بیت کوین کش (BCH) اخیراً دچار پارگی کامل شد.

اواخر اکتبر برگردید آن پشتیبانی از 320.00 tested را آزمایش کرد. در ساعات اولیه 12 نوامبر ، رسید یک بالاترین رقم همیشگی با قیمت 2400 پوند. در همین حال ، بیت کوین (BTC) با یک عقب گرد عمده مواجه شده است, چند روز پیش از بالاترین قیمت $ 7،700 دلار در دیروز به زیر 6000 $ رسید.

به نظر بسیاری از اعضای این مجموعه رمزنگاری ، به نظر می رسد که BCH و BTC در حال بازی پادشاه تپه هستند و این مسابقه تسلیحاتی از هر دو طرف گمانه زنی را در مورد اینکه چه چیزی از این نوسانات ناشی می شود دعوت کرده است..

طرفداران بیت کوین می گویند این فقط یک پمپ و تخلیه است, در حالی که طرفداران بیت کوین کش می گویند که BCH قرار است از BTC به عنوان واحد پول واقعی بیت کوین پیشی بگیرد.

پس کدام طرف درست است?

خوب ، BCH از اوج گذشته خود در شب گذشته اصلاح عمده ای داشته است ، دیروز قیمت ها به 1050 دلار رسید. اما BCH در 13 نوامبر برای تنظیم مشکل دشواری هش ریت و ادامه استهلاک BTC باعث می شود فکر کنیم این مسابقه کشتی هنوز تمام نشده است

و گرچه ما پیامبران رمزنگاری نیستیم ، اما می توانیم استدلال کنیم که چرا هر دو طرف این سکه فکر می کنند واحد پول آنها در نهایت غلبه خواهد کرد. آن اشتهای تحلیلی را ببندید و خیس کنید – این ادویه تند می شود.

Flippening

برای درک بهتر این معضل ، باید Flippening و زمینه آن را درک کنید (توجه داشته باشید: این Flippening هیچ ارتباطی با Ethreum ندارد, که به خودی خود توطئه دیگری بود).

برگشت در ماه اوت, شایعات در انجمن های بیت کوین شروع به پخش کردند که BCH فرصتی برای غلبه بر BTC در ارزش و سقف کلی بازار داشت. منطق این است که از آنجا که استخراج BCH سود بیشتری دارد ، استخراج کنندگان پردازش معاملات BCH را از طریق BTC شروع می کنند ، بنابراین تغییر در قدرت هش از یک سکه به سکه دیگر نشان می دهد.

علاوه بر این ، BCH زمان معامله سریع تری را با یک راه حل مقیاس گذاری بلوک 8mb در مقابل اندازه بلوک 1mb BTC ارائه می دهد.

این دو عامل را با هم بگیرید و یک دلیل قوی برای برتری BCH دارید.

اما این هیاهوی تبلیغاتی چیزی نبود و The Flippening هرگز اتفاق نیفتاد. در حقیقت ، BCH در پایان بیش از BTC آسیب دید. پس از به دست آوردن 300٪ در عرض چند روز و با رشد بیش از 900.00 دلار ، BCH شاهد افت مداوم به سطح 300.00 دلار بود.

این کاهش فقط سو susp ظن های مدافع BTC را تأیید کرد. به نظر می رسید که هیاهوی تبلیغاتی Flippening یک پمپ آشکار و تخلیه معدنچیان کره ای و چینی است که در مبادلات آنها بیشتر حجم سکه دیده شده.

اما حالا چطور?

تعداد زیادی از طرفداران Bitcoin Cash وجود دارند که می گویند Flippening واقعی بر عهده ماست.

افراد مشکوک و طرفداران بیت کوین از پمپ و تخلیه ماه اوت به عنوان یادآوری سلطنت بیت کوین یاد می کنند و این فقط یک حمله بیهوده دیگر به نقطه شماره 1 سکه است. آنها همچنین استدلال کرده اند که همان هجوم پول از شرق آسیا باعث افزایش قیمت می شود ، زیرا مقدار قابل توجهی از حجم سکه از طریق بورس کره بیتمب انجام می شود.

با این وجود ، متغیرهای بیشتری در این مرحله وجود دارند که شایسته توجه ما هستند قبل از اینکه تصمیم آگاهانه درباره آینده بیت کوین بگیریم. بنابراین چه چیزی تهدید این Flippening را از تهدید متفاوت می کند؟ در اینجا استدلالهایی در دفاع از حق سلطنت BCH آمده است:

آگوور ناشناس

اخیراً ، پیوندهایی به یک پیام pastebin.com در مورد Flippening در انجمن های رمزنگاری ، redcit ، 4chan و سایر موارد شروع به گردش کرد. قدمت این پیام به 30 ژوئیه برمی گردد و با آینده نگری بسیار دقیق است. این پمپ BCH را در ماه آگوست از استخرهای استخراج کوچکتر ، خرابی و تعلیق Segwit2x و در نهایت تصویب BCH توسط استخرهای استخراج نام بزرگ در چین پیش بینی می کند.

پیش بینی نهایی آن ، مهمترین مورد برای BTC و مهمترین مورد برای BCH برای تصویب غالب است: یعنی ، بیشتر قدرت استخراج معدن از BTC به BCH تغییر می کند. اساساً ، این بدان معناست که ماینرهای بیشتری نسبت به BTC در حال پردازش معاملات BCH هستند و به BCH بیشترین قدرت استخراج در بلاکچین بیت کوین را می دهند..

و از روز یکشنبه ، به نظر می رسد که این پیشگویی در حال تحقق است ، به عنوان مثال hashrate BCH بر BTC غلبه کرده است. اکنون این بدان معنا نیست که Flippening در این برهه از زمان تضمین شده است – هش ها دائماً در جریان هستند و اکنون که مشکل هش ریت BCH افزایش یافته است ، طرفداران BTC معتقدند ماینرها دوباره به BTC برمی گردند.

اما این شرایط نشان می دهد که پذیرش معدنچی برای بقای هر یک از سکه ها در این مسابقه بسیار مهم است و درک این منطق برای درک تأثیر قدرت استخراج معدن در ارزیابی بازار ضروری است..

ضمانت Bitcoin Classic و پشتیبانی Gavin Andersen

جمعه گذشته ، توسعه دهندگان Bitcoin Classic اعلام کرد که پشتیبانی کد خود را از بیت کوین حذف خواهند کرد در پی شکست Segwit2x. یک پست وبلاگ نوشته شده توسط تیم زندر ، مدیر انتشار بیت کوین کلاسیک ، از هر کسی که بیت کوین کلاسیک را اجرا می کند التماس می کند قبل از خاموش شدن بیت کوین کلاسیک در یک گره جایگزین دوباره مستقر شود. وی با بیان اینکه “حداکثر در 6 ماه دیگر مطمئن هستم که ما” Cash “را رها کرده و به آن” Bitcoin “می گوییم ، وی از کاربران می خواهد که به BCH مراجعه کنند.

Bitcoin Classic نباید با Bitcoin Core ، مشتری مرجع که در حال حاضر BTC را اجرا می کند ، اشتباه گرفته شود. صرف نظر از این ، بسیاری از طرفداران BCH اخبار کلاسیک Bitcoin را تأیید بیشتر می دانند که BCH با دیدگاه Satoshi Nakamoto برای Bitcoin در هنگام اختراع آن در سال 2009 مطابقت بیشتری دارد..

نشانه گاوین آندرسن. ساتوشی اندرسن را ترک کرد تا جانشین او شود به عنوان توسعه دهنده اصلی هنگامی که Bitcoin Core را در سال 2017 ترک کرد. دیروز, آندرسن توییت کرد Bitcoin Cash همان چیزی است که وی هنگام شروع کار در Bitcoin Core در سال 2010 در ذهن داشته است. با این اعلامیه ، آندرسن از پیشتاز Bitcoin Classic پیروی می کند تایید BCH به عنوان بیشتر مطابق با چشم انداز Satoshi برای آینده بیت کوین.

توییت گاوین

همانند پیام pastebin و پست وبلاگ Bitcoin Classic ، بسیاری حمایت Andersen از BCH را به عنوان نشانه ای واقعی از Flippening در این زمان قلمداد کرده اند ، اما این مانع از آن نشده است که این رویدادها را صرفاً به عنوان یک توطئه رد کنند..

پس چرا هنوز قانع نشده اند?

در سطح پایه ، مدافعان BTC معتقدند که BTC به عنوان ارز رمزپایه غالب بیش از حد جا افتاده است. آنها استدلال می کنند که این استاندارد طلا برای مبادله رمزنگاری بوده است و تا زمانی که صرافی ها جفت های معاملاتی بیشتری را برای BCH و ارزهای دیگر لیست نکنند ، این استاندارد بازار باقی خواهد ماند.

هسته اصلی این استدلال در اولین مزیتی است که BTC نسبت به BCH دارد ، که اساساً می گوید از آنجا که BTC ابتدا وجود داشته است ، همیشه در ذهن افراد اول خواهد بود.

سابقه بازار BTC در سنگ بنای دفاع از آن است و این سابقه به این ذهنیت کمک می کند که هجوم معاملات از صرافی های کره ای باعث می شود روند صعودی BCH تکرار ماه آگوست باشد – فقط پمپ و تخلیه دیگر. بسیاری از افراد همچنین عقب نشینی BTC را تصحیح سالم آنچه در نظر گرفته شده است ، می دانند یک گاو نر فوق العاده از مارس امسال اجرا شده است.

جامعه BTC از نظر وفاداری بی دریغ و از نظر تعداد قوی است. تا کنون ، آنها شاهد تغییر وضعیت هش ریت و صعودی صعودی BCH به عنوان حمله دیگری به سکه و یکپارچگی آن هستند ، زیرا از نظر آنها ، فقط این است – حمله دیگری که شکست خواهد خورد و فقط BTC را قوی تر می کند.

از امروز ، بسیاری از دنیای رمز و راز منطق خود را باور دارند. پس از فروش گسترده بیتمب تقریباً در ساعت 2:00 بامداد CST, BCH با سطح پشتیبانی 1300 تا 1400 دلار معاشقه کرده است. شمارش کامل BCH ممکن است خیلی زود باشد ، خصوصاً در میان شایعاتی مبنی بر اینکه نهنگ های بازاری مانند تیم دراپر میلیون ها بیت کوین به بورس های معروف ایالات متحده اختصاص داده اند.

این کجا ما را ترک می کند?

نوامبر برای بیت کوین و دنیای بزرگ ارزهای رمزنگاری شده زمان پر فراز و نشیبی بود. در فاصله بین خروج از بازار چنگال Bitcoin Gold در ماه اکتبر و خبر لغو Segwit2x ، بازارها بسیار بی ثبات هستند و آینده بیت کوین در یک تعادل ناچیز به سر می برد..

به نظر من ، چند نتیجه که به طور فزاینده ای از این سیر حوادث امکان پذیر می شوند.

آنها به شرح زیر است:

1) BCH از نظر محدودیت و هزینه بازار از BTC فراتر می رود ، باعث می شود BTC در ارزش فروپاشی کند و بورس ها و بازارها را مجبور می کند BCH را به عنوان بیت کوین واقعی تشخیص دهند..

2) این واقعاً فقط یک پمپ و تخلیه است و وقتی افرادی که در بازار دست به تصمیم گیری برای پایان دادن به آن می زنند ، قیمت BCH سقوط می کند ، پول به BTC ریخته می شود و BTC سود ثابت را تا 10 هزار دلار می بیند.

3) اگر تلاش برای سبقت گرفتن از BTC با BCH جدی باشد اما در نهایت به نتیجه نرسد ، در این صورت شاهد اصلاح قیمت BCH خواهیم بود اما نه همان تصادفی که با پمپ و دامپ شاهد آن خواهیم بود. در نتیجه ، BTC همچنان صعود خود را ادامه می دهد در حالی که BCH پس از عقب نشینی و همزیستی این دو پشتیبانی سالم را حفظ می کند.

در حالی که من معتقدم این سه سناریو با توجه به وقایع ممکن است ، من نتیجه دیگری را تأیید نمی کنم – این فقط پیش بینی است. همچنین BCH را بیش از BTC یا بالعکس تأیید نمی کنم. این مقاله به منظور تجزیه و تحلیل و توضیح وضعیت فعلی است و نباید به عنوان توصیه مالی / سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

تمام آنچه گفته شد ، هفته های آینده برای ارز رمزپایه جالب خواهد بود ، بنابراین مقداری ذرت پاپ کرده و به تماشای آن بپردازید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me