاد کارهای درستی انجام می دهید. شعری به ذهنم خطور می کند. شعر رودیارد کیپلینگ و شعر معروف به “اگر” است:

اگر می توانید سر خود را حفظ کنید وقتی که همه چیز در مورد شما است

آنها را گم می کنید و این را به گردن شما می اندازید,

اگر وقتی همه مردها به شما شک می کنند می توانید به خود اعتماد کنید,

اما به شک آنها نیز کمک کنید.

اگر می توانید صبر کنید و با انتظار خسته نشوید,

یا به شما دروغ گفته اند ، با دروغ برخورد نکنید,

یا متنفر باشید ، جای خود را به نفرت ندهید,

و اما خیلی خوب به نظر نرسید و خیلی عاقلانه صحبت نکنید:

اگر بتوانید با پیروزی و فاجعه روبرو شوید و با آن دو فریبکار یکسان رفتار کنید ، برای همه شعر مناسبی به نظر می رسد. برای هرکسی که آن را نخوانده باشد, شاید این بهترین توصیه ای باشد که امروز می توانم به همه بدهم.

دارای عزمی بسیار ذوقی یا رواقی و انفجارهای اطراف خود را نادیده بگیرید. فقط به آنچه پیش روی شماست تمرکز کنید.

دقیقاً ، حضور داشته باشید ، حاضر باشید.

بازی کردن

تقاطع بازی و بلاکچین برای پیگیری بسیار جالب بوده است. چرا اکنون بهترین زمان برای تولیدکنندگان بازی برخلاف چند سال پیش است?

چند سال پیش زیرساخت ندارید. چند سال پیش قرار است چه نوع بازی را بر اساس بلاکچین بسازید؟ تنها کاری که اخیراً انجام شد و موفقیتی کسب کرد Crypto Kitties بود و Crypto Kitties نمی توانست مقیاس بندی کند.

انتظار دارید چه نوع بازی های ویدیویی را ببینید که توسط بلاکچین پشتیبانی می شوند؟ آیا این مانند Fortnite و World of Warcraft معمولی شما در بلاکچین است؟ آیا فقط بیشتر خواهد بود محلول NFT?

قطعاً Fortnite یا World of Warcraft نخواهد بود. توسعه این بازی ها سالها به طول می انجامد. این موارد برای مدتی در بلاکچین اتفاق نمی افتد. آنها قرار است بازی های ساده تری باشند. چیزهایی مانند Crypto Kitties ، چیزهایی با NFT. بازی های قمار ، ما در حال حاضر تعداد زیادی فرزندخواندگی در آنجا داریم. شما طرف قمار را دارید و ما بیشتر و بیشتر از آن خواهیم داشت ، اما سپس شما نیز بازی های گاه به گاه خواهید داشت ، اما من همچنین فکر می کنم ما می خواهیم چیزی را ببینیم که در آن بازی های قمار و گاه به گاه بازی ها همگرا می شوند.

من دوست دارم آن دسته را “بازی مبتنی بر پاداش” بنامم. به نظر می رسد یک بازی ویدیویی است و به نظر نمی رسد یک بازی قمار باشد ، اما در واقع چیزهای ارزشمندی کسب می کنید. مواردی مانند بازی چیزهای بی اهمیت. بسیاری از موارد مشابهی که امروزه در تلفن همراه محبوب هستند می بینید. آنها ساده خواهند بود زیرا این مواردی است که می توانید به سرعت برگردانید و از آنها بدرقه کنید.

صدها بازی ساده خواهیم دید که اکثر آنها شکست خواهند خورد ، اما در نهایت با چند برنامه امیدوار کننده قاتل مواجه خواهیم شد و با انجام این بازی ارزش کسب خواهید کرد. فکر می کنید Farmville ، شما در حال جمع آوری سکه ها هستید ، چیزهایی از این طبیعت به جز این سکه ها مانند بازی هایی مانند World of Warcraft دارای ارزش هستند. این بازی ها باید به گونه ای طراحی شوند که مردم تعداد بیشتری از آنها را بخواهند و دلیلی وجود دارد که ما آنها را بخریم ، بفروشیم ، برنامه کمکی یا هر چیز دیگری.

اساساً این صنایعی است که من در بیشتر زندگی ام کار کرده ام ، یعنی بازی و به ویژه بازارهای اطراف بازی ها و ارزهای بازی.

من بزرگترین سازنده ارزهای بازی در جهان بودم. من یک زنجیره تأمین 400000 نفری در چین ایجاد کردم تا برای استخراج ارز دیجیتال حرفه ای بازی کنم. من در آن تجارت 20،000،000 دلار فروش داشته ام.

ریشه های رمزنگاری من تقریباً همین است. من اقلام Runescape و طلا را با قیمت واقعی 12 یا 13 به دلار واقعی می فروختم.

این تجارت من بود. من این کار را برای RuneScape و هر بازی انجام می دادم.

آیا از ربات های چینی استفاده می کردید؟?

من چینی ها را یاد گرفتم که چگونه این کار را انجام دهند. من پسری هستم که به چینی ها آموزش می دادم.

خنده دار است اگر به این فکر کنید که چه تعداد از افرادی که قبلاً بازی World of Warcraft و RuneScape را بازی می کردند سرانجام به رمز ارز و کارآفرینی عمومی در اینترنت رسیدند. برخی از بازی های ویدیویی مورد علاقه شما در حالی که بزرگ می شدید چه بود?

من یک بازیکن حرفه ای بودم ، بنابراین از کودکی هر بازی را که می توانستم به دست بیاورم ، بازی می کردم. من همچنین یک موش صحرایی بودم ، بنابراین دوست داشتم در حالی که هنوز وجود داشتند در بازی ها معاشرت کنم. من الان با خودم قرار می گذارم ، اما Mortal Kombat احتمالاً مورد علاقه شخصی من از نظر بازی های آنلاین بود. همانی که در بسیاری از مسابقات بازی کرده ام ، اما بازی های نقش آفرینی را بیش از هر چیز دیگری دوست دارم.

Final Fantasies و هر چیز دیگری. من همچنین بازی های زیادی با ورق انجام دادم ، مواردی مانند Magic the Gathering. اولین بازی های مداوم آنلاین بودند. من بسیاری از Everquest ، World of Warcraft ، مواردی از این دست را بازی کردم.

Mt gox در حال افزایش است

بنابراین ، شما بچه ها به دنبال بازگرداندن MtGox از به اصطلاح پرتگاه هستید. بچه ها چطور قصد انجام این کار را دارید؟ من در مورد روند واقعی پس انداز وجوه کنجکاو هستم.

چگونه در مورد رفتن و انجام آن برنامه ریزی کنیم؟ در اینجا چند اولویت وجود دارد. شماره یک این است که 24000 قربانی وجود دارد که با آنها ادعا کرده اند وکیل ورشکستگی فیلادلفیا برای متولی ورشکستگی. 24000 قربانی وجود دارد که در روز گذشته شرط بندی اولیه بر روی بیت کوین انجام داده اند و از 5 سال قبل تاکنون از مزایای این خطر محروم شده اند و پول آنها در یک ورشکستگی حبس شده است. شماره یک در لیست اولویت ها بدست آوردن هرچه سریعتر پول و بیت کوین به آنها است

وظیفه واقعی بازیابی وجوه چگونه است?

MtGox 850،000 بیت کوین از دست داد. آنها 200،000 مورد را پیدا کردند ، بنابراین هنوز 650،000 Bitcoin موجود نیست. اکنون از 200،000 ، متولی ورشکستگی حدود 50،000 از آنها را به قیمت 630،000،000 دلار فروخت. املاک MtGox امروز حدود 630،000،000 دلار و حدود 150،000 بیت کوین دارد. آن پول نقد و آن سکه باید در اسرع وقت به طلبکاران ، قربانیان توزیع شود.

چه در مورد بیت کوین که روی میز نیست ، آیا تلاشی برای بازیابی آن صورت می گیرد یا چیزی است که از محدوده فوری قیام MtGox خارج است?

من می گویم که یک قدم دیگر در جاده. شماره دو اتفاقی که برای پرداخت این پول باید بیفتد یک طرح توانبخشی ساده ، یک طرح CR است که باید توسط متولی ورشکستگی تصویب شود. این شماره دو است. شماره سه این است که CoinLab بازپرداخت در سال 2014 علیه 70،000،000 دلار علیه املاک MtGox شکایت کرد.

به نظر من آن دادخواست یک دادخواست غیرعادی بود زیرا آنها قرارداد خود را نقض کرده و موفق به اجرای آن نشدند. علاوه بر این ، آنها 3،000،000 دلار از کوه را اختلاس کردند. Gox مشتری مشتری شرکتی که نتوانست عملکرد خود را نقض کند و 3،000،000،000 دلار اختلاس کرد. این از MtGox به مبلغ 70 میلیون دلار شکایت کرده است. آیا این برای شما منطقی است؟ دیوانه است صفرا برای انجام چنین کاری دیوانه است.

حالا سریع به امروز منتقل شوید. هنگامی که CoinLab فهمید که از انحلال خارج شده و به توانبخشی مدنی می رود و ارزش بیت کوین بسیار بالا رفته است و 630،000،000 دلار در آنجا وجود دارد ،سلام ، آنها دادخواست خود را اصلاح کرده اند و اکنون آنها ادعا می کنند 16،000،000،000 دلار (16 میلیارد دلار) بدهکار هستند. آنها همه پول را می خواهند.

آنها اساساً می گویند اگر MtGox در شغل خود باقی مانده بود و اگر MtGox قراردادهای خود را كه در آن نقض كرده بودند لغو نكرده بود ، و آیا آنها پولی را كه ترجیح داده اند انجام دهند اختلاس نكرده اند ، آیا آنها واقعاً کاری انجام داده اند و انجام داده اند نه ، آنها معتقد بودند که ارزش شرکت آنها امروز 16 میلیارد دلار است.

آنها معتقد بودند که بزرگتر از Coinbase خواهند بود. تنها چیزی که من از آن تعجب می کنم این است که چرا آنها نمی گویند که آنها می توانند Facebook یا Google یا هر دو باشند. صدمه ای که برای بیان آن وجود دارد از این دنیا خارج است. آنها ادعا می کنند که همه پول بدهکار هستند و طلبکاران باید صفر شوند. آنها معتقدند که 100٪ پول باید به CoinLab برود. باید به آن پرداخته شود. یکی باید جلوشونو بگیره.

یکی از راه های متوقف کردن آن این است که من سهام MtGox را در سال 2014 خریداری کردم. به نظر می رسد که من 100٪ سهام MtGox را در اختیار دارم. به عنوان دارنده حقوق صاحبان سهام ، به نظر می رسد که من به 700،000،000 یا 800،000،000 دلار مازاد سرمایه تعلق می گیرم. من می خواهم همه اینها به طلبکاران برود.

ما می خواهیم طلبکاران هرچه سریعتر پول نقد و سکه دریافت کنند. اسمش را بگذارید بچه های خوب. در آن طرف خانه ، CoinLab را دارید که هیچ کاری نکرده است ، پول سرقت کرده و قرارداد را نقض کرده است و آنها گفته اند که لیاقت همه چیز را دارند. بیایید آنها را شرور بنامیم.

بسیار جوزف کمپبل است.

این یک داستان جوزف کمپبل است. به همین دلیل است که من درگیر می شوم. این به این دلیل است که MtGox ، شما ظهور و سقوط داشتید ، و داستان تمام نشده است. ما به عنوان یک صنعت توان نوشتن پایان این داستان را داریم. ما به عنوان یک صنعت چگونه می خواهیم داستان به پایان برسد و من می گویم بیایید پایان جوزف کمبل را بنویسیم.

طلوع ، سقوط ، مثل ققنوس که از خاکستر برمی خیزد ، دوباره برمی خیزد. بیایید جلوی شرور را بگیریم. بگذارید آدمهای بد از گرفتن همه پول جلوگیری کنیم و به عنوان یک صنعت ، این Lehman Brothers ما است. این Bear Stearns ماست. بگذارید نشان دهیم که ما متفاوت از سیستم مالی قدیمی هستیم. بگذارید نشان دهیم که ما از سیستم مالی قدیمی بهتر هستیم. بیایید تمام پول خود را به طلبکاران پس بگیریم و نشان دهیم که ما به عنوان یک صنعت مقاوم هستیم و هنوز ایستاده ایم.

این یک موضوع بسیار داغ است ، خصوصاً اخیراً با کل رسوایی تبادل کوادریگا.

این قطعه دیگر است ، بگذارید میله را بالا ببریم. بیایید نوار خود را بالا ببریم و این مبادله را به عنوان یک فانوس دریایی به کار بگیریم ، به عنوان نمایشی از بهترین شیوه های چگونگی فعالیت امروز مبادلات ، به طوری که این داستان که دائماً صنعت ما را آزار داده است ، حتی چهار ضلعی ، اخیراً Cryptopia ، اما این روند ادامه دارد بر.

این داستان بارها و بارها اتفاق می افتد و فناوری موجود است. ابزارها وجود دارند ، مهارت ها برای جلوگیری از پیشرفت این اتفاق وجود دارد. برای اولین بار ، تمرکززدایی از قیمومیت ، مبادلات غیر عرفی. ما می توانیم این کار را با رمزنگاری انجام دهیم. این نباید دیگر اتفاق بیفتد Multisig ، این جدیدترین. شما حتی از multisig استفاده نکردید. اینجا چه خبر است؟ عمدی به نظر می رسد.

بسیار مشکوک به نظر می رسد زیرا در این مرحله همه باید بهتر بدانیم. وقت آن رسیده است که به عنوان یک صنعت ، تحمل مبادلاتی را که بهترین شیوه های فعلی را اجرا نمی کنند ، متوقف کنیم. این باید متوقف شود.

بسیاری از افرادی که ارزهای رمزنگاری شده خود را ذخیره می کنند ، حتی نمی دانند که برای محافظت از پول خود چه اقداماتی انجام می شود. متأسفانه یک فرد مجرد ، با گذر از کلیدهای 190،000،000 دلار یا هر مقدار که بود ، از بین می رود ، این یک مزاحم است و قطعاً هیچ امتیازی از مخاطبان اصلی کسب نمی کند.

بیشتر افراد از طریق داستان MtGox به بیت کوین معرفی کردند. به این ترتیب مردم در مورد صنعت اطلاعات کسب کردند. آنها فکر می کنند که این برای مواد مخدر استفاده می شود یا بسیار بالا و پایین می شود و واقعاً خطرناک است و ایمن نیست و همیشه هک می شود.

این برداشت یک فرد متوسط ​​به دلیل داستان MtGox و داستانهایی از این دست است که همچنان گریبان صنعت ما را گرفته است. وقت آن است که به پایان برسیم.

شماره یک ، طلبکاران ، قربانیان ، 24000 طلبکار ، پول و سکه را در اسرع وقت به آنها می رسانند.

شماره دو ، CoinLab را متوقف کنید. جلوی شرور رو بگیر.

شماره سه ، بنیادی را به نمایندگی از بستانکاران تحت کنترل طلبکاران ایجاد کنید تا تلاش های خود را برای پیگیری سکه های از دست رفته و پیگیری هرگونه ادعا برای بدست آوردن طلبکاران به آنچه شایسته آنها هستند ، دنبال کنید. شما قربانیان را به آنچه شایسته آنها هستند ، می رسانید.

شماره چهار برای راه اندازی مجدد صرافی است.

به یاد دارید که Bitfinex هک شد؟ Bitfinex از طریق درآمد حاصل از بورس توانست طلبکاران خود را پرداخت کند. اگر MtGox در پنج سال گذشته فعالیت می کرد ، ممکن است طلبکاران از قبل کامل شده باشند. اجازه ندهیم پنج سال دیگر بگذرد. بیایید سریع این مورد را راه اندازی کنیم.

اعتقاد من این است که این داستان ، طلبکاران مهمترین قطعه هستند ، 24000 طلبکار ، اما همه ما قربانی شده ایم. هرکسی که بیت کوین داشته باشد قربانی هک MtGox است زیرا هک شدن MtGox باعث شده صنعت ما یکی دو سال عقب باشد. هر بار که یکی دیگر از این هک ها وجود داشته باشد ، عقب نشینی می کند و به درک عمومی از کارهایی که انجام می دهیم آسیب می رساند. به نظر من آنچه برای Gox خوب است برای اکوسیستم خوب است.

به نظر شما بزرگترین مانع در بازگرداندن مارک Gox فراتر از بازپرداخت طلبکاران چیست?

ایجاد بهترین نژاد ، بهترین در مبادله کلاس که برای قیمومیت سکه حل شده است تا دیگر نتوانید پول را به سرقت ببرید. سپس باعث می شود مردم دوباره به آن اعتماد کنند. بدیهی است که این یک روند طولانی است. واضح است که مردم سوخته شده اند. همه ما سوخته ایم ، اما در اینجا کمی داستان رستگاری وجود دارد.

پورتوریکو ، دریانوردی ، مکافی

ممکن است کمی درباره اوضاع در پورتوریکو بگویید?

همه چیز در پورتوریکو در حال حرکت است. افراد شگفت انگیز بیشتر و بیشتر با سرمایه های فکری ، سرمایه انسانی ، سرمایه مالی ، سرمایه معنوی و حسن نیت خود را نشان می دهند. کم کم در حال پیشرفت هستیم. شما هم اکنون تعدادی سرمایه گذار فرشته در پورتوریکو دارید که قبلاً هرگز چنین نبوده است. شما تعدادی مربی دارید که در گذشته استارت آپ های موفقی را ایجاد کرده اند که برای کمک به هرکدام و الهام بخشیدن به موج بعدی کارآفرینان وجود دارند.

هیچ وقت هیچ استارتاپی در پورتوریکو نبوده است که حتی یک میلیون دلار از نظر تاریخی جمع کرده باشد. سال گذشته دو استارت آپ در اپلیکیشن دوم بیش از یک میلیون دلار سرمایه جمع کردند. فکر می کنم امسال تعداد دیگری داشته باشیم. یک اکوسیستم کاملاً نوپا در حال ظهور است و این کارآفرینان پورتوریکو هستند.

مردم پورتوریکو بسیار با استعداد هستند. سرانه پورتوریکی ها بیش از هرجای دیگر در ایالات متحده مدرک لیسانس دارند. آنها به طور متوسط ​​بیشترین تحصیلات را دارند. همچنین سرانه هنرمندان آنها بیش از هرجای دیگر ایالات متحده است. یعنی آنها بسیار خلاق هستند.

مردم پورتوریکو استعدادی دارند. این مکانی است که همه باید وقت بیشتری را صرف آن کنیم. صادرات اصلی پورتوریکو انسانها ، سرمایه انسانی است ، اما بیشتر آن در سانفرانسیسکو یا نیویورک به پایان می رسد زیرا فرصت کافی در پورتوریکو وجود ندارد. این همان فرار مغز مداوم است که با استعدادترین پورتوریکی ها به طور مستمر در حال ترک هستند زیرا آنها ابزاری برای انجام آنچه می خواهند به خانه خود ندارند ، دارند. این شروع به تغییر می کند و امیدوارم ادامه یابد.

به خصوص با انقلاب دیجیتالی که تقریباً می توانید یک شرکت چند میلیون دلاری را فقط از طریق لپ تاپ خود شروع کنید ، هر کجا باشید. نظر شما در مورد Seasteading و یک اقتصاد مستقل ساخته شده توسط بلاکچین مستقل چیست؟?

من عاشق بازی با اشکال جدید حکمرانی هستم. من وقت زیادی را به فکر ملت سازی می گذرانم. من با پاتری فریدمن ، نوه میلتون فریدمن که Seasteading را شروع کرده دوست هستم. رندی ، که شاید تا همین چند ماه پیش مدیرعامل Seasteading بود ، با ما در پورتوریکو زندگی می کند. من بسیار طرفدار روند Seasteading هستم.

این مفهوم به خصوص با زیبایی اینترنت که همه را بهم متصل می کند ، جذاب است ، حتی اگر تقریباً در هیچ جایی نباشید. من فقط در مورد افکار شما درباره مبارزات انتخاباتی مک آفی برای رئیس جمهور کنجکاو هستم.

من جان مک آفی را به بیت کوین معرفی کردم. فکر می کنم این چیزی است که او به شما گفته است. جان یک پسر فوق العاده است ، بسیار جالب است. او یکی از خارق العاده ترین زندگی ها را پشت سر گذاشته و مطمئناً یک مدافع بزرگ و بسیار عمومی برای رمزنگاری و کارهایی است که ما انجام می دهیم. اگر لذت معاشرت با او را پیدا کنید ، کاملاً سرگرم خواهید شد.

افکار نهایی

شناخته شده اید که تقریباً برای هرکسی که علاقه زیادی به صنعت ارزهای رمزپایه دارد نسبتاً قابل دسترسی است. من همیشه شما را در کنفرانس ها می بینم که با همه انواع رویدادهای دیگر با مردم گفتگو می کنید.

من نکته قابل دسترسی بودن را بیان می کنم. من در کنفرانس ها سخنرانی می کنم و بعد از آن همیشه دو ساعت در خانه می مانم. در طول زندگی من ، همه سخنرانان اصلی سخنرانی می کنند و آنها از درب عقب خارج می شوند. من در تمام زندگی خود فقط چند نفر را دیده ام که چنین کاری نمی کنند.

این یک جنبه بسیار منحصر به فرد از فضای ارزهای رمزنگاری شده است زیرا بسیاری از افرادی که کارهای جدیدی را انجام می دهند نیز در ایجاد جامعه فعالیت می کنند. دیدنش عالیه.

این چیزی است که ما را از دنیای قدیم جدا می کند این است که ما در حال ایجاد جوامع هستیم. این همان چیزی است که این فناوری آن چیزی نیست که یک پروژه را از دیگری متمایز کند. این منبع باز است ، کپی پیست کنید.

آنچه یک پروژه را از پروژه دیگر جدا می کند کیفیت جامعه و مهمانداران است که به حمایت از آن کمک می کنند. آن مهمانداران جامعه خود را در اولویت قرار می دهند ، نه خودشان. این همان چیزی است که ما را از دنیای قدیم جدا می کند زیرا ما در حال ساخت سیستم های منبع باز با قلب باز و ذهن باز هستیم

قسمت بعدی این معما در پروژه های شما چیست و چگونه خوانندگان ما می توانند به هر یک از مواردی که امروز درباره آنها صحبت کردیم کمک کنند.?

اگر طلبکار Gox هستید ، بیایید Gox Rising و ثبت نام کنید تا برخی از مبادلات جدید را در اختیار داشته باشید و از آن مطلع شوید. اگر طلبکار Gox نیستید ، به همان کاری که می کنید ادامه دهید. برای عملی ساختن رویا نیاز به کار گروهی است. این به همه ما و همه کارهایی که انجام می دهیم نیاز دارد.

راه های زیادی وجود دارد که هر یک از ما می توانیم به روش خاص و منحصر به فرد خود کمک کنیم. بیایید جهان را تغییر دهیم و آن را به مکانی بهتر تبدیل کنیم.

متشکرم از وقتتان ، بروک!