تعداد کمی از پروژه های رمزپایه و بلاکچین در فضا می توانند با پیشرفت و سطح فعالیت راه حل پرداخت منبع باز مبتنی بر بلاکچین Dash رقابت کنند..

رایان تیلورما فرصتی برای ارتباط برقرار کردیم رایان تیلور, مدیر عامل شرکت Dash Core Group Inc که منجر به توسعه و نگهداری Dash می شود. تیلور بیش از 15 سال تجربه در تقاطع خدمات مالی و فناوری دارد.

پیش از پیوستن به داش در سال 2016 به عنوان مدیر امور مالی ، تیلور تحلیلگر صندوق های تامینی بود و در یک شرکت سرمایه گذاری 20 میلیارد دلاری در نیویورک تمرکز داشت. او همچنین یک همکار همکار در مک کینزی بود & دفتر فناوری تجارت شرکت در نیویورک ، جایی که او با مشتریان ارشد اجرایی بزرگترین موسسات مالی جهان کار می کرد.

در مصاحبه زیر ، تیلور نظرات خود را در مورد اهمیت آزمایش استرس ، مقیاس گذاری Dash گذشته بیت کوین و مراحل بعدی Dash در یک منظره به سرعت در حال تحول به اشتراک می گذارد.

یکی از نقاط قوت اصلی Dash ، اجتماع پیرامون آن است. چه سس مخفی برای حفظ این احساس مثبت اطراف Dash است?

مشهور است که جامعه داش اکثراً فراگیر و مثبت است. این تنها یک چیز نیست که منجر به آن شده است ، زیرا بسیاری از افراد شگفت انگیز از طرق کوچک و بزرگ به ایجاد آن جو کمک می کنند.

با این حال ، من واقعاً فکر می کنم که چشم انداز روشنی که برای تبدیل شدن به ایده آل ترین شبکه پرداخت ارز رمزنگاری شده بیان می کنیم افراد همفکری را که از این دیدگاه مشترک هستند جذب می کند. همسو شدن همه با اهداف مشابه واقعاً باعث ایجاد یک اجتماع منسجم می شود.

چند هفته پیش ، داش اعلام کرد شبکه با موفقیت یک تست استرس را با نتایج چشمگیر انجام داده است. آیا می توانید جزئیات را با ما در میان بگذارید?

این آزمایش توسط اعضای جامعه Dash با استفاده از ابزاری برای انجام معاملات انجام شده است. شبکه Dash در طی دو روز آزمایش هیچ اختلالی قابل تشخیص نداشته و بیش از نیم میلیون معامله در یک دوره 24 ساعته داشته است..

این شبکه همچنین بلوک های یتیم صفر را تجربه کرد و به دلیل بی نظمی آزمایشی که در آن هزاران تراکنش به طور هم زمان ارسال می شد ، تعداد زیادی معامله تأیید نشده به حداکثر 3.2 مگابایت رسید. اندازه ممپول برابر با داده های ارزش دو بلوک است. این بدان معنی است که پاک شدن شبکه پنج دقیقه طول می کشد. در همین حال ، پاک کردن پرونده باقیمانده با همان اندازه چهل دقیقه طول می کشد زیرا پاک شدن فاصله بلوک آنها 10 دقیقه طول می کشد.

علاوه بر این ، شبکه Dash در هنگام پردازش حجم بالای معاملات هنوز هیچ تغییری در هزینه های معامله نداشته است ، و می تواند هزینه های معاملات متوسط ​​را زیر یک سنت ایالات متحده نگه دارد..

چگونه جامعه موفق شد شروع به این کار کند بدون اینکه توسعه دهندگان از برنامه ریزی شده مطلع شوند?

این یک ابزار نسبتاً ساده بود ، واقعاً. این به هیچ هماهنگی با توسعه دهندگان نیاز نداشت. شبکه Dash یک شبکه بدون مجوز است ، بنابراین هرکسی که مایل به پرداخت هزینه است آزاد است در هر تعداد تراکنش که بخواهد پردازش کند. هنگامی که جامعه این ابزار را بدست آورد ، تلاش برای شکستن شبکه به سرعت به این امر ویروسی تبدیل شد. بدیهی است که به طرز فوق العاده ای از پس آن برآمد.

داش قبلاً گفته بود که برنامه مقیاس گذاری بلند مدت آن تا حدود 40 برابر ظرفیت فعلی بیت کوین افزایش می یابد. آیا می توانید جزئیات مربوط به چگونگی دستیابی به آن را بگویید?

ASU اخیراً تحقیق خود را در مورد انتشار بلوک در شبکه Dash منتشر کرده و مسیری را برای حداقل اندازه بلوک 10 مگابایتی (حداکثر مقدار مدل سازی شده) تعیین کرده و گرافن را به عنوان یک فناوری شناسایی کرده است که می تواند مقیاس بسیار بیشتری داشته باشد ، هرچند که هنوز نتوانسته اند برای تعیین کمیت.

پیامدهای این تحقیق بسیار زیاد است. اول ، به این معنی است که می توانیم در کوتاه مدت به افزایش اندازه بلوک و ظرفیت شبکه حداقل پنج برابر ظرفیت فعلی ادامه دهیم. همچنین به این معنی است که به زودی چهل برابر ظرفیت شبکه بیت کوین خواهیم داشت. ما همچنین یک مسیر معتبر برای مقیاس گذاری فراتر از آن داریم. این ظرفیت ها فقط به لطف سرعت آن که تقریباً در شبکه Dash امکان پذیر است 100٪ سریعتر از شبکه Bitcoin در بلوک های انتشار.

نتایج آزمون استرس میانگین هزینه معاملات کمتر از یک سنت را نشان داد. داش چگونه می تواند در مقایسه با بیت کوین ، در حالی که همچنان سرعت معاملات را حفظ می کند ، هزینه ها را پایین نگه دارد?

برخلاف بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ، Dash از یک شبکه دو لایه تشکیل شده است. ردیف دوم در Dash ، masternode هایی را اضافه می کند که عملکردهای مختلفی از جمله InstantSend ، PrivateSend و میزبان سیستم حاکمیت را انجام می دهند..

Masternodes در جلوگیری از حملات Sybil بسیار مثر است و با ارائه پرداخت به اپراتورهای masternodes ، آنها را تشویق می کند تا با سخت افزار مدیریت شده و حرفه ای کار کنند. این همان چیزی است که سرعت باورنکردنی شبکه Dash را فراهم می کند و آن را قادر می سازد تا در حدود 4000 تراکنش در ثانیه با قیمت بسیار پایین انجام دهد.

در ماه مه گزارش هایی مبنی بر هک شدن Twitter و LinkedIn شما منتشر شد. آیا تابحال فهمیدید چه کسی این کار را انجام داده است؟ چگونه توانستید کنترل خود را بدست آورید?

به دنبال دسترسی غیرمجاز به حسابهای شخصی توییتر و LinkedIn خود ، ظرف مدت سه ساعت کنترل هر دو حساب را دوباره بدست آوردم. بلافاصله ، از یک شرکت خصوصی امنیت سایبری برای تأمین امنیت همه حسابهای خود استفاده کردم که هیچ نشانه ای از به خطر افتادن اطلاعات محرمانه یا مالی نداشت. و از همه مهمتر ، می توانم بگویم هیچ حساب یا سیستم مرتبط با Dash به خطر نیفتاد.

وقتی مهاجم از مهندسی اجتماعی برای جعل هویت من استفاده کرد و اجازه داشت گذرواژه ها را بازنشانی کند ، سازش به دلیل عدم رعایت پروتکل های امنیتی شخص ثالث مورد اعتماد رخ داد. متأسفانه ، ما مشخص نکرده ایم که چه کسی هک را انجام داده است ، اما گزارش جرایم اینترنتی را به FBI ارائه داده ایم.

کل حادثه یادآوری خوبی بود که همه ما باید اطمینان حاصل کنیم و تشویق کنیم ارائه دهندگان شخص ثالث مورد اعتماد خود را به درستی به کنترل های امنیتی پایبند باشند و هویت کاربر را قبل از انتشار اطلاعات شخصی یا دسترسی به حساب ، به طور کامل بررسی کنند..

مهمترین گامهای بعدی Dash در نقشه راه فعلی آن چیست?

تیم Dash در حال کار بر روی راه اندازی Dash Evolution بوده است تا میلیون ها کاربر در سراسر جهان توانایی انجام معاملات فوری ، ایمن و بدون هزینه را فراهم کنند. هدف ما از این پروژه این است که با ارائه بستری که بسیاری از قابلیت های جدید را فراهم می کند ، از جمله برنامه های جدیدی که دارای طرح های مشابه Venmo یا Paypal هستند و در آن کاربر می تواند از لیست مخاطبان خود پول ارسال یا دریافت کند ، استفاده از Dash را آسان تر کنیم..

ما فکر می کنیم تکامل سیستم پرداخت های آینده خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد حساب ها و داده های خود را در شبکه غیرمتمرکز ذخیره کنند ، نه اینکه مجبور شوید آدرس های رمزنگاری طولانی را وارد کنید..

هدف ما این است که استفاده از ارز رمزنگاری شده را به صورت روزمره برای یک فرد متوسط ​​که ممکن است سابقه فنی یا درکی از ارزهای دیجیتال نداشته باشد ، در دسترس تر قرار دهد. همین اواخر ، ما یک نقشه راه رسمی به روز شده ارائه کردیم. و در حالی که هیچ تاریخ دقیقی تعیین نشده است ، ما انتظار داریم که Evolution را تا پایان Q4 راه اندازی کنیم.

متشکرم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me