خداحافظ 2018 ، سلام 2019

همه چیز در نظر گرفته شده سال جدید با یک هفته آرام در ارز رمزنگاری همراه بود. پس از جهش 9 درصدی جمعه گذشته ، بازار به یک طرف حرکت کرد و با بالاترین سطح از 135.4 میلیارد دلار و پایین ترین قیمت در حدود 125 دلار به سر برد. هفته با سقف کل بازار ارزهای رمزپایه فقط 129 میلیارد دلاری خجالتی به پایان رسید – کمی کمتر از سود هفت درصدی هفتگی.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (1/4/2019)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (1/4/2019)

اکثر قیمت های سکه نسبتاً ثابت باقی ماندند و فقط تعداد معدودی به دو رقمی مثبت یا منفی رسیدند. Chainlink (41.30٪) ، ICON (12.48٪) و Augur (15.28٪) از رهبران این هفته بودند. در مورد سه نفر برتر ما …

بیت کوین به سختی منتقل شد ، و فقط زیان 0.01٪ را نشان داد.

اتریوم جهش XRP ، با افزایش چشمگیر 17.97٪ در طول هفته.

XRP حرکت افقی را نیز نشان داد و فقط 1.99٪ از قیمت خود را کاهش داد.

اخبار رمزنگاری داخلی

Overstock + Ohio + Taxs = موفقیت رمزنگاری: دیروز ، Overstock اعلام کرد که اولین شرکت ملی خواهد بود که از فرصت مالیات رمزنگاری شده جدید اوهایو استفاده می کند. خرده فروش آنلاین قرار است در این فصل مالیاتی آینده بخشی از مالیات اوهایو خود را در بیت کوین پرداخت کند.

از آنجا که این شرکت پرونده ساز اولیه است ، هنگام پرداخت هیچ هزینه اضافی با آن مواجه نخواهد شد. در نهایت ، دولت یک درصد کارمزد برای پرداخت بیت کوین دریافت می کند که به طور قابل توجهی کمتر از هزینه خدمات 2.5 درصدی پرداخت کارت اعتباری است.

یک بار دیگر ، مدیر عامل Overstock ، پاتریک بیرن ، پول خود را در جایی قرار می دهد که در مورد پذیرش بلاکچین صحبت کند. علاقه مند به ارز دیجیتال در پذیرش ارز رمزپایه در سایت خرده فروشی خود پیشگام بود ، یک صندوق متمرکز بر بلاکچین را اداره می کند و اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد بخش تجارت الکترونیکی Overstock را تغییر دهد تا تمرکز خود را به فناوری بلاکچین تغییر دهد..

کلرادو کارت دو برابر معکوس را در قبض Pro-Blockchain بازی می کند: در ماه مه 2018 ، قانونگذار کلرادو لایحه ای مساعد برای بلاکچین را با یک رأی تصویب کرد و کمی پس از آنکه چند قانونگذار آراpped خود را رد کردند ، آن را رد کرد. بیل خانه 1426 ، معروف به قانون انتقال دهنده های پول معافیت ارز مجازی, برخی رمزهای رمزگذاری شده را که در لایحه تعریف شده است از قوانین اوراق بهادار معاف می کند.

هفت ماه بعد ، سناتور جک تیت با یک لایحه جدید و بهبود یافته دوباره در تلاش است. قانون توکن دیجیتال کلرادو مجموعه ای از دستورالعمل ها را پیشنهاد می کند که قانون گذاران می توانند هنگام طبقه بندی وضعیت امنیتی توکن دیجیتال از آنها استفاده کنند. این لایحه ایده اصلی شورای پیشرفت فناوری Blockchain بود که یک تلاش مشترک بین سنگین های رمزنگاری مانند اریک وورهیس و تنظیم کننده های مربوطه بود..

قانون گذاران کلرادو در تاریخ 13 مارس به لایحه جدید رأی می دهند.

چه جدید به طور همزمان

چگونه رمزنگاری بلاکچین با ظهور ماشین های کوانتومی مبارزه می کند: ماشین های کوانتومی تهدیدی مستقیم برای بلاکچین ها هستند. این همان کاری است که برخی از مردم برای مقابله با آن انجام می دهند.

GPU Maker Nvidia برای غلبه بر Crypto Market Shenanigans می جنگد: Nvidia ممکن است در این بازار خرس پایین باشد ، اما مطمئناً خارج از بازار نیستند.

بازدیدهای فروش ICO Ethereum در همه زمان ها: قیمت Ethereum در سال 2018 رقم خورد. سخت ضربه بزنید. و ممکن است چندین پروژه برتر ERC20 مقصر باشند.

ارز رمزنگاری شده Altcoin Delisting Ramps Up and Wraps Up 2018: صرافی ها به سرعت چند آلت کوین قابل توجه را از لیست خارج کردند. اما آیا باید نگران باشید?

نبض قرمز (PHX) چیست؟ | یک راهنمای مبتدیان: همه چیز را در مورد طلای NEO یاد بگیرید ، یا باید بگوییم قرمز ، غاز.

بیت کوین در مقابل طلا: مقایسه قدرت نسبی: بیت کوین در مقابل طلا – نبردی بین دو بهترین فروشگاه ارزش دنیا.

اثبات سوختگی | اجماع از طریق تخریب سکه: سوختگی کودک را بسوزانید ، جهنم رمزنگاری شده!

S.Korea Crypto Hacking Victim Enhancedly Compensation پس از رای دادگاه ، یک درس خوب در نه کلیدهای شما ، نه رمزنگاری شما.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

هشدار دولت هند علیه رمزنگاری ، باز هم: شهروندان هند با دیدگاه های بدبینانه دولت خود در مورد ارز رمزنگاری شده غریبه نیستند. این چهارشنبه ، نیروهای پلیس جامو و کشمیر با اظهارات خود بر این احساسات افزودند. آژانس اجرای قانون با ارائه یک مشاوره ، به شهروندان هشدار داد که سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه خطر بیشتری دارد و در حال حاضر توسط هیچ نظارت نظارتی در کشور محافظت نمی شود. بعلاوه ، بانک ذخیره هند (RBI) هنوز مجوز یا مجوزی برای شرکتها برای معامله با ارزهای رمزپایه اعطا نکرده است.

شرکت های Nasdaq در حال برخورد با بورس رمزنگاری جدید: DX.Exchange مستقر در استونی به زودی با نسخه های توکنی شده برخی از بزرگترین شرکتهای آمریکا وارد بازار اروپا می شود. این صرافی در بلاکچین Ethereum با نشانه هایی پشتیبانی می شود که سهام واقعی آنها توسط شریک MPS Marketplace Securities Ltd نگهداری و معامله می شود..

این شرکت قصد دارد مبادلات خود را با ده شرکت ذکر شده نزدک از جمله فیس بوک ، تسلا و اپل آغاز کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me