Da Hongfei در مورد NEO’s Future and the Cryptocurrency World

Da Hongfei در مورد NEO’s Future and the Cryptocurrency World

از نظر جامعه NEO ، دا هونگفی به معرفی کمی احتیاج دارد. با این حال ، برای کسانی که هنوز به NEO فرو نرفته اند ، برخی از اطلاعات بنیادی مناسب است. Da Hongfei بنیانگذار NEO (قبلاً با نام Antshares شناخته می شد) ، یک بستر بلاکچین برای برنامه های توزیع شده است. وی همچنین بنیانگذار و مدیرعامل Onchain ، یک شرکت توسعه بلاکچین برای شرکت ها و موسسات در سطح سازمانی است.

Hongfei به طور گسترده ای به عنوان یکی از چهره های اصلی در دنیای ارزهای رمزنگاری شده خصوصاً در زمینه پذیرش بلاک چین شناخته می شود.

پشت شخصیت دوستانه و شوخی های صریح او از روزهای رمزنگاری چاق و متواضعانه او ، یکی از مهمترین استراتژیست های ارز رمزنگاری شده با سقف کل بازار بیش از 10.5 میلیارد دلار و اکوسیستم در حال رشد کارآفرینان و توسعه دهندگان است..

مصاحبه زیر با Da Hongfei در NEO DevCon توسط الکس مسکوف ، کالین هارپر و بنت گارنر انجام شده است. ما به چندین موضوع مربوط به چشم انداز Hongfei برای NEO ، دنیای ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی ، و همچنین چند سوال در مورد روان انسان در راس یک حرکت چند میلیارد دلاری و انقلاب تکنولوژیکی می پردازیم..

Da Hongfei CoinCentral

کالین هارپر ، الکس مسکوف ، دا هونگفی و بنت گارنر در NEO DevCon.

CoinCentral: تمرکز این کنفرانس بر روی چشم انداز NEO و ابتکار عمل جامعه و تلاش برای پرورش یک اکوسیستم قوی است. به نظر می رسد NEO در مورد مشارکت های ICO و به طور کلی مشارکت های خود بسیار محتاط است. آیا می توانید به ذهن تیم NEO بپردازید وقتی آنها پروژه را بررسی می کنند و تصمیم می گیرند از آن پشتیبانی کنند؟ چه چیزی باعث می شود شما فکر کنید ، “این یک پروژه خوب است.

Hongfei: در این مرحله خیلی زود ، ما خیلی انتخابی نیستیم. ما پیشینه آنها را بررسی خواهیم کرد و به آن چشم انداز نگاه خواهیم کرد. بیشتر پروژه هایی که به ما نزدیک می شوند ، پروژه های قانونی هستند ، بنابراین استاندارد خیلی سختی در مورد پشتیبانی یا پشتیبانی نداریم. هرچند به تدریج در حال انتخاب شدن هستیم.

آیا می توانید درباره روانشناسی شخصی خود در نظارت بر کل اکوسیستم NEO نظر دهید؟ روزی از زندگی درون سر داونگفی چگونه است?

اتفاقات فقط می افتد گاهی اوقات شما را مجبور به انجام کارهایی می کنند ، بنابراین اینطور نیست که من برای همه چیز برنامه ریزی کنم. دنیای رمزنگاری 24/7 است. وقتی از خواب بیدار می شوم ، تلفنم را می گیرم و شاید 200 پیام در WeChat من وجود دارد که باید بررسی کنم. اینطور نیست که من کارهای همه را انجام می دهم ، اما مردم برای تصمیم گیری به من مراجعه می کنند. اگر به اندازه کافی چیزها را ببینید ، درک بهتری از این صنعت و اینکه جهت آن چیست ، خواهید داشت.

اوایل این ماه ، شما با بلومبرگ مصاحبه ای انجام داده اید. در آن مصاحبه ، گفتید که فکر می کنید تنظیم چیز خوبی است و قبلاً هم چنین گفته بودید. نظر شما در مورد مقررات ایالات متحده و اتحادیه اروپا چیست؟ اگر در حال وضع قوانین بودید ، دوست دارید در آن بازارها چه چیزی را ببینید?

این یک سوال سخت است. فکر می کنم همه چیز به تبادل می افتد. سوداگری در اکثر کشورها یک تجارت تنظیم شده است ، شما نمی توانید یک ارز متمرکز را آزادانه اجرا کنید. بنابراین ، اگر کشوری می خواهد ارز رمزنگاری شده یا رمز را تنظیم کند ، بهترین راه برای این کار تنظیم مبادله است.

به طور خاص ، دروازه های فیات یا فقط به طور کلی?

حتی مبادله رمز به رمز نیز حدس و گمان است ، بله. برای بدست آوردن ثروت دو راه وجود دارد. یک راه ایجاد ارزش است ، راه دیگر تقسیم ارزش است. حدس و گمان یک بازی با جمع صفر است. این در مورد ایجاد چیزی نیست ، بلکه در مورد اینکه چه تعداد من باید داشته باشم و چه تعداد به شما واگذار شده است. اگر همه در حال حدس و گمان باشند ، این بدان معنی است که هیچ کس ارزش های جدیدی ایجاد نمی کند. طبیعت انسان دوست دارد حدس و گمان بزند و به همین دلیل است که معتقدم حدس و گمان در تقریباً همه کشورها تنظیم می شود.

صحبت از گمانه زنی ها ، مردم واقعاً Tether را دوست دارند زیرا این امر مانع از نوسان سرمایه گذاری آنها در بازار می شود. Tether از بسیاری از اعضای انجمن فشار زیادی دیده است و آنها نسبت به آن تردید دارند. آیا در مورد ممیزی Bitfinex در مورد Tether و وضعیت فعلی آنها نظری دارید?

Tether بسیار شبیه طلافروشان قدیمی از دوران باستان است. آنها کاغذی به شما می دهند که می گوید شما مقدار مشخصی طلا دارید که در طاقهای او ذخیره می شود. به تدریج آن طلافروشان دریافتند که می توانند مقالات بیشتری نسبت به میزان ذخیره واقعی چاپ کنند. حتی اگر این کار را با حد متوسط ​​انجام دهید ، انجام آن ایمن است و این به یک سیستم ذخیره کسری تبدیل می شود. من فکر می کنم Tether نیز همان مسیر را طی خواهد کرد. من الان آنها را متهم نمی کنم که این کار را انجام می دهند ، فقط فکر می کنم که این نوع تجارت آنهاست. حتی اگر 100٪ ذخیره نداشته باشند ، تا زمانی که به شدت در مبادلات استفاده شود ، مردم همچنان از آن استفاده می کنند. اگر به نوعی بفهمیم که Tether فقط 95٪ ذخیره دارد ، آیا قیمت به 95 سنت کاهش می یابد؟ فکر نمی کنم من فکر می کنم قیمت مشابه 1.00 دلار باقی بماند. به تدریج به یک سیستم ذخیره کسری تبدیل خواهد شد. این به این دلیل نیست که از نظر اخلاقی بد هستند ، این فقط ماهیت تجارت است.

بگذارید اضافه کنم ، دلیل این حرف من این است که اخیراً ، من از صرافی بازدید کردم و از مدیرعامل پرسیدم که اگر Tether خطرناک است ، هنوز USDT را قبول می کند؟ پاسخ او این بود که توسط همه مبادلات عمده به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گرفت. حتی اگر آنها صفر دلار در بانک داشته باشند ، همه صرافی ها اجازه نمی دهند Tether بمیرد. آنها Tether را ارج می نهند. به همین دلیل او تصمیم گرفت به استفاده از USDT ادامه دهد. وی گفت حتی اگر Tether به عنوان یک شرکت ورشکسته شود ، USDT کاربر خود را با USD افتخار می کند. تا زمانی که به طور گسترده استفاده شده باشد ، مردن سخت است.

هنگامی که رتبه بندی ویس منتشر شد ، تعداد بسیاری از نشانه های دیگر با رتبه بندی مشابه ذکر شده اند و آنها همچنین پروژه های بسیار خوبی هستند. خارج از NEO ، چه پروژه هایی واقعاً دوست دارید?

من فکر می کنم EOS عملکرد خوبی دارد. کیهان عالی است. من با جد مک کالب در استلار آشنا شده ام ، او کارهای بزرگی انجام می دهد.

ما از بسیاری از بلندگوهایی که دوست داشتید بسیار لذت بردیم ژانگ شوچنگ, استاد فیزیک استنفورد که در مورد پول به عنوان ذخیره انرژی صحبت کرد. به نظر می رسد که او همچنین کاملاً در اکوسیستم NEO نقش دارد. برخی از مواردی که شما به دنبال شرکای آنها هستید تا درگیر NEO شوند?

ما بسیار آزاد هستیم که دانشگاهیان و رهبران صنعت را برای کار کردن ، دوستی با آنها یا مشارکت به طریقی در پروژه خود داشته باشیم. ما بنیادی را تاسیس کردیم ، بنیاد Open Blockchain نام دارد که در کالیفرنیا ثبت شده است. این بنیاد به دانشگاه ها کمک مالی می کند و از کمک هزینه های تحقیقاتی پشتیبانی می کند. همچنین از سازمانهای دانشجویی در حوزه بلاکچین پشتیبانی خواهد کرد.

چیزی که از نظرات شما و سخنرانانی که در اینجا شنیدیم از من مشخص است این است که NEO بازی طولانی را برای توسعه بازی می کند. ما می دانیم که شما چندین سال طول کشید تا حتی آنتشارز را راه اندازی کنید و فضا را مطالعه کنید. آیا می توانید هنگام تلاش برای ساختن چیزی مانند یک سکو ، کمی درباره صبر و اهمیت صبر صحبت کنید?

یک جمله معروف بسیار معروف در چین وجود دارد که در آن هنگام که باد می آید ، حتی خوک نیز می تواند پرواز کند. که در مورد این صنعت نیز صدق می کند.

مشکل این است که اگر همیشه در حال تعقیب جهت باد هستید ، واقعاً دشوار است. کاری که ما انجام دادیم این است که مکانی را پیدا می کنیم و فکر می کنیم زیبا به نظر می رسد ، مناظر آنجا خوب است و ما دوست داریم آنجا بمانیم و کارهای خود را انجام دهیم و ناگهان باد می آید. این صبر ماست ما این کار را نمی کنیم زیرا بسیار محبوب است. در سال 2014 ، محبوب نبود ، بسیار بحث برانگیز بود. ما این کار را می کنیم زیرا انجام آن را دوست داریم.

ویتالیک و هونگفی

بنیانگذار Ethereum ویتالیک بوترین و بنیانگذار NEO دا Hongfei.

به نظر می رسد که این صبر نتیجه داده است. ما می بینیم که NEO به جمع 10 نفر برتر راه یافته و می بیند که به بازیکنان بزرگ تعدی می کند. این اغلب “چینی Ethereum” لقب گرفته است و تمام تمرکز بر این کنفرانس اقتصاد هوشمند NEO و جامعه NEO است. آیا فکر می کنید نامیدن آن “Ethereum چینی” مناسب است و از چه جهاتی احساس NEO متفاوت است و چگونه خود را جدا می کنید?

بسیاری از شرکتهای چینی “چینی این” و “چینی آن” نامیده می شوند. Baidu ، موتور جستجو ، نسخه چینی گوگل نامیده می شود. برخی از نسخه های چینی وجود دارد که بهتر از نمونه های خود در دنیای غرب هستند. WeChat بهتر و بزرگتر از WhatsApp است. علی بابا هم تراز آمازون است و همچنین بسیار بزرگ است. من بدم نمی آید که “Ethereum چینی” نامیده شوم زیرا درک مردم از NEO چیست برای مردم راحت تر است. با گذشت زمان ، ما در حال پیشرفت هستیم و فناوری و اکوسیستم بهتری داریم. در آن زمان ، مردم ما را با نام واقعی ما صدا می کنند.

وقتی نام خود را از Antshares به NEO تغییر می دادید ، احتمالاً جلسه ای برگزار می شد که در آن نام های دیگری شناور بودید. چند نامی بود که NEO تقریباً نامیده می شد و شما خوشحال بودید که این اتفاق نیفتاده است?

اصولاً NEO ایده من است. Antshares از نام چینی ما گرفته شده است. نام چینی به “مورچه کوچک” ترجمه می شود. ما نمی توانیم به ما Tiny Ant بنامیم زیرا عجیب است و نمی توانیم دامنه را بدست آوریم ، بنابراین ما به چیزی منحصر به فرد نیاز داشتیم ، بنابراین با Antshares آشنا شدیم. هرچند این یک نام انگلیسی بسیار طبیعی نیست و با مارک های دیگری مانند Antfinancial در چین درگیر است و یک دوربین اکشن با GoPro رقابت می کند که دقیقاً همان نام چینی ماست. ما تصمیم گرفتیم برند جدید کنیم. اسامی دیگر را به خاطر نمی آورم. من به NEO رسیدم و سپس به سختی به سمت سایر اعضای تیمم هل دادم. نمی گویم آنها را مجبور کردم ، اما خیلی تلاش کردم تا آنها را متقاعد کنم. همه فکر نمی کردند که ما به نام جدیدی احتیاج داشته باشیم زیرا در بازار چین از قبل مشهور بودیم.

آیا همیشه طرفدار ماتریکس بودید?

آره. این یک فیلم بسیار جذاب است. هر چند نام ما NEO از ماتریکس نیست.

چه کاری برای سرگرمی انجام می دهید که مربوط به بلاکچین / رمزنگاری نباشد؟ جهت آرامشت چکارمیکنی?

من MMA می بینم. من حدود 15 سال است که UFC را دنبال می کنم ، خیلی زود.

آیا در صورت افزایش قیمت گاز در آینده هزینه های سیستم کاهش می یابد؟ در غیر اینصورت ، فکر می کنید این اصلاً مانع رشد اکوسیستم می شود?

در نهایت ، هزینه سیستم توسط دارندگان رمز NEO تعیین می شود. رمز NEO در سیستم سهیم است ، بنابراین به دارندگان توکن NEO این امکان را می دهیم که تصمیم بگیرند که هزینه های سیستم با چه مبلغی باید قیمت گذاری شود. برای همیشه رفع نشده است دارندگان توکن باید ساختار هزینه ای را مقایسه کنند که با بلاک چین های دیگر مقایسه شود.

چرا یک رمز غیر قابل تقسیم است و آیا این باعث می شود که با ادامه رشد NEO ، هر نوع اصطکاک رو به جلو حرکت کند?

من فکر می کنم این یک مسئله است. بگذارید اینگونه بیان کنیم. در هر بلوک هشت گاز قفل شده است. گاز از قبل وجود دارد ، فقط غیرفعال است. یک گاز با یک رمز NEO بسته شده است. بلوک پس از بلوک ، مقدار کمی از گاز قفل می شود. اینطور نیست که سود سهام بدست آورید ، امنیت نیست. این مانند انتشار تدریجی چیزی است که از قبل صاحب آن هستید. دلیل غیر قابل تقسیم توکن NEO این است که ما می خواهیم نسخه فوری باشد. در هر بلوک ، هشت گاز آزاد می شود و آن گاز توسط دارندگان رمز NEO تقسیم می شود. اگر NEO قابل تقسیم باشد ، برخی مشکلات ریاضی ایجاد می کند. هر چند ما به فکر طراحی مکانیزم جدید هستیم. طبق سازوکار جدید ، مقدار کل گاز تقریباً 100 میلیون است ، اما دقیقاً 100 میلیون نیست. با استفاده از این مکانیزم ، نشانه های NEO قابل تقسیم هستند.

آخرین س questionsالات ، مستقیماً از دهان اسب در Reddit. آیا دا هنگفی صبح از لوسیون های خاصی استفاده می کند یا طبیعتاً او از این زیبایی برخوردار است?

هاها برنامه صبحانه من ، 80٪ از اوقات ، اصلاح است. باید شکل ریش خود را حفظ کنم.

این فقط یک فریاد از طرف جامعه است. این کاربر می گوید ، “من سوالی از دا هونگفی ندارم” ، اما این کاربر می خواست تشکر کند برای Antshares و NEO و اینکه برای تغییر زندگی آنها چه کاری انجام شده است و اینکه آنها واقعاً به چشم انداز و توانایی اجرا اعتماد دارند . فقط می خواستم آن را با شما به اشتراک بگذارم. شما برخی از اعضای انجمن را دارید که واقعاً در کار شما انجام می شوند.

متشکرم!

برای همراهی با دا هنگفی و اتفاقات دنیای NEO ، دنبال کنید به او و NEO در توییتر ، و همچنین کانال NEO Discord.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map