مالیات غیرمتمرکز “DeFi” در چند ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است و به نظر می رسد فقط در حال افزایش است. مطابق با نبض DeFi, تقریباً 1.13 میلیارد دلار در قراردادهای DeFi بسته شده است که تقریباً دو برابر مبلغ ابتدای سال 2020 است.

زیربنای محبوبیت اخیر DeFi ، مجموعه ای از ابزارهای مالی غیرمتعارف است که به دموکراتیک سازی آینده وام های جهانی از طریق نظیر به نظیر کمک می کند..

ما با چینتای team ، یک پلت فرم مستقر در کیمن است که به دنبال امکان اجاره توکن های استفاده نشده است. اگر مدتی است که در مورد نشانه های کاربردی چیزی نشنیده اید ، تنها نیستید. توکن های سودمند یا توکن هایی که اساساً نوید دستیابی به یک محصول یا خدمات در آینده است ، در دیوانگی ICO 2017 بطور استثنایی مورد هجوم قرار گرفت ، اما بازارهای خرس متعاقباً از بازار چشم انداز بازار سودمند شدند..

قرار است از نشانه های کمکی استفاده شود ، اما بیشتر آنها خوابیده اند. دارندگان رمزهای کمکی برخی از مقادیر رمزهای سودمند خود را به میزان 95٪ سقوط کرده و به سمت تمرکز بر روی موارد دیگر حرکت کرده اند.

Chintai می خواهد به دارندگان رمزهای نرم افزار اجازه دهد برخی از ابزارهای واقعی را از رمزهای خود خارج کنند. با وجود بیش از 250 میلیون حجم معامله ، به نظر می رسد که چینتای یک پیشنهاد ارزش قابل توجهی ارائه می دهد ، اگر حداقل نشان دهنده اخلاق DeFi در زمینه امکان ایجاد فرصت مالی غیرقابل ضبط در عمل نیست..

ما با رایان بتام, Chintai COO ، درباره DeFi ، رشد اخیر Chintai و چشم انداز رمز ابزار.

چرا در حال حاضر DeFi یک فضای هیجان انگیز است?

پیشگامان DeFi در حال تولید موارد استفاده ملموسی هستند که در وهله اول رویاهایی را تحریک می کنند که جنبش ارز رمزنگاری را روشن می کنند. این در مورد کنترل کنترل پول مردم و دموکراتیک کردن دسترسی به فرصت ها است – همه اینها در حالی است که استخراج کننده های ارزش را از بین می برد.

بنابراین ، امروز ما با انبوه پروتکل های DeFi در اینجا هستیم. بسیاری از آنها وام غیرمتمرکز ارائه می دهند. و واقعاً خوب کار می کند. ما شاهد اثبات عدم نیاز به اشخاص ثالث برای تسهیل یکی از اساسی ترین عناصر سازنده اقتصاد جدید هستیم – استقراض و وام.

و این در مقیاس جهانی و بدون مرز انجام می شود ، همه با کد اجرا می شوند. این مانند تماشای جوانه های جوانه برای چشم انداز اقتصاد دیجیتالی جدید است. این چیزها چقدر باحال است?!

آیا می توانید فرض کنید که فضای DeFi چقدر بیشتر باید رشد کند?

اگر تعریف DeFi را برای هر ابزار مالی که به قراردادهای هوشمند و فناوری دفتر توزیع شده برای عملکرد متکی است ، گسترش دهید ، این حد مجاز است. ارزش کل پولی سیستم مالی جهانی در حدود 300 تریلیون دلار است – با “T”. لازم نیست همه چیز در بلاکچین باشد.

اما یک مورد خوب وجود دارد که ما می توانیم یک سیستم مالی جهانی را ببینیم که بیشتر به فناوری بلاکچین متکی است. در مقایسه با زیرساخت های موجود ، بسیار ساده و کارآمد است. اصول بازار پیشنهاد می کند شما یا خود را سازگار کنید یا بمیرید.

بازار اوراق قرضه 109 تریلیون دلاری را به عنوان مثال در نظر بگیرید. این چیزی است که ما سعی می کنیم به آن کمک کنیم و فناوری blockchain ابزاری مناسب برای دستیابی به بازده عظیم در بازارهای اوراق قرضه است. و نکته مهم این است که راه حل مزاحم است در حالی که هنوز برای بانک های بزرگ ، بانک های کوچک ، مشاغل و سرمایه گذاران به طور همزمان مفید است. مشوق ها تراز می شوند و همه برنده می شوند.

بنابراین هنگامی که مردم پیشنهاد ارزش را درک می کنند ، انتظار داریم که این مواد مانند آتش سوزی ادامه پیدا کنند. این یکی از جهش های تکاملی خواهد بود که به نظر می رسد در لحظه کند است ، اما از نظر گذشته سریع است.

“توکن های کمکی قرار است مورد استفاده قرار گیرند ، اما بیشتر این نشانه ها خاموش هستند و گرد و غبار مجازی را برای سرمایه گذاران خریداری کننده جمع می کنند.” هدف چینتای چگونه پرداختن به این مسئله است?

ما اولین مبادله غیر متمرکز با عملکرد بالا و وام را ایجاد کردیم ابزار وام گرفتن وام. وام گرفتن ارز نیست – خود ابزار را قرض بگیرید. ما با بازار لیزینگ توکن EOS شروع کردیم.

برای افرادی که نمی دانند ، نشانه های EOS به شما مالکیت CPU شبکه و NET را می دهند. شما می توانید CPU و NET را به عنوان باتری مورد نیاز برای اجرای برنامه یا تراکنش در شبکه در نظر بگیرید. بدون CPU و NET نمی توانید از شبکه استفاده کنید.

بنابراین افرادی که رمز EOS را دارند اما نیازی به استفاده از CPU و NET ندارند ، می توانند نرخ بهره را تعیین کرده و منابع خود را به شخصی که به CPU و NET نیاز دارد وام دهند..

وام گیرنده آن نرخ بهره را برای مدت معینی پرداخت می کند و CPU و NET را برای برنامه ها یا معاملات خود دریافت می کند. نکته جالب این است که وام گیرنده در واقع توکن در اختیار ندارد زیرا شما می توانید CPU و NET را با حفظ حق توکن خود اختصاص دهید.

کل فرآیند توسط قراردادهای هوشمند انجام می شود بنابراین خطر طرف مقابل عملاً وجود ندارد. ما ظرف شش ماه 250 میلیون دلار حجم معامله دیدیم ، 33000 حساب منحصر به فرد با استفاده از این ابزار داشتیم و تقریباً 3 میلیون دلار سود برای وام دهندگان ایجاد کردیم.

اکنون ما این مفهوم را در نظر گرفته و آن را در هر کد کاربردی و حتی NFT ها ، که موارد منحصر به فرد یا سفارشی را نشان می دهد ، اعمال می کنیم. بنابراین شما موارد مجازی را در بازی ها می دانید؟ شمشیر ، پوست ، شخصیت – هر چه باشد. ما می خواهیم لیزینگ آن اقلام را نیز فعال کنیم. ما همچنین در اوایل سال 2020 تعداد معدودی از بازارهای لیزینگ جدید را راه اندازی کرده ایم و قبلاً نتایج امیدوار کننده ای نیز دیده ایم. سخت است که از این موارد هیجان زده نشوید.

اکوسیستم غیر قابل انعطاف (NFT) برای رسیدن به نقطه ای از جرم حیاتی نیاز به چه نقاط عطفی دارد?

به طور کلی ، مهمترین نقطه عطف داشتن ابزارهای توسعه دهنده است که می توانند UX روان را فعال کنند. بیایید به عنوان مثال بازی را در نظر بگیریم.

این یک اکوسیستم است که برای ایجاد اختلال رسیده است ، اما ابزار لازم برای توسعه کامل بازی را ندارد تا از مزایای فناوری بلاکچین استفاده کند..

گیمرها از قبل به اقتصاد درون بازی عادت کرده اند. اما آیا واقعاً فکر می کنید آنها قصد دارند کلیدهای خصوصی را مدیریت کنند و برای دارایی های مجازی توکن شده به یک حساب بلاکچین وارد شوند؟ اکثراً خیر بنابراین توسعه دهندگان بازی به ابزارهایی برای جاسازی موارد مجازی در بازی ها نیاز دارند به گونه ای که کاربر نهایی متوجه نمی شود که از بلاکچین استفاده می کند.

ما ابزارهایی را برای این مورد استفاده به طور خاص ساخته ایم. همان موتوری که اجاره رمز را تسهیل می کند ، می تواند معاملات NFT ها را در بازی ها نیز تسهیل کند.

و از این موتور می توان در پس زمینه استفاده کرد ، با استفاده از API ما ، فرآیند تبادل مستقیم موارد مجازی در بازی ها را جاسازی کرد. هیچ اصطکاک برای کاربر نهایی وجود ندارد ، اما تمام مزایای بلاکچین برای صنعت بازی است.

آیا می توانید توضیح دهید که آنچه چینتای ارائه می دهد متفاوت از رقبا است?

ما برای DeFi مانند چاقوی ارتش سوئیس هستیم. دلیل اینکه ما می توانیم چنین پیشنهاد متنوعی داشته باشیم به دلیل عملکرد بالای سیستم مدیریت سفارش (OMS) است. این فوق العاده چیزهای عجیب و غریب FinTech است بنابراین من را تحمل کنید.

سفارشات مطابقت OMS و اجرای شرایط توافق شده بین خریداران و فروشندگان – این است که چگونه یک کتاب سفارش در یک مبادله رمزنگاری جمع می شود ، به جز آن سیستم های مدیریت سفارش خارج از زنجیره هستند بنابراین شفافیت همراه با OMS موجود در بازار را از دست می دهید.

OMS های زنجیره ای ما چابک و بسیار قابل تنظیم هستند. این به ما امکان می دهد تا به سرعت بازارهای مختلف را از لیزینگ توکن ، اوراق قرضه غیرمتمرکز ، تجارت NFT و همه چیز در این بازار ایجاد کنیم..

جنبه جالب دیگر OMS ما این است که ما می توانیم مشاغل دارای برچسب سفید را در هر بازار Chintai شرکت دهیم و اجازه دهیم آنها رابط کاربری جلوی خود را درست کنند ، هزینه های خود را تعیین کنند و از مبادله ما در پس زمینه برای تسهیل مدیریت سفارشات و اعدام.

این به افراد امکان می دهد پورتال یا رابط کاربر بسیار سفارشی برای نیازهای بسیار خاص ایجاد کنند. و نقدینگی هر بازار مشترک است ، بنابراین در نهایت با بازارهای کسری مواجه نخواهید شد.

“مبادلات غیرمتمرکز که با مقررات نظارتی جهانی مطابقت ندارند به دلیل عدم حمایت از مصرف کننده و قوانین ضد پولشویی در معرض خطر تعطیلی قرار می گیرند.” – Chintai چه جایگزینی را ارائه می دهد?

OMS های زنجیره ای که همین الان ذکر کردم قسمت عمده ای از آن است. نهادهای نظارتی خواهان شفافیت هستند. از آنجا که OMS ما روی زنجیره است ، می توانند حرکات نشانه را ردیابی و مشاهده کنند. در مورد ما ، حساب ها با استفاده از KYC به هویت شخص پیوند می یابند.

کاربران ما قوانین انطباق خود را در حساب های خود رمزگذاری می کنند. و اوراق بهادار توکن دار نیز دارای کنترل انطباق کدگذاری شده هستند. بنابراین به عنوان کاربر فقط می توانید به نشانه هایی دسترسی پیدا کنید که از نظر قانونی در حوزه قضایی زندگی شما مطابقت دارند.

“Chintai هزینه کسانی را که قصد استفاده از توکن ها را دارند کاهش می دهد در حالی که به کسانی که آنها را وام می دهند نیز عملکرد می دهد.” – Chintai چه نرخ بهره ای را ارائه می دهد?

Chintai بازارهایی را قادر می سازد که مانند هر بازار دیگری دارای نوساناتی هستند. ما APR را تا 40٪ دیده ایم. اما معمولاً APR منطقی تر است. جایی در حدود 3-10 depending بسته به بازار است.

مجموعه محصولات Chintai زیبا ، خوب ، شیرین به نظر می رسد. کدام یک از این موارد بیشترین محبوبیت را در بین کاربران شما دارد؟ به نظر شما از کدام محصول کم استفاده می شود و یک تن ارزش دارد?

بیشترین استفاده از بازارهای لیزینگ توکن است. بیشتر به این دلیل که آنها طولانی ترین عمر را داشته اند و DEX منتظر تأیید مجوز از سازمان پولی سنگاپور است بنابراین هنوز زنده نیست. کم اهمیت ترین جنبه تاکنون Chintai Merchant Network است ، یعنی سرویس برچسب گذاری سفید OMS ما.

بازرگانان می توانند هزینه های خود را تعیین کنند ، رابط کاربری اختصاصی خود را بسازند و Chintai از کلیه مدیریت و اجرای سفارشات مراقبت می کند. بسیار قدرتمند است. به هر حال چه فایده ای خواهد داشت اگر همه این علائم جالب را داشته باشیم ، اما نتوانیم بازار مناسبی برای تبادل آنها در برنامه ها یا موارد مختلف استفاده ایجاد کنیم?

می توانید ما را در مورد چگونگی محبوب ترین مورد بررسی کنید?

با ما صحبت کن. ما دقیقاً می خواهیم چه بازاری را بخواهید ایجاد کنید و آن را برای شما سفارشی می کنیم. یا اگر در حال حاضر بازار مورد نظر شما را در اختیار داریم ، اما فکر می کنیم می تواند از رابط کاربری بهتری بهره مند شود ، ما شما را برچسب سفید می زنیم تا از OMS خود استفاده کرده و نقدینگی را که قبلاً ایجاد شده است به اشتراک بگذارید. در هر صورت شما باید UI خود را بسازید و هزینه های خود را تعیین کنید. اما ما به بقیه رسیدگی می کنیم.

چرا EOS?

Chintai به عنوان یک سیستم مدیریت سفارش (OMS) با عملکرد بالا ، درجه بندی کاملاً زنجیره ای طراحی شده است. این ذاتاً ما را مجبور به استفاده از زنجیره بلوکی می کند که بتواند حجم بالای معاملات را با هزینه کم مدیریت کند. این باعث شد Etheruem در اواخر سال 2017 هنگام شروع پروژه به گزینه ای نامناسب تبدیل شود.

در حالی که پشته فناوری Chintai از eosio استفاده می کند ، ما در موارد مختلفی از جمله Worbli (برای DeFi) و WAX ، Ultra (برای بازی های تجاری) مستقر می شویم – بلاکچین EOS به عنوان تنها یک جز small کوچک از بازارها و خدمات است..

بعلاوه ، Chintai بزودی از شبکه DAPP Liquidapps برای مقیاس افقی استفاده خواهد کرد ، که شامل خدمات LiquidLink آنها می باشد تا dApps را در Ethereum فعال سازد تا از Chintai نیز استفاده کند ، با مزایای استفاده از تراکنش معاملات درون زنجیره ای و بازگرداندن آن به Ethereum در هنگام تسویه حساب برای به حداقل رساندن هزینه بنزین.

از بحث های صنعت خدمات مالی تا به امروز ، علائم از نظر اولویت استفاده از نیرو یا استفاده از صنعت / خصوصی از eosio به عنوان پایه خدمات DeFi بوده است و تمایلی برای استفاده از هر یک از بلاک چین های موجود وجود ندارد..

ما تصمیمات خود را بر اساس بازخورد شریک خود و نیازهای مشتری در این زمینه اتخاذ خواهیم کرد ، اما احساس می کنیم که پشته فن آوری مناسبی را در اختیار داریم تا بتوانیم ضمن استفاده از مزایای کارایی بلاکچین ، سرویس دهی و مقیاس بندی کنیم.

نقشه راه Chintai برای سال 2020 چگونه است?

سال 2020 یک سال برخاست سریع است. تمرکز اصلی ما آماده سازی فناوری و تجارت خود برای DEX است. ما در حال ایجاد تیم توسعه تجارت خود در سنگاپور هستیم تا یک کنسرسیوم از بانک ها را برای انتشار اوراق قرضه و اوراق بهادار غیرمتمرکز استخدام کنیم و در حال راه اندازی شعبه ای در آلمان برای تیم فنی خود هستیم..

این شامل صف آرایی چند شرکت است که نسخه آزمایشی STO را در DEX تنظیم شده آزمایشی می کنند. ما همچنین در حال راه اندازی تعدادی از بازارهای لیزینگ توکن و مشارکت رسمی هستیم که OMS ما را برای بازی ، املاک تجاری توکن دار و FinTech ادغام می کند.

برای کمک به تأمین نیرو ، ما در اوایل سال 2020 یک دور قبل از انتخابات را آغاز کرده ایم. اما کدام یک از شرکت های بزرگ جاه طلبانه سعی در جمع آوری پول ندارند؟ بنابراین شما احتمالاً این را قبلاً می دانید.

چگونه کسی می تواند با Chintai درگیر شود?

ما احتمالاً یکی از تیم های شفاف و تعاملی هستیم. اگر هر لحظه از ما بپرسید که ما در حال انجام چه کاری هستیم ، تا آنجا که می توانیم به شما خواهیم گفت.

ما واقعاً از ساخت فرهنگی که پیروان ، کاربران و هواداران ما بتوانند با ما به آن سوار شوند بسیار لذت برده ایم. بهترین راه برای نزدیک شدن به عمل ، تلگرام یا توییتر است. هر دو دسته chintaiEOS هستند.

توییتر:chintaiEOS

تلگرام: https://t.me/ChintaiEOS

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me