مدیر عامل Cryptopia ، آلن بوث در قلمرو مبادله ارز رمزنگاری شده

آلن بوثآلن بوث مدیر عامل یکی از Cryptopia است ، صرافی که دارای یکی از گسترده ترین گزینه ها است. در سال 2014 تأسیس شد, رمزنگاری یکی از انگشت شمار شرکت های متمرکز بر بلاکچین در نیوزیلند است.

تیم Cryptopia غالباً وظیفه دارد صدها پروژه را تحقیق کند تا کارآیی آنها را تعیین کند قبل از اینکه هر مبادله مهم دیگری آنها را لمس کند. این صرافی بسیاری از پروژه ها را در مراحل اولیه و پس از ICO لیست می کند.

بیش از 50 سال به عنوان یک کارآفرین و مشاور بازرگانی, آلن بوثداستان کاملاً غیر معمول از داستان بسیاری از کارآفرینان در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است. دیدگاه او در مورد ارز رمزنگاری شده مبتنی بر چندین دهه تجربه توسعه تجارت است و او حوزه مبادله ارز رمزنگاری شده را به عنوان یکی از مهیج ترین فرصت ها می داند.

در مصاحبه زیر ، ما به همه چیز از روانشناسی ارزهای رمزپایه ، روند لیست سکه ها و کارآفرینی بلاکچین می پردازیم..

چگونه وارد دنیای رمزنگاری شدید؟?

جالبه. من برای Cryptopia در حال مشاوره یا مشاوره برای کمک به آنها در مسیر توسعه خود برای چندین ماه بودم که مشخص شد که آنها به برخی از رهبران ارشد برای انتقال آنها از جایی که هستند نیاز دارند ، که اساساً یک تمرکز فنی واکنش پذیر به تمرکز جهانی کسب و کار در مورد چگونگی ما مدل تجاری آنها را توسعه می دهیم ما از این واقعیت کاملاً آگاه هستیم که شما به سطح بالاتری از تفکر نیاز دارید. شما به یک دیدگاه جهانی ، به ویژه از نیوزیلند نیاز دارید ، زیرا ما در اینجا تعداد زیادی نیستیم.

این احتمالاً پیش بینی می کند که چرا ما یک تجارت جهانی هستیم که از جمعیت بسیار کمی رشد کرده است. مدتی بود که قطعاً شش ماه یا بیشتر با هم آشنا بودیم و وقتی فرصت پیش آمد ، چرا من از یک کار بسیار امن ، راحت و سرگرم کننده که قبلاً داشتم ، که مدیر اجرایی مدرسه پرواز بین المللی. هیچ چیز واقعاً ترسناکی در آنجا جریان ندارد.

من در اواخر عمر کاری خود هستم ، تا حدودی نیمه بازنشسته هستم و همه همکارانم گفتند ، “شما می خواهید چه کار کنید؟ شوخی می کنی؟” البته ، فشار خون بالا رفت و من گفتم ، “بله ، من قصد دارم این کار را انجام دهم.”

بنابراین ، این واقعاً در مورد فرصتی است که شما بیش از 40 یا 50 سال توسعه مدل های تجاری و شرکت های شناور و بردن آنها به دنیا را فرا گرفته اید ، که در درجه اول همان کاری است که من انجام داده ام. چیزی جدید و پر از هیجان و ترس و لرز پیدا کنید و این همه به کجا می رود؟ آن وقت فرصتی است که توانایی پرداختن به آن را ندارید. بنابراین ، این فقط جسارت است که می گوید برویم.

خطر و اشتیاق عمومی برای این صنعت باعث شده است که بسیاری از افراد بسیار هیجان زده شوند. مهمترین نگرانی برای مبادلات از نگاه شما به جلو چیست?

آنها چندین برابر هستند و بر اساس بازخورد از جامعه متغیر هستند و تا حدودی تحت تأثیر قوانین و مقررات شرکت ها پیش می روند. جهان FinTech ، ما باید به آن و همچنین جهان سکه نگاه کنیم. اگر ما می خواهیم محصولی را تولید کنیم که مصرف کننده متوسط ​​بتواند آن را مصرف کند ، پس باید تمام مواردی را که آنها معمولاً انتظار دارند ارائه دهیم. بنابراین ، اگر برای خرید بخاری به فروشگاه خرده فروشی مراجعه کرده اید ، انتظار دارید گارانتی داشته باشید.

شما انتظار دارید که ایمن باشید ، انتظار دارید با وضوح خوبی برخورد کنید. و به طور معمول ، صنعت سکه تا به امروز در این زمینه چندان خوب نبوده است زیرا در حال تکامل است و بیشتر از منظر فنی در حال تکامل است و احتمالاً وزن کمتری روی مصرف عمومی سکه گذاشته شده است. وقتی به آن نگاه می کنید از نظر فنی به عنوان یک محصول فنی هدایت می شود. وقتی به صرافی می روید ، بعضی از آنها قبل از اینکه بتوانید کار کنید کمی فکر می کنند.

بنابراین ، برای ما ، اولین چیز اعتماد است. اگر مردم نتوانند به نام تجاری شما اعتماد کنند و این به معنای هر بخشی از آن است ، شما موفق نخواهید شد. بنابراین ، ما در اینجا در نیوزیلند بسیار فعال هستیم و با قانونگذاران ، سازمانهای دولتی در داخل و خارج از نیوزیلند صحبت می کنیم. KYC ، AML ، CML ، همه این موارد. ما در حال تهیه قوانین داخلی خود هستیم و در اکثر موارد آنها بیش از نیاز شرکای بانکی ما هستند. بنابراین ، آنها به ما نگاه می کنند و می روند ، وای ، شما خیلی جلوتر از جایی هستید که فکر می کردیم باشد. بنابراین ، ایجاد یک رابطه اعتماد با مصرف کنندگان و شرکای تجاری امری حیاتی است. مورد بعدی توسعه یک سیستم عامل پایدار و کاربردی است. منظور من فقط مبادله سکه نیست ، بلکه تمام فناوری های اساسی است. آیا ما بلند خواهیم شد؟ آیا تاخیر داریم؟ آیا ما سریع هستیم؟ آیا ما روابط مشارکتی مناسبی برای تجهیزات خود خریداری کرده ایم و چگونه می توانیم به دلخواه خود مقیاس بندی کنیم و در ارائه نتیجه ای خطر نداشته باشیم؟ این به معنای کمک به مردم برای انجام مبادله ، سکه های آنها خاموش و روشن است. من گمان می کنم این مانند هر مبادله دیگر است.

رمزنگاری

تنها چیز این است که ، در اینجا ، ما واقعاً بر روی سه چیز تمرکز کرده ایم تا ما را خیلی سریع به جلو برسانیم. یکی از آنها م componentsلفه های عمومی است. اگر گیر بیفتید این میز کمک است. ما می خواهیم خیلی سریع بتوانیم پاسخ دهیم. و مانند سایر مبادلات ، در اوایل سال با هجوم زیادی روبرو شدیم و این ناتوان کننده بود. هیچ کس برای آن آماده نبود. ما تیم هایی را به کار گرفتیم که به عنوان اپراتورهای پشتیبانی وارد آموزش شوند. از آن زمان ما مبلغ هنگفتی را صرف سیستم جدید فروش بلیط کردیم ، که در واقع دیروز فعال شد.

بنابراین ، امروز صبح که وارد می شوم ، چهره های لبخندی وجود دارد که سعی دارند سر خود را به اطراف بچرخانند ، وای ، این شگفت آور است. بنابراین ، ما اکنون همه بلیط های مسیر ورودی را تریاژ می کنیم و آن را در فضای خوبی قرار می دهیم تا تیم پاسخ ما هرچه سریعتر پاسخ دهد ، من می خواهم. در حال حاضر ، ما آنجا نیستیم. به جای 40 یا 50 ساعت بودن و همه این تأخیرهای وحشتناک ، من می خواهم مردم بلافاصله از ما پاسخی بگیرند و منظورم این است که در عرض چند ثانیه می خواهیم بلیط شما را دریافت کنیم. الان نمی توانم به آن پاسخ دهم ، اما ما با شما هستیم سپس ، در عرض چند ساعت ، به آن مشتریان برگردید و مشکل آنها را برطرف کنید. آنها شایسته نیستند 24 ساعت یا 48 ساعت صبر کنند. مردم مضطرب هستند. بلیط ، ما در مورد آن کاری انجام داده ایم. کارکنان بسیار آموزش دیده ، ما همیشه استخدام می کنیم. ما دفاتر خارجی را توسعه داده ایم تا بتوانیم از منطقه زمانی استفاده کنیم. در حال حاضر ما یک دفتر پشتیبانی در انگلیس داریم که در واقع مدتی است که آن را داشته ایم. مورد بعدی فقط تثبیت نرم افزار و سخت افزار ماست.

وقتی این کارها را شروع می کنید ، اشتیاق و کم تجربگی تیم توسعه ممکن است نداند که چه چیزی برای آنها وجود دارد و اکنون ما در تیم های بزرگتر ، قوی تر و بین المللی خرید کرده ایم. این چیزی است که عالی است ، اما اجازه دهید این کار را انجام دهیم. بنابراین ، این مرحله ای است که ما اکنون در آن هستیم. ما تمام پول خود را خرج می کنیم. در واقع ، هر پنی که در این تجارت تولید می کنیم مستقیماً به پیشرفت و توسعه محصولات برمی گردد. هیچ کس در خانه لامبورگینی مسابقه نمی دهد یا با هواپیمای خود به اطراف پرواز نمی کند. آنها فقط در آن جمع شده اند.

بنابراین ، من از نظر تولید یک محصول با کیفیت بالا ، وضعیتم همین است. این تصمیمی نیست که ما فقط گرفتیم. این همیشه وجود داشته است ، اما ما در حال بیان این موضوع هستیم که می خواهیم طی دو سال آینده در پنج مبادله مبادلات رمزنگاری و دارایی های دیجیتال قرار بگیریم. از هر نظر ، در پنج تای برتر ، هیچ کدام را مهار نکنید.

آیا می توانید بگویید که م componentلفه شماره یک که به عنوان یکی از 5 مورد برتر در نظر گرفته می شود ، حجم معاملات است؟ آیا این معیار اصلی است?

من کاملا با شما موافقم ، اما شما نمی توانید حجم معاملات داشته باشید مگر اینکه موارد دیگر را ابتدا ارائه دهید ، مانند امنیت ، ایمنی ، یک بستر تجارت خوب. اگر حجم معاملات می خواهید ، باید دلیلی داشته باشم که شما به من اعتماد کنید ، و این باید در صورت عدم موفقیت باشد ، آیا بلیط من پاسخ داده می شود؟ اگر آن کارها را انجام دهید ، حجم معاملات را بدست خواهید آورد. من اعتقاد ندارم که شما به آن راه دیگر نگاه کنید و بگویید ، هی ، بیایید حجم معاملات را ایجاد کنیم ، زیرا اگر این مسئله سخت و تیز به شما وارد شود ، چگونه می توانید با شکستن مسئله مقابله کنید?

این فناوری است ، همه چیز خراب خواهد شد. این چگونگی پرداختن به مواردی است که باعث موفقیت شما می شوند و نه آنچه برای هدایت آن کسب و کار قرار می دهید. اگر خوب باشید این اتفاق می افتد. این کلمه شروع می شود و می گوید این یک تبادل عالی است. آنها بلیط های من را برطرف کردند ، سریع هستند ، پاسخگو هستند ، ایمن است. این حجم معاملات را ایجاد می کند.

حجم معاملات برای ما درآمد است و البته ما آن را می خواهیم. ما در واقع در لیست سکه ها سرعت کمتری داریم. ما در جذب مشتری جدید سرعت خود را کم کرده ایم و در ایجاد روابط با شرکا نیز سرعت خود را کاهش داده ایم تا بتوانیم سیستم عامل خود را در شکل بهتری قرار دهیم تا بتوانیم به عنوان شریکی قابل اعتماد و قابل اعتمادی که می توانید داشته باشیم ، باشیم. بدون شک در این مورد حجم معاملات ایجاد خواهد شد.

اگرچه حجم معاملات درآمد قابل توجهی را به همراه دارد ، اما در اینجا نقطه ای به وجود می آید که معیار ارزانی می شود که در آن افراد از مبادله استفاده می کنند ، فقط به این دلیل که گزینه های بهتری در بازار وجود ندارد. بنابراین ، اگر مبادله ای وجود داشته باشد که می تواند تمام ویژگی هایی را که در مورد آن صحبت می کنید و سطح بالایی از خدمات را ارائه دهد ، سپس حجم معاملات کاهش می یابد. به غیر از موارد برگزیده ، هیچ وفاداری واقعی برای مبادلات وجود ندارد.

کاملا. ما چنین چیزی را نمی خواهیم چرا به کسی می گویی ، هی ، باید به ما وفادار باشی؟ این فقط احمقانه است اگر تجربه ای عالی به شما ارائه دهم ، به ما وفادار خواهید بود. این بدان معناست که حجم سکه ها ، طیف وسیعی برای تجارت است. سهولت تجارت. یک کلیک ، دو کلیک. در مورد برخی از ابزارهای تجاری دقیقاً مانند آنچه در یک فرصت مدرن ارز خارجی می بینید ، چطور؟ برخی از ابزارهای آربیتراژ ، برخی از ابزارها برای اندازه گیری ، برخی از ابزارهای خوب دسک تاپ.

ما می خواهیم موارد دیگری را معرفی کنیم. این فقط به این معنی است که شما می توانید گزارش خود و محیط دسک تاپ خود را کنترل کنید. این می تواند به ابزاری بسیار قدرتمند تبدیل شود تا زمانی که به حرف مشتری گوش می دهیم و می گوییم سلام بچه ها ، می توانیم آن را توسعه دهیم. دو ماه به ما فرصت دهید ، بگذارید آن را جلوی شما بگذاریم.

روند لیست سکه برای شما چیست؟ این روند برای کسی که می خواهد سکه خود را در Cryptopia بنویسد چگونه است?

ما در حال بررسی آن هستیم و بسیار متمرکز بر تغییر نحوه لیست سکه ها و افرادی که لیست می کنیم هستیم. ما برای جلب اعتماد بسیار آگاه هستیم. ما در واقع اولین بندر شما برای افرادی هستیم که اطلاعات زیادی در مورد سکه ندارند ، بنابراین باید به شریک مبادله خود اعتماد کنند. بنابراین ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که اگر یک سکه را لیست کنیم ، این یک سکه قابل اعتماد و صادق است که ارزش آن را می دهد.

نه فقط به عنوان مبادله برای ما بلکه یک سکه کلاهبرداری نیست. این چیزی نیست که فقط برای جمع آوری پول ، پمپاژ و تخلیه چیزها باشد. ما تیم های لیست سکه داریم که بسیار سخت هستند. من افرادی را به عنوان مدیرعامل به تیم لیست سکه های خود معرفی کرده ام و نمی توانم از طریق آنها موفق شوم. من گفته ام ، اما اینها افراد خوبی هستند و من یک داستان عالی دارم و من آنها را در ونکوور و پسر ملاقات کردم ، آنها من را متقاعد کرده اند.

تیم فنی لیست سکه های من تمام دقت را انجام می دهند. همه چیز از GitHub ، صفحات فیس بوک ، موارد معمولی از این قبیل. اگر در بسیاری از سطوح به نظر ما یک محصول مناسب نباشد ، لیست نمی شود. این پایان کار است.

تبادل رمزنگاری

اگر [سکه] از آن بگذرد ، ما با احتیاط بیشتری عمل می کنیم. در واقع با شرکت مصاحبه خواهیم کرد. ما س askال خواهیم کرد چرا می خواهید لیست کنید؟ چرا می خواهید با Cryptopia لیست کنید؟ برنامه شما برای سکه چیست؟ می خواهید چه چیزی به مشتریان بگوییم زیرا آنها به ما اعتماد خواهند کرد? بنابراین ، ما می خواهیم کارهای دیگری غیر از داشتن یک سکه به نام 21 میلیون در بورس داشته باشیم. حال اگر پیوندی با برخی از معیارهایی که برای قضاوت در مورد فرصت خوب بودن استفاده می کنیم ، داشته باشیم. خواه سکه خوبی بود. ممکن است ما یک برنامه 10 امتیازی داشته باشیم و ممکن است بگوییم ، سلام ، این سکه در 9.7 گذشت. این سکه در دسترس است ، اما فقط در 2.4 وارد شده است. در حالی که سکه های منفی ، سکه هایی که برنامه های منفی گرفته اند ، ارزش منفی در ذهنیت ما است ، آنها فقط در بورس قرار نمی گیرند.

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی سکه داریم. ما می خواهیم در آن فضا بمانیم ، رهبر باشیم. این بدان معناست که واضح است که ما مرتباً آن را درست نخواهیم کرد ، زیرا اشتباه می کنیم و در واقع ، برخی از تولیدکنندگان سکه صادق و قابل اعتماد نیز این کار را می کنند. برنامه های آنها ممکن است فقط اتفاق نیفتد ، بنابراین آنها برای مدتی از شک بهره مند می شوند.

تا زمانی که ببینیم آنها عمداً برای اخلال در بازار یا صرفاً برای گرفتن پول کاری انجام نمی دهند ، ما تا زمانی که مدل کسب و کار خود را درست نکنند از آنها پشتیبانی خواهیم کرد. اما ما بسیار متمرکز شده ایم که لیست سکه برای ما در واقع یک مشارکت تجاری است. ما قصد نداریم فقط سکه ها را آنجا پرتاب کنیم.

من فکر می کنم 2018 سال حساب است ، در آن سال 2017 تقریباً هر چیزی در هر جایی ذکر شده است. واقعاً مهم نبود که سکه چقدر کارکردی داشت یا قانونی بود یا خیر. بنابراین ، بسیار جالب است که ببینید روند مبادلات در برابر آن موضع گیری می کنند ، زیرا اگر تبر بیفتد ، این به تیم سکه های ناشناس که می تواند در سوئیس و اتیوپی باشد نمی افتد. این به گردن مدیران عامل و تیم های صرافی است که اجازه دسترسی می دهند.

مردم به ما مراجعه می کنند و می گویند ، هی ، من پولم را نگرفته ام. شما مبادله هستید. در واقع سکه ای که ذکر کردیم ، می روم ، می ترسم کیف پول خراب باشد یا آنها این کار را نکرده باشند ، یا فرار کردند. مردم اهمیتی نمی دهند. آنها به ما اعتماد می کنند به همین دلیل Cryptopia باید یک شریک تجاری با هر کاربر باشد ، نه فقط ارائه دهنده برخی از لیست های سکه. این غیراخلاقی است.

کاملاً ، و شنیدنش خوب است. صحبت از مقررات ، فکر می کنید که چگونه برای مبادلات ، به ویژه خارج از نیوزیلند ، تکامل می یابد?

من به دلایل زیادی از یک مداخله نظارتی استقبال می کنم. اصلی این است که به محض اینکه تنظیم کننده ها اراده خود را تحمیل می کنند و توجه می کنند ، به این معنی است که این یک فرصت واقعی است. آنها وقت خود را صرف چیزی نمی کنند که نمی تواند بر اقتصاد جهانی یا اقتصاد ما تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، نهادهای نظارتی نیوزیلند ، ما در حال کار هستیم و با آنها کار می کنیم زیرا آنها تشخیص می دهند کسی باید با آنها کار کند تا به آنها بگوید چه خبر است.

آن طرف حصار ، آن ما هستیم. ما باید با آنها کار کنیم تا بگوییم شما نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا در این محیط کارساز نخواهد بود. بنابراین ، به نظر من کار با تنظیم کننده ها بسیار مهم است و ما این کار را بسیار خوب انجام می دهیم. مقررات باید بیاید.

همین چند روز پیش در نیوزیلند اعلام شد که ما شروع به کار می کنیم ، این هیچ ارتباطی با سکه ندارد ، GST را که معادل مالیات محلی شماست ، برای خریدهای آنلاین جمع آوری می کنید. بنابراین ، معمولاً هر چیزی تا 400 دلار که از آمازون به صورت آنلاین خریداری می کنید ، به عنوان مثال در نیوزیلند ، دیگر مالیات نمی پردازید و آنها در حال تغییر هستند. آنها با سکه ها یک دید مشابه دارند. بنابراین ، دولت می گوید ، چگونه درآمد ما را مالیات بدهیم؟ چه زمانی از درآمد مالیات می گیریم؟ این باید چه شکلی باشد؟ چگونه آن را برای شما منصفانه کنیم ، مبادله و چگونه آن را توسط مشتریانی که ممکن است مجبور به اعلام سود سرمایه باشند ، اگر مثلاً به عنوان سهام عدالت یا یک دارایی به عنوان سرگرمی سوداگرانه محض اعلام کنند ، منصفانه و قابل کنترل است مثل شرط بندی؟ و اگر چنین است ، چه زمانی باید این کار را انجام دهیم؟ آیا باید همه این موارد را به روز کنیم?

هر کشوری این مشکل را پشت سر می گذارد و برخی از کشورها وارد عمل شده و تصمیماتی گرفته اند که مجبور شده اند عقب نمانند. کمی عجول بودند. به طور خاص در نیوزیلند ، ما رابطه خوبی با نهادهای نظارتی و همه قدرت ها داریم ، تا بانک ها ، و همه به فضا نگاه می کنند و می گویند ، می دانید چه؟ ما کاملاً نمی دانیم چه کاری باید انجام دهیم ، اما بیایید شروع به انجام کاری کنیم و من از آن استقبال می کنم.

و هرچه درک و کنترل بیشتری در مورد این موارد در این مرحله اولیه طی چند سال آینده داشته باشیم ، نظافت و نظافت آن در طی چند سال آینده بیشتر خواهد بود. همانطور که بانکداری از طریق مقررات بسیار تثبیت شده است ، این تجارت رمزنگاری نیز به همان شکل خواهد بود ، در نهایت به نظر می رسد.

نیوزیلند مزایای خود را دارد زیرا جمعیت کمتری می تواند ایجاد ارتباط مستقیم با مقامات تنظیم کننده را آسان کند. به عنوان مثال ، تیم دراپر در حال سرمایه گذاری در پاپوآ گینه نو برای تلاش در ساخت این کشور تابعیت دیجیتال است. بچه های Binance فقط به مالت نقل مکان کردند. چشم انداز جهانی تازه افتتاح شد و دولت ها مجبورند برای جذب شرکت هایی که می توانند به طور فرضی در هر مکان تاسیس کنند ، مزایای مشخصی را ارائه دهند..

این عالی است زیرا تجارت آنلاین دقیقاً به همین معناست. آنلاین است و جهانی است. ما باید به حزب جهانی بپیوندیم ، اما بهتر است از موقعیت درک و قدرت در محیط خود شروع کنیم. قبل از شروع به داد زدن درباره اینکه شخص دیگری چه کاری باید انجام دهد ، اطمینان حاصل کنید که وسایل مربوط به خود را با هم داریم.

بله ، کاملا کمی تغییر دنده ، نظر شما در مورد مبادلات غیرمتمرکز چیست و اینکه چگونه آنها روی کل مبادلات تأثیر می گذارند?

پاسخ سریع و آسان به آن این است که قطعاً بازار جهانی ارز را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این قطعاً روی FinTech تأثیرگذار خواهد بود زیرا اگر افرادی که سرمایه گذار عادی هستند و افرادی با مادر هستند و با چند دلار هم پیمان می شوند ، حق سرمایه گذاران نهادی است ، اگر آنها می توانند راهی برای درآمدزایی ببینند و ایمن است ، آنها قصد انتقال به آنجا را دارند . آنها دیگر فرصتهای سرمایه گذاری خود را کنار نخواهند گذاشت و سهام عادی قابل معامله در بورس یا کار در بورس اوراق بهادار را کنار نخواهند گذاشت. اما در اینجا فضایی وجود دارد که ما کاملاً بررسی نکرده ایم که برای چه کسی یا چگونه کار خواهد کرد ، اما هرچه بیشتر تنظیم کنیم ، ابزارها بیشتر قابل مشاهده هستند.

هرچه نگاه ما به بازار بیشتر باشد و حرفه ای تر به نظر برسیم. این لزوماً به معنای پوشیدن کت و شلوار در یک جلسه نیست ، اما گرانش بیشتری که در پشت این بحث ها داریم نشان می دهد که ما کارها را انجام داده ایم و افراد باهوش را در اینجا به دست آورده ایم و از فن آوری خوبی برخوردار هستیم. ما آماده هستیم که بیاییم و با سرمایه گذاران و خانه های سرمایه گذاری سنتی دیدار و گفتگوی عادلانه داشته باشیم. سپس راهی وجود دارد که آنها به هم بپیوندند. در این شکی نیست منظورم این است که نمی توان به آن کمک کرد.

در مورد شبکه رعد و برق و مبادله اتمی که می توانید بین آنها را با همتا عوض کنید چطور؟ شما می توانید Litecoin را با Ethereum مستقیماً در یک معامله واحد و بدون مبادله معامله کنید. صرافی های متمرکز مزایای خود را دارند ، مثلاً شخصی وجود دارد که می توانید در او را بزنید و بگویید پول من کجا می رود؟ من به پشتیبانی مشتری احتیاج دارم. بنابراین ، مزایایی در آنجا وجود دارد ، اما پس از آن مزایای مبادله غیرمتمرکز فقط کارایی است. من تعجب می کنم که چگونه برای جهان مبادلات متمرکز مشاهده می شود?

من نمی خواهم مردم فرصت درآمد من را بگیرند. ما در حال ساخت یک تجارت هستیم. ما بحث خواهیم کرد ، و من فکر می کنم تا زمانی که بلاکچین چند راه حل فنی ارائه ندهد ، می توان آن را نشان داد. ما در حال ایجاد یک فضای اعتماد هستیم و مسئولیت تأمین اعتماد را با هزینه های قابل توجهی به عهده می گیریم. اول ، این سکه ای است که ما آن را دوست داریم و در اینجا دلایل آن ذکر شده است. ما از طرف شما دقت لازم را انجام داده ایم. ما اجازه می دهیم معاملات انجام شود و در اینجا نحوه تنظیم ، مدیریت و ارائه آن معامله و مدیریت روابط کیف پول آورده شده است.

رمزنگاری

نمایش اطلاعات Cryptopia’s Coin

این نقشی است که ما بر عهده داریم. بنابراین ، اگر با یک صرافی متمرکز تجارت می کنید ، با معاملات همتا به همتا کاملاً مزایایی خواهید داشت که ندارید. کاملاً واضح است که رابطه همسالان با همسالان چگونه به نظر می رسد. اگر در سطح شخصی باشد ، این خطر بسیار بیشتر است. اگر در سطح ساختاری سازمانی تر باشد ، هنوز نمی دانم چه شکلی است ، اما فکر می کنم قبل از انتقال از مبادلات متمرکز به مبادلات نظیر به نظیر ، راهی طولانی را طی کرده ایم ، فقط به این دلیل که مجبور خواهیم بود برخی از مقررات در اطراف آن باشد. تنظیم کنندگان چگونه در آن فضا شرکت می کنند؟ آنها با چه کسانی درگیر می شوند؟ هر فردی که می خواهد تجارت کند?

در حال حاضر ، آنها می توانند با صرافی که بالقوه 2،000،000،000،000،000 مشتری در آن روبرو هستند مقابله کنند. این برای یک تنظیم کننده یا یک سازمان مالیاتی آسان نیست. بنابراین ، یک جزulatory نظارتی منظم وجود دارد. باید آنجا باشد. سپس مدیریت اعتماد وجود دارد و پس از آن فقط چند مسئله فنی دیگر وجود دارد که فکر می کنم هنوز تکامل نیافته اند.

همه اینها به اداره یک کسب و کار برمی گردد. برای بدست آوردن همه این کاربرانی که می خواهید بدست آورید ، سرمایه و سرمایه لازم است. اگر این فناوری کار کند ، عالی است ، اما کاربران در حال استفاده منابعی را مصرف می کنند. این پروژه ها چطور برنامه ریزی می کنند؟ این فقط یک م missingلفه از دست رفته در هر یک از کاغذهای سفید است که سعی می کند دنبال آن برود ، کسی که برای ایجاد یک تجارت متمرکز برای نظارت بر آن تلاش نمی کند.

من فکر می کنم انسان دوستی فوق العاده است و وقتی مردم در مورد عدم تمرکز صحبت می کنند. این یک ایده عالی و بشردوستانه است و بسیار عالی خواهد بود اگر دنیا بتواند چنین کار کند. اما هرگز یک مدل تجاری وجود نداشته است که بدون درآمدزایی کار کرده باشد. یکی نیست همه تلاش کرده اند ، اما نمی توانید نام شخصی را بیاورید که در یک دوره یا زمان دیگر نیازی به درآمدزایی نداشته باشد.

حتی اگر این درآمد صرفاً برای تحقق بخشیدن به درآمد حاصل شود ، سخت افزار ، نرم افزار ، پهنای باند ، کسی باید هزینه کند. بنابراین ، اگر تمرکز دارید ، چگونه حقوق دریافت می کنید؟ چگونه آن را پلیس می کنید؟ ؟ چگونه آن را هدایت می کنی چرا به مدلی که کار می کند پایبند نمانیم؟ و این فقط در مورد مبادلات متمرکز سکه نیست. این فقط در مورد موسسات جلویی نیست. این مدلی است که از زمانی که اولین ساکنان کره زمین لوبیا را با چوب عوض کردند ، کار کرده است یا می توانم دایناسور خود را به شما بدهم تا در حالی که زرافه برایتان می آورم ، بپزد؟ من نمی دانم ، اما شما نمی توانید جامعه ای داشته باشید که در ازای آن مبادله ای با ارزش انجام شود.

حتی اگر من با شما به یک قهوه خانه بروم ، در اینجا ساده ترین چیز است. می گفتم ، هی ، من شما را برای قهوه ملاقات می کنم ، ممکن است هزینه قهوه را بپردازم ، اما حدس بزنید چه؟ ما نشسته ایم و اطلاعات را رد و بدل کرده ایم. من از آن چیزی خارج شده ام چگونه کارها را بدون مبادله ارزش انجام می دهید?

این فشار و کشش بین پیشرفت فناوری و اثبات عملکرد مدل است اما پس از آن انگیزه ای برای اجرای آن و محبوب شدن آن وجود دارد زیرا شما به طور کامل با مشکل مرغ و تخم مرغ روبرو هستید. برای کارایی کارآمد به چند کاربر نیاز داریم ، اما با این کار قصد نداریم درآمد کسب کنیم. امیدوارم ، در چند ماه یا چند سال یا دهه های بعدی ببینیم که اوضاع چگونه پیش می رود.

من دهه ها و بسیاری از ناکامی ها پایین هستم. ما آنجا خواهیم بود و به آنها خواهیم گفت که اگر می توانیم به شما کمک می کنیم و سلام ، بروید و بچه ها را بازی کنید ، اما وقتی کار نمی کند دوباره به اینجا برگردید زیرا ما اینجا خواهیم بود.

نظر شما در مورد تسلط بیت کوین به طور کلی در مقایسه با سایر سکه های عرضه شده در سال 2018 چیست؟ بنابراین ، اگر بیت کوین در ، مثلاً در 15٪ یا 10٪ از بازار سقوط کند ، چشم انداز ارز رمزنگاری شده چگونه خواهد بود?

آیا بیت کوین واقعا تسلط دارد یا فقط بزرگ است؟ اگر به صرافی ها نگاه کنید و به بازدید از ترافیک بپردازید ، آیا می توانید میزان ترافیک در حال انجام و علاقه به CoinCash یا 21 میلیون یا کنیا یا هر یک از این موارد را ببینید؟ همه آنها آنجا هستند و مردم به دلایل مختلف آنها را معامله می کنند. مامان و پاپ قصد دارند این کار را برای خرید ماشین جدید انجام دهند.

شخص دیگری صرفاً به عنوان ذخیره ثروت نگاه می کند و افراد دیگر به دنبال تسلط بر یک بازار هستند. بنابراین ، مطمئن نیستم که شما می توانید بگویید بیت کوین غالب است. این ممکن است بزرگترین ذخیره ثروت در حال حاضر باشد. آیا بر تفکر مردم تسلط دارد؟ مطمئن نیستم. اگر سازنده سکه باشید ، سکه شماست که در ذهن شما غالب است و دنبال یک بازار عمودی خاص ، حتی یک بازار جغرافیایی می روید. بنابراین ، شما توانایی توسعه فروشگاه یا داستان خود را در آن حوزه کسب و کار دارید.

چرا بیت کوین تسلط دارد؟ صرفاً به دلیل اینکه به عنوان یک فرصت دیده می شد؟ آیا این مسلط است زیرا افرادی که با بیت کوین تجارت می کنند اینقدر ایمان دارند که ذخیره ثروت یا فرصتی برای کسب سرمایه است؟ اما بسیاری از آن افراد فرار کرده اند. به همین دلیل در حال حاضر 20000 دلار نیست. در آنجا فقط بین 8000 تا 10،000 معامله می شود. بنابراین ، تثبیت شد. بنابراین ، اگر آن را سقوط کرد چه؟ برخی از افراد ضرر می کنند.

این بلاکچین را تغییر نخواهد داد ، فکر ما را در مورد ارزهای رمزپایه تغییر نخواهد داد. قرار نیست رویکرد Cryptopia به بازار تغییر کند. ممکن است از نظر حجم غالب باشد. من مطمئن نیستم که این نیروی غالب پشتیبانی ارزهای رمزپایه است.

می بینم چه می گویی این ممکن است فقط یک تسلط در جذب کاربر باشد زیرا اگر آنها اصلاً ارز رمزپایه را شنیده باشند ، احتمال بیشتری دارد که آنها بجای Ethereum از بیت کوین شنیده باشند. بنابراین ، این مانند رمزنگاری دروازه است.

مواظب باشید مردم نگویند بیت کوین درست مثل هوور ، جاروبرقی. به مدت 20 سال به هر جارو برقی هوور می گفتند. این مارک غالب بود. سلام ، من می روم به زمین هوور. منظور آنها این بود که من قصد دارم جاروبرقی خود را که 80،000 دستگاه مختلف آن وجود دارد ، تهیه کنم و آنها می خواهند کف را جارو برقی کنند ، اما آنها فقط آن را هوور نامیدند. بنابراین ، من در بیت کوین تجارت می کنم.

من برای شما شرط می بندم کسی بگوید ، بله ، من بیت کوین معامله می کنم ، او فقط می گوید بیت کوین زیرا او می داند یا اینکه او می داند مردم می فهمند که شما به یک ارز رمزپایه مراجعه می کنید. اگر به شخصی بگویید که من در Clearpoll یا CoinMedic3 تجارت می کنم ، هیچ سرنخی از آنچه شما درباره آن صحبت می کنید ندارد. آنها می روند که چیست؟ اوه ، بیت کوین است. اوه ، فهمیدم اگر پیش مادر و پدرتان به خانه رفته اید و آنها از شما می پرسند چه کاری انجام می دهید؟ شما می گویید ، اوه آره ، من ارز رمزنگاری شده را معامله می کنم. آنها می رفتند ، آه؟ چه چیزی است؟ شما می خواهید بروید ، بیت کوین. آنها می روند ، آه ، آن چیز.

بیت کوین کش به دلیلی رقابت می کند تا به عنوان بیت کوین شناخته شود. در چهار یا پنج سال آینده ، میلیون ها نفر وجود دارند که حتی نام رمزنگاری را نشنیده اند که احتمالاً مزایای زیادی از ورود به دنیای ارزهای رمزپایه دریافت می کند. من واقعاً مطمئن نیستم که آنچه در آنها بلافاصله انجام می شود بلافاصله مهم است ، اما من می دانم که برای بسیاری از افراد نقش اساسی دارد.

این یک آغازگر است. این یک کلمه کلیدی است که آنها را به فضایی که ما در آن هستیم جلب می کند. این فقط به این دلیل است که در شخصیت عمومی برتری تجاری دارد. اگر یک بیت کوین بگویید ، اکثر مردم می دانند که شما در مورد آن چیز عجیب آنلاین صحبت می کنید که هیچ کس نمی فهمد و چند سکه دیگر نیز وجود دارد ، اما ما نمی دانیم نام آنها چیست. به محض ورود به بورس ، اگر آنها واقعاً می خواهند آن را امتحان کنند ، قرار است که مورد بعدی را نگاه کنند و بگویند آه ، من نمی دانستم که این وجود دارد. آنها دقیقاً به انتهای لیست 2000 دسترسی پیدا می کنند.

بنابراین ، من واقعاً فکر نمی کنم که ما بیش از حد نگران تسلط یا چیز دیگری باشیم که به این طریق در فضا اندازه گیری می شود زیرا متغیرهایی که درک ارزش ما را روی هر یک از این محصولات تغییر می دهند ، برای همه یک راز است. یک شایعه می تواند یک شبه باعث تغییر شود و اتفاقاتی از این دست رخ داده است. حدس بزن چی شده؟ آنها همچنین در مبادلات سنتی اتفاق می افتند.

به بورس اوراق بهادار لندن بروید و فردا قطعه ای را در کاغذ مشاهده خواهید کرد که قیمت ها به دلیل اینکه عموم مردم در آنجا هستند ، ناگهان افزایش یافته است. مردم اواخر آنجا هستند ، به یاد داشته باشید. اگر آن را در اخبار ببینید ، قبلاً اتفاق افتاده است. این همان مورد است.

بنابراین ، پروژه های مورد علاقه شما در حال حاضر چیست؟?

باید بلاکچین متمرکز باشد. منظور من این است که به نظر می رسد سکه ابزاری است که برای افزایش سرمایه ، افزایش آگاهی ، ایجاد هیستری بیش از حد یا سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از آنها ، و من معتقدم که تعداد آنها بسیار اندک است ، من نمی خواهم از نظر آماری عددی را روی آن قرار دهم ، اما فکر می کنم تعداد بسیار کمی از آنها در واقع یک سرمایه گذاری معمول خوب را بدست آورده اند. آیا شرکت پشت آن قوی است؟ آیا آنها اخلاق خوبی دارند؟ چرا آنها این کار را انجام می دهند؟ برای چی یا فقط برای جمع آوری پول است?

وقتی آنها پول گرفتند می توانند بروند ، آه ، ببین چقدر پول گرفتیم. بیا کاری انجام دهیم. این راهی برای رشد تجارت نیست. کسی باید یک داستان خوب داشته باشد که از نظر فنی پشتیبانی شود. این روزها باید ارزش اجتماعی داشته باشد. و این به این معنی است که آیا برای بشر مفید است؟ آیا قرار است سیاره را نجات دهد؟ آیا کاری انجام می شود؟ تولید ایجاد کنید؟ هر چه هست.

سلام ، من نیکوکار نیستم. نمی گویم شما باید کاری برای نجات کره زمین انجام دهید. اما جوانان امروز نسبت به هر کاری که ما انجام می دهیم آگاهی بیشتری دارند ، در مورد وجدان اجتماعی و ارزش ها و مسئولیت های اجتماعی است. بنابراین ، برای من ، هر یک از این پروژه ها ، چه مبتنی بر بلاک چین و چه سکه باشد که کارهایی غیر از پول در آوردن برای یک دسته از بچه ها انجام دهد ، بنابراین آنها می توانند یک لامبورگینی بخرند ، از ما بیشتر مورد توجه و پشتیبانی قرار می گیرد تا دیگران.

راههایی برای رفتن و ایجاد ثروت برای خود وجود دارد ، به غیر از شکار فرصتهایی که وجود دارد ، فقط به این دلیل که صرافی ها آنها را ذکر کرده اند. بنابراین ، ما در این مورد بسیار محتاط هستیم. بنابراین ، من نمی خواهم در این مرحله بگویم ، ما شخص خاصی را داریم. ما برخی از مشاغل تجاری را داریم که مورد بررسی قرار می دهیم ، اما همه آنها از نظر میزان فروش بسیار خوب جمع شده اند. این اخلاقی است ، زمینه خوبی دارد.

آنها دارای مدیریت قوی ، دارای سابقه هستند. آنها قبلاً بودجه خوبی دارند. آنها فقط پول نمی گیرند تا تصمیم بگیرند با این کار چه کاری انجام می دهند.

خوب گفت نکته ای که شما در مورد چگونگی اخلاقی بودن این پروژه ها و تأثیر آن بر روی مدل های کسب و کار بیان کردید ، زیرا مجدداً به همان طرح پروژه هایی می پردازید که به دنبال تغییر اساسی صنایع هستند که به دلیل ناکارآمدی یا فساد خفه شده اند.

امتداد زیادی دارد. اگر راه حلی پیدا می کنید که اشکال در تجارت داشته باشد و معمولاً اگر مشکلی در تجارت ایجاد کند ، به نوعی باعث اشکال در مردم ، مصرف کنندگان می شود. این ممکن است فقط در مواردی باشد که مربوط به بلاکچین است ، اوراق بهادار و پیگیری موارد برای ایجاد این کل فضای اعتماد که در آن زندگی می کنیم. نکته این است که ما می گوییم می توانیم اعتماد کنیم اما نمی توانیم اعتماد کنیم.

هر کاری که می کنیم در مورد اعتماد است. ما وکلا را وادار می کنیم که به مسائل مربوط به اعتماد ما رسیدگی کنند و دست می دهیم و هنوز هم تعجب می کنیم که آیا این یک معامله است. بنابراین ، حل مسائل اعتماد در سطح جهانی احتمالاً یکی از بزرگترین مزایای بشریت است زیرا وقتی مسئله اعتماد را حل کنیم ، می توانید مثبت یا مطمئن باشید که اتفاقی که می خواهید بیفتد و اتفاق افتاده است اتفاق می افتد. اگر این اتفاق نیفتد ، فقط در مورد اعتماد شکسته نیست. پس از آن در مورد امور مالی قبل از رسیدن به آنجا هستید.

این همه از بین رفته است آینده همه آن مدل کسب و کار را طی کرده است. بنابراین ، مدیریت اعتماد در بلاکچین و اطراف سکه ها و اطراف صرافی ها ، صرافی های غیرمتمرکز ، احتمالاً بزرگترین کاری است که باید با آن کنار بیاییم. که همین حالا من را به برنامه اصلی توسعه من برگرداند که در حال توسعه یک مبادله قابل اعتماد است.

آن را واضح ، بدون ابهام بیان کنید. آن را قابل اعتماد کنید ، آنچه را که گفتیم قرار است انجام دهیم تحویل دهید.

یک روز از زندگی آلن بوث چگونه است؟ وقتی کارهایی از نوع مبادله انجام نمی دهید ، برای سرگرمی چه می کنید؟ اگر حتی وقت برای تفریح ​​وجود دارد.

اگر صرافی اجرا می کنید ، روزانه 26 ساعت برای انجام صرافی است. اگر بتوانید ساعتی دیگر فشار دهید ، ممکن است برایتان جالب باشد. این احتمالاً آخرین فرصت شغلی من است. من دهه 60 هستم من 50 سال صرف کارآفرینی و بازوی بازو کرده ام. بازوهای خود را تکان دهید و ببینید چه کسی توجه شما را جلب می کند و اتفاقی رخ می دهد.

بنابراین ، سرگرمی برای من در واقع بهره برداری از یک فرصت تجاری است. من به آرزو می روم که شب بیدار شوم با ایده ای که روی بالشتک خط بزنم. خیلی زود میام سر کار. من ساعت 5 صبح بیدارم اگر بتوانم با کارهای انجام شده ساعت 7 صبح به اینجا برسم. نمی خواهم به محل کار خود بروم و به ایمیل ها نگاه کنم. اگر به ایمیل و سایر موارد نگاه می کنید ، درخواست دیگران در وقت شماست. من قصد دارم با خلاقیت به اینجا برسم.

من می خواهم هر روز مسافرت حاضر شوم ، من کاری ندارم جز اینکه خلاق باشم و همه کارمندان و شرکایم را مجبور کنم از این خلاقیت حمایت کنند و خلاقیت خود را به آن برسانند. بنابراین ، شما نمی توانید بیشتر از آن لذت ببرید ، می توانید؟ چه چیز دیگری آنجاست؟ فقط برای ساختن وسایل و دیدن هیجان زده شدن مردم و فرصت دادن به آنها.

اما وقتی بیرون از این هستم ، هی ، دوست داشتم با هواپیماهای سبک پرواز کنم. من موتور تند می رانم. من کارهای مردانه را انجام می دهم ، و وقتی کارهای پسرانه را انجام نمی دهم ، در خانه در حال کمک به همسرم در باغ هستم. فقط یک پسر معمولی است. بیشتر ساعات بیداری در طول روز من مربوط به آن کارآفرین جهانی با توجه به این فرصت بزرگ جهانی است که اجازه می دهد جهان را تغییر دهیم.

این مانند حرکت از ذغال سنگ به بخار ، بخار به مکانیزاسیون ، مکانیزاسیون به الکترونیک است ، و اکنون ما به عصر دیجیتال حرکت می کنیم و در آن هستیم. چه مکانی خارق العاده برای بودن.

خوب ، دقیقاً چگونه این کار را انجام می دهید؟ آیا شما فقط زودتر بیدار می شوید و همه کارها را در ساعت 5:00 صبح انجام می دهید?

هرگز وقت کافی در روز نداریم. چه چیزی ، آن است که بسیار مهم در مورد آنچه که در واقع مهم است. اگر هنگام ورود به کار ایمیل خود را باز کنید ، به شما تضمین می دهم که آنجا با تاخیر خواهید نشست و بین ایمیل ها خواهید پرید. بیشتر افراد از بالا به پایین یا پایین به بالا کار نمی کنند. شما کمی انتخابی هستید ، بنابراین قبلاً نتوانسته اید آنچه را مردم انتظار دارند انجام دهید. ایمیل و درخواست ورودی انتظارات دیگران درباره نحوه استفاده از وقت شما است.

آنها الزامات خود را به شما تحمیل می کنند. بنابراین ، شما قبلاً به خود اجازه داده اید که توسط قوانین خارجی مدیریت شود. شما مجبور شده اید که به چیزی در دفتر خود برسید که مانع روند خلاقیت این شود که چرا من در این دفتر هستم؟ چرا اومدم اینجا؟ من به اینجا آمدم تا بفهمم چه چیزی داریم بنابراین ، این یک کار ثابت است. برای کار با افراد باهوشی که به کار گرفته اید. من نقش عمده ای در اشتغال و خودم دارم. فقط افراد باهوش تر از خودتان را استخدام کنید. زیرا اگر افرادی را به کار می گیرید که از شما باهوش تر نیستند ، مجبور خواهید بود که به آنها بگویید چه کاری انجام دهند و برای این کار وقت ندارید.

اکنون ، استخدام افراد باهوش تر از خودتان ، برای من بسیار کم است ، این آسان است ، بنابراین من انتخاب های خوبی دارم. اما ، به طور کلی ، شما باید بهترین افراد را به کار بگیرید و آنها را به کار بیندازید و سپس آنقدر مشغول دویدن هستید که سعی کنید با او همراه شوید ، نه آنها که با شما همگام شوند ، در واقع شما برای این همه وقت بیرون ندارید سر و صدا. شما باید آنچه را می خواهید به دنیا تحمیل کنید ، نه آنچه را که آنها می خواهند به شما تحمیل کنند. برگردونش.

هر وقت با کسی مکالمه می کنم ، در مورد چیزی است که می خواهم ، به بهترین شکل ممکن. ما به ورودی ها گوش خواهیم داد اما در حال حاضر مسیری برای دنبال کردن داریم. اگر راه های دیگران را دنبال کنید ، نمی خواهید به مکانی که می خواهید بروید.

این چیزی است من احتمالاً 20 سال مربی تجارت بوده ام.

منتورینگ اصولاً مدیران عامل جدید است. مدیرعامل جدید ، این تنها ترین شغل در جهان است زیرا ممکن است اولین کار مدیرعامل شما باشد ، بنابراین نمی توانید کم حرف بزنید زیرا افراد زیر شما انتظار دارند شما رئیس شوید ، بنابراین نمی توانید از آنها س askال کنید. نمی توانید صحبت کنید زیرا مدیر عامل شرکت هستید. خوب نیست که از هیئت مدیره بپرسید ، آنها به شما نگاه می کنند. نمی توانید یک طرف صحبت کنید زیرا آنها رقبای شما هستند. بنابراین, یکی دو سال اول به عنوان مدیر عامل جدید تنها ترین مکان روی کره زمین است.

بنابراین ، آنچه شما باید انجام دهید این است که کاملاً بر روی آنچه باید انجام شود متمرکز باشید و آن تغییر کارهایی است که قبلاً قبل از مدیر عامل یا رئیس شدن می کردید. کاری که قبلاً انجام می دادید پاسخگویی به ذره ذره سر و صدایی است که به شما وارد می شود و روز شما را پر می کند تا زمانی که آجیل شوید.

متشکرم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me