CRYPTO20 چیست?

CRYPTO20 (C20) اولین صندوق شاخص رمزگذاری شده ارز رمزنگاری شده در جهان است که به سرمایه گذاران امکان می دهد مزایای متنوع نگه داشتن بیست ارز رمزپایه برتر بازار را با سهولت و سادگی نگه داشتن یک رمز واحد بدست آورند..

کمتر از یک دهه از عمر بازار ارزهای رمزپایه می گذرد که در مقایسه با سایر طبقات دارایی در اوایل چرخه حیات خود به سر می برد. با کل سقف بازار تقریباً 500 میلیارد دلار ، بازار ارزهای رمزنگاری شده تنها کسری از اندازه بزرگترین بازارهای مالی جهان است و هنوز فضای کافی برای رشد دارد.

C20 یک روش عملی و کم هزینه برای پیگیری بازده کلی بازار دارایی های دیجیتالی که به سرعت در حال رشد است ، به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

صفحه اصلی C20

بررسی اجمالی مزایای CRYPTO20

CRYPTO20 مزایای متعددی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد که با سایر محصولات بازار قابل مقایسه نیست:

 • متنوع سازی – به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به راحتی با محدودیت بازار در معرض قرار گرفتن در میان 20 ارز رمزپایه برتر قرار گیرند. به طور مناسب به کاربران یک روش مناسب برای شرط بندی در آینده کل بازار ارزهای رمزپایه می دهد.
 • هزینه کم – رقابتی ترین نرخ های مدیریت صنعت را ارائه می دهد زیرا C20 برای تأمین ویژگی های تعادل مجدد نمونه کارها به علم داده متکی است.
 • راحتی – راهی آسان برای سرمایه گذاری در چندین دارایی دیجیتالی بدون نیاز به ایجاد چندین حساب یا انواع کیف پول برای مصرف کنندگان فراهم می کند.
 • شفافیت – با ثبت و بازرسی کلیه اقدامات صندوق در بلاک چین Etheruem ، به دارندگان رمز شفافیت کامل نسبت به فعالیت صندوق می دهد.
 • نقدینگی – ایجاد شده با یک گزینه قرارداد هوشمند نقدینگی ، دارنده رمز C20 دارای این گزینه است که می تواند نشانه های خود را در هر زمان تصفیه کند.
 • حداقل سرمایه گذاری – C بدون نیاز به حداقل سرمایه ، روشی را برای ردیابی بازگشت بازار ارزهای رمزپایه به همه سرمایه گذاران ارائه می دهد.

مزایای C20

نمونه کارهای فعلی CYRPTO20

از 14 فوریه 2018 ، نمونه کارهای CRYPTO20 شامل:

 1. ریپل – 9.8٪
 2. بیت کوین – 9.6٪
 3. اتریوم – 9.6٪
 4. Bitcoin Cash- 9.5٪
 5. Litecoin – 9.1٪
 6. کاردانو – 7.7٪
 7. ستاره ای – 6.1٪
 8. نئو – 5.9٪
 9. EOS – 4.7٪
 10. یوتا – 4.1٪
 11. Dash- 3.9٪
 12. NEM – 3.6٪
 13. مونرو – 3.1٪
 14. خطر – 2.6
 15. Ethereum Classic – 2.4٪
 16. ترون – 2.1٪
 17. Qtum – 1.8٪
 18. VeChain – 1.7٪
 19. بیت کوین طلا – 1.5٪
 20. پرجمعیت – 1.2٪

برای دیدن اطلاعات کلیدی در مورد نمونه کارها C20 ، به آن مراجعه کنید پورتال عملکرد.

مبانی CRYPTO20

C20 از شانزدهم اکتبر 2017 راه اندازی شد و بیست ارز رمزپایه برتر را با توجه به محدودیت بازار ردیابی می کند. این شاخص از حداکثر وزن م componentلفه 10٪ برای هر دارایی استفاده می کند ، بنابراین یک سهام نمی تواند بر صندوق تسلط داشته باشد.

C20 که یک صندوق بسته بود ، یکبار بودجه را از طریق ICO جمع آوری کرد و تعداد کل رمزهای ایجاد شده را 40،656،082 جمع کرد. ارزش کل صندوق C20 با عرضه 39،335،007 توکن در کل 86،359،404 دلار است. نشانه های C20 غیرقابل استخراج هستند.

C20 یک صندوق منفعلانه مدیریت شده است. مدیران صندوق جدا از توازن مجدد هفتگی دارایی ها ، درگیر معاملات فعال نیستند. CRYPTO20 قصد دارد با استفاده از یادگیری ماشین بهینه سازی مدیریت صندوق و تعیین پارامترهای صندوق های آینده را انجام دهد.

نقل قول C20

هزینه های مدیریت

با قطع واسطه ها و خودکارسازی مکانیسم های تعادل هفتگی ، C20 می تواند یکی از رقابتی ترین برنامه های هزینه مدیریت صنعت را به شما ارائه دهد.

C20 دارای هزینه ثابت سالانه 0.50٪ است در حالی که صندوق های رمزنگاری رقیب دارای هزینه های مدیریتی حدود 3٪ هستند. هیچ هزینه ای برای خروج ، کارگزاری و هزینه مشاوره وجود ندارد.

خرید و فروش C20

نشانه های C20 به طور انحصاری با خرید و فروش انجام می شوند مبادلات ارز رمزنگاری شده را انتخاب کنید.

C20 معامله شده کجاست?

C20 در حال حاضر در چهار صرافی ذکر شده است:

 1. بیبوکس
 2. HitBTC
 3. IDEX
 4. اتر دلتا

C20 نیز در حال حاضر در مرحله پذیرش است Coinexchange و یوبیت.

گزینه های دارنده رمز

دارنده رمز C20 هنگام انتخاب یک توکن ، دو گزینه مختلف برای دریافت هزینه دارد:

 1. C20 را در صرافی بفروشید
 2. از گزینه تصفیه داخلی C20 استفاده کنید

گزینه تصفیه

C20 دارای عملکرد انحلال قرارداد هوشمند است که سرمایه گذاران را قادر می سازد Ethereum را براساس سهم خود از دارایی های اساسی صندوق برداشت کنند. برای انحلال رمزها به این روش مجوز یا زمان انتظار لازم نیست.

برای تصفیه موقعیت خود ، باید درخواست برداشت را به قرارداد هوشمند ارسال کنید. سپس قرارداد هوشمند به شما امکان می دهد مبلغ Ethereum را معادل ارزش بازار تمام نشانه های سرمایه گذار برداشت کنید. برای فعال کردن این گزینه تصفیه هزینه تجارت 1٪ در نظر گرفته شده است.

اگر یک توکن منحل شود ، آن را به تیم مدیریت CRYPTO20 ارسال می کنید که سپس رمز را در مبادله با ارزش بازار فعلی فروخته می شود. این تضمین می کند که نشانه های تصفیه شده در گردش باقی می مانند و عرضه کلی رمزها پس از یک واقعه تصفیه کاهش نمی یابد.

قیمت گذاری

این گزینه تصفیه کف قیمت موثری ایجاد می کند که اطمینان می دهد هیچ گاه نشانه های C20 نباید با تخفیف زیر ارزش خالص دارایی رمز (NAV) معامله کنند.

Token NAV = ارزش دارایی خالص صندوق / تعداد توکن های در گردش

ارزش رمز C20 می تواند از ارزش دارایی های اساسی فراتر رود (با حق بیمه معامله شود) اما به دلیل گزینه تصفیه در قرارداد هوشمند ، نمی تواند زیر ارزش دارایی های اساسی باشد (با تخفیف معامله می شود).

C20 ICO

ICO عمومی C20 از 16 اکتبر 2018 تا 30 نوامبر 2017 برگزار شد. در این دوره صندوق 38،000،000 دلار جمع آوری کرد. هیچ رمز دیگری پس از ICO ایجاد نمی شود.

قیمت گذاری ICO Token

 • قیمت پیش فروش برای 1 هفته قبل: 0.95 دلار
 • قیمت پیش فروش تا 48 ساعت اول ICO: 1.00 دلار
 • قیمت 48 ساعت اول تا پایان هفته سوم ICO: 1.05 دلار
 • قیمت از هفته 4 تا هفته 6 ICO: 1.10 دلار

توزیع رمز ICO

 • شرکت کنندگان در ICO – 87.0٪
 • تیم C20 * – 7.5٪
 • روابط بازاریابی و سرمایه گذاران – 2.5٪
 • حقوقی – 1.0٪
 • تیم امنیت سیستم – 1.0٪
 • برنامه فضل – 0.5٪
 • تیم مشاوره – 0.5٪

* نشانه های تیم C20 در طی یک دوره دو ساله برای اطمینان از مطابقت انگیزه های تیم با شرکت کنندگان در ICO واگذار می شود.

عملکرد صندوق

در زمان C20 ICO ، بسته به زمان دقیق فروش توکن ها در محدوده قیمت 0.95 تا 1.10 دلار به فروش می رسید. از تاریخ 14 فوریه 2018 ، شرکت کنندگان ICO بدون در نظر گرفتن اینکه در طول ICO چه امتیازی خریده اند ، بیش از 100٪ بازده دریافت می کنند. از زمان ورود C20 به بورس در اواخر ژانویه ، قیمت آن به 2.43 دلار کاهش یافته است زیرا ارزش دارایی های اساسی آن کاهش یافته است.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = C20&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

نحوه ذخیره C20

C20 یک توکن استاندارد ERC-20 است. بنابراین ، C20 باید در کیف پول Ethereum سازگار با ERC-20 ذخیره شود. یک انتخاب محبوب کیف پول نرم افزار است MyEtherWallet.

برای از بین بردن خطرات امنیتی شخص ثالث ، سرمایه گذاران باید ذخیره دارایی های دیجیتالی خود را در کیف پول سخت افزاری در نظر بگیرند. برخی از سخت افزارهای مورد اعتماد ERC-20 شامل Ledger Nano S یا Trezor هستند.

لیست شرکا

CRYPTO20 لیستی گسترده از بیش از ده شریک دارد:

 • بلوک 512 بلوک 512 یک کنسرسیوم اگنوستیک پلت فرم متشکل از متخصصان ارائه دهنده بینش ، مشاوره و خدمات تسریع برای راه حل های بلاکچین با مدل های تجاری مناسب.
 • دانیلوف & Konradi LLP – دانیلوف & Konradi LLP یک شرکت حقوقی بین المللی بوتیک است که در مسکو و تگزاس مستقر است.
 • 8760 – 8760 یک آژانس بازاریابی کاملاً پشته ، متخصص در Fintech عمیق ، بلاکچین و ICO است.
 • HoSho – HoSho یک رهبر جهانی در زمینه امنیت بلاکچین است. خدمات امنیتی شامل تجزیه و تحلیل استاتیک ، تأیید قرارداد ، تحولات استحکام از جمله موارد دیگر است.
 • ولخرجی – Extravaganza یک بازاریاب دیجیتال و آژانس توسعه نرم افزار بین المللی است که انواع خدمات دیجیتالی را ارائه می دهد.
 • Coinhills – سکه های کوین وب سایتی است که داده های بازار ارزهای رمزنگاری شده و همچنین اخبار دارایی های دیجیتال را از سراسر وب جمع می کند.
 • DataProphet – DataProphet متخصص در یادگیری ماشین و ارائه خدمات توسعه محصول به طیف گسترده ای از صنایع از امور مالی تا حقوقی.
 • KR Token – KR Token خدمات مختلفی را شامل می شود که شامل فروش رمز ، تجارت OTC برای دارایی های دیجیتال و مدیریت دارایی های رمزنگاری شده است.
 • Securrency – ارز یک پلت فرم ترکیبی FinTech / RegTech است که امکان تجارت رایگان کلاسهای دارایی قبلاً بی نقص را فراهم می کند.
 • تغییر اندازه – Metamension یک شرکت بازاریابی دیجیتال است که در زمینه تولید فیلم و فیلم برای فیلم و تلویزیون تخصص دارد.
 • IdentityMind – IdentityMind برای ساده سازی مطابقت و افزایش پیشگیری از تقلب ، هویت های دیجیتالی قابل اعتماد ایجاد می کند.

تیم CRYPTO20

C20 توسط موسس و مدیر عامل آن هدایت می شود, دانیل شوارتزکوپف. او یک کارآفرین زنجیره ای با سابقه در زمینه راه اندازی ، فن آوری و توسعه شبکه های اجتماعی است. علاوه بر این ، شوارتزکوفف بنیانگذار و مدیر Dataprophet ، یک شرکت مشاوره و توسعه یادگیری ماشین است..

برخی دیگر از اعضای اصلی تیم شامل ریموند بوتا و بابی جونکر. بوتا به عنوان بنیانگذار و CTO C20 ، مهندسی سیستم و معماری پروژه را مدیریت می کند. بوتا همچنین به یکپارچه سازی بلاکچین و سیستم تجارت خودکار صندوق کمک می کند. به عنوان مدیر صندوق C20 ، Jonker عملیات تجاری صندوق را انجام می دهد. تجربه مالی Jonker شامل تجربه کار در Intertrust Group ، PricewaterhouseCoopers و Ernst است & جوان.

تیم C20

نتیجه

سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های رمزنگاری انفرادی ذاتاً مخاطره آمیز است و به تحمل تحقیقات زمان بر نیاز دارد. CRYPTO20 به سرمایه گذاران یک استراتژی سرمایه گذاری عملی ارائه می دهد که با ایجاد شاخصی که بازار در حال ظهور ارز رمزنگاری شده را به جای تلاش برای انتخاب برندگان و بازندگان بازار ، ریسک کلی سرمایه گذاری را کاهش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، به C20 بروید سایت اینترنتی یا کاغذ سفید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me