مالیات Cryptocurrency 101: چه چیزی باید بدانیم که فصل مالیات بیاید

یک سال جدید فرا رسیده است! برای سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده ، این به معنای امید به رشد سال دیگر در بازارهای ارز مجازی است. متأسفانه ، با این حال ، این بدان معناست که ما باید برای پرداخت مالیات بر سود ارز رمزنگاری شده خود از سال 2017 آماده شویم.

بسیاری از ما مصوبات خود را اتخاذ کرده و در مورد آرزوهای خود برای سال 2018 تصمیم گیری کرده ایم ، اما تعداد کمی از ما مشتاقانه آماده ارائه اظهارنامه مالیاتی خود هستیم. اما آماده بودن نیمی از جنگ است ، بنابراین اکنون زمان شروع برنامه ریزی مالیاتی است.

همیشه هنگامی که اظهارنامه مالیاتی خود را تهیه می کنید ، بهتر است با یک حسابدار رسمی (“CPA”) مشورت کنید. CPA خوب می تواند با مدیریت هوشمند دارایی های شما به شما کمک کند از بدهی مالیاتی جلوگیری کنید. با این حال ، حسابدار عادی شما احتمالاً در زمینه تحول سیاست های مالیاتی ارزهای رمزپایه سرعت ندارد. اگر در بیت کوین یا ارزهای مجازی دیگر سرمایه گذاری کرده اید ، با یک حسابدار آموزش دیده ارز رمزنگاری تماس بگیرید تا مطمئن شوید برای فصل مالیات آماده هستید.

مالیات ارز رمزنگاری شده به طور خلاصه

ارزهای رمزپایه ممکن است در حاشیه اینترنت آغاز شده باشند ، اما اکنون این یک سرمایه گذاری کاملاً اصلی است. معاملات آتی بیت کوین در صرافی های شیکاگو معامله می شود و سرمایه گذاران بزرگ نهادی میزهای تجارت ارز مجازی را راه اندازی می کنند. از آنجا که ارز رمزنگاری شده بیشتر و بیشتر محبوب شده است ، سرویس درآمد داخلی (“IRS”) جزئیات سیاست های خود را در مورد نیاز مالیات و گزارش دهی اصلاح کرده است.

سازمان امور مالیاتی بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را به عنوان دارایی سرمایه ای در نظر می گیرد زیرا قابل تبدیل به پول نقد است. بنابراین ، مانند سایر دارایی های سرمایه ای ، ارزهای رمزپایه نیز مشمول قوانین سود سرمایه هستند. این قوانین برای مودیانی که ارزهای رمزنگاری شده را برای اهداف سرمایه گذاری خریداری و می فروشند و همچنین افرادی که ارزهای مجازی را برای کالاها و خدمات خرج می کنند ، اعمال می شود..

درست مانند سایر دارایی های سرمایه ای ، نرخ مالیات شما به مدت زمان نگهداری آنها قبل از فروش آنها و همچنین به قیمت خریداری شده و بهای تمام شده شما بستگی دارد. اگر زیان سرمایه شما در سرمایه گذاری های رمزنگاری شده شما بیش از سود سرمایه شما باشد ، می توانید زیان را به عنوان کسر در اظهارنامه مالیات بر درآمد خود تا 3000 دلار مطالبه کنید.

هنگامی که می فهمید چگونه می توانید سود ارز رمزپایه خود را به طور صحیح در اظهارنامه مالیات بر درآمد 2018 خود گزارش دهید ، با اطلاع از مبنای هزینه خود شروع کنید. مبنای شما هزینه ای است که در هنگام خرید ارز مجازی برای آن پرداخت کرده اید و برای هر هزینه مربوطه تنظیم شده است. این بدان معناست که شما می توانید از کمیسیون های مربوط به خرید ارز رمزنگاری شده ، مانند درصدی که Coinbase از هر مبادله می گیرد ، کسر کنید. قابل توجه است ، با این حال مبنای هزینه برای سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده شما شامل هزینه های مربوط به سرمایه گذاری نیست. هزینه های مربوط به معاملات ارزهای رمزنگاری شده در سال 2017 باید به طور جداگانه در یک فرم جدول فهرست شده باشد که به بازده شما متصل است ، با این فرض که شما کسرهای خود را جزئی می دانید.

هنگام خرید ارز رمزنگاری شده ، اساس هزینه خود را تعیین می کنید. با این حال ، تا زمانی که دارایی آن را نفروشید ، مالیات بر آن اعمال نمی شود. این زمانی است که شما به سود یا زیان خود در سرمایه گذاری “پی می برید”. بنابراین ، اگر بیت کوین را با قیمت 12000 دلار خریدید و آن را به قیمت 13000 دلار فروختید ، سود واقعی شما 1000 دلار است حتی اگر در این بین مدتی به زیر قیمت خرید اولیه شما برسد. به نظر می رسد به اندازه کافی ساده ، درست است؟ متاسفانه خیر.

وقتی صحبت از رمزنگاری می شود ، همه چیز به سرعت پیچیده می شود

برخلاف سهام که معاملات مستقیمی خرید و فروش هستند ، تقریباً هرگونه دارایی ارز مجازی یک رویداد مشمول مالیات است. مسئولیت مالیاتی هنگامی که ارز رمزنگاری شده خود را با پول نقد یا سایر ارزهای مجازی معامله می کنید یا هر زمان که برای خرید کالا یا خدمات استفاده می شود ، ایجاد می شود. بسته به میزان سرمایه گذاری و عادت های شما ، این امر می تواند امور را پیچیده کند.

برخلاف تصور عمومی – و آرزوها – بسیاری از سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده ، بازپرداخت از سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده شما تنها رویداد مشمول مالیات در طول عمر سرمایه گذاری شما نیست. به عنوان مثال ، اگر با استفاده از بیت کوین در Overstock.com خریدی انجام دهید ، این معامله ای است که مشمول مالیات بر سود سرمایه است. مسئولیت مالیاتی نیز هنگامی بوجود می آید که شما یک ارز مجازی را با ارز دیگر معامله کنید ، که تقریباً یک اتفاق روزانه در میان سرمایه گذاران ارز دیجیتال است.

همچنین ، از آنجا که IRS همان الزامات گزارش شخص ثالث را برای ارزهای مجازی مانند سایر دارایی های بسیار تنظیم شده اعمال نمی کند ، در پایان سال فرم 1099 از صرافی ، مشتری یا کارفرمای خود دریافت نمی کنید. این بدان معناست که گزارش رسمی درآمد ارز رمزنگاری شده خود را دریافت نخواهید کرد. در عوض ، شما به عنوان سرمایه گذار مسئولیت گزارش صحیح سود و زیان ارز مجازی خود را دارید. راهنمایی های رسمی بسیار کمی از سازمان امور مالیاتی در مورد الزامات گزارش ارز مجازی ارائه شده است ، بنابراین مشاوره با یک حسابدار ارز رمزنگاری شده آموزش دیده در این فصل مالیات انتخاب بسیار عاقلانه ای است.

اصلاحات مالیاتی فدرال بر مالیات ارزهای رمزپایه تأثیر می گذارد

اگر از هر حسابداری در مورد تأثیرات اصلاحات مالیاتی 2018 س askال کنید ، احتمالاً در پاسخ شما آهی ناخوشایند خواهید گرفت. سیاست مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده کاملاً مبهم است و افزودن پیچیدگی های اصلاحات عمده مالیاتی ، امور را حتی پیچیده تر می کند. در حالی که تأثیر کامل اصلاحات مالیاتی فدرال باید دید ، چند سیاست وجود دارد که قطعاً بر سرمایه گذاران ارز مجازی تأثیر می گذارد.

اصلاحات مالیاتی فدرال اخیر قوانین بازی را برای بسیاری از سرمایه گذاران ارز رمزنگاری تغییر داده است. به عنوان مثال ، از سال 2018 ، دیگر نمی توانید هزینه های مربوط به ارزهای رمزپایه را در کسرهای جزئی در اظهارنامه مالیات بر درآمد شخصی خود لحاظ کنید. این کسر هنوز برای مشاغل مجاز است. اصلاحات مالیاتی 2018 همچنین نرخ مالیات بر سود سرمایه را تغییر می دهد ، که ممکن است تصمیمات سرمایه گذاری شما را بسیار تحت تأثیر قرار دهد. نگه داشتن دارایی های ارز رمزنگاری شده برای چند ماه دیگر ممکن است هزاران دلار در اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال شما صرفه جویی کند – یا برای شما هزینه دارد..

یک حسابدار ماهر ارز رمزنگاری شده می تواند به شما کمک کند برای تغییرات آینده در کد مالیات فدرال برنامه ریزی کنید ، به خصوص که مربوط به کیف پول ارز مجازی شما است. اگر ارزهای رمزنگاری شده را در سال 2017 خریداری یا فروخته اید – یا اگر تاکنون نتوانسته اید سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده خود را از قوانین قبلی گزارش دهید – ایده خوبی است که درباره سرمایه گذاری های خود با CPA صحبت کنید که از سیاست های مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده اطلاعاتی کسب می کند.