این هفته در Cryptocurrency– 30 مارس 2018

خرس ها به شهر برگشتند

بازار ارزهای رمزپایه در این هفته حتی بیشتر به رکود اقتصادی سقوط کرد. با سقف کل بازار 258 میلیارد دلار ، قیمت آن پایین است 20٪ از 320 بیلیون دلار ارزش این هفته ادامه داشت. این کمترین میزان کل بازار از نوامبر ، 24 ام سال 2017 است.

بله ، ما ساعت را برگردانده ایم و قیمت ها را به سطح 2017 رسانده ایم. حیف است که این ارزیابی سال گذشته در سطح بالایی قرار داشته باشد – اکنون این فقط خماری از افزایش هواشناسی بازار است. اگرچه لزوما احساس پایین بودن در پایین ترین سطح در چهار ماه گذشته احساس خوبی نیست ، اما شاید این آخرین افت شدید به ما بگوید که به یک پایین نزدیک شده ایم. اما ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم.

بیت کوین: تقریباً آینه تحرکات خود بازار ، بیت کوین بزرگوار خراب است 21٪ در هفته ، از یک فرومایه 8600 دلاری به یک فروتن تر 6،720 دلار کاهش می یابد.

اتریوم: اتریوم بسیار بدتر است. با قیمت 377 دلار ، دومین ارز رمزنگاری محبوب محبوب است 28٪ در طول هفت روز از 528 دلار درخواست قیمت در ابتدای هفته.

ریپل: شماره سه در لیست ما عملکرد بهتری نسبت به حالت معمول دارد. خوب ، در اینجا نسبی بهتر است ، زیرا هنوز پایین است 21٪ 0.50 دلار از 0.64 دلار ، اما بیشترین کاهش قیمت دسته را در سایر هفته های خرس ثبت نکرده است

اطلاعات بازار ارزهای رمزنگاری شده 30 مارس

اخبار داخلی

2018 سالی خواهد بود که نهنگ ها “همه جهنم را شل می کنند”: بیل بارهیدت ، مدیرعامل برنامه سرمایه گذاری رمزنگاری ابر ، پیش بینی می کند که “همه جهنم از بین خواهد رفت” در دنیای ارزهای رمزنگاری شده با شروع پول سرمایه نهادهای غربی برای کشف دارایی های رمزنگاری. “من با صندوق های تامینی ، افراد با ارزش خالص بالا ، حتی دلالان کالا صحبت می کنم. آنها به نوسانات موجود در بازارهای رمزنگاری نگاه می کنند و آن را فرصتی بزرگ می دانند. ” با این وجود ، مدیرعامل در مورد ارز مجازی همچنان صعودی است.

جستجو برای کاهش مشاغل رمزنگاری با کاهش قیمت: طبق موتور جستجوی استخدام در واقع ، به موازات کاهش قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، جستجوی شغل مربوط به رمزنگاری نیز کاهش یافته است. “در سال گذشته علاقه به مشاغل ارزهای رمزپایه به شدت افزایش یافته است. با این حال ، در ماه های اخیر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه بی ثبات بوده و (در برخی موارد) کاهش یافته است. ” “علاقه متقاضیان کار در واقع برای مشاغل بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده نیز کاهش یافته است.” اگرچه جستجوی شغل ارزهای رمزپایه و بیت کوین کاهش یافته است ، اما جستجوهای مرتبط با بلاکچین ثابت هستند.

OmiseGo 1 میلیون دلار به خیریه پناهندگان کمک می کند: خالق Ethereum ، Vitalik Buterin و OmiseGo ، یک استارت آپ fintech ، اخیراً 1 میلیون دلار به موسسه خیریه GiveDirectly اهدا کردند که به ارائه کمک های مالی بدون اتصال به افراد بسیار فقیر اختصاص دارد. قرار است این کمک مالی به یک کمپین جدید در اوگاندا اختصاص یابد که به بیش از 12000 خانوار پناهنده کمک مالی برای تسهیل رشد تجارت و سایر فرصت ها می کند..

موسسه خیریه OmiseGo

گزارش خود رگولاتور آینده ایالات متحده می گوید: گزارش فعالیت های رمزنگاری یک تعهد است: انجمن آینده ملی ایالات متحده یادآوری کرد که CPO ، CTA و IBs که یا مشتقات ارز رمزنگاری شده یا ارزهای رمزنگاری شده را معامله می کنند ، به آنها مشاوره می دهند یا درخواست سفارش می کنند ، باید کلیه فعالیت های ارز رمزنگاری شده را گزارش دهند. SRO گفت: “این یک تعهد مداوم است.” این یادآوری دو ماه پس از ارسال اخطارها در دسامبر سال گذشته صورت می گیرد.

شرکت امنیت سایبری HackerOne استخدام دادستان سابق دادگستری ایالات متحده / کارشناس رمزنگاری است: HackerOne ، معروف به برنامه “bug bounty” خود ، در حال افزایش مشخصات رمزنگاری شده خود با اضافه شدن جدید به تیم خود – کاترین هاون است. هاون ، دادستان سابق وزارت دادگستری ایالات متحده و عضو هیئت مدیره Coinbase ، همچنین در پیگرد شخصیت های مرتبط با بازار مواد مخدر جاده ابریشم و BTC-e نقش داشت. وی در HackerOne قصد دارد تا از طریق ارتباطات بین فن آوران و توسعه دهندگان از یک سو و سیاست گذاران از طرف دیگر کمک کند.

ثبت اختراع فورد معاملات رمزنگاری شده بین وسایل نقلیه را تصور می کند: پرداخت راه خود از طریق ترافیک ممکن است به واقعیت تبدیل شود. به شركت فورد موتور حق ثبت اختراع جدیدی اعطا شده است كه شامل روشی برای ارتباط خودروها با یكدیگر و حتی استفاده از ارز رمز به عنوان یك كمك معامله ای برای خرید گذرگاه و ترجیحات است. “سیستم CMMP با معاملات مبتنی بر رمزهای فردی کار می کند ، جایی که وسایل نقلیه تجاری و مصرف کنندگان با واحدهای ارز رمزنگاری شده موافقت می کنند”.

فورد رمزنگاری

شرکت امنیت سایبری متوجه می شود که معادن پنهانی رمزنگاری مشتریان را آلوده کرده است: شرکت امنیت سایبری Darktrace استخراج رمزگذاری پنهان را در شبکه های حدود 1000 مشتری خود شناسایی کرده است. در یک مورد ، آنها دریافتند که یک کارمند سرکش یک بانک اروپایی پس از یافتن الگوهای ترافیکی گیج کننده در داخل ، “زیرساخت های استخراج رمزنگاری” ایجاد کرده است. این شرکت متخصص در استفاده از هوش مصنوعی برای کشف و پاسخ به نقض داده ها است.

توییتر به واگن باند تبلیغاتی رمزنگاری پیوست: توییتر با پیروی از سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و گوگل ، توقیف تبلیغات ارزهای رمزپایه را آغاز کرده است. این شرکت می گوید: “ما متعهد هستیم که از امنیت جامعه توییتر اطمینان حاصل کنیم.” “طبق این سیاست جدید ، تبلیغات اولیه عرضه سکه (ICO) و فروش توکن در سطح جهان ممنوع خواهد بود.” سیاست های جدید توییتر برای جلوگیری از فرصت های کلاهبرداری و فریب طراحی شده است.

موارد جدید در CoinCentral?

Riot Blockchain ($ RIOT) چیست؟: نگاهی به Riot Blockchain Inc. ($ RIOT) ، اولین شرکت فهرست شده NASDAQ که منحصراً روی بیت کوین و شرکتهای مبتنی بر بلاکچین تمرکز دارد..

اجازه ندهید بازارها شما را فریب دهند: Bulls Run Amok: اجازه ندهید روند نزولی بازارهای امروز شما را از دنیای سرمایه گذاری داغ پرت کند. فقط در سال 2017 ، سرمایه گذاران خطرپذیر و سایر سرمایه گذاران 1.06 میلیارد دلار وارد صنعت کردند.

Bitfract انتشار خصوصی بتا را اعلام می کند: به طور معمول ، برقراری تعادل بین نمونه کارها می تواند یک فرآیند خسته کننده و گران قیمت باشد. اگر استراتژی معاملاتی شما شامل متعادل نگه داشتن نمونه کارها باشد ، ممکن است این ابزار برای شما مفید باشد.

سازمان چندملیتی رمزنگاری برای طرح دعوی علیه شرکتهای فناوری برای تبلیغات بانکی: ائتلافی از ارزهای رمزپایه و بلاکچین ممنوعیت اخیر تبلیغات مرتبط با رمزنگاری را برای نشستن در معرض فناوری های بزرگ نمی گیرد. چه کسی طرف او را قضاوت خواهد کرد?

AST چیست ؟: AST یا AirSwap Token ، رمز عضویت صرافی غیرمتمرکز AirSwap است. افراد در AirSwap تکرار فعلی مبادله غیرمتمرکز خود (یا DEX) را AirSwap Token Trader می نامند.

نحوه خرید هنر دیجیتال: از Pepes نادر تا انیمه ، بلاکچین و فناوری در حال گسترش هستند که ما به عنوان هنر تصور می کنیم و چگونگی اشتراک هنر در دوران مدرن.

Gnosis (GNO) چیست ؟:: این راهنمای مبتدی را در مورد Gnosis ، یک پلت فرم بازار پیش بینی که به عنوان یک برنامه غیرمتمرکز (dapp) در شبکه Ethereum ساخته شده است ، بررسی کنید..

Europol Busts جرایم رایانه ای پادشاه پین ​​مسئول پولشویی 1 میلیارد یورو با ارز رمزنگاری شده: در اوایل این هفته ، یوروپول ، آژانس اجرای قانون اتحادیه اروپا ، اخیراً رهبر گروه هکری را که مسئول سرقت بیش از 1 میلیارد یورو از بیش از 100 موسسه مالی در سراسر جهان است ، دستگیر کرد.

سکه IAMA چیست ؟: درباره IAMA (یا من یک سکه هستم) ، مجموعه ای از آثار هنری فیزیکی و دیجیتال کوین ابوش ، اطلاعات بیشتری کسب کنید..

با خاموش شدن Litepay ، بحث و جدال به بسته شدن تبدیل می شود: بر اساس یک پست وبلاگ منتشر شده در این هفته توسط بنیاد Litecoin ، مدیرعامل Litepay کنت آسار در حال آماده سازی برای فروش شرکت است و تمام فعالیت های خود را متوقف می کند.

شش پروژه هنری برتر Blockchain: در این مقاله ، به شش مورد از محبوب ترین پروژه های هنری بلاکچین و نحوه استفاده هنرمندان پشت سر آنها از فناوری بلاکچین در کارهای خود نگاهی خواهیم انداخت..

ممنوعیت تبلیغات ارز رمزنگاری شده: به این نکته دست یابید که چرا برخی از بزرگترین شرکتهای فناوری در مقابل تبلیغات مربوط به ارزهای رمزپایه در سیستم عامل های خود یک جنگ صلیبی را رهبری می کنند.

مبارزه Blockchain در برابر اخبار جعلی: با سهولت رو به رشد ارتباطات ، اخبار جعلی و داستان های دروغین سریعتر از همیشه در حال انتشار هستند. بیاموزید که بلاکچین چگونه می خواهد این روند آزار دهنده را منحنی کند.

Pura چیست ؟: در حالی که هر ارز رمزنگاری شده استدلال می کند که در تلاشند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند ، Pura 10٪ از هر پاداش بلوک را برای انجام دقیق آن ذخیره می کند.

سکه انیمه (ANI) چیست؟: درباره Anime Coin ، پروژه ای که به کاربران امکان صدور و امضای ، نگهداری و تبادل آیتم های دیجیتال مربوط به انیمه در بلاکچین را می دهد ، اطلاعات بیشتری در مورد Anime Coin کسب کنید..

چرا این همه ICO شکست می خورند ؟: ICO نمرده است. واقعیت این است که ICO های زیادی وجود دارد که به دلیل هیاهوی کلی بازار در سال 2017 و اوایل 2018 ظهور کردند و بسیاری از آنها استراتژی دوام ندارند.

انتقال Binance به مالت: محبوب ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان ، Binance ، در حال حرکت به مالت است.

اخبار بین المللی

بلاروس تمام مشاغل مرتبط با رمزنگاری را قانونی می کند: در تلاش برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در زمینه نوآوری در بلاکچین ، کشور کوچک بلاروس مقرراتی را وضع کرد که اساساً صنعت رمزنگاری را قانونی می کند. با امضای رئیس جمهور الكساندر لوكاشنكو ، فرمان №8 تخفیف مالیاتی (مانند عدم پرداخت مالیات برای سود استخراج) ، معافیت از ویزا ، و سایر مشوق ها برای جذب شركت های بلاك چین را ارائه می دهد..

تنظیم کننده مالی انگلیس از کلاهبرداری احتمالی هشدار می دهد: بر اساس این گزارش ، “ما معتقدیم که این شرکت خدمات یا محصولات مالی را بدون اجازه ما در انگلیس ارائه داده است. دریابید که چرا به خصوص در برخورد با این شرکت غیر مجاز احتیاط کنید و چگونه خود را در برابر کلاهبرداران محافظت کنید. ” گفته می شود Olsson Capital ، که بلغارستان تمام می شود ، سرمایه گذاران انگلیس را با خدمات تجارت رمزنگاری خود هدف قرار داده است.

هک رمزنگاری

دو سیستم عامل معاملاتی در ژاپن بسته می شود در میان مقررات: توکیو گیت وی و آقای اکسچنج مستقر در فوکوکا دو جدیدترین صرافی های ژاپنی هستند که با افزایش فشار کنترل کننده ها تعطیل می شوند. در پی سرقت 500 میلیون دلاری NEM در ژانویه ، افزایش نظارت بر این بخش باعث ایجاد فشار بر مبادلات برای ثبت نام در FSA و بهبود امنیت نسبتاً ضعیف آنها شده است. پس از بسته شدن ، دو بورس ملزم به بازگرداندن کلیه وجوه سرمایه گذار هستند.

کره جنوبی ممکن است تا سال 2019 گزینه های پرداخت Crypto را داشته باشد: مصرف کنندگان کره جنوبی که عموماً به خاطر عشق به فناوری شناخته می شوند ، به زودی می توانند رمزنگاری خود را در بیش از 8000 مغازه خرده فروشی صرف کنند. با همکاری با ارائه دهنده پرداخت دیجیتال Korea Pay ، صرافی عمده Bithumb اعلام کرد که به زودی خدمات راه حل های پرداختی را برای مشتریانی که مایل به پرداخت با استفاده از کیف پول های رمزنگاری شده خود هستند ، ارائه می دهد. انتظار می رود از کافه ها گرفته تا مغازه های شمع فروشی ، انواع و اقسام مشاغل در انقلاب ارز مجازی شرکت کنند.

بزرگترین بانک دانمارک رمزنگاری را برای تجارت بسیار خطرناک می داند: در این گزارش ، بانک Danske اظهار داشت: “ما در برابر ارزهای رمزپایه موضع منفی داریم و اکیداً توصیه می کنیم مشتریان از سرمایه گذاری در این زمینه خودداری کنند.” به دلیل نوسانات زیاد ، عدم شفافیت و به طور کلی عدم حمایت از مصرف کننده ، بانک گزینه خرید مشتریان خود برای خرید ابزارهای مالی مربوط به رمزنگاری ، مانند اسکناس های قابل معامله در بورس را رد کرد. با این وجود ، مشتریان هنوز هم می توانند از کارت های اعتباری Danske خود برای خرید ارزهای رمزپایه استفاده کنند.

بانک رمزنگاری

بانک مرکزی چین فکر می کند رمزنگاری ارز ملی خود را تهدید می کند: در جلسه ای با اشاره به موفقیت های طلای و نقره پولی چین ، بانک مردم چین خطرات احتمالی یوان چین ، از جمله “توسعه اقتصاد دیجیتال” را برطرف کرد. در حالی که معاون رئیس بانک Fan Yifei از افزایش بانک ها در تحقیق و توسعه ارزهای دیجیتال تجلیل کرد ، وی یکی از اولویت های اصلی آنها را محافظت از یوان در برابر ارزهای مجازی از طریق سیاست های دقیق عنوان کرد..

موسسه وام دهنده کانادایی مشتریان را از سرمایه گذاری در رمزنگاری منع می کند: موسسه وام دهنده بانک مونترال (BMO) در تاریخ 28 مارس اعلام کرد که مشتریان آن دیگر نمی توانند پرداخت های اعتباری ، بدهی و آنلاین را در سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزپایه انجام دهند. طبق گفته بانک ، “این تصمیم به دلیل بی ثبات بودن ارزهای رمزپایه و برای محافظت بهتر از امنیت مشتریان و بانک ما گرفته شده است.”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me