Airdrop چیست?

آیا تا به حال متوجه افزایش غیرمنتظره کیف پول ارز رمزنگاری شده خود شده اید و نمی دانید سکه های رایگان از کجا آمده است؟ ، دوست من ، به احتمال زیاد نتیجه یک قطب هوایی است. هورا برای پول رایگان!

تحویل قطره های هوایی به روش های مختلفی از جمله چنگال (به عنوان مثال Bitcoin Cash ، Bitcoin Diamond) ، خرید ICO (به عنوان مثال شبکه Raiden) و مجانی (به عنوان مثال هدیه دادن Binance به مشتریان با 500 TRX رایگان). اگر تیمی که پشت پروژه بلاکچین تصمیم به اعطای نشانه های “رایگان” به انجمن ارزهای رمزپایه دارد ، گاهی اوقات airdrop اتفاق می افتد..

یکی از معروف ترین نمونه های airdrop زمانی است که یک فورک بیت کوین ، بیت کوین کش ، مقدار معادل بیت کوین کش را به دارندگان فعلی بیت کوین داد. در زمان airdrop ، اگر 0.4 بیت کوین در دست داشتید ، یکی از گیرنده های خوش شانس 0.4 بیت کوین کش بودید. با ارزش Bitcoin Cash در حال حاضر 2449 دلار و 36 سنت ، این یک معامله بسیار شیرین به نظر می رسد!

چرا Airdrops رخ می دهد?

با این حال ، هنوز یک سوال بزرگ باقی مانده است. چرا این اتفاق می افتد ، و چرا تیمی تصمیم می گیرد نشانه های ارزشمندی را به آنها بدهد؟ اینگونه درباره اش فکر کن. وقتی در راهروی فروشگاه مواد غذایی مورد علاقه خود قدم می زنید و کارمندان به شما نمونه هایی از غذا را برای امتحان کردن پیشنهاد می دهند ، ممکن است سریع نگاهی بیندازید تا غذا را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن را امتحان کنید. یک لقمه می خورید ، و مطمئناً خوشمزه است. کارمندی که نمونه رایگان را به شما ارائه می دهد سپس می گوید: “اگر آن را دوست دارید ، می توانید آن را در راهروی 5 در سمت چپ پیدا کنید”. از همین نیش خوردن فقط می توانید محصول را بخرید.

در بازاریابی ، آگاهی اغلب یکی از مراحل اولیه سفر خریدار است. همانند مثال فروشگاه های مواد غذایی ، روانشناسی در جنبه های گیاه مرغ پرندگان نقشی اساسی دارد ، زیرا خریدار محصولی را که با آن آشنا هستند بسیار بیشتر از کالایی است که از آن چیزی نمی دانند. بنابراین ، افرادی که توزیع توکن ها را بر عهده دارند ، airdrop را فرصتی کلیدی می دانند تا طعم توکن های آنها را به شما بچشند. در مقایسه با اشکال متناوب تبلیغات پرهزینه (مانند تبلیغات فیس بوک) ، قطره های هوا اغلب یک روش موثرتر برای نمایش سکه ها هستند.

چگونه می توانم خودم را در مورد Airdrop آینده معرفی کنم?

بسیاری از سایت ها و گروه های آنلاین به اطلاع کاربران از قطرات هوایی آینده ، گذشته و فعال اختصاص یافته اند. Icodrops و ایرپروپالرت, به عنوان مثال ، لیستی از قطرات هوایی آینده را نشان دهید. آنها همچنین به شما در مورد اینکه چند روز مانده به زمان انجام آنها و اینکه برای دریافت سکه چه ارز باید در زمان هرکدام نگه دارید ، به شما مشاوره می دهند.

راه دیگر برای آگاهی دادن به خود در مورد airdrop این است که به سادگی با حساب های مختلف رسانه های اجتماعی هر پروژه در جریان باشید.

Bitcoin Smart Airdrop

گفته می شود ، اغلب اوقات قطرات هوایی غافلگیر کننده هستند (مگر اینکه با تیم پروژه کار کنید). در شرایط دیگر ، پیش از موعد اعلامیه airdrop اعلام می شود و قوانین متفاوتی برای دریافت رمزها دارد. قوانین تعیین شده برای airdrop توسط تیم پروژه تعیین می شود. این تفاوت در استراتژی های airdrop را توضیح می دهد. در حال حاضر ، هیچ قانون اجرای استانداردی در مورد چگونگی طراحی قطرات هوایی وجود ندارد. ما ممکن است شاهد آئین نامه رسمی در مورد چگونگی بروز آنها در صورت ورود دولت باشیم.

airdrop نشانه ای که هم اکنون در حال انجام است یکی از پروژه های ShipChain است. استراتژی آنها کمی پیچیده تر از نگه داشتن ارز خاصی در کیف پول و دریافت توکن رایگان است. طبق وب سایت آنها ، گیرنده های “واجد شرایط” airdrop نشانه ها را در کیف پول مربوطه خود در حدود مارس دریافت می کنند ، به شرطی که از این دستورالعمل ها پیروی کنند:

  1. یکی از اعضای فعال گروه تلگرام ما باشید. “عضو فعال” به معنای هر کسی است که قبل از تکمیل مراحل ثبت نام airdrop عضو انجمن تلگرام ما باشد ، یعنی دو هفته از تاریخ شروع 15 ژانویه. “
  2. “عبور KYC / AML (مشتری خود را بشناسید / مبارزه با پولشویی). این فرم ساده ای است که شما باید آن را پر کنید ، ظرف 1-3 هفته پس از تکمیل این ثبت نام برای شما ایمیل می شود. “
  3. “یک کیف پول غیر مبادله ای ERC20 معتبر داشته باشید.”

چه کیف پول نیاز دارم?

معمولاً قطره های هوایی در بلاکچین اتریوم یا بیت کوین اتفاق می افتد و تمام آنچه شما نیاز دارید یک حساب کاربری در صرافی است. با این وجود ، بعضی اوقات مسئول airdrop کیف پول خاصی را که مورد نیاز است مانند “کیف پول غیر مبادله ای ERC20” عنوان می کنند. اگر تازه وارد ارز رمزنگاری شده اید ، ممکن است ندانید که این دقیقاً به چه معناست و مشکلی نیست ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

منظور ShipChain از کیف پول غیر مبادله ای ، کیف پول است که در سایت های مبادله ای مانند Binance یا Coinbase قرار ندارد. کیف پول های معتبر غیر مبادله ای شامل Exodus و Jaxx هستند. برای مشاهده لیست دقیق کیف پول ها ، لطفاً از راهنمای کیف پول بیت کوین دیدن کنید. این مقاله همچنین شامل روش هایی برای ذخیره ایمن نشانه های شما و مزایا / معایب استفاده از انواع مختلف کیف پول است.

کیف پول ERC-20 به راحتی به معنای هر کیف پول پشتیبانی کننده از سیستم بلاک چین Ethereum است. برخی از نشانه ها از پروتکل بیت کوین پیروی می کنند ، برخی از Ethereum و غیره. بنابراین ، داشتن یک کیف پول که به شما امکان می دهد نشانه های ERC-20 را ذخیره کنید ، اگر این همان چیزی است که دستورالعمل های airdrop درخواست می کنند ، مهم است. MyEtherWallet (MEW) یک کیف پول محبوب ERC-20 است.

کیف پول بیت کوین

توصیه های نهایی

از همه مهمتر ، اطمینان حاصل کنید که هنگام تحقیق در مورد قطره های هوا ، از سایت رسمی پروژه بازدید می کنید. یک راه خوب برای فیلتر کردن سایت های کلاهبرداری ، بازدید از صفحات رسمی شبکه های اجتماعی و یافتن پستی است که شما را به وب سایت آنها پیوند می دهد. همانطور که قبلاً گفته شد ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر تنظیم نشده و احتمال کلاهبرداری و سرقت سکه زیاد است. پروژه های معتبر زنجیره بلوکی از شما اطلاعات کیف پول خصوصی فراتر از آدرس عمومی کیف پول شما را نمی خواهند. هرگز کلیدهای خصوصی خود را به ICO هایی که ادعا می کنند برای تحویل قطره شما احتیاج دارند ، ندهید. سرقت هویت و تلاش برای هک کردن در جامعه ارزهای رمزپایه رایج است و شما نمی توانید قربانی شوید در صورت اقدامات مناسب.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me