در این خلاصه برنامه ارز رمزنگاری شده ، ما شما را به یک سیستم عامل اطلاعاتی می رسانیم که تاجران ، علاقه مندان ، توسعه دهندگان ، دلالان و ناظران گاه به گاه را در دنیای ارزهای مجازی نگه می دارد. در حالی که بیشتر این ابزارها برای نصب دسک تاپ و لپ تاپ در دسترس هستند ، ما می خواهیم روی نسخه های موبایل برای متخصصان و آماتورها که همیشه در حال حرکت هستند تمرکز کنیم..

تمرکززدایی نه تنها در فناوری رمز ارز بلکه در بخشهای مختلف اقتصاد جهان نیز اتفاق می افتد. بیت کوین و سایر پروژه های ارز رمزنگاری شده ، انقلاب های غیرمتمرکز را در انرژی های تجدیدپذیر ، ارتباطات از راه دور و محیط کار در محیط کار قرار می دهند ، به چند مورد اشاره کنید. با تعداد بی سابقه افرادی که از راه دور کار می کنند ، شاید هرگز زمان مهم تری برای داشتن ابزارهای مجازی مناسب در دسترس شما نبوده است.

برنامه های نمودار

TradingView

iOS

شرکتی که پشت این برنامه وب باورنکردنی قرار دارد اکنون یک نسخه موبایل دارد. TradingView (TV) قبل از تبدیل شدن به یک برنامه ارز رمزپایه ، کار خود را آغاز کرد نمودار کردن و اندیشه بستر بازارهای سنتی هنوز می توانید تقریباً هر جفت سهام ، اوراق قرضه یا ارز در جهان را در این بستر پیدا کنید.

البته ، مایل نیستند جدیدترین کلاس دارایی را از دست بدهند ، آنها یک سری جفت ارز رمزپایه را نیز به این ترکیب اضافه کرده اند. TradingView با اکثر مبادلات عمده موجود از جمله Binance ، Kraken و Coinbase توافق نامه هایی را انجام داده است. بنابراین هرگز بدون آخرین خبرخوان قیمت گیر نخواهید داشت.

سه صفحه نمایش از برنامه TradingView. مورد اول نرخ های فعلی سکه ، نمودار دوم نمودار ETH-USD و سوم اخبار مربوطه.

نگاهی به برنامه TradingView

بهترین قسمت در مورد تلویزیون این است که اساساً رایگان است. و نسخه رایگان دارای یک دسته از موضوعات خوبی است که همراه آن است. تاجر پیشرفته می خواهد ویژگی های اضافی ارائه شده با نسخه پولی را بررسی کند.

اگر به دنبال چیزی کمی لزج تر هستید ، برای بحث عمیق در مورد پلت فرم ، به Primer TradingView ما نگاهی بیندازید. TradingView در حال حاضر فقط در iOS موجود است ، اما نسخه آندروید آن برای یک تاریخ نامعلوم در سال 2018 در دست ساخت است.

سکه ای

iOS | اندروید

کوینیگی فرزند جدید بلوار است. آنها منحصراً روی ارزهای رمزپایه متمرکز هستند و از بیش از 40 صرافی مختلف خوراک قیمت ارائه می دهند. از آنجا که تخصص بازی آنها است ، Coinigy نسبت به TradingView ابزارهای مدیریت نمونه کارها بهتری دارد. علاوه بر این ، آنها ابزارهایی (API) را برای اتصال حسابهای رمزپایه شما به نمودارهای شما فراهم می کنند تا بتوانید با کلیک یک دکمه مستقیماً از نمودارها تجارت کنید..

سه عکس از صفحه برنامه رمز ارز ، Coinigy. اولی صفحه باز است ، دومی نمودار BTC / USD و سوم گزینه داشبورد را نشان می دهد.

نگاهی به برنامه تجارت Coinigy بیندازید.

اما همه اینها قیمت دارد. پیشنهاد Coinigy رایگان نیست ، به جز یک گزینه آزمایشی 30 روزه. البته ، این زمان کافی است تا تصمیم بگیرید که آیا این نوع روش برای شما مفید خواهد بود یا خیر.

ردیاب نمونه کارها

برنامه های زیر همچنین برخی از قابلیت های نمودار را فراهم می کنند اما به طور کلی بیشتر در ارائه خدمات تخصصی نمونه کارها متمرکز هستند.

نمونه کارها

iOS | اندروید

Blockfolio یک برنامه جامع مدیریت نمونه کارها است که به سرمایه گذاران و بازرگانان کمک می کند تا از سرمایه گذاری های رمزنگاری مورد علاقه خود مطلع شوند. این برنامه در میان بسیاری از انجمن های رمزنگاری به خوبی شناخته شده است. در حقیقت ، خیلی خوب ، بعضی از کاربران مشهور مانند ایان بالینا برای ارسال کل نمونه کارهای خود در توییتر مشهور هستند!

سه عکس از Blockfolio ، یک برنامه ارز رمزنگاری شده. اولی ردیاب عملکرد را نشان می دهد ، دومی قیمت ها و تجزیه و تحلیل های به روز را نشان می دهد و مورد سوم به روزرسانی ها را نشان می دهد.

یکی از راه های ثبت اسناد به رمزنگاری ، Blockfolio است.

برخی از ویژگی های اضافی خوب شامل هشدارهای هدف قیمت و به روزرسانی توسعه از تیم های پروژه ارز رمزنگاری شده است.

ردیابی سکه

iOS | اندروید

مسلما CoinTracking جامع ترین نرم افزار ردیابی نمونه کارها است که در آنجا موجود است. این برنامه معاملات شما را تجزیه و تحلیل می کند و گزارش ها را در زمان واقعی ایجاد می کند. اگر دوست دارید از تعدادی صرافی استفاده کنید و سکه های خود را در چندین مکان ذخیره کنید ، استفاده از این برنامه ارز رمزنگاری شده باعث می شود دسترسی به همه این اطلاعات نسبی مطلوب باشد. CoinTracking برای کاربر پیشرفته ارز رمزنگاری شده توصیه می شود اما استفاده از آن دشوار نیست.

یک برنامه ارز رمزنگاری شده ، Cointracking. پانل اول داشبورد برنامه را نشان می دهد ، دومی داده های مربوط به سکه ها را نشان می دهد ، و صفحه سوم هشدار تغییر قیمت را نشان می دهد.

CoinTracking به شما امکان می دهد دارایی های دیجیتالی خود را به راحتی ردیابی کنید.

گزارش های بی درنگ برای معامله گرانی که نیاز به دسترسی به سود تحقق نیافته و تحقق نیافته دارند در مدت کوتاهی بسیار مفید هستند. این گزارشات همچنین شامل یک محاسبه گر مالیات بر سود سرمایه برای کسانی که باید IOU خود را پیگیری کنند ، می شود.

برنامه های خبری

گزینه های برنامه ارز رمزنگاری شده برای اخبار به طور خاص با ویژگی های زیادی همراه نیست. با این حال ، وقتی صحبت از اخبار می شود ، قطعاً محتوای با کیفیت بیش از ویژگی ها را می خواهید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که در آینده با CoinCentral با ما تماس بگیرید زیرا امیدواریم برنامه خود را در مقطعی معرفی کنیم.

Cointelegraph

iOS | اندروید

Cointelegraph در سال 2013 تاسیس شد و اخبار با کیفیت همراه با تصاویر کارتونی مانند مارک تجاری آنها را ارائه می دهد. این برنامه برخی از تبدیلات ارز رمزنگاری شده برای جفتهای اصلی فیات مانند دلار آمریکا را دارد ($) ، یورو (یورو) و پوند انگلیس (£) با این حال ، عملکرد به خصوص زیاد عالی نیست. باز هم می گویم ، قدرت این برنامه ارز رمزنگاری کمتر در خود برنامه است و بیشتر در دسترسی سریع به آخرین اخبار ارز رمزنگاری شده است..

سه صفحه نمایش برای برنامه ارز رمزنگاری شده ، CoinTelegraph. صفحه اول اخبار ، صفحه دوم مقاله خبری خاصی را نشان می دهد و صفحه سوم شاخص قیمت بیت کوین را نشان می دهد.

با اخبار Cointelegraph به روز باشید.

CoinDesk

iOS | اندروید

باز هم ، پیچیده ترین برنامه ها نیست. علیرغم برخی گزارشات از کاربران در مورد خرابی ها و اشکالات عملکردی ، Coindesk برای کاربرانی که مشتاقانه اخبار خبری CoinDesk را دنبال می کنند توصیه می شود.

برنامه Cryptocurrency ، Coindesk ، یک برنامه خبری رمزنگاری است. عکس صفحه اول تغییر قیمت Ethereum ، آخرین مورد آخرین اخبار و سومین مقاله خاص را نشان می دهد.

صفحه نمایش نمونه از برنامه اخبار رمزنگاری ، Coindesk.

کیف پول شخصی

مزیت اصلی داشتن کیف پول شخصی نسبت به کیف پول تعویض این است که شما واقعاً مالک خود هستید کلیدهای خصوصی. در نتیجه ، این به شما امکان می دهد بانک خود باشید. دو کیف پول شخصی زیر از این فلسفه استقبال می کنند و توسط بسیاری از افراد در انجمن رمزنگاری توصیه می شوند.

کیف پول Blockchain

iOS | اندروید

کیف پول Blockchain توسط همان شرکتی که یکی از محبوب ترین ها را اداره می کند برای شما آورده شده است کاوشگران بلاکچین در سراسر جهان. رابط کاربری ساده و بصری است. در این زمان ، کیف پول فقط از بیت کوین ، اتر و بیت کوین کش پشتیبانی می کند اما انتظار می رود در ماه های آینده با ورود کیف پول های رقیب به بازار ، پول بیشتری اضافه شود.

برنامه Cryptocurrency Blockchain Wallet. تصویر اول نمودار قیمت و تراز دارایی های دیجیتال شما را نشان می دهد. مورد دوم انتقال را نشان می دهد و سوم کد QR برای دریافت وجه است.

همه به یک برنامه کیف پول شخصی نیاز دارند. در اینجا می توانید روش Blockchain Wallet را مشاهده کنید.

کیف پول Blockchain همچنین به آرامی مبادلات fiat-to-crypto را در تعدادی از کشورهای منتخب اضافه می کند. امیدوارم ، اکثر کشورها را در لیست تحولات آینده ذکر خواهیم کرد.

کیف پول نان

iOS | اندروید

کیف پول نان چند سالی است که وجود دارد و حتی توسط گورهای بیت کوین مانند Andreas Antonopolous توصیه شده است. تیم نان با ساخت منبع باز کد کیف پول ، روح ارز رمزنگاری شده را حفظ می کنند. بعلاوه ، کلیدهای خصوصی شما توسط سرورهای آنها نگهداری نمی شود بلکه توسط خود شما نگهداری می شود. تمام معاملات مستقیماً با بلاکچین مناسب اتفاق می افتد.

برنامه Cryptocurrency ، کیف پول نان. این کیف پول شخصی با سه پنل به نمایش گذاشته شده است. مورد اول دارایی های شما را نشان می دهد ، مورد دوم تاریخ معاملات شما برای بیت کوین را نشان می دهد ، و سوم به شما امکان می دهد کیف پول اضافه کنید.

کیف پول نان

نان این مزیت اضافی را دارد که به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری و بدهی خود خریداری کنید و حتی در صورت وجود گزینه خودپرداز بیت کوین را نیز ارائه می دهند.

تبادل کیف پول

برنامه های تبادل در بیشتر موارد به اولویت شخصی و دسترسی شما در کشور شما بستگی دارد. تفاوت اصلی با برنامه های مبادله این است که اکثر صرافی ها کلیدهای خصوصی شما را در خود دارند. به عبارت دیگر ، آنها ارزهای رمزپایه شما را برای شما ذخیره می کنند. اگر امنیت اصلی ترین نگرانی شماست ، به جای آن از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید.

مبادلات زیادی وجود دارد که ما می توانیم در اینجا پوشش دهیم بنابراین برای روشن و مختصر نگه داشتن امور ، ما روی دو برنامه مبادله اصلی تمرکز خواهیم کرد ، یکی از ایالات متحده و دیگری از آسیا.

Coinbase

iOS | اندروید

Coinbase به طور سنتی فقط روی چند سکه تمرکز می کرد ، سکه های اصلی: Bitcoin، Ethereum، Bitcoin Cash و Litecoin. و گرچه آنها در حال حاضر طیف گسترده ای از سکه ها و ویژگی ها را ارائه نمی دهند ، اما آنچه انجام می دهند ارائه یک ارز مبادله ای برای ارز رمزنگاری شده است. Coinbase با ذخیره سازی سکه با بیمه و فضای مناسب نظارتی احتمالاً امن ترین مبادله در جهان محسوب می شود.

برنامه Cryptocurrency Coinbase به شما امکان می دهد در بالای بازارها بمانید و دارایی های خود را ایمن کنید. این تصویر بازار Coinbase و صفحه نمایش دارایی را نشان می دهد.

نگاهی گذرا به برنامه Coinbase.

بسیاری از سرمایه گذاران به سادگی علاقه ای به جمع آوری طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه ندارند و تجربه کاربری ساده را ترجیح می دهند. Coinbase این کار را انجام می دهد و آن را به خوبی انجام می دهد ، که احتمالاً یکی از دلایلی است که این برنامه نظرات مثبت زیادی دارد. اگر در Coinbase حساب کاربری دارید ، این برنامه برای مجموعه شما ضروری است.

بینانس

اندروید

Binance بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان با سرمایه بازار 1.3 میلیارد دلار است. آنها در حال حاضر فقط مبادله رمزنگاری به رمزنگاری را ارائه می دهند. رابط نرم و صاف و طیف گسترده ای از سکه ها فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در نشانه های پروژه های کوچکتر در اختیار کاربران قرار می دهد. فقط به همین دلایل ، Binance همچنان مورد علاقه علاقه مندان به ارزهای رمزپایه در سراسر جهان است.

گذاشتن سکه در هر صرافی یک روش خطرناک است. با این حال ، اگر ترجیح می دهید این کار را انجام دهید ، این برنامه ارز رمزنگاری شده بسیار عالی است که شما را در مورد کارنامه خود به روز نگه می دارد.

Cryptocurrency App Binance به شما امکان می دهد در بالای بازار بمانید. در اینجا سه ​​صفحه نمایش را می بینیم. یکی داشبورد ، یکی صفحه معاملاتی و سوم نمای کلی بازار.

برنامه Binance به شما کمک می کند از بازار و تجارت همگام باشید.

کاربران باید توجه داشته باشند که با وجود چندین نسخه آنلاین که می توانند به صورت دستی بارگیری شوند ، در حال حاضر هیچ برنامه فروشگاه برنامه iOS وجود ندارد. این یک خطر بالقوه امنیتی است. ما به کاربران iOS توصیه می کنیم فعلاً از برنامه وب استفاده کنند.

امنیت

Google Authenticator

iOS | اندروید

هر سرمایه گذار جدی در زمینه امنیت ، این برنامه ارز رمزپایه را در مجموعه خود می خواهد. هیچ رازی نیست که کلاهبرداری در دنیای ارزهای رمزپایه امری عادی است. احراز هویت 2 عامل (2FA) یک ویژگی امنیتی نسبتاً جدید است که لایه دوم امنیت را به حسابهای حساس اضافه می کند. 2FA معمولاً هنگام ورود به صرافی های ارز رمزنگاری شده و هنگام مجاز به نقل و انتقالات استفاده می شود. با این حال ، همچنین می تواند با حساب Gmail استاندارد سهام شما یا شاید حتی وب سایت وردپرس شما استفاده شود.

احراز هویت Google 2FA سطح دیگری از امنیت را اضافه می کند. این تصویر مراحل نصب ، ورود به سیستم و احراز هویت برای Google 2FA را نشان می دهد.

احراز هویت Google 2FA سطح دیگری از امنیت را اضافه می کند.

برنامه احراز هویت یک ترکیب شماره 6 رقمی را برای شما فراهم می کند که قبل از ادامه مرحله بعدی خود در فرآیند ورود یا انتقال مورد نیاز خواهد بود. این تعداد هر 20 ثانیه یا تقریباً به روز می شود. معنی این امر این است که یک مهاجم برای هک کردن حساب خود به رمز ورود و تلفن خود احتیاج دارد. شناخته شده است که هکرها از نیمه راه جهان رمزهای عبور را می دزدند / کشف می کنند. اما ، در دست گرفتن تلفن شخصی شما کار بسیار سخت تری است!

Google’s 2FA بسیار توصیه می شود. ما در اینجا به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

در بستن: لیست برنامه Cryptocurrency برای سال 2018

همانطور که صنعت ارزهای رمزنگاری در حال پیشرفت است بسیاری از صنایع فرعی همراه با آن شروع به رشد می کنند. این به طور طبیعی فرصتی را برای بازیکنان نوآور فراهم می کند تا وارد فضا شوند و برنامه منحصر به فرد ارز رمزنگاری شده خود را به بازار بیاورند.

بسیاری از مردم هنگام بارگیری برنامه هایی که صرفاً بر روی ردیابی قیمت متمرکز هستند ، اشتباه می کنند. همانطور که نشان دادیم ، به طور واضح تعدادی برنامه ویژه وجود دارد ، از اخبار به نمودار کردن به ذخیره سازی, امنیت و فراتر. شما فقط ممکن است فقط نیاز به پیگیری قیمت داشته باشید. اما ، همانطور که از سوراخ خرگوش ارز رمزنگاری شده پایین می روید ، احتمالاً خواهید دید که از چندین برنامه مختلف برای ماندن در بالای کار استفاده می کنید.

آیا گزینه های جالبی را از دست داده ایم؟ هنگام انتقال به نیمه دوم سال ، برنامه های ارز رمزنگاری شده شما چیست؟ حتماً با ما توییت کنید برنامه های مورد علاقه خود را برای 2018!