کانون توجه صنعت Cryptocurrency: تیم دراپر

تیم دراپر به سرعت به یکی از برجسته ترین چهره های دنیای بلاکچین تبدیل شده است.

Draper ، مدافع قدیمی بیت کوین و فناوری بلاکچین ، توجه قابل توجهی را به خود و فعالیت خود در دنیای ارزهای رمزپایه جلب کرده است..

درباره تیم دراپر

اگرچه ممکن است بسیاری از افراد در دنیای ارزهای رمزنگاری شده اولین ورود خود را به تیم دراپر از طریق درگیر شدن در فضا داشته باشند ، اما برجستگی او خیلی قبل از سن بلوک زنجیره ای است.

تیم دراپر از سرمایه گذاران بزرگ ، سومین نفر از سری خانوادگی Drapers است.

وی در سال 1980 با مدرک مهندسی برق از دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل شد و در سال 1984 از دانشکده بازرگانی هاروارد MBA دریافت کرد.

در سال 1985 ، Draper شرکت سرمایه گذاری خطرناک خود را تأسیس کرد ، جایی که همکار سابق John H.N. Fisher در سال 1991 همراه با استیو Jurvetson شریک شد. از سال 2015, Draper Fisher Jurvetsonبودجه اصلی بیش از 5 میلیارد دلار سرمایه جمع آوری کرده است که در بیش از 300 شرکت سرمایه گذاری شده است. DFJ همچنین یکی از فعالترین سرمایه گذاران در بخش فضایی است.

تیم دراپر صحبت می کند

معمولاً فرض بر این است که Draper و Jurvetson مخترعان “بازاریابی ویروسی” هستند که از ایده آنها متصل شده اند تا به طور خودکار یک پیام تبلیغاتی کوتاه را به ایمیل های خروجی Hotmail در سال 1996 متصل کنند.

Draper به دلیل سرمایه گذاری در مراحل اولیه خود در اسکایپ و سایر شرکت های تک شاخ و کرگدن شناخته شده است. پدر وی ، بیل دراپر ، سرمایه گذار قبلی در پلتفرم ویدیویی نظیر به نظیر بود و DFJ در سال 2004 در اسکایپ سرمایه گذاری کرد. در سال 2005 ، اسکایپ با قیمت 4.1 میلیارد دلار به eBay فروخته شد. DFJ در زمان فروش 10٪ اسکایپ را در اختیار داشت.

اسکایپ ، همراه با سرمایه گذاری در تسلا ، SpaceX ، Hotmail ، Baidu و Coinbase تیم Draper را به شهرت سرمایه خطرپذیر با چندین نسل سوق داده است..

Draper & amp؛ فرزند پسر

تیم دراپر با پسرش آدام دراپر بسکتبال بازی می کند. تصویر از طریق https://www.mercurynews.com

در سال 2013 ، Draper از DFJ خارج شد و اعلام كرد كه به سرمايه گذاري خود از طريق صندوق شخصي خود Draper Associates ادامه خواهد داد و به پسرش در اداره دستگاه جوجه كشي كمك خواهد كرد.

در تاریخ 27 ژوئن 2014 ، Draper حدود 30،000 بیت کوین (که در آن زمان ارزش تقریبی 19 میلیون دلار داشت) از مصادره دارایی های جاده ابریشم توسط مارشال های ایالات متحده خریداری کرد. در اوج قیمت بیت کوین در سال 2017 ، ارزش خرید وی نزدیک به 600 میلیون دلار بود.

تیم دراپر به دلیل حمایت و پشتیبانی از بیت کوین مشهور است. در 27 ژانویه 2015 ، Draper حدود 400000 دلار شرط بست که بیت کوین از افت اخیر خود بازگردد. بیش از سه سال بعد سریع جلو بروید ، مشخص است که او پول خود را روی اسب مناسب گذاشته است.

دانشگاه دراپر

تیم Draper دانشگاه Draper را در San Mateo ، کالیفرنیا به عنوان یک برنامه آموزشی تمام وقت و همه جانبه راه اندازی کرد که به عنوان یک دوره سقوط برای کارآفرینان در سراسر جهان است تا از مهارت های مختلف مورد نیاز برای راه اندازی یک شرکت استفاده کنند..

بلندگوهای دریپر

دانشگاه Draper ادعا می کند که به راه اندازی کمک کرده است 280+ استارت آپ که بیش از 51.4 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است.

دانشگاه Draper Blockchain Intensive

در اواخر سال 2017 ، دانشگاه Draper یک دوره متمرکز بر بلاک چین و ارزهای رمزپایه را معرفی کرد Draper Blockchain Intensive. این دوره از اولین دوره ها در نوع خود است و مورد توجه صدها نفر از کارآفرینان و رهبران تجارت از سراسر جهان قرار گرفته است.

این دوره چهار روزه سقوط بلاکچین با هدف بهره گیری از رهبران تجاری در سازمان های سازمانی برای درک بهتر بلاکچین ، فضای فعلی بلاکچین و بسیاری از فرصت های ناشی از انقلاب بلاکچین است. این برنامه توسعه درک سطح بالایی از بلاکچین و چگونگی ادغام آن در صنایع مختلف را فراهم می کند.

فشرده بلاکچین

این دوره شامل رویدادهایی از قبیل گفتگو در کنار آتش با خود تیم دراپر ، معماری بلاکچین و جزئیات فنی ، ادغام بلاکچین در مدل های موجود دفتر پشتی ، محیط نظارتی ، چشم انداز ICO و سرمایه مخاطره آمیز متمرکز بر بلاکچین است. همه این جلسات توسط متخصصان واجد شرایط در این زمینه برگزار می شود.

افکار نهایی

موفقیت تیم دراپر تاکنون در دنیای سرمایه گذاری بلاکچین و سرمایه های خطرپذیر به او کمک کرده است تا از فضای سرمایه گذاری خطرناک در یکی از چهره های تأثیرگذار در دنیای ارزهای رمزنگاری شده قرار بگیرد.

می توانید دنبال کنید تیم دراپر در توییتر خود و اطلاعات بیشتری در مورد Draper Blockchain Intensive در اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me