و ما آزاد هستیم ، سقوط رایگان

هفته خوبی برای بازار ارزهای رمزپایه نیست ، اصلا هفته خوبی نیست. کل سقف بازار از زیر 185 دلار به حدود 140 میلیارد دلار کاهش یافت. سقوط تقریبا 25 درصدی ما را به کمترین مقدار در سال 2018 می رساند. اما ، با روحیه شکرگذاری ، بیایید لحظه ای به تأمل در مورد چیزهایی بپردازیم که هنوز باید از آنها سپاسگزار باشیم. حتی در این رکود اقتصادی ، بیت کوین به پیشرفت های فنی خود ادامه می دهد ، Ethereum یکی از سریع ترین پروژه های Github است که رشد می کند و صنایع سنتی همچنان به اجرای فناوری جدید بلاکچین ادامه می دهند.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/11/23)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/11/23)

بیایید نگاهی به بالا رمزنگاری کنیم (هشدار – زیبا نیست):

بیت کوین کبوتر 22.45٪ ، به طور قابل توجهی زیر کف 100 دلار بازار که قبلا از آن پشتیبانی می کرد.

XRP موقعیت های جایگاه دوم خود را حفظ کرد اما در طول هفته 12.49٪ سقوط کرد.

اتریوم همچنان چکش می خورد ، از جمعه گذشته 30.89٪ از ارزش خود را از دست می دهد.

اخبار داخلی

Christie’s میلیون ها فروش هنری در Blockchain ثبت کرده است: یک بار رفتن دوبار رفتن فروخته شد Christie’s در نیویورک اخیراً رویدادی را برگزار كرد كه در آن خانه حراج آثار هنری به ارزش تقریبی 318 میلیون دلار فروخت. یک قطعه هنری ، ادوارد هاپر ریز ریز کردن, بیش از 90 میلیون دلار به تنهایی خریداری شد.

Christie’s برای ثبت منشأ هر اثر با شریک فناوری Artory همکاری کرد. Artory از پیاده سازی خصوصی بلاکچین Ethereum برای ردیابی اطلاعات و مالکیت در طول چرخه حیات یک قطعه استفاده می کند. به نظر می رسد که Artory’s در آینده نیز در رویدادهای بیشتری به مشارکت با خانه حراج ادامه خواهد داد.

افرادی که چیزهایی می گویند

نظرسنجی های پاول: پسر بد لیبرتاریایی ران پل این هفته به تویترسفر رفت تا از پیروان خود بخواهد بهترین انبار ثروت طی ده سال آینده را بگویند. برنده: یک و تنها بیت کوین. یادداشت های فدرال رزرو را در نظر بگیرید!

فرد ثروتمند 10 هزار دلار به شما هدیه می دهد. باید انتخاب کنید که هدیه را به چه شکلی بپذیرید. اما یک صید وجود دارد: شما باید هدیه را به شکلی که انتخاب کرده اید به مدت 10 سال و بدون لمس آن نگه دارید. هدیه را به کدام شکل می پذیرید?

– رون پل (رون پال) 15 نوامبر 2018

اسنودن صحبت می کند: این هفته ، بن ویزنر ، وکیل ادوارد اسنودن ، بحثی را منتشر کرد که اخیراً با مشتری بحث برانگیز خود در مورد بلاکچین داشته است. به طور خلاصه ، آنها وقت گذاشتند تا بلاکچین را تعریف کنند ، نحوه کار آن را توضیح دهند و از مزایا و معایب این فناوری صحبت کنند.

موارد جدید در CoinCentral?

چگونه می توان در BTC وام دریافت کرد: بعضی اوقات می خواهید وام بگیرید بدون اینکه با این مسائل فیات مزاحم مقابله کنید.

مدیر عامل Binance CZ پیش بینی یک اجرای Crypto Market Bull Run: تقریباً مانند این است که از آرایشگر بپرسید که آیا باید موهای خود را اصلاح کنید

ایران نزدیک به تغییر ریال به ارز دیجیتال به دلیل تحریم ها است: ابتدا ونزوئلا ، اکنون احتمالاً ایران. Crypto در حال تبدیل شدن به راهی جدید برای طفره رفتن از تحریم های خارجی است.

بهترین کیف پول برای Ripple در سال 2018: اگر مقدار قابل توجهی XRP در دست دارید ، می خواهید مطمئن شوید که در بهترین کیف پول ممکن ذخیره می کنید. اینجا چندتایی هستند.

شرکت استخراج بیت کوین از انرژی سبز برای دستیابی به سود چشمگیر استفاده می کند: با متلاشی شدن بازار ، مزارع استخراج معدن بیشتر و بیشتر ممکن است به دنبال انرژی سبز باشند.

سکه های X11 چیست؟ استخراج تخصصی و میدان نبرد Blockchain: بدانید که چرا برخی جوامع X11 را به SHA256 و سایر عملکردهای معروف هش ترجیح می دهند.

قرار دادن ابتکار Q در محاکمه | کلاهبرداری بزرگ بعدی یا کلاهبرداری کامل ؟: تعداد بی شماری از هرزنامه های فیس بوک را مشاهده کرده اید. اما ، آیا ادعاها آب درستی دارند?

سکه های SegWit در حال آماده سازی برای یک بازنگری در حریم خصوصی هستند: به زودی ممکن است حریم خصوصی بیشتری به دفتر عمومی بیت کوین (و سایر سکه های SegWit) برسد.

آنچه از کلاهبرداری سکه CTR آموختیم: کسانی که از تاریخ چیزی نمی آموزند محکوم به تکرار آن هستند.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده با PayPal: راهنمای گام به گام: اگرچه غیرممکن نیست ، اما روش های بهتری برای بدست آوردن رمزنگاری خود وجود دارد.

بررسی 3Commas: نگاهی عمیق به سرویس ربات معاملات: دریابید که آیا این سرویس ربات تجاری کالاهایی را برای ورود شما به کلوپ سه کاما فراهم کرده است.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

سوئیس اولین رمزنگاری جهانی ETP را اعلام می کند: آن بانکداران سوئیسی دوباره در این کار حضور دارند. صرافی SIX سوییس به زودی اولین کالای معاملات ارزهای رمزنگاری شده جهان (ETP) را با نام Anum لیست می کند. به زبان ساده ، Anum ETP مانند صندوق شاخص بازار ارزهای رمزپایه است. سکه های برتر را با درپوش بازار ردیابی می کند و دارایی ها را با توجه به سهم بازار تخصیص می دهد. بنابراین ، در حال حاضر ، ETP بیشترین سهم را در بیت کوین دارد و پس از آن XRP ، سپس Ethereum و غیره قرار دارد.

مشابه ETF ، این ETP شما را در معرض افزایش (یا کاهش) برخی ارزهای رمزنگاری شده بدون نیاز به خرید دارایی اساسی قرار می دهد. از آنجا که سوئیس یکی از کشورهای مترقی در زمینه ارز رمزنگاری شده است ، تعجب آور نیست اگر به زودی ببینیم شرکت هایی در کشورهای دیگر ETP خود را راه اندازی می کنند.