پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی ، فیس بوک ، همچنان در بین افراد رمزنگاری ابرو بالا می برد. فیس بوک با بیش از یک میلیارد کاربر ثبت شده ، بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی جهان است. و بسیاری از تحلیلگران ، رمزنگاری فیس بوک را گامی اساسی در جهت پذیرش مقیاس بزرگ می دانند. این پلت فرم از نفوذ شدیدی در بخش دیجیتال برخوردار است و شبکه جهانی آنها می تواند به عنوان یک ضروری برای اقتصاد غیر متمرکز باشد.

موضع گیری جدید حامی رمزنگاری این شرکت می تواند به اقتصاد غیر متمرکز رونق لازم را بدهد. غول رسانه های اجتماعی همچنان در مورد توسعه ارز رمزنگاری شده سکوت می کنند ، اما آنها به طور آشکار از فناوری بلاکچین استقبال کرده اند ، از جمله ایجاد یک گروه تحقیقاتی جدید بلاکچین.

فیس بوک

فیس بوک مستقر در کالیفرنیا در سال 2004 وارد بازار شد. این شرکت به سرعت از یک عملیات کوچک با چند کارمند به یکی از بزرگترین شرکتهای جهان تبدیل شد. فیس بوک در حال حاضر بیش از 27000 نفر کارمند دارد و به صورت عمومی در Nasdaq (GS؛ FB) تجارت می شود. تعیین موضع رمزنگاری بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری تا همین اواخر دشوار بوده است ، و فیس بوک در گذشته اظهارات مخفی رمزگذاری کرده است. بیایید لحظه ای بررسی کنیم که چگونه فیس بوک از ممنوع کردن همه تبلیغات رمزنگاری شده در ژانویه به اعلام برنامه های شروع یک گروه تحقیق در مورد بلاکچین در اوایل این هفته رسید.

دفتر فیس بوک از طریق Businessbundit.com

دفتر فیس بوک از طریق Businessbundit.com

فیس بوک رمزنگاری شده

فیس بوک رمزنگاری شده می تواند در ماه های آینده میلیاردها نفر را به ارزهای رمزپایه معرفی کند زیرا به نظر می رسد مدیر عامل جنجالی این شرکت ، مارک زاکربرگ ، در مورد فناوری بلاکچین جدی گرفته است. اخیرا گزارش توسط تجارت FOX مدیر فیس بوک را به اشتراک گذاشت دیوید مارکوس تیم برنامه پیام رسان فیس بوک را ترک می کرد تا تیم جدیدی را به تحقیق در مورد ادغام بلاکچین در این سیستم عامل اختصاص دهد.

مارکوس این حرکت را در یک پست فیس بوکی تأیید کرد که در آن توضیح داد که برنامه برنامه پیام رسان بسیار سودمند بود ، اما اکنون او آماده است تا به “چالش جدید” برود. این حرکت معکوس موضع فوریه فیس بوک است که در آن مقام اجرایی اظهار داشت که این پلتفرم “قصد ندارد به زودی رمزنگاری اضافه کند”. وی حتی در ادامه توضیح داد که پرداخت های رمزنگاری برای استفاده در آن زمان فیس بوک بسیار گران و کند است.

هنگامی که از او در مورد برنامه های بلاکچین فیس بوک س askedال شد ، مارکوس توضیح داد که فیس بوک به سادگی روی یک زمینه از توسعه رمزنگاری کار نمی کند. اکنون این پلتفرم مزایای بالقوه ادغام بلاکچین در چندین بخش را تشخیص داده است. مدیران فیس بوک در پاسخ به این س askedال که آیا بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی جهان قصد دارد ارز رمزنگاری شده خود را در آینده ایجاد کند ، به سادگی گفت:

“در حال حاضر چیزی بیشتر برای اشتراک نداریم.”

مارکوس به عنوان یک سرمایه گذار اولیه بیت کوین ، بازار رمزنگاری را می فهمد و بنابراین ، یک انتخاب عالی برای هدایت فیس بوک به سمت اقتصاد دیجیتال است. در دسامبر سال گذشته ، مارکوس به عضویت هیئت مدیره Coinbase درآمد. Coinbase بزرگترین مبادله رمزنگاری در آمریکای شمالی است.

بسیاری تصمیم مارکوس برای عضویت در هیئت مدیره Coinbase را نشانه ای قوی از اهداف بعدی بلاک چین فیس بوک دانستند.

حدس و گمان Crypto Facebook

CNBC گزارش شده در ماه مه که با یک تغییر شرکت جدید درهای Facebook رمزگشایی شده دوباره باز شده است. نتایج متفاوتی از انجمن رمزنگاری در رابطه با این موضوع وجود داشته است که اکثر پست ها حرکت را به همین صورت مشاهده می کنند مثبت.

خبر محبوب چدار نیز گزارش شده در 11 مه ، فیس بوک در واقع به دنبال ساخت یک رمز بومی است – Facecoin. این نشریه با استناد به منابع ناشناس دریافت که تحقیق در مورد بلاکچین فیس بوک حداقل یک سال به عقب برمی گردد. این گزارش همچنین نشان داد که مورگان بلر, عضو تیم توسعه شرکت فیس بوک ، چند ماه گذشته به طور مخفیانه به تحقیق در مورد سناریوهای احتمالی پرداخت.

ممنوعیت تبلیغات فیس بوک رمزنگاری

در ژانویه ، فیس بوک ممنوعیت تبلیغ ارزهای رمزپایه را وضع کرد که بعداً توسط گوگل تصویب شد. هر دو شرکت ماهیت غیرمنظم و سوداگرانه بازار را انگیزه این ممنوعیت ها عنوان کردند. مدیران فیس بوک در حال واکنش به واکنشهای فزاینده کاربران و مقامات دولتی بودند که ادعا می کنند بسیاری از پیشنهادات اولیه سکه (ICO) کلاهبرداری هستند.

مقامات شرکتی و دولتی هر دو در ماه های گذشته پس از چندین میلیارد کلاهبرداری ICO برای سرمایه گذاران ، ICO ها را به شدت گرم کرده اند. یک مطالعه منتشر شد توسط Statis Group LLC ادعا می کند که هشتاد درصد ICO ها کلاهبرداری در سال 2017 بوده اند.

به روز رسانی سیاست تبلیغات فیس بوک

به روز رسانی سیاست تبلیغات فیس بوک

بازیابی تبلیغات رمزنگاری شده در فیس بوک

در ماه ژوئن ، مدیران فیس بوک تصمیم گرفتند که ممنوعیت تبلیغات را لغو کنند. شرکت های بلاکچین اکنون می توانند در فیس بوک تبلیغ کنند ، اما ابتدا باید به دنبال تأیید باشند. همه علاقمندان باید یک فرم را پر کنند کاربرد که شامل اطلاعات مجوز است و شرکتهای تجاری عمومی باید وضعیت خود را فاش کنند. تبلیغات ICO هنوز از سیستم عامل ممنوع است.

تغییرات رمزنگاری شده در فیس بوک

Rob Leathern ، مدیر محصولات فیس بوک ، این هفته یک پست بین شرکتی ارسال کرد که در آن وی نیاز به بررسی نتایج این تغییرات را قبل از انجام تنظیمات اضافی توصیف می کند. وی توضیح داد که چگونه ممنوعیت قبلی به طور ناخواسته بسیاری از مشاغل قانونی را از تبلیغ در فیس بوک منع می کند و چگونه پروتکل جدید اجازه می دهد تا این شرکت ها دوباره به شبکه تبلیغات فیس بوک بپیوندند..

تبلیغات منبع اصلی درآمد فیس بوک است. بنابراین ، محدود کردن کامل یک بخش تجاری در حال رشد ، چنین بلاکچینی از منظر کسب و کار چندان منطقی نیست. اکنون راهی وجود دارد که علاقه مندان می توانند از آن برای استفاده از بازار جهانی فیس بوک استفاده کنند.

در حالی که Google نه می گوید ، فیس بوک به رمزنگاری باز می شود

به نظر می رسد فیس بوک در همان زمان که گوگل به طور کامل ممنوعیت قانونی آنها را وضع کرده است ، در حال ممنوعیت اعمال آنها است. این زمان بندی می تواند دلایلی داشته باشد. گوگل و فیس بوک هر دو بر سر درآمد آگهی با یکدیگر رقابت می کنند. وارونه سازی فیس بوک اکنون این پلتفرم را به عنوان فضای برتر تبلیغات برای انجمن بلاکچین در نظر گرفته است. Google هنوز ممنوعیت تبلیغات خود را لغو نکرده است که می تواند بودجه قابل توجهی برای تبلیغات به برنامه جدید فیس بوک منتقل کند.

آینده رمزنگاری شده در فیس بوک

تحلیلگران رمزنگاری این فرضیه را مطرح کردند که چه اتفاقی می افتد وقتی یک شرکت بزرگ مانند فیس بوک یا آمازون شروع به ادغام ارزهای رمزپایه شده در سیستم عامل خود کنند. این مگ سایت ها میلیاردها کاربر دارند و اگر فقط درصد کمی از گروه کاربری آنها به بازار رمزنگاری بپیوندند ، این تأثیرات بسیار مهمی در فضا خواهد بود. اکنون به نظر می رسد که وقتی فیس بوک در ماه های آینده از آرمان های بلاکچین کامل خود رونمایی می کند ، این سالات به خود پاسخ خواهند داد.