دا هنگفی کیست?

هنگفیDa Hongfei بنیانگذار NEO است ، یک بستر بلاکچین برای برنامه های توزیع شده. او همچنین بنیانگذار و مدیرعامل Onchain ، یک شرکت توسعه بلاکچین برای شرکت ها و موسسات است. دفتر مرکزی هر دو پروژه در چین است و اولین پروژه های توسعه بلاکچین مستقر در چین بودند.

Hongfei موقعیت خود را به عنوان پیشگام بلاکچین و ارزهای رمزپایه در آسیا بدست آورده است. او اکنون یکی از معتبرترین متخصصان رمزنگاری است ، به ویژه هنگامی که صحبت از پذیرش کاربر چینی ، برنامه های سازمانی و مقررات دولتی می شود.

در این کانون توجه ، نگاهی خواهیم داشت به حرفه Hongfei در رمزنگاری و برای درک نقش وی در منظره ارزهای رمزنگاری شده بیشتر ، بیشتر فرو می رویم.

دا هنگفی و دنیای بلاکچین

داستان رمزنگاری Da Hongfei در سال 2014 با تاسیس Antshares (اکنون با نام NEO شناخته می شود) و Onchain شروع می شود.

تاسیس NEO (Antshares)

Antshares در فوریه 2014 آغاز به کار کرد. این برنامه به عنوان بستری برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است. Antshares اولین نوع در چین بود که راه را برای پروژه های بلاک چین آینده باز کرد.

NEO

فناوری NEO امکان عقد قراردادهای هوشمند را فراهم می کند (مانند Ethereum). با این حال ، NEO یک ماشین مجازی را اجرا می کند که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا این قراردادها را به زبان سی شارپ ، جاوا ، پایتون یا سایر زبانهای برنامه نویسی معروف کدگذاری کنند. برای رمزگذاری در قراردادهای هوشمند دیگر نیازی به دانستن زبان جدید نیست.

در آوریل 2016 ، تیم یک مقاله سفید در مورد نوع جدید پروتکل اجماع (dBFT – تحمل گسل بیزانس تفویض شده) منتشر کرد ، اولین مورد از چین. این پروتکلی است که گره های NEO از آن برای دستیابی به اتفاق نظر و نهایی کردن معاملات استفاده می کنند. dBFT به NEO اجازه می دهد تا سرعت تراکنش 1000 TPS را حفظ کند ، با بهینه سازی این امر می تواند به سطح بسیار بالاتری برسد. این را با 15 معامله در ثانیه Ethereum مقایسه کنید و این حس را خواهید یافت که NEO برای استفاده در مقیاس بزرگ و با فرکانس بالا ساخته شده است.

تاسیس Onchain

اریک ژانگ ، مدیرعامل Hongfei و Antshares ، نیز Onchain را در همان زمان تاسیس کردند. این شرکت از جهت دیگر به استفاده از بلاکچین سازمانی نزدیک می شود. آنها خدمات مشاوره و توسعه را به بسیاری از شرکت های خصوصی علاقه مند به بلاکچین ارائه می دهند.

هونگی

دا Hongfei و CTO اریک ژانگ

Onchain شروع به دیدن برخی از آنها کرد سرعت بالا در سال 2016, توسعه بیشتر Antshares و تبدیل شدن به اولین شرکت بلاک چین برای پیوستن به Hyperledger ، که به توسعه بیشتر محصول Onchain به نام DNA کمک کرده است. DNA یا معماری شبکه های توزیع شده ، تلفیق سیستم های تجاری و پشتیبانی از قابلیت همکاری بین زنجیره ای را امکان پذیر می کند.

طراحی DNA به شما امکان می دهد تا بلاکچین را در موارد مختلف استفاده همزمان با همکاری با مقررات دولت ، تصمیم گیری در مورد پروتکل اجماع ، عدم امکان ارتباط با سایر برنامه های بلاکچین یا حتی یافتن توسعه دهندگان برای ایجاد بلاکچین یا برنامه های کاربردی خود اعمال کنید..

زنجیره ایدر ژوئن 2016 ، Onchain با مایکروسافت چین همکاری کرد. Onchain همچنین با همکاری FaDaDa حقوقی زنجیره ای را برای رفع چندین نارسایی از برنامه های قانونی دیجیتال تاسیس کرد. Onchain همچنین به عنوان 50 شرکت برتر Fintech KPMG در چین انتخاب شد و از همکاری با Alibaba برای مخزن شواهد ایمیل برای شرکتهایی که از بلاکچین استفاده می کنند خبر داد..

اساساً ، DNA بستری است که به سایر سیستم عامل های موجود اجازه می دهد بدون نیاز به اختراع مجدد چرخ ، از فناوری بلاکچین استفاده کنند. هدف OnChain’s DNA تسهیل پذیرش جریان اصلی و ارتباطات بین زنجیره ای است.

هم افزایی بین NEO و Onchain: طرح جامع Da Hongfei

برای متن ، رابطه بین NEO و Onchain است که از Ethereum و شرکت Ethereum. Onchain در پروژه های بلاکچین با شرکت های بزرگ کار می کند و در گذشته با دولت چین همکاری کرده است که در نهایت به اکوسیستم NEO کمک می کند. اکوسیستم NEO بسترهایی برای رشد بلاک چین در آینده ایجاد می کند. در آینده ، و همچنین در ادامه این مقاله ، NEO با ایجاد یک اقتصاد بلاکچین متحد ، شکاف بین بلاکچین های نهادی خصوصی و دولتی را پر خواهد کرد..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Onchain و NEO ، من راهنمای ما در مورد NEO را توصیه می کنم.

مشاوره با دولت چین

یکی از برجسته ترین و غالباً کم اهمیت ترین نقش هایی که هونگی ایفا کرده است ایجاد ارتباطی سازنده با مقامات دولت چین بوده است..

چین در پی IIA-mania ، جایی که پروژه های مشکوک ICO از طریق چوب و با هزینه سرمایه گذاران ساده لوح در حال پرواز بودند ، ارزهای رمزنگاری شده را سرکوب کرد. بستن پرده های رمزنگاری به عنوان یکی از رهبران جهان در زمینه نوآوری در فناوری و محل زندگی تعداد زیادی از کارآفرینان و توسعه دهندگان ، یک فرصت از دست رفته بسیار تاسف آور بود..

Hongfei نقش اساسی در همکاری با دولت چین قبل و بعد از ممنوعیت ایجاد فضای سالم برای نوآوری در بلاکچین در چین بدون پروژه های کلاهبردار داشت.

واکنش Hongfei به حباب ICO چینی

Hongfei وضعیت ICO را با اوایل دهه 2000 حباب dot-com مقایسه كرد ، “وقتی كاری را شروع كردید كه به” dot com “ختم می شد ، می توانستید به راحتی سرمایه جذب كنید. همان چیزی است که با وزوز ICO مشاهده می کنید. ” او ادامه داد که فن آوری های جدید همیشه حباب ایجاد می کنند ، زیرا سرمایه گذاران با سرعت بیشتری هیجان زده می شوند تا فناوری بتواند ادامه دهد. با این حال ، پس از حباب ، این فناوری همیشه افزایش می یابد و بازار بهبود می یابد.

اگرچه وضعیت ارزهای رمزنگاری شده در چین به مراتب پیچیده تر از چند ICO کلاهبردار مزاحم است ، اما باید توجه داشت که تأثیر Hongfei چیست. Hongfei به عنوان بنیانگذار Onchain و NEO ، یک اکوسیستم قراردادهای هوشمند که از توسعه dapps پشتیبانی می کند ، توانست تمیز کردن فضا را به دست آورد.

نبرد برای رمزنگاری در چین خیلی دور از دسترس است ، اما با داشتن چهره های مثبت بیشتر در فضای مانند Hongfei ، گفتگو می تواند به جای تخریب به سمت نوآوری ادامه یابد.

طرح چین

چین اخیراً برنامه پنج ساله سیزدهم خود را منتشر کرد, که در اولویت بندی توسعه blockchain در پنج سال آینده صحبت کرد.

در سال 2017 ، بانک مرکزی چین نیز برنامه مشابهی را در زمینه توسعه Fintech با هدف “تقویت بنیاد ، افزایش ایمنی ، ارتقا innovation نوآوری ، توسعه استاندارد و بهبود مقررات” منتشر کرد.

علاوه بر این ، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات جمهوری خلق چین “استاندارد ملی بلاکچین” را منتشر کرد که Onchain یکی از اولین کسانی بود که این استاندارد جدید را تصویب کرد.

آینده

Hongfei برنامه های بزرگی برای آینده Onchain و NEO دارد. 2016 و 2017 بزرگترین سر و صدا برای NEO ایجاد شده است ، و حرکت برای هر دو تلاش ادامه دارد. Hongfei برای آینده Onchain نیز خوش بین است:

“چشم انداز ما این است که Onchain را به یک چارچوب Blockchain واقعاً جهانی تبدیل کنیم. با استفاده از ماژول های مختلف پلاگین ، چارچوب ما می تواند برای یک زنجیره عمومی ، یک زنجیره کنسرسیوم یا حتی یک زنجیره خصوصی اعمال شود. ماژول آداپتور زنجیره ای ما که در حال توسعه است ، قابلیت همکاری بین این زنجیره های مختلف را ایجاد می کند. ”

-دا هونگی ، 5 اکتبر 2016.

NeoX + Onchain

طرح جامع در نهایت شامل هم افزایی بین NEO و Onchain است. اگرچه در کوتاه مدت به بازار عرضه نخواهد شد ، انتظار داشته باشید که خدمات NEO و Onchain طی سال های آینده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. NEO در حال حاضر برنامه هایی برای NeoX ، پلت فرم آنها برای معاملات بین بلاکچین دارد. در صورت موفقیت ، NeoX می تواند بلاکچین های خصوصی را به بازارهای عمومی بزرگ متصل کند. ابزاری برای عبور از بلاکچین مانند آن می تواند به همان اندازه مفید باشد که API ها در توسعه وب هستند و به برخی از کدهای خصوصی امکان همکاری با اکوسیستم عمومی را می دهد. این قابلیت همکاری بین زنجیره های بلوکی چه دولتی و چه خصوصی را امکان پذیر می کند.

پس از اتصال ، NEO و Onchain یک اکوسیستم کامل فناوری را در اختیار شما قرار می دهند. آنها می توانند واسطه یک اقتصاد کاملاً جدید مبتنی بر بلاکچین باشند. این طرح جامع دا هنگفی است. درخشان است ، و تاکنون او به خوبی اعدام کرده است.

نتیجه

Da Hongfei در حال حاضر یکی از بزرگترین مفاخر رمزنگاری است. ارتباطات وی در دولت چین ، جایگاه پیشگام بودن در رمزنگاری چینی و موقعیت در راس دو شرکت بزرگ بلاک چین به این معنی است که او یک بازیگر اصلی در توسعه ارز رمزپایه خواهد بود..

اگر می خواهید صحبت های Da Hongfei را ببینید ، می توانید او را در Blockchain Connect در سانفرانسیسکو در تاریخ 26 ژانویه 2018 گیر بیاورید. 30٪ تخفیف در بلیط ها با کد “همزمان”. [فروخته شده]

اتصال بلاکچین

علاوه بر این ، دا Hongfei در اولین کنفرانس توسعه دهندگان NEO در سانفرانسیسکو در تاریخ 30 و 31 ژانویه 2018 “New Vision” را برای NEO صحبت و صحبت خواهد کرد.

NEO DevCon

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me