Simplex در سال 2014 راه اندازی شد ، یک شرکت فین تک مستقر در اتحادیه اروپا است که در تلاش است تا بازرگانان ، بازارها و سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده را قادر به پردازش پرداخت های آنلاین با پوشش کامل شارژپردازی و محافظت از تقلب کند..

ما با نتانل کابالا, بنیانگذاران & CAO از ساده. Netanel متخصص در تمام جنبه های کلاهبرداری است ، و قبل از Simplex ، Netanel در PayPal به عنوان یک تحلیلگر کلاهبرداری کار می کرد ، با سیستم عامل های خطر مواجه با کاربر و اتوماسیون پشتی.

مهمترین نکاتی که در فضای کارت اعتباری قابل حل است?

در مقیاس کلان ، کلاهبرداری و کارنامه قرمز بزرگترین مسئله است.

در Simplex ، تقلب مشکلی ایجاد نمی کند – هوش مصنوعی اختصاصی ما هر معامله را با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین کاملاً خودکار که تقلب را به طور م effectivelyثر از بین می برد ، تجزیه و تحلیل می کند.

نوار قرمز ، به دلیل ناکارآمدی نظارتی و مغایرت قانونی ، با این وجود چالشی برای صنعت باقی مانده است. بسیاری از اینها مربوط به راه اندازی یک تجارت دیجیتال در جهانی است که سیستم حقوقی آن هنوز بر مرزهای فیزیکی حاکم است و این امر بر همه مشاغل جهانی و نه فقط پردازنده های پرداخت تأثیر می گذارد..

با این وجود ، هزینه های اطمینان از انطباق در چندین حوزه قضایی و سرزمین قابل توجه است و مانعی برای عرضه محصولات جدید است.

سیمپلکس چه تفاوتی با صنعت کارت اعتباری سنتی دارد?

اولاً ، ما رمزنگاری هستیم ، در حالی که اکثر شرکت های کارت اعتباری نمی خواهند کاری با ارز رمزپایه داشته باشند.

در مرحله دوم – و این توضیح می دهد که چرا ما می توانیم با رمزنگاری کنار بیاییم و رقبا نمی توانند – فناوری ضد کلاهبرداری ما از بازرگانان در برابر خطر برگشت هزینه ها محافظت می کند.

ما همچنین برای اطمینان از بی عیب و نقص بودن انطباق خود بسیار دردسر کشیده ایم و این به ما امکان می دهد تا نشان دهیم که صنعت رمزنگاری را می توان با روشی مسئولانه پشتیبانی کرد ، ضمن اینکه رضایت ناظران را برآورده می کند و بالاترین استانداردهای مراقبت را حفظ می کند..

کسب و کار چگونه درآمد کسب می کند?

درآمد ما توسط شرکای Simplex که به دروازه پرداخت بدون کلاهبرداری ما دسترسی دارند و هزینه های تبدیل کاربران خرده فروشی که بین فیات و رمزنگاری با استفاده از سرویس حساب ما جابجا می شوند ، تأمین می شود..

چه کسی مشتری ایده آل سیمپلکس است?

مشتری ما بسیار متنوع است. در سمت مصرف کننده ، سرمایه گذاران خرده فروشی پیدا کرده ایم که به دنبال راهی مطمئن برای خرید ارز رمزنگاری شده هستند ، در حالی که در سمت شرکت از همه چیز از SME تا بزرگترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان که دروازه پرداخت ما را ادغام می کند ، پشتیبانی می کنیم.

مشاغلی که به دنبال روشی ایمن برای پذیرش پرداخت های کارت – بدون معرفی ریسک هستند – و مشتریان آنها ذینفعان اصلی Simplex هستند.

خرید ارز رمزنگاری شده با کارت اعتباری اغلب با نرخ های مضحک همراه است. راه حل Simplex چگونه متفاوت است?

برای اینکه Simplex توسط مبادلات عمده جهانی پذیرفته شود ، تشخیص دادیم که باید نرخ های رقابتی ارائه دهیم. رقابت در امنیت و شهرت به تنهایی کافی نخواهد بود.

حداقل رساندن هزینه ها همچنین نحوه رشد سهم بازار خود است ، در حالی که بازار رمزنگاری برای سرمایه گذاران جذاب تر است ، آنها می توانند بدون جریمه شدن ارز فیات را مبادله و خارج کنند.

آیا می توانید نحوه استفاده Simplex از sAI برای از بین بردن تقلب در عین افزایش تبدیل را لمس کنید؟ روند واقعی پشت صحنه چیست?

هوش مصنوعی هر یک از معاملات را تجزیه و تحلیل می کند و احتمال کلاهبرداری آن را براساس هزاران نقطه داده تعیین می کند.

الگوریتم یادگیری ماشین با گذشت زمان م moreثرتر می شود و امکان معاملات بالقوه جعلی را فراهم می کند. این باعث افزایش تبدیل می شود در حالی که از بازگشت هزینه جلوگیری می کند و به مشاغل اجازه می دهد پرداخت های رمزنگاری فیات را با خطرات صفر تسهیل کنند.

Simplex دارای یک لیست کاملا گسترده از مشارکت ها در سراسر فضای ارزهای رمزپایه است ، با شرکت هایی مانند Binance ، Bitpay ، Huobi و شرکت های مختلف. برای کارآفرینان مخاطبان ما ، بهترین راه برای ایجاد مشارکت مرتبط با شرکت های مشابه چیست

این یک فرآیند دو مرحله ای است ، یکی داخلی و دیگری خارجی. قبل از اینکه به فکر نزدیک شدن به شرکای بالقوه باشید ، باید اطمینان حاصل کنید که محصول شما کاملاً بهینه شده است و راه حلی که ارائه می دهید بهتر از شرکت فعلی است..

لیستی از شرکای Simplex

لیستی از شرکای Simplex. منبع: Simplex.com

در حالی که هنوز برطرف اشکالات و اصلاح UX هستید ، نزدیک شدن به شرکت های بزرگ هیچ فایده ای ندارد. با Simplex ، ما در حال توسعه یک درگاه پرداخت هستیم که به نظر ما بهترین کلاس است. فقط در این صورت بود که ما به دنبال گفتگو با شرکت هایی بودیم که می توانند از راه حل ما بهره مند شوند.

به نظر می رسد جامعه استارتاپی اسرائیل رمز ارز و بلاکچین را پذیرفته است. آیا می توانید راه اندازی و راه اندازی یک شرکت پرداخت بین المللی در اسرائیل را لمس کنید?

اعتبار اسرائیل برای تعالی فناوری نیازی به بیان مجدد ندارد. ما کشور کوچکی هستیم و در تل آویو که بیشتر صحنه های راه اندازی آن مستقر است ، همه افراد را می شناسند. این برای تأمین استعداد و ایجاد مشارکت عالی است ، انگار که نمی توانید یک مشکل خاص را حل کنید ، این احتمال وجود دارد که شخصی را در شبکه خود بشناسید که.

در عین حال ، ماهیت جزیره ای جامعه فناوری اسرائیل به این معنی است که ضروری است که با دقت و کار برای ساختن پل ها ، به جای تلاش تهاجمی در گوشه و کنار کردن بازار با هزینه بقیه. وقتی شرکت های نوپا همکاری می کنند ، می توانند نتیجه ای بیشتر از آنچه می توانست از کار یک جانبه بدست بیاورد ، کسب کنند.

چه بعدی برای سیمپلکس؟ انتظار داریم 2-3 سال آینده چه چیزی را ببینیم?

ما حساب Simplex را به تازگی راه اندازی کرده ایم ، یک حساب بانکی آنلاین که به مصرف کنندگان امکان می دهد از دارایی های دیجیتال خود به صورت آنلاین و آفلاین چگونه و هر وقت بخواهند استفاده کنند. اساساً ، به آنها امکان می دهد یک حساب واحد ایجاد کنند و سپس از طریق مجموعه ای از سیستم عامل های شریک Simplex از جمله مبادلات و کیف پول به آن دسترسی پیدا کنند..

با فراتر رفتن از این ، ما سخت در تلاش هستیم تا راه حل پرداخت رمزنگاری کلید در دست خود را ، با محصولات جدید در دست تولید ، گسترش دهیم. سرانجام ، ما به دنبال گسترش لیست کشورهایی هستیم که در آنها مجوز فعالیت داریم و برای ایجاد این امر با نهادهای نظارتی در چندین حوزه قضایی همکاری نزدیک داریم..

ممنون نتانل!